Як привернути увагу чоловіка

Для того, щоб підкорити чоловіче серце, однієї жіночої привабливості явно недостатньо. Мистецтво зваблювання - наука Як привернути увагу чоловікатонка і багатогранна, проте навчитися вміло користуватися її прийомами все-таки можна.

Як привернути увагу чоловіка

Звичайно, у кожного чоловіка свої ідеали та цінності, однак все ж можна виділити основні правила, щоб заінтригувати будь-якого представника протилежної статі.

Не приховуйте свою щиру зацікавленість його персоною - це дуже лестить чоловічому самолюбству. Однак висловлюйте інтерес м'яко і ненав'язливо, зайва увага може збентежити і навіть відлякати.

Не бійтеся просити про невеликі послуги, але тільки не фінансового характеру. Кожному чоловікові подобається відчувати свою значимість і силу. Зіграйте на його інстинкт захисника, покажіть, що його допомога для вас дуже необхідна і цінна.

Фліртуйте і посміхайтеся, особливо на початку дружнього спілкування. Миле жіноче кокетство обеззброює і розташовує до себе, але і тут потрібна міра. Настирливість напевно зіграє недобру службу в досягненні вашої мети.

Станьте вдячним слухачем у всіх ваших розмовах, навіть якщо він розповідає про пристрої карбюратора.

Демонструйте гарний настрій, життєрадісність і позитив – це допоможе привернути увагу чоловіка. Мало кому сподобається смуток і меланхолія, та й істерики з приводу і без будуть тільки дратувати.

Розділіть з ним його захоплення, але і про власні хобі теж не забувайте. Ідеально, коли ваші інтереси дійсно співпадають, адже це дає масу можливостей для спілкування і зустрічей.

Будьте природні у всьому - у зовнішності, макіяжі, одязі і поведінці. Слідкуйте, щоб ваш стиль був позбавлений навіть легкого нальоту вульгарності. Увагу ви, можливо, отримаєте, але досить поверхневу.

Що в першу чергу привертає увагу чоловіків

Це питання буде залишатися актуальним для жінок у всі часи. Сучасні принци при зустрічі з жінкою в першу чергу виділяють для себе наступне:

Зовнішність (волосся, очі, губи, постать); На щастя, однозначної стереотипу тут не існує. Хтось зверне увагу на колір і довжину волосся, інших захопить розріз очей, третє ж ваблять пухкі губки. Що стосується фігури, чоловіків приваблюють насамперед правильні пропорції, ніж відповідність ідеальним параметрам.

Охайність, доглянутість; Чисте волосся, акуратний манікюр, легкий аромат парфумів та охайний одяг створюють цілісний образ стежить за собою жінки. При відсутності зовнішньої охайності зблякнуть навіть красиві риси обличчя.

Що привертає увагу чоловіківМанера мови і рухів; М'який голос без пискливих ноток привабливий для чоловічого слуху, а граційна плавність рухів та ходи, напевно приверне увагу чоловіка.

Стиль одягу; Вбрання жінки має бути відкрите настільки, щоб заінтригувати і пробудити чоловічу цікавість. Відверте декольте або занадто коротка спідниця навряд чи дадуть простір фантазії, тоді як створять про вас не дуже гарне враження.