Вільні відносини

Вільні відносиниВсе частіше можна зустріти пару, де говорять, що стосунки у них вільні. Таке майбутнє незабаром чекає нас усіх? "Це все із заходу прийшло! Неподобство"! - говорить старше покоління. Так що ж це таке?

Для багатьох, вільні відносини дуже зручні, до речі, зараз йдеться не лише про чоловіків, але й про жінок. Пару, окрім сексуальних стосунків і приємного проведення часу, нічого не зв'язує, а про матеріальні або моральні зобов'язання і говорити не варто.

Чому чоловіки вступають у такі відносини? Не все, але таких досить багато. Наприклад, одружений чоловік заводить коханку. У нього вже є сім'я і дружина, сімейний затишок. Тому з іншою жінкою можна не "напружуватися".

Дуже часто чоловіки залишаються "двадцятирічними" навіть в сорок. І просто не усвідомлюють, що годиннички цокають, час йде, а сім'ї ж бо все немає.

Причини, які спонукають людей на подібні взаємини цілковито зрозумілі! Когось цікавить лише постійне сексуальне життя, а кількість партнерів не важлива. Поняття "ревнощі" -" та інше. Для багатьох інтерес розпалюють рідкісні зустрічі.

Хоча, такі відносини називають зручними, але певний відсоток показує, що тільки одного партнера влаштовують такі стосунки на все 100%, інший - мириться зі своїм положенням.

 Вільні відносини ініціатива жінок?

 Як вказує статистика, у більш ніж в 80% випадків вільні стосунки пропонує саме жінка. Психологи зв'язують це з тим, що жінки в сучасному суспільстві не менше, ніж чоловіки зацікавлені в кар'єрному зростанні, фінансовій незалежності. Для них чоловік - не голова сім'ї, не обов'язкова частинка життя, а сексуальний об'єкт, від якого можна отримати увагу, яка все ж потрібна жінкам. При цьому немає сім'ї, що "зв'язує по руках і ногам".

 

Подібні питання завжди будуть відкриті. І сподіватимемося, що все-таки залишаться чоловіки і жінки для яких створення сім'ї - один з найважливіших пріоритетів стосунків.