Як познайомитися з хлопцем в контакті

і в фейсбуці також

Щоб познайомитись з хлопцем в контакті створи привабливий профіль

Як познайомитись з хлопцем в контактіНаприкінці вечірки твій новий знайомий, з яким ти проговорила весь вечір, запитує: «А ти є в «ВКонтакті»?» Перш ніж продовжити спілкування в Інтернеті, переконайся, що твій профіль і налаштування приватності справлять на нього приємне враження і дадуть потрібні сигнали. Почни з основної інформації. Якщо у тебе немає постійного партнера, постав відмітку у сімейний стан «не одружена» (на Facebook - «без пари»). Або збережи інтригу і приховай від нього всі особисті дані. А ось друзів і їхні пости у себе на стіні залиш у вільному доступі - нехай він побачить, що з тобою весело і цікаво, у тебе багато знайомих і ти відкрита світу. Зверни увагу на фотографію профілю. Вона не обов'язково має бути постановочною. В ідеалі це юзерпік, на якому ти виглядаєш щасливою. Ти навіть можеш сама себе сфотографувати. Головне - в кадрі будь природною і позитивною. Саме ці якості, як показують дослідження багатьох психологів, приваблюють чоловіків. Видали зайві коментарі до фотографій і спробуй його заінтригувати!

Проведи суворий відбір - Не варто видаляти всі компрометуючі фотографії тільки тому, що ти в пошуку серйозних стосунків. А от легка ревізія альбомів точно

зайвою не буде. Фотозвіт з поїздки в Португалію з колишнім доведеться видалити або обмежити до нього доступ, зазначивши в налаштуваннях «Тільки для друзів, крім...» і виключивши свого потенційного бойфренда зі списку тих, хто може переглядати цей альбом. Не забудь про фотографії, які раніше стояли на аватарці, позбався від поганих кадрів. Також переглянь блок «Фотографії зі мною». Якщо подруга відзначила тебе на невдалому знімку, ти можеш сама видалити позначку або попросити про це. Ще одна важлива складова профілю, яка відразу впадає в очі, - статус. Ти можеш приховати його від деяких користувачів. У «ВКонтакті» ти не ставиш відмітку у спливаючому вікні «Розповісти друзям». На Facebook поруч з кнопкою «Опублікувати» клацаєш на опцію «Доступне всім» і обираєш тих, хто не повинен читати твій пост. Тепер переконайся, що твоя сторінка виглядає як треба. Зайди в блок «Налаштування» - > «Приватність» і пройди по останньому посиланню. Введи ім'я нового друга по листуванню, і ти побачиш свій профіль його очима. На Facebook ти просто клацаєш на кнопку «Подивитися як...» і робиш те ж саме.

Покажи себе з різних ракурсів - В соціальних мережах ти маєш всі шанси показати себе з кращого боку. І фотографії - не єдина можливість зробити акцент на своїх перевагах. Інтереси та адреси, які ти вказуєш в профілі, додатки, які ти використовуєш, сторінки користувачів, які ти лайкаєш, скажуть про тебе набагато більше най вражаючої аватарки. Спільноти, в які ти вступаєш, допоможуть йому в загальних рисах зрозуміти, чим ти захоплюєшся. А якщо виявиться, що ви погодилися взяти участь в одній події? Відмінний привід для реальної зустрічі! Але коригувати свій список груп та заходів під чужі хобі - не найкраща ідея. Не приховуй своїх справжніх інтересів, і тоді ти зможеш знайти однодумця, з яким у тебе буде що обговорити при зустрічі. Постійно оновлюй свій статус - він повинен відповідати дійсності. Обговорюючи черговий пост, тобі буде простіше зав'язати розмову з претендентом на місце твого хлопця.

Зроби крок назустріч, щоб познайомитись з хлопцем в контакті

Дотримуйся мережевого етикету. Не поспішай відразу ж після вечірки додавати свого нового знайомого в друзі. Нехай мине трохи часу - день чи два і, можливо, він заявить про себе першим. Доповни свій запит в друзі коротким повідомленням або питанням, наприклад: «Добре відпочили в п'ятницю - от тільки на ранок голова трохи боліла. А як ти себе почуваєш? ;)». Ти запропонувала тему для розмови - йому залишається тільки її розвинути.

Налаштуйся на його хвилю - А що робити, якщо ти не знайома з об'єктом своєї уваги в реальному житті чи бачила його мигцем, але так і не заговорила з ним? Якщо у вас є спільні знайомі або родичі, сміливо додавай його в друзі. Але спочатку подивися, як він веде себе онлайн. Якщо він весь час коментує повідомлення чи фотографії вашої

спільної подруги, ти можеш: а) попросити цю подругу представити вас один одному при

нагоді; б) написати свій коментар та вступити до обговорення. Зроби це делікатно і з гумором. Залиш провокаційну і одночасно жартівливу відповідь на його коментар, підсолодивши свою репліку тонким компліментом: «Іван, брутальності тобі не позичати, але у Дюжардена її теж не відняти. Може, справа все ж не в акторі, а в самому фільмі? Як думаєш? :-)». Цілком можливо, він відповість на твій крик душі, тому що захоче обґрунтувати свою думку. А в процесі ваша дискусія легко зможе перейти на більш цікаву і особисту хвилю. Частіше відповідай на його пости - так ти підігрієш до себе інтерес

Не захоплюйся флірт-додатками. Звичайно, ти можеш їх встановити (наприклад, Zoosk, Are you interested, Matchmaker), але навіщо? Партнерів для флірту можна знайти через спільних друзів. Тим більше, що вилучити такі програми зі своєї сторінки проблематично.

Оціни перспективу знайомства вконтакті та фейсбуці

Уникай тупикових ситуацій. Ви успішно зафрендились, але як тепер не загубитися серед його 300 друзів? Не Як познайомитись з хлопцемзалишай ніяких особистих коментарів на його стіні, особливо якщо ти не впевнена, чи вільний він. Обмін безмовними лайками, піснями та запрошеннями спільноти, перепост та інші подібні прийоми більше підходять для підлітків. Ці знаки уваги в підсумку закінчуються нічим, і ви обидва втрачаєте до них інтерес.

Знаходь те, що вас об’єднує. Спробуй дізнатися про його захоплення так, щоб він не здогадався, що ти годинами зависаєш на його сторінці. Не потрібно ставити лайки до кожного його оновлення.

Краще вивчи його профайл: коментарі до статусів, плей-лист, список відеозаписів, назви фотоальбомів, пости на стіні, які йому подобаються. Так ти швидше знайдеш спільну тему для початку вашого листування. Його альбом називається «Подорож за горизонт»? Тоді запитай його, де він відпочивав і що він порадить подивитися в цій країні.

Стеж за тривожними сигналами. Тобі здається, що у вашому спілкуванні ініціатива йде від тебе, а він з ввічливості її підтримує? Якщо він не реагує на натяки, зведи розмову нанівець і більше її не починай.

Продовжуй спілкування щоб познайомитись з хлопцем

Частіше оновлюйте свій статус. Хто пише, той привертає увагу. Дотепні пости, постійно миготливі у новинах, складно не помітити. Тільки стеж за їх змістом. Жалібні й сумні статуси несексуальні, якщо, звичайно, ти не пишеш їх з явною самоіронією. Радій життю і будь завжди в гарному настрої - позитивний настрій спонукає до спілкування. І не використовуй пафосні філософські цитати з серії: «Пильне лише серце. Найголовнішого очима не побачиш». Власні думки виглядають більш емоційними і щирими.

Познайомитись в контактіВиявляй винахідливість. Цікаві фотографії теж можуть спровокувати його на коментарі. Сфотографуй яку-небудь смішну вивіску, яку ти побачила по дорозі додому, розмісти на своїй стіні оригінальне відео або виклади фото з концерту улюбленої групи або свого стрибка з парашутом.

Обери вдалий час. Твої старання не пройшли дарма - він написав тобі приватне повідомлення. Відповідай йому, але не відразу, а протягом наступних п'яти годин. Перед тим, як відправити відповідь, перевір орфографію і в кінці обов'язково поцікався, щоб

підтримати діалог. Якщо ти відповіси в четвер на повідомлення, яке він відправив у середу, можеш запитати про його плани на уїк-енд. Виходь на зв'язок вечорами. Вдень ви обидва на роботі, тому повноцінної розмови, швидше за все, не вийде.

Переходь від слів вконтакті до справи: запроси його на побачення

Ви обмінюєтеся повідомленнями все частіше, вікно листування не закривається ні на хвилину, а натяки на реальне побачення стають дедалі прозорішими? Пора продовжити розмову наживо! Сплануй вечірку, створи в «ВКонтакті» або на Facebook «Захід»

і запроси на нього свого віртуального знайомого. Інший варіант - подивися список його найближчих зустрічей і вирушай на одну з них, щоб «випадково» там з ним зіткнутися. Але краще прямо запропонувати йому зустрітися. Наприклад, скажи: «У мене є зайвий квиток на концерт. Підемо разом?» або «Ти весь час на тренуваннях. Візьмеш мене з собою?». Будь впевнена, він не зможе встояти перед такою пропозицією.

Читайте також: