Стосунки на відстані

Стосунки на відстаніЗберігати стосунки на відстані безперечно ризиковано, і якщо вам випало на час бути дуже далеко від коханого, то вас може налякати перспектива розриву стосунків. Тільки тому, що стосунки на відстані дуже складні, це ще не означає, що вони неможливі. Просте коригування вашої поведінки і способу життя, допоможуть зберегти любов.

Зберігаємо стабільність стосунків на відстані

 Намагайтеся спілкуватися не лише щодня, але і кілька разів на день. Оскільки ви знаходитесь далеко один від одного, дуже важливо зберегти емоційний зв'язок. Вам не обов'язково вести довгі і змістовні бесіди. Розповідайте про свої маленькі досягнення і невдачі, попросіть поради, спілкуйтеся в режимі реального часу в різних мессенджерах, особливо якщо дзвінки дорого коштують і дуже б'ють по бюджету. Купіть веб-камеру, щоб спілкуватися обличчям-до-обличчя і бачити один одного. Якщо ви відправляєте лист електронною поштою, переконайтесь, що воно змістовне і повне деталей, покажіть, що вклали душу і час в цей лист.

Попрацюйте над своїм графіком. Одна із складних сторін стосунків на відстані - це, коли один з партнерів зайнятіший, ніж інший. Якщо це ваш випадок, підтримуйте спілкування. Намагайтеся заздалегідь попереджати партнера про те, що будете зайняті довгий час, або, що ваш час обмежений. Якщо ви на стороні незайнятого партнера, знайдіть нове хобі.

Часто відвідуйте один одного. Намагайтеся знаходити час на відвідування один одного настільки часто, наскільки вам дозволяє ваш бюджет. Стосунки не зможуть процвітати, якщо все, що у вас є - телефонні дзвінки. Вам необхідно хапатися за кожен шанс побачити один одного і побути трішки ближче. Складіть розклад або правила спілкування і візитів і намагайтеся їх дотримуватись.

Створіть свій власний ритуал особистих зустрічей. Це може бути що завгодно: вечеря в улюбленому ресторані, тихий вечір разом удома, спільні улюблені розваги або щось інше.

Погоджуйте відрядження. Навчіться подорожувати без нічого або ж залишайте основні речі у партнера, щоб не втрачати часу, чекаючи отримання багажу.

Іноді зустрічайтеся поза домом. Відвідуйте разом якісь нові для вас обох місця.

Упізнайте один одного. Як і в звичайних стосунках, вам треба згаяти час, щоб по-справжньому дізнатися і зрозуміти вашого партнера. Звертайте увагу на те, що приносить задоволення коханому (хобі, повсякденна діяльність і т. д.), щоб наступного разу можна було цікавіше провести час. Взнайте переваги один одного, і тоді зможете дарувати правильні подарунки.

Наприклад, якщо ваш партнер любить танцювати, взнайте розташування різних клубів, куди можете сходити при наступній зустрічі. Якщо ви не вмієте танцювати, візьміть декілька уроків і вразіть партнера своєю готовністю старатися заради нього (неї).

Підтримуйте один одного навіть на відстані. Ваш партнер повинен знати, що він може розраховувати на вас. Ви повинні підтримувати один одного у важкі хвилини, коли можете знадобитися своєму партнерові. Якщо він справлятиметься зі всім сам, врешті-решт, ви йому будете не потрібні. Іноді, звичайно, якщо відстань дозволяє, просто будьте фізично поряд з партнером.

Святкуйте будні. Повсякденна метушня, будні - це складові елементи будь-яких стосунків, і вміння осягати разом це допоможе зберегти нормальні стосунки. Не бійтеся розповідати про нудні речі. Будьте залучені в повсякденне життя одному одного, щоб зберегти взаємозв'язок.

Адаптуйтеся до відстані. Важливо усвідомлювати, що ви не зможете брати участь в повсякденному житті людини і бути в курсі кожної деталі його дня.

Коли ви разом, намагайтеся робити щось буденне і побутове, що роблять пари, які живуть разом. Сходіть за покупками, розберіть шафу, переставте меблі. У вас буде почуття, що ви разом створюєте будинок і усвідомлення того, що, врешті-решт, ви житимете разом.

Довіряйте. Також як, і в звичайних стосунках, надзвичайно важливо уміти довіряти. Уникайте спокус. Будьте чесні, щоб не втратити довіру Кращий і простіший спосіб зберегти вірність - не вплутуватися в двозначні ситуації. *Не будьте занадто ревниві і підозрілі, навіть якщо не завжди знаєте, чим зайнятий ваш партнер. Дайте партнерові трохи простору, і все буде добре.

 Спільні зайняття у відносинах на відстані

 Шукайте спільне зайняття. Не думайте про відстань. Як парі, що знаходиться в стосунках на відстані, вам потрібно Відносини на відстаніщось робити разом, не обмежуючись телефонними дзвінками. З часом телефонні дзвінки можуть внести нудьгу. Придумуйте інші форми взаємодії. Намагайтеся робити те ж, що і звичайні пари. Знайдіть щось, чим зможете займатися разом.

 Користуйтеся чим-небудь разом, наприклад онлайн-журналом або фотоальбомом. Це ще один спосіб спілкування, за допомогою якого ви зможете разом створювати щось. Таке спілкування добрий спільний досвід для пари.

Користуйтеся загальним онлайн-шоденником. Коли скучите, зможете подивитися, чим був зайнятий хтось з вас, і обговорити, наприклад, вчорашній концерт. Зробіть спільний проект або ж візьміть участь в онлайн співтоваристві. Разом редагуйте сайт wiki або документи на Google. Грайте разом в онлайн гри, будь то MMORPG ( розрахована на багато користувачів ролева онлайн гра) або щось більше традиційне, як шахи. Ви зможете зблизитися один з одним і спілкуватися в чаті під час гри.

 Робіть щось одночасно. Це скоротить відстань між вами, і ви відчуєте себе ближче один до одного, займаючись однією і тією ж справою.

Готуйте одні і ті ж блюда. Навіть якщо ви обоє не вмієте готувати, вам сподобається купувати одні і ті ж фрукти або закуски.

Читайте однакові книги або статті. Можете навіть по черзі читати їх вголос.

Одночасно дивіться телепередачі або фільми і обговорюйте їх в режимі онлайн.

 Вчіться разом. Запишіться разом на онлайн курси. Вивчайте спільно іноземні мови. Робіть разом який-небудь проект на схожий на цей, наприклад, оволодівайте новими навичками. Це дасть вам прекрасне почуття спільного досвіду і ви дійсно станете ближчі один до одного.

 Прихильність у коханні на відстані

Відправляйте смс з любовними посланнями. Відправляйте електронні подарунки, спонтанні листівки або квіти. В даному випадку кількість важливіша за якість. У вас є перевага перед іншими парами, що живуть разом, оскільки ви не сприймаєте спілкування як належне!

Продовжуйте розвивати загальні інтереси. Якщо ви хочете подивитися якийсь фільм, подивитеся його окремо, а потім обговоріть. Читайте одні і ті ж книги одночасно. Обговорюйте плани по телефону. Синхронізуйте ваш годинник і будильники. Візьміть за правило дивитися на годинник і думати про партнера, уявляючи, що і він зараз думає про вас. Не бійтеся проявляти фантазію.

Заводьте друзів. Познайомтеся з друзями одне одного. І, якщо одного разу комусь з вас доведеться поїхати, ви не залишитеся наодинці, і буде з ким дружити. Познайомтеся з друзями і колегами вашого партнера, щоб при розмові знати про кого йде мова.

Засинайте разом. Спілкуючись по телефону перед сном, скажіть один одному, на якій стороні ліжка ви лежите. Переконайтеся, що ви лежите на протилежних, неначе засинаєте разом. Засинайте раз або два в тиждень з включеним Скайпом, щоб надати стосункам романтики. І тоді, коли ви прокинетеся, перше, що ви побачите - обличчя свого партнера.

Позначення кінцевої мети і очікувань відносин на відстані

Любов на відстаніЗаздалегідь обговоріть всі важливі питання і переконайтеся, що ви обоє чітко усвідомлюєте статус ваших стосунків (ходите на побачення, періодично зустрічаєтеся, є офіційно хлопцем і дівчиною, заручені).Можливо, це важко і незручно запитувати, зате потім ви зможете уникнути маси головного болю і нерозуміння. Позначення кінцевої мети або очікувань дозволить вам обом працювати над створенням стосунків, які потрібні вам.

Наприклад: "Ти розглядаєш можливість переїзду, якщо стосунки стануть серйозніші"? чи "Що ти чекаєш від цих стосунків"?.

Довіряйте. Уникайте прагнення контролювати. Кожна людина має право на свободу волі, і ніхто не може і не повинен його контролювати. До тих пір, доки ви обоє налаштовані на підтримку стосунків, ніяка відстань цьому не завадить. Як тільки ви приходите до думки, що ви не пара, або знайшли кращу партію, стосунки закінчуються. І неважливо, яка відстань між вами: 3000 км, 2 квартали уподовж вулиці, або довжина спільного ліжка з весільною фотографією на стіні. Стосунки спрацюють тільки, якщо ви повністю довірятимете один одному. Пам'ятайте, тільки тому, що ви далеко один від одного, не означає, що можете поводитися як одинак. Ваші очі і увага мають бути приковані тільки до вашого партнера, а думка про флірт з кимось ще навіть не повинна відвідувати вашу голову.

Важливо розпочинати стосунки з усвідомлення, що кожен з вас гідний довіри, поки немає доказів зворотнього. Не допитуйте партнера кожного разу, коли він (вона) пішов кудись з людьми, яких ви не знаєте, або якщо не відповів відразу ж на ваше повідомлення або дзвінок. Ваше життя не зупинилося, тільки тому, що у вас стосунки на відстані.

Довіряйте і уникайте ревнощів. Проте, і приводів для сумнівів і недовіри ви не повинні давати. У вашого партнера, як і у вас, має бути громадське життя. . Просто зберігайте соціальну активність і вчіться бути щасливими самі по собі.

Обговорюйте ваші цілі. Можливо, ви захочете зробити один для одного щось, на що самому вам бракує мотивації. Стимулюйте один одного зайнятися спортом або навчиться краще або частіше готувати. Таким чином, вам буде, чим зайняти час перед новою зустріччю, і надасть вам бажання поділитися з партнером своїми досягненнями.

Говоріть про спільне майбутнє. Усвідомлення того, що врешті-решт ви житимете разом, зайвий раз доведе вам, що стосунки не ведуть у безвихідь, а ваші старання і переживання не пройдуть даремно .

Подумайте хто з вас може переїхати, щоб ви могли бути разом. Переїдете ви обоє або тільки один з вас? Заздалегідь подумайте про кар'єру того партнера, який збирається переїхати.

Обговоріть прийнятний час переїзду. Подумайте про те, які справи вам треба завершити, перш ніж почати жити разом. Може комусь з вас треба продати будинок, заплатити за оренду, піти з роботи або ж щоб купити новий будинок? Для переїзду? Для весілля? Як ви розподілятимете фінанси, коли вже житимете разом? Складіть бюджет усіх цих витрат, з врахуванням непередбачених ситуацій.

Коли настане час, обговорите ваші подальші плани. Навіть якщо ви фізично не зможете допомагати партнеру спаковувати речі для переїзду, ви все одно можете допомогти скласти план, знайти вантажників, допомогти переїжджаючому партнерові знайти друзів, роботу і багато що інше на новому місці.

Впрягатися в усе це на відстані може бути важко, але завжди треба пам'ятати, що ви робите це заради вашого майбутнього. Адже ви не лише здійснюєте плани, але і створюєте міцну основу для майбутнього спільного життя.

Не бійтеся озвучувати свої страхи, сумніви і невпевненість.Цікавтеся страхами і сумнівами партнера нарівні з його успіхами. Спілкування це найкращий спосіб залишатися разом на відстані. Будьте щирими один з одним.

Оскільки ваш час разом недовгий, намагайтеся витягнути від зустрічей якомога більше переваг. Намагайтеся проводити більше часу удвох і наодинці. Стосунки на відстані не мають великих привілеїв, тому будьте фізично разом. Зберігайте хвилювання і чарівність у ваших стосунках.

Будьте щасливі

 Будьте на позитивній хвилі. Не падайте духом і не зациклюйтеся на негативних аспектах кохання на відстані. Бути далеко від свого коханого не така погана новина. Використайте вільний час як можливість розвивати свої інтереси і хобі, так само як і досягати успіхів на кар'єрних сходах. Іншим позитивним аспектом розлуки, являється те, що партнери можуть проявляти більше фантазії, щоб цікавіше спілкуватися при зустрічах і перевірити свої почуття. І оскільки відстань це тимчасове явище, намагайтеся випромінювати позитивну енергію і передати це почуття щастя і впевненості партнерові.

Дайте коханій людині який-небудь особистий предмет, щоб він зміг тримати його в моменти, коли скучатиме за вами. Цей предмет також нестиме комфорт, щастя і нагадування про вас.

Залиште свій запах. Під час візитів, залиште флакончик свого парфюма, щоб залишити після себе знайомих запах, який нагадуватиме партнерові про вас. Можете пересилати поштою одяг, який пахне вами. Ваш партнер може спеціально попирскати будинок вашими духами, щоб там пахло вами.

Тримайте свій гнів під контролем. Стосунки на відстані дуже складні, і, якщо ви емоційно прив'язані до людини, до якої не можете доторкнутись, у вас може статися нервовий зрив або емоційне спустошення. У вас можуть з'явитися негативні почуття і думки, що не відповідають реальності, ви можете засумніватися у своїх почуттях, особливо після сварки по телефону. Намагайтеся захиститися від цих почуттів, інакше відстань їх посилить ще більше.

Не допускайте невиправданих очікувань. Пам'ятайте: Відстань розпалює справжню любов і гасить симпатію. Сварки це частина стосунків і вам доведеться мати з цим справу. Пам'ятайте, над будь-якими стосунками необхідно працювати і присвячувати себе партнерові в них. Будьте готові до труднощів, здолавши які ви лише зробите свої стосунки міцніше на довгий час.

Стосунки на відстані не сильно відрізняються від звичайних стосунків. У обох випадках вам необхідно багато працювати, спілкуватися, бути терплячими і готовими до самопожертви і розуміння. Проте, в даному випадку, вам доведеться докладати більше зусиль, щоб не дати щоденній рутині подавити ваше бажання бути з іншою людиною. Не забувайте про свого партнера, інакше стосункам прийде кінець.

Не слухайте поради людей, у яких не було досвіду стосунків на відстані, вони лише посіють у вас більше сумнівів. У кожного свій унікальний досвід стосунків і їх сумніви не мають нічого спільного з вашим майбутнім.

 Поради

 Переконайтеся, що ви готові до стосунків на відстані. До того, як вступите в них.

Не чекайте, що стосунки на відстані завжди будуть ідеальні. Кожні стосунки мають свої зльоти і падіння. Відстань посилює ці падіння.

Коли ви отримуєте повідомлення від партнера, намагайтеся відповідати якнайшвидше, щоб дати йому зрозуміти, що вам не все одно. Якщо ви той, хто чекає відповіді, наберіться терпіння, партнер може бути зайнятий у цей момент. Завжди нагадуйте партнерові, що він краще, що було у вашому житті, і що ви завжди думаєте про нього. Іноді відстань перевіряє ваші почуття на міцність.

Використайте якомога більше засобів спілкування, не обмежуйтеся телефоном або електронними повідомленнями! Це допоможе вам зняти напругу і отримати задоволення від спілкування один з одним.

Відправте партнерові квіти, кульки або подарунок. Відправляйте один одному спонтанні милі листівки по електронній пошті, якщо немає можливості відправляти реальні подарунки.

Перед розлученням завжди плануйте наступну зустріч. Легше пережити розлуку, якщо знаєш, що скоро зустрінешся з коханою людиною знову.

Створіть оригінальний відлік часу до вашої наступної зустрічі і відправте коханій людині. Наприклад, фото календар, де кожна фотографія описуватиме щось важливе для вас двох.

Намагайтеся перетнутися на півдорозі хоч би на годинку, щоб разом поїсти або випити каву (якщо відстань дозволяє). Це хороша альтернатива, якщо ви не зможете провести разом вихідні. Проводьте разом відпустку в таких місцях, які нові для вас обох.

 

Не залишайтеся одні, живіть в сім'ї або з другом, тоді ви не почуватимете себе самотньо.