Як правильно цілуватися з язиком

Як правильно цілуватися з язиком

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

Як правильно цілуватися з язикомКожен підліток рано чи пізно зустрічається з такою проблемою, як поцілунок. Ні – це, звичайно, прекрасно, але існує така проблема, як перший поцілунок. Перший поцілунок – це нерви, стрес, сумніви. Найбільше з цього приводу чомусь переживають дівчата, ніж хлопці. Хоча ініціатива, безумовно має виходити саме від сильної статі. Головне в поцілунку з язиком – це спокій і впевненість у собі. Ваш партнер має відчувати, що поруч з ним ви добре себе почуваєте. Тим самим ви змусите його відчувати себе набагато впевненіше.

Взагалі, абсолютно неважливо, ви хлопець чи дівчина. Правила поцілунку будуть однакові для всіх. Запорука відмінного поцілунку – спокій і впевненість в собі і в своєму партнері.

Необхідно дотримуватись кількох правил при підготовці до поцілунку. Відповідно, не можна забувати і техніку самого процесу.

Підготовка до поцілунку з язиком

1. Перше, чого слід остерігатися в будь-якій ситуації, а особливо в поцілунку з язиком – це неприємний запах з рота. Кому це сподобається? Ви маєте розуміти, що справжній поцілунок – це не просто дотик губами між хлопцем і дівчиною, а щось більше. Тому порожнина вашого рота не має мати якихось специфічних запахів, неприємних для партнера.

Для того щоб їх уникнути - спробуйте не їсти їжу, що містить цибулю або часник. Тому що такі запахи навіть з допомогою жувальною гумки сховати.

2. Друге, і менш важливе правило – це губи. Ваші губи перед поцілунком мають бути в ідеальному стані. Мало кому сподобається цілуватися з партнером, у якого губи покусані або обвітрені.

Тому йдучи на побачення, не забудьте взяти з собою гігієнічну помаду. Тільки не переборщіть з її кількістю, її слід наносити трохи і по мірі необхідності.

Також хочеться звернутися і до хлопців. Ваші губи не мають бути обвітреними. Використання гігієнічної помади – це не суто жіночий обов'язок, хлопці також мають стежити за шкірою своїх губ.

3. Останнє правило, якого має дотримуватися кожна поважаюча себе дівчина – це відсутність жувальної гумки під час поцілунку. Звичайно, якщо ви зайшли в якесь кафе, то після їжі може її використовувати, але під час поцілунку – ніколи. Цілуючи дівчину з жувальною гумкою, вашому партнеру в кращому випадку стане не по собі, і він знітиться, а в гіршому – йому стане огидно. І можливо, це буде ваш останній з ним поцілунок.

Мабуть, це всі основні правила, яких мають дотримуватися як дівчина, так і хлопець перед поцілунком з язиком. Виконуючи ці прості правила, будьте впевнені, що все пройде ідеально!

Техніка поцілунку з язиком

А тепер безпосередньо до самого поцілунку. Поцілунок – це найромантичніший і зворушливий момент, який переживав чи буде переживати кожна людина. Але як, же навчитися правильно цілуватися з язиком? Цим питання задаються багато дівчат і хлопців, боячись зганьбитися під поцілунку зі своїм партнером.

Головне – не хвилюйтеся! Прочитавши ці прості правила у вас не залишиться страху від того, що може піти не так. Просто відчувайте серцем свого партнера і все вийде. Отже, почнемо.

1. Збираючись на побачення, намагайтеся уявити, як буде відбуватися цей фантастичний момент. Варто подумати про свої почуття, мрії та бажання, намагатимуся втілити їх у життя. Після цього ваші страхи і переживання з приводу поцілунку як рукою зніме, і ви на крилах любові помчите до свого ненаглядного. Якою б сильною дівчиною ви не були, ініціативу до поцілунку має проявляти все-таки хлопець. Надайте йому зробити все самому, від вас потрібно лише відповідати взаємністю на його пориви.

2. Отже, ви сидите десь у парку чи алеї, і він з нетерпінням дивиться на твої губи і злегка прикушує свої. Саме час для поцілунку.

3. Якщо ваш партнер досвідчений в цій справі, то нічого не бійтеся. Він сам потягнеться до вас і першим доторкнеться до губ.

4. Ваші губи стикнулися, і язик проник в рот. Далі облизуйте його язик невеликими круговими рухами, але, в Як цілуватися з язикомжодному разі не намагайтеся його вкусити! Це дратує абсолютно всіх хлопців.

5. Переходимо до не менш важливої частини поцілунку, від яких більшість хлопців та дівчат просто втрачають голову. Почніть по колу облизувати внутрішню частину губ вашого партнера.

6. Хлопцям подобається, коли дівчата домінують в поцілунку. Тому не втрачаємо момент. Отже, ваш язик у нього в роті. Продовжуйте невеликі кругові рухи, можна навіть водити язиком вправо-вліво. Така техніка поцілунку у жодному разі не дасть занудьгувати вашому партнерові.

7. Руки також не мають залишатися без діла. Якщо ви хлопець, то руки можна покласти на талію дівчини, але не нижче. Адже ви на вулиці, де можливо можуть бути люди. Та й це зовсім не культурно. Якщо ж ви дівчина, то покладіть руки йому на плечі, або ж запусти їх у волосся свого хлопця. Зазвичай, їм це дуже подобається.

8. При поцілунку прийнято закривати очі. Не забувайте про це. Закриваючи їх, ви відчуєте поцілунок всім тілом і душею.

9. І ще, намагайтеся, щоб ваш перший поцілунок з язиком був не надто довгий. Ви все-таки знаходитесь на вулиці, а не вдома.

Якщо ж ваш перший французький поцілунок відбувся будинку, то можете цілуватися скільки захочете. Але запам'ятайте! Не дозволяйте хлопцеві розпускати руки, адже перший поцілунок і перша близькість – це абсолютно різні речі.

Як ви вже зрозуміли, головне – це спокій і впевненість у тому, що все пройде гладко і без яких-небудь інцидентів. Віддайтесь своїм почуттям повністю і не думайте ні про що, тоді у вас все вийде!

Підсумок

Як цілуватись з язиком перший разОтже, підведемо підсумок всьому, що було написано вище. Ви познайомилися не тільки із самою технікою поцілунку з язиком, але й з тим, як правильно вибрати місце, а головне – підходящий момент. Також ви стали свідком того, чого варто і не варто робити перед побаченням. Головне, що ви маєте усвідомити – це ніколи не хвилюватися і бути впевненим в своїх силах і можливостях. Ну, і звичайно, не забувати про свій зовнішній вигляд, а конкретніше - про диханні.

Напевно, ви вже зрозуміли, що в поцілунку з язиком немає нічого складного. Просто віддайтесь своєму партнерові повністю, і якщо у нього є досвід в цій справі, то він навіть оцінить вас. Адже кожному хлопцеві буде приємно, коли дівчина ще зовсім невинна в плані поцілунку, адже кожному приємно бути її вчителем.

Все, що було сказано вище, це просто невеликі поради, прислухатися чи ні – вирішувати тільки вам. Адже найголовніше, що ви відчуваєте один до одного. Погодьтеся, що ви не будете цілуватися з першою ліпшою людиною. Поцілунок треба дарувати тільки тій людині, в яку ви шалено закохані. І, відповідно, ви маєте відчувати почуття з його боку. 

Читайте також: