Причини негараздів в інтимних стосунках і способи їх виправлення

Розповідаємо, чому відносини з партнером переходять у розряд «дружніх», і яким чином це можна виправити.

Ви пам'ятаєте, як усе починалося? Пристрасть, потяг, бажання - вас тягнуло один до одного магнітом, а зараз ви мирно засинаєте спина до спини. За статистикою лише 6% подружніх пар займаються сексом щодня. Пари у шлюбі не роблять це у 40% випадків. 20% заміжніх чоловіків і жінок цілком задоволені, якщо секс відбувається менше 10 разів на рік. І вже геть небагато пар у стосунках використовують сексуальну білизну, чи інтимні іграшки, наприклад, з сайту https://perchinka.ua/, які суттєво допомогли б урізноманітнити інтимне життя. 

як урізноманітнити інтимне життя

Чи є взаємозв'язок між одруженням і проблемами в сексуальній близькості? Ці два аспекти не залежать один від одного, і бажання пропадає зовсім з інших причин. Куди зникло бажання, і чи його можна повернути, розповімо в наші статті.

Звичка

Через 18-24 місяці відносин флер закоханості спадає, і ви починаєте оцінювати один одного реальніше і тверезо. За хорошого розкладу ви подолаєте перехідний період і станете ще ближчими один до одного. У гіршому випадку - ви перетворитеся на друзів або співмешканців, яким комфортно разом займатися побутовими справами. Градус пристрасті опуститься до нуля, і максимум, що вам захочеться зробити разом – подивитись улюблений серіал.

Що робити?

Приносити задоволення собі під час сексу

Взаємне задоволення – ключ до нашого лібідо. Коли обидва партнери отримують бажане, а головне - насолоджуються процесом, вони не захочуть звести його до мінімуму або відмовитися зовсім. Використовуйте різноманітні іграшки, як https://perchinka.ua/vibratory, змінюйте пози, спробуйте рольові ігри і т.д.

Любіть своє тіло

любіть власне тіло

Прийнявши себе у своєму унікальному тілі, ви почуватиметеся розкуто і перестанете комплексувати. Якщо вам це дається важко, спробуйте виправити те, що не можете прийняти: знайдіть білизну, яка робить вас впевненішою, займіться спортом або виконуйте базові вправи вдома. Коли ви сприймаєте його таким, яке воно є, або зміните на краще, ви відчуєте себе вільно і не обмежуватимете свою сексуальність.

Конфлікти

Не існує відносин без зіткнень і суперечок. Якщо ви не вирішуєте конфлікти за допомогою діалогу, накопичуйте образи у собі, то ваші почуття починають відмирати. Їх замінюють агресія, замкнутість і холодність, віддалення одного від одного, яке надалі може підштовхнути одного із партнерів до зради 

Незадоволеність

Деяким парам складно промовляти нюанси та бажання щодо сексу. В результаті близькість не приносить задоволення та розрядки, що, звісно, знижує мотивацію ним займатися.

Нове життя

як покращити інтимне життя

Після народження дитини звичний сімейний уклад кардинально змінюється. Дитина перетворює пару на тата і маму, для яких сексуальне життя відходить на другий план.

Що ж робити у такій ситуації?

Не замовчуйте образи

Намагайтеся говорити відверто та аргументовано. Не потрібно перекладати відповідальність один на одного, спробуйте разом дійти компромісу. Не конфліктуйте та відкрито розкажіть партнерові, чого вам так бракує у відносинах, не бійтеся просити допомоги, турботи, підтримки. Змінивши модель поведінки, ви побачите, як зміниться ваші відносини.

Проводьте час удвох

Не дозволяйте побуту зайняти весь час. Запросіть партнера на побачення, забудьте на пару годин про статус «батьків» і свідомо поринайте в ролі партнерів, які люблять і бажають один одного.