Як познайомитися з хлопцем?

Як познайомитися з хлопцемЗ даної статті ви дізнаєтесь, як знайомитися з хлопцями. Але, до того, як ви ознайомитеся з найдієвішими способами, я хочу звернути вашу увагу на безпрограшний варіант - адресну посмішку. Просто посміхніться, подивившись очі в очі, і чоловік обов'язково підійде до вас.

Найбільш вдалі способи знайомства з хлопцями

Знайомства на вулиці

Спосіб «пошук закладу». Перед тим, як познайомитися з хлопцем - наблизьтеся до нього, і поцікавтеся, як пройти до потрібного вам закладу. Ну а краще - попросіть його показати дорогу. Головне завдання - показати, що ви розгублені. Повірте, представник сильної статі, побачивши, що перед ним слабка жінка, відчуває в собі всемогутність.

По дорозі обов'язково розмовляйте з ним. Наприклад, якщо приводом для пошуку було кафе, то повідомте, що ваша подруга затримується, і вам би не хотілося сидіти на самоті. Запропонуйте йому випити з вами кави. Ну а потім ви повідомите, що знайома «написала, що у неї не виходить прийти». І ви залишитеся наодинці.

В кафе

«Зламаний телефон». Розповімо, як знайомитися з хлопцями в даній ситуації. Підійдіть до молодої людини, і зверніться з проханням налаштувати техніку (планшет, телефон тощо). Наприклад, попередньо роз'єднайте інтернет-з'єднання. Як тільки вам допомогли, висловіть свою вдячність, це їм дуже подобається. Ну а в кінці непогано буде мимохіть згадати проЯк познайомитись з хлопцем в кафе те, що вам погано доводиться без такого здібного хлопця.

«Рада». Перед тим, як познайомитися з нормальним хлопцем – задайте йому питання, якщо він сидить за найближчим столиком про те, які його рекомендації щодо вибору страв. Як тільки вам порадять, тут же зробіть замовлення, в який би входили тільки рекомендовані страви, і висловіть свою вдячність за пораду, як тільки ви скуштуєте принесене вам. Якщо кандидат виявиться один, то є дуже велика ймовірність того, що він до вас приєднається.

Як познайомитися з хлопцем в транспорті

«Журнал, призначений для чоловіків». Придбайте журнал, присвячений авто або різним видам спорту. Як тільки ви сядете в транспорт, тут же розгорніть його на очах молодих людей, щоб їм було видно обкладинку. Періодично відривайте погляд від журналу, і оглядайтесь. Так ви побачите, хто буде зацікавлено вас розглядати. Через деякий час до вас почнуть звертатися з питаннями потенційні кандидати.

«Випадковість». Якщо в транспорті багато людей, то можна зробити вигляд, що ви спіткнулися, і впасти прямо на руки молодій людині. Не мовчіть, зав'язуйте з ним розмову. Поскаржіться на те, що вам так складно пересуватися при такому скупченні народу або розкажіть, що складно уберегти свої черевички від сторонніх ніг.

В магазині для чоловіків

«Вигадана покупка». Відвідайте бутік, і почніть захоплено розглядати будь-який одяг. Якщо хтось з кандидатів виявився вам симпатичний, то попросіть його про допомогу у виборі подарунка родичу. Нехай він приміряє річ на себе. Також можна сказати, що ви повністю покладаєтеся на його смак у виборі одягу. Як тільки він одягне на себе річ, тут же зробіть йому комплімент про те, як вона на ньому сидить, а також щиро подякуйте за його увагу і допомогу. Далі попросіть, щоб покупку вам відклали. Так ви не розчаруєте людину, що не купили рекомендований ним одяг.

Знайомство в спортзалі

«Вигадане травмування». Зараз ви дізнаєтеся, як знайомитися з чоловіками досить оригінальним чином. Отже, під час занять спортом вдаючи, що травмувалися. Зверніться до симпатичного хлопця з проханням про допомогу. Тільки сильно не перегравайте, а то він стане наполягати на виклику швидкої допомоги. Ну а потім можна попросити його підвезти вас.

Як познайомитися з хлопцем на пляжі

«Не вмію плавати». Перш ніж ви вирішите, як познайомитися з хлопцем, спробуйте зробити наступним чином. Наблизьтеся до зацікавившого вас кандидату, та повідомте, що поки не навчилися плавати, але вам так хочеться. Він обов'язково погодиться, оскільки в такі моменти починає відчувати себе справжнім героєм. В ході навчання не забувайте повторювати, що вам добре і спокійно з ним поруч.

«Профілактика засмаги». Оригінальний спосіб, що пояснює, як познайомитися з хлопцем. Він дозволяє розраховувати на високу чуйність з боку молодих людей. Покличте хлопця, який вам сподобався, видайте йому засіб від засмаги, і скажіть, що у вас не виходить нанести його на спину. Якщо відразу познайомитися не вдалося, то можна зробити повторну спробу. Під час неї не забудьте згадати про те, який він турботливий і вмілий.

«Візьміть в команду». Молоді люди люблять грати в рухливі ігри. Тому, побачивши потенційного кандидата, зверніться до нього з проханням приєднатися до його команди. Грати вам потрібно саме на його користь.

Як познайомитись з чоловікомЗнайомство, не покидаючи межі будинку

«Знайомство в Інтернеті». Вважається найбільш популярним способом. Адже він є відмінним рішенням для тих, хто перебуває в роздумах про те, як познайомитися з хлопцем не покидаючи межі житла. Але не варто покладати багато надій на це знайомство. Найкраще знайомитися в живу.

Незвичайні способи знайомства з хлопцем

У тому випадку, якщо жоден з вищеописаних випадків не спрацював, то спробуйте наступні.

«Однокласник». Знайдіть улюбленого кандидата, і з дзвінким сміхом обійміть його. А потім тут же попросіть пробачення за те, що помилилися. Пошліться на те, що він такий привабливий, як і шкільний товариш, з яким ви вже давно не бачилися.

«Візитка». Якщо ви так і не придумали, яким чином познайомитися з обраним кандидатом, то можна вручити йому вашу візитку. Зробіть це з посмішкою, а також зі словами, що будете раді його почути. В даному випадку сильна стать охоплює інтерес. Але врахуйте, що ініціатором подальшої взаємозв'язку все ж повинен бути молодий чоловік.

Читайте також: