Перше побачення з хлопцем

Перше побачення з хлопцемПерше побачення.... Ні вік, ні досвід не позбавляють від бурхливих емоцій. Головне питання, яким задається кожен з партнерів, – як незабутньо провести час? Ваше побачення може стати ідеальним, якщо ви обидва будете намагатися його таким організувати.

Зневажливе ставлення одного з партнерів прирече зустріч на провал. Зазвичай хлопець стає ведучим, а завдання дівчини – щиро показати задоволення від зустрічі.

Перше побачення з хлопцем

Перше побачення: запобіжні заходи

Важливий показник – ступінь вашого знайомства. Складно передбачити його поведінку, тому підготуйся заздалегідь. Побачення з практично незнайомим хлопцем по листуванню, якого ти поки не бачила, має змусити тебе бути напоготові.

Якщо ти хлопця знаєш тільки під ніком або псевдонімом, дізнайся його справжні ім'я, прізвище.

Призначай побачення у місці, де часто бувають твої друзі.

Не запрошуй його додому.

Постарайся не залишатися наодинці.

У ситуації, коли хлопець знайомиться в кафе, це є, по суті, перша зустріч. Вивчи сигнали, які прямо говорять про наміри хлопця, та не сприяють початку серйозних стосунків.

Вульгарні натяки.

Нетактовну поведінку і відверте хамство виявляються у занадто прямолінійних пропозиціях типу «які гарні ноги» або «подзвони мені».

Брехня.

Незнайомець може сильно перебільшувати свій статус і набивати ціну здібностям. В іншому варіанті, він постарається втекти, посилаючись на «термінові» справи.

Дивна поведінка.

Він може різко почати грубити, поводити себе зухвало, коли вип'є, або просто багато п'є. Відразу зупиняй його грубість і домагання.

Холодність.

Якщо хлопець на побаченні практично не цікавиться ні твоєю роботою, ні життям, а при цьому веде в сумнівного виду забігайлівку, на прощання не обіцяє зателефонувати, найімовірніше, ти потрібна була йому як розвага на вечір.

Розмова про його колишню.

Навряд чи реально створити серйозні стосунки, коли людина багато говорить про зовнішність, улюблені кольори, цукерки колишньої дівчини.

Тебе повинні збентежити наступні моменти на побаченні: розв'язна, некультурна поведінка хлопця, анітрохи його не бентежачи, він забуває твоє ім'я, забув взяти гаманець, неохайний, надто цікавиться твоїм заробітком і наявністю квартири або машини.

Правила на першому побаченні з хлопцем

Попередня підготовка має бути ретельною, при цьому постарайся зібратися з думками.

На побаченні будь максимально природною.

Продумай цікаву тему для вас обох, або свідомо знайому для хлопця.

Поступися ініціативою хлопцеві, нехай він запропонує, що можна обговорити, намагайся підтримувати розмову, не просто киваючи головою.

Підігрій інтерес до своєї особистості: залишай інтригу. Не слід розповідати про себе багато. Демонстрація почуттів не додасть тобі загадковості.

Ненав'язливо, тактовно задавай запитання, які зможуть допомогти пізнати людину краще.

Якщо з'явитися момент, де можна схвалити його вчинок, обов'язково похвали, тільки не перестарайся: надмірні лестощі може все зіпсувати.

У вбранні ти повинна відчувати комфорт, це додасть впевненості, якщо ти хвилюєшся. Кардинально змінити думку про тебе може занадто відвертий одяг.

Показуючи свою безпорадність і слабкість, ти провокуєш хлопця цим скористатися. Незалежність у поведінці, не вульгарність, – хороший варіант для першого побачення.

Місця для побачення

Якщо хлопець запропонував тобі обрати відповідне місце для побачення, не поспішай вважати його людиною незацікавленою у ваших стосунках.

Можливо, він хоче зробити тобі приємне, тому запропонуй те місце, куди тобі приємно буде піти.

Йти в кіно

Добре піти в кінотеатр, якщо поки не виходить знайти підходящу тему для спілкування. Поспостерігайте за Як поводитись на першому побаченні з хлопцемреакцією хлопця на те, що відбувається у фільмі, так ти краще його впізнаєш. Напівтемна атмосфера дасть можливість зрозуміти, чи приємно перебувати поруч.

В кафе

Тут ти зможеш оцінити його як джентльмена: чи зніме пальто, чи врахує ваші побажання при замовленні, або зробить це на свій смак. Зможеш перевірити, скупий він, заодно виявиш відсутність у тобі меркантильності, замовивши лише чисто символічну чашку кави.

На дискотеку

В атмосфері загальних веселощів не потрібно замислюватися про тему розмови. Тут ти зможеш зрозуміти, для чого хлопець прийшов сюди: просто повеселитися, або поспілкуватися саме з тобою.

У зоопарк

По відношенню хлопця до тварин, можна судити про наявність здатності піклуватися, або, навпаки, про відсутність м'якості в характері. Сімейні пари навколо налаштують на позитивну хвилю.

В боулінг

Дізнайся його краще, просто поспостерігай, як хлопець реагує на програші і побачиш, чи запальний він. Проблема з нарядом відпадає: ви обидва одягнетеся в одному стилі.

Влітку можна влаштувати пікнік, сходити на пляж або в парк розваг, просто погуляти по вулицях в гарну погоду.

Як поводитися з хлопцем на першому побаченні

Важливо дотримуватися однієї лінії поведінки, щоб не занапастити зачатки симпатії. Враження від першої зустрічі неможливо виправити пізніше.

Не повинна показувати зверхність над хлопцем, ні своїми словами, ні манерою поведінки, інакше станеш об'єктом роздратування.

Не будь марнотратом. Прийшовши в кафе, ви повинні спілкуватися, а не вгамовувати голод, краще пізнавати один одного, але не перевіряти грошову спроможність.

Умій слухати. Якщо він розповідає про нецікаве, не перебивай, просто помовч кілька хвилин, потім м'яко переведи тему розмови.

Не говори про себе довгими монологами, постарайся створити діалог. Дай хлопцеві можливість коментувати твої розповіді. Не потрібно доводити свою правоту, підвищуючи голос, додай трохи гумору у свою думку, сарказм тут недоречний.

Щоб ваше перше побачення не стало останнім, зацікав його щиро, завоюй довіру. Покажи свої найкращі якості, які в собі цінуєш, і хлопець теж їх оцінить.

Помилки: що не можна робити дівчині?

Перше побаченняПриховувати справжнє обличчя, видаючи себе не такою, яка дівчина в реальному житті. Коли обман розкриється, хлопець сильно розчарується.

Починати говорити про серйозні наміри по відношенню до хлопця, їх перспективності. Хлопцеві не сподобається пряме нав'язування зобов'язань.

Зухвало одягатися, даючи уявлення про доступність.

Весь час хвалитися великою кількістю шанувальників.

Постійно ховати погляд. Потрібно дивитися хлопцеві в очі, трохи нишком.

Поради психолога

Завжди пам'ятай, що перші слова, враження і думки - вони можуть стати показовими.

Не варто орієнтуватися тільки на прагнення сподобатися хлопцеві, і ніяк не відповідати дійсним потребам.

Якщо ти ставиш певний тон у спілкуванні, подаючи себе відповідним чином, дотримуйся його в подальшому.

Образ, який не збігається з твоїм внутрішнім світом, тобі доведеться відтворювати в подальшому, відповідаючи його очікуванням. Як довго зможеш прикидатися?

Основа тривалих відносин – щирість почуттів і природна поведінка.

Перше побачення з хлопцем і поцілунок

Всі дівчата різні, до якої належиш ти?

Дівчина-авантюристка постійно шукає яскравих емоцій, для неї поцілуватися на першому побаченні – природна справа.

Дівчина-скромниця, яка думає про серйозні стосунки, не стане цілуватися, можливо, і на другому побаченні.

Розважлива дівчина не піддається хвилинним поривів, думає головою: доречний поцілунок, що принесе, чого позбавить.

Поводься з позиції своєї мети. Коли відносини для тебе не серйозні, цілуйся, якщо хочеш, знехотя не цілуйся. Бажаючи продовжувати стосунки, краще відклади поцілунок на наступні побачення.

Поцілунок після вашого побачення на прощання повинен стати точкою цієї зустрічі, але комою для зустрічі другої.
Не забудь вивчити як правильно цілуватись