Реєстрація в РАГСі чи виїзна церемонія?

Реєстрація в РАГСі чи виїзна церемонія?

Реєстрація шлюбу - це дуже сакральний момент в житті хлопця та дівчини, які вирішили одружитися. Ця мить має стати найнезабутнішою та хвилюючою. Наречений і наречена замислюються про те, щоб провести цей обряд так, щоб їм обом було про що згадати. Є так варіанти розвитку подій - реєстрацію шлюбу в РАГСі або виїзна церемонія в тому місці і в той час, яке б сподобалося молодятам.

РАГС - це нудна процедура, яка вже приїлася багатьом парам, нічого нового, нічого особливого. Шаблонний сценарій, нудна ведуча, сумовитий дизайн та відсутність креативу. Зазвичай шлюби реєструють в суботу або неділю.

Чим же відрізняється виїзна церемонія одруження і реєстрація в РАГСі?

Виїзна церемонія шлюбу - це щось більше, ніж просто РАГС. Весільна церемонія, яка проводиться за індивідуальним сценарієм, втілює в собі культурні та сімейні цінності двох осіб, які стають єдиним цілим. Церемонія реєстрації шлюбу поза РАГСом, сповнена любов'ю. Вона створює тривалі спогади для пари та тих, хто отримав можливість стати свідком цієї події. Місце проведення весільної церемонії та тематику ви можете обрати самостійно. Ви також можете підібрати будь-яке місце для проведення церемонії. Це не має нічого спільного з юридичною реєстрацією шлюбу. Цей ритуал ми запозичили у західних країн. І зараз він став дуже і дуже популярним у нас в Україні. Багато пар обирають саме цей варіант.

Для вас є безліч варіантів. Якщо ви віруюча пара і для вас важливо дотримуватися релігійних традицій, то краще обрати відразу вінчання і відмовитися від виїзної церемонії. Іноді їх можна поєднати. Якщо у вас все простіше, то вибирайте виїзну церемонію. Ми впевнені, що ви будете в захваті від самого процесу підготовки та проведення. Багато РАГСів перестали реєструвати шлюби і просто видають свідоцтва про реєстрацію шлюбу.

Ваша весільна церемонія проголошує заяву про вашу любов та вірність один одному, а також причини, за якими ви і ваш наречений обрали один одного як партнерів по життю. Це священний та персональний момент, який у вас може бути, і дуже важливо, щоб все було правильно і так як ви мріяли. Немає абсолютно жодних підстав для того, щоб відповідати ідеям або традиціям того, як має виглядати весільна церемонія, буде вона проходити в РАГСі або все ж в іншому місці, яке ви оберете. Будьте креативними та гнучкими і ваша весільна церемонія буде оригінальною.

Виїзна весільна церемонія

Важливо обрати найкращого церемоніймейстера, який зможе передати всю гаму почуттів і емоцій саме вашої пари.

Як же все-таки визначитися з  весільною церемонією?

Реєстрація шлюбу в РАГСі - це шаблонний варіант. Тут не можна вносити свій креатив, бо існують часові обмеження і вони будуть утискувати вас, жодних весільних клятв, жодних особистих вставок до сценарію. Можна щось придумати тільки стосовно вбрання - сукні та костюму. Можна прийти в тематичному вбранні та вразити всіх наповал.

Потрібно обрати найдосвідченішого ведучого, який зможе провести церемонію. Ця людина має передати дух церемонії, історію пари, написати унікальний сценарій.

Перш ніж приступити до планування церемонії, знайте, що тут можна проявити весь свій креатив. Навіть, якщо деякі пари вимовляють одні й ті ж клятви, кожна пара унікальна. Але не потрібно ставитися до цього як до простої формальності. Тут потрібно проявити максимум романтики і терпіння.

Якщо церемонія в РАГСі займає хвилин 15 і складається зі стандартного сценарію. То ось приблизна структура виїзної церемонії.

  • Прибуття пари (індивідуально або разом). Наречена часто виходить після нареченого під руку з батьком.
  • Вступ і вітання церемоніймейстера.
  • Історія пари - як вони зустрічалися, їх спільні цінності, мрії і плани.
  • Весільні клятви.
  • Обмін обручками.

Перший поцілунок.

Реєстрація шлюбу.