Як правильно цілуватись

Як правильно цілуватисьЯк навчитися цілуватися правильно і добре, так, щоб ваш партнер з розуму сходив від ваших поцілунків? ТОП 10 найбільш популярних видів поцілунків в нашій статті

Як навчитися правильно цілуватися? 10 незабутніх видів поцілунків

Люди кажуть що, «Поцілунок - це коли дві душі зустрічаються між собою кінчиками губ». Це непередаване відчуття щастя, любові і радості. Поцілунки наче прекрасні квіти Алмати і дарувати їх потрібно тільки тим, хто цього гідний. Якщо ви знайшли достойну для себе людину, яку ви любите всім серцем і хочете подарувати їй свій перший поцілунок, тоді в нашій статті ви зможете знайти для себе кілька корисних рекомендацій про те, як правильно цілуватись.

Вчимося цілуватися в перший раз. Підготовка

Перше, про що хотілося б сказати, що хвилюватися - це абсолютно нормально. Всі люди хвилюються, навіть якщо цього не показують, тому не потрібно соромитися. Але все ж таки намагайтесь розслабитись і вести себе природно.
Обов'язково перевірте свіжість вашого дихання, бо неприємний запах може залишити про вас не зовсім приємне враження. Якщо після того, як ви почистили зуби пройшов досить довгий період часу, скористайтесь спеціальним спреєм, м'ятної цукеркою або жуйкою.
Подбайте про стан ваших губ заздалегідь. Перед побаченням скористайтеся скрабом для губ, а потім нанесіть на них живильний бальзам, щоб надати їм м'якість і ніжність. Ми не рекомендуємо користуватися липкими і стійкими помадами, краще скористайтеся гігієнічною помадою, яка додасть вашим губам легкий відтінок.

Як цілуватись в перший раз

Щоб навчитися добре і правильно цілуватися, а також перевірити, наскільки ефективний спосіб поцілунків, зверніть увагу на свою долоню, на внутрішній поверхні якої безліч нервових закінчень. Поцілунок своєї долоні може показати чи варто вам ще попрацювати над своєю технікою поцілунків або у вас все в повному порядку.
Під час поцілунку закрийте свої очі, так ви зможете підсилити відчуття. Коли дотик працює в повну силу, зір відпочиває. До того ж це показує, що ви довіряєте своїй спорідненій душі.
Підключайте до поцілунків ваші руки. Ніжно обійміть вашого партнера за плечі або за талію, акуратно проведіть руками по шиї і погладьте волосся. Можна легко взяти обличчя партнера в свої руки. Будьте джентльменом або справжньою леді і, особливо, на перших побаченнях, не намагайтеся під час поцілунків «помацати» партнера з ніг до голови. Не притискайте партнера надто сильно і близько до себе, адже йому або їй треба чимось дихати.
Коли ви цілуєте іншу людину, пам'ятайте, що це має подобатися не тільки вам, отримувати радість і позитивні емоції повинні обидва. Слідкуйте за реакцією своєї дівчини або хлопця під час ваших виразів любові один до одного. Можливо, ваш стиль поцілунку не підходить іншому, або ви при цьому занадто активно себе ведете. А ваш коханий або кохана просто соромиться вам про це сказати, адже те, що ви на її на чи його думку, погано цілуєтеся, може образити ваші почуття.

Як правильно цілуватися

Деяким людям навчитися правильно цілуватися і поліпшити свої здібності допомагає візуалізація. Вони репетирують Як правильно цілуватись перший размайбутню подію і при цьому намагаються якомога чіткіше і яскравіше уявити, що вони будуть робити і як цілувати свого партнера.

Вчимося добре цілуватися: види поцілунків

Тисяча і один поцілунок

Ніжним і романтичним способом прояву любові може бути безліч милих поцілунків, якими ви покриєте губи другої половинки. Правильно цілуватися таким способом не складно - не відкривайте свій рот, але і губи не стискайте, нехай вони будуть розслабленими. Поцілуйте з почуттям кожен периметр поверхні губ: куточки рота, ямочку на підборідді, виїмку над верхньою губою.

Французький поцілунок

Найвідоміший, популярний і улюблений багатьма варіант поцілунку, при якому стикаються не тільки губи, але і язики. Щоб добре навчитися цілуватися цим способом, дотримуйтесь наступних порад: Відкриваючи і стуляючи губи, з допомогою язика вивчіть з ніжністю кожен куточок рота вашого коханого або коханої. Не напружуйте свого язика і не залишайте його там занадто надовго. Проводьте своїм язиком по зубах вашого коханого або коханої. Також можна додати посмоктуючі та покусюючі рухи окремо по верхній, то по нижній губі. Робити це потрібно акуратно, адже шкіра губ дуже чутлива і ніжна.

Грайливий поцілунок

Якщо хочете трохи пограти з текстурою, смаком і запахом, тоді спробуйте додати у свій поцілунок трохи шампанського або щось інше, що має грайливу або кремову складову. Відпийте невеликий ковток обраного напою і залиште трохи його на своїх губах, а потім поцілуйте свою любов з натхненням. Можливо, такий поцілунок з родзинкою може стати вашим «фірмовим» поцілунком.

Цілуємося як ескімоси

В культурі ескімосів є особливий вид поцілунків, коли парочка треться своїми носами один з одним. Найчастіше очі при цьому закривають.
Іншим видом поцілунків без використання губ є «поцілунок метелика». У цьому випадку двоє притуляються один до одного як можна ближче з закритими очима, так що б їх вії зіткнулися між собою. Потім кожен починає потихеньку кліпати і рухати віями, немов крилами метелика. Таким чином, ви як би лоскочете ними один одного.

Поцілунок в шию

ПоцілункиОдним з найбільш чуттєвих і пристрасних поцілунків є поцілунок в шию, де знаходиться безліч чутливих точок. Такі поцілунки стали особливо популярними після виходу вампірської саги. Приємним доповненням до цього може стати поцілунок яремної ямки (ямка біля основи шиї, яка знаходиться посередині між ключицями). Притисніться до неї губами і уявіть, що ви п'єте коктейль з трубочки, зробіть кілька всмоктувальних рухів.

«Рибний» поцілунок

Якщо ви бачили як риби, плаваючи в акваріумі, рухають своїм ротом, то ви маєте уявлення про даній техніці поцілунку. Для того, щоб навчитися цілуватися таким способом, потрібно рухати губами не розтуляючи їх, при цьому чергуючи пристрасні і ніжні доторки.
Поцілунки у мочки вух
Деякі люди люблять цілувати мочки вух своїх коханих, такі ніжні поцілунки змушують тремтіти наші серця. Бажаєте додати в ваші поцілунки трохи гостроти, тоді можете легенько вкусити за мочку. Цей вид поцілунку ви можете скомпонувати з обіймами зі спини, які дадуть другій половинці вашого люблячого серця відчуття спокою, захисту і любові.
Поцілунки зі зволоженням
Який би тип поцілунку ви не обрали, додайте в нього трохи слини, щоб він вийшов вологим. Тільки знайте міру, не треба бризкати слиною з ніг до голови людину, якій належить ваше серце.
Смачний поцілунок
Для цього вам знадобиться які-небудь смаколики. Наприклад, ви можете купити морозиво ріжок і почати їсти його кожен зі свого боку, щоб потім зустрітися для поцілунку. Також можна використовувати різні цукерки у формі трубочок. У Південній Кореї такі поцілунки називають «пеперо кісс», вони використовують спеціальне печиво, вкрите з одного боку шоколадом.
Повітряні поцілунки
Створити грайливий і радісно-романтичний настрій можна за допомогою повітряних поцілунків. Відправляйте і ловіть поцілунки один одного з радісними усмішками. Робіть це просто так, без приводу.

Як правильно цілуватись: висновки

Щоб навчитися правильно цілуватися, а потім поліпшити свою техніку поцілунку, треба багато практикуватися. Пробуйте різні варіанти, і знайдіть для себе найбільш оптимальний. Цілуйтеся з різною швидкістю, інтенсивністю, тривалістю.
Перед тим, як поцілувати вашу другу половинку, подивіться їй в очі і спробуйте висловити поглядом всі свої почуття. В процесі поцілунку подумки надсилайте сигнали про те, як ви любите вашого коханого або кохану і як багато вона значить для вас. Розчиніться в цьому моменті, не думайте ні про що інше, крім як про вашу любов і ваших взаємних почуттях. Будьте щасливі у своїх романтичних почуттях і емоціях, у своїй взаємної любові.

Читайте також: