Як помиритися з хлопцем?

Як помиритися з хлопцемВін не дзвонить цілих два дні... Телефон завмер у напруженому очікуванні, але улюблений мовчить... З кожною секундою ти все ясніше починаєш розуміти, що ще трохи і крок до примирення буде зробити вже неможливо. Ти не хочеш спілкуватися з друзями, балаканина подруг тебе дратує, і ти думаєш тільки про одне – як помиритися з хлопцем... Рука мимоволі тягнеться до телефону. Гнівні або жалібні слова, готові зірватися з губ... Але ти не знаєш, що сказати хлопцеві, щоб помиритися, не принижуючи себе і його!

Якщо ці відчуття знайомі вам не з чуток, якщо багато разів ваші відносини були на межі розриву, значить, настав час дізнатися про те, як помиритися з коханою людиною і зберегти повагу один до одного.

Чому відбуваються сварки?

Незважаючи на те, що кожна людина індивідуальна, а кожна окремо взята пара являє собою неповторний маленький світ, причиною усіх сварок є одна єдина річ – нерозуміння. Тому теоретично помиритися з хлопцем дуже просто – потрібно спробувати зрозуміти його. На практиці все набагато складніше... Допоможе вирішити проблему знання трьох непорушних істин.

По-перше, сварки – це нормальне явище в нашому житті! Якщо б все і завжди було гладко, то ми б так не цінували щасливі моменти. Це не означає, що сваритися потрібно кожен день і з будь-якого приводу, але і зневірятися теж не варто.

По-друге, всі мріють про міцні, гармонійні і стабільні відносини в коханні, але не всі розуміють, що збереження таких відносин – це праця. Щоденна, копітка праця двох люблячих людей.

І, по-третє, до сварок можна ставитися по-філософськи, вважаючи їх перевіркою пари на міцність. Чи не правда, при такому підході все здається набагато простіше?

Як помиритися з хлопцем, зберігши почуття власної гідності?

У справі, що стосується любові, іноді важливий не сам результат, а те, яким чином він досягнутий. Саме тому так важливо помиритися красиво, не гублячи себе в очах хлопця. І тут на допомогу приходить багатовіковий досвід сімейних і просто любовних пар.

1. Не починайте з'ясовувати стосунки одразу після сварки, коли емоційне напруження ще дуже велике. Дайте собі і партнеру трохи заспокоїтися. Проаналізуйте ситуацію поки що лише подумки.

2. Почніть розмову зі слів: «Я не хочу з тобою сваритися» або «Мені дуже погано, коли ти мовчиш». Говоріть про свої почуття, а не докоряйте.

3. Якщо не хочете нічого міняти у відносинах, то можна просто зайнятися любов'ю, і проблема на якийсь час відступить. В іншому випадку без спокійного і грунтовного «розбору польотів» не обійтися.

4. Не впевнені, що зможете вести розмову спокійно? Напишіть листа або відправте SMS. І не важливо, знаходиться улюблений зараз поруч чи ні.

5. Зробіть для чоловіка що-небудь приємне, навіть якщо, за всіма ознаками в сварці винен саме він. Покажіть йому, як він вам важливий.

6. Чесно визнайте свою неправоту, але не просіть і не благайте про прощення.

7. Грамотно вибирайте момент для примирення – голодний або втомлений після роботи чоловік глухий до будь-яких умовлянь.

8. Не виставляйте коханого за двері – можуть і підібрати!

9. Не зволікайте момент примирення на дуже довгий термін і не згадуйте минулі провини хлопця. Краще відразу з'ясовувати розбіжності по дрібним питанням, ніж чекати виверження вулкана незрозумілих почуттів.

10. Спробуйте поступитися в непринципових речах – швидше за все, хлопець у відповідь теж піде на поступки.

11. Останнє і головне – миріться щиро, не таїть в душі образу місяцями і не чекайте від чоловіка миттєвого каяття!

Як попередити сварку?

Щоб не піклуватися про те, як помиритися з хлопцем, краще не доводити справу до сварки. Іноді, правда, Як можна помиритись з хлопцемконфлікту не вдається уникнути жодним чином, але в більшості випадків достатньо більш уважно стежити за своїм власним поводженням і висловлюваннями.

Як часто ви бурчите з найдрібнішого приводу? Чи щодня чи говорите коханому про свої почуття? Не забуваєте зустріти і проводити його поцілунком? Хочете, щоб він вередував, скиглив і закочував істерику, як ви? Чи дозволяєте собі підвищити на хлопця голос? Чи мовчите чи годинами, коли чимось незадоволені?

Дайте відповідь самі собі максимально чесно на ці питання, і тоді вам з великою часткою ймовірності стане зрозуміло, що саме потрібно змінити в своїй поведінці, щоб зменшити кількість сварок в рази.

А якщо сварка все-таки почалася, спробуйте зупинити її чарівної фразою «Я тебе кохаю», сказаної всупереч ситуації ніжно і м'яко... Спрацьовує з 99% чоловіків! Адже ви жінка і маєте бути мудрою завжди, навіть під час сварки.