Як сподобатися чоловікові

Як сподобатися чоловіковіЗа твердженням психологів перша оцінка людини формується за перші півхвилини знайомства. І щоб сподобатися по-справжньому, потрібно зуміти вкластися в цей короткий відрізок часу

Так вже влаштована жіноча природа, що їй хочеться подобатися оточуючим. І не з якоюсь конкретною метою, а просто так. Але настає такий момент, коли вона готова ввімкнути весь свій арсенал, щоб сподобатись конкретній людині. Тим більше, що якщо зібрати досвід представниць прекрасної статі за всю світову історію, то можна створити цілу стратегічну і тактичну науку - як сподобатися чоловікові.

Як сподобатися чоловікові з першого погляду

Як ми вже писали, сподобатись треба за перші півхвилини знайомства.

Як радять Ліс Перрот та Джон Максвелл в їх спільному психологічному трактаті "25 способів завоювання прихильності людей", потрібно за цей час завести бесіду, в якій пролунає щось приємне для візаві та навіть підбадьорливе.

Потрібно розібратися, що хорошого, що піднімає настрій можна сказати чоловікові, з яким трапилося перетнутися. Саме за 30 секунд треба буде встигнути приділити йому увагу, підбадьорити гарними словами. Навіть звичайний співрозмовник відчує себе набагато краще, а потім охоче буде відгукуватися на прохання такої уважної жінки.

Після цього слід підкреслити, наскільки чоловік важливий як людина. Від таких слів реакція його однозначно стане позитивною.

А пояснення дії правила 30 секунд дуже просте. Виявляється, з підвищенням самооцінки оточуючих, людина притягує до себе їх увагу, викликає розташування. А ось занижуючи її, співрозмовник відштовхує людину, руйнуючи навіть ту симпатію, яка вже зародилася.

Зустрічаючись з людиною, до якої виникла симпатія, можна скористатися ще однією, трохи парадоксальною порадою тих же авторів. Потрібно спробувати забути про необхідність самій виглядати якомога краще, а знайти можливість поспілкуватися з цим чоловіком, коли він перебуває у найкращій формі. Тоді у нього складеться враження, що в присутності саме Цієї жінки йому завжди добре. Звичайно, бути поруч з коханою людиною особливо важливо в скрутну хвилину, але для цього ще не час.

Хоча, мудрі люди й без порад психологів в усі часи розуміли і цінували важливість першого враження. Так, ще Коко Шанель стверджувала, що у людини не може бути другого шансу, щоб справити найкраще перше враження. На цьому і базується її методика, як жінці сподобатися чоловікові. А до неї прислухалися жінки не одного покоління, та й досі прислухаються!

Безвідмовні правила, як сподобатися чоловікові

На цю тему є старий анекдот. У тренажерному залі літній банкір зганяв вагу, керуючись рекомендаціями особистого тренера. Коли в зал впурхнула шикарна блондинка, "спортсмен", оцінюючи довгу низку тренажерів, запитав у тренера: "Чим саме з цієї техніки мені скористатися для того, щоб справити на крихітку найкраще враження? І тренер порекомендував йому скористатися... банкоматом у холі".

Загалом, діяти потрібно з урахуванням найсильнішої сторони! Наприклад, слід пам'ятати, що увагу чоловіка під час появи жінки в першу чергу привертає її зачіска, потім взуття, і лише після цього - обличчя, фігура, хода та манера триматися.

Наприклад, що стосується конкретно ходи: за нею чоловік інтуїтивно визначає фертильність жінки. Він з особливим інтересом спостерігає, як жінка рухається, вгадуючи в ході сексуальність жінки. Але не варто бути занадто відвертою в рухах, щоб не відлякати адекватну людину. До того ж, у жінці для чоловіка завжди має залишатися загадка.

У тому, як залучити вподобаного чоловіка, потрібно звертати увагу на такі моменти:

 • - зачіска завжди має бути в ідеальному порядку, як мінімум - волосся має бути чистим та зачесаним, а ще краще - акуратно укладеним;
 • - взуття істинної жінки теж має бути красивим та акуратним, що зовсім не складно;Як себе вести, щоб сподобатися чоловікові
 • - в макіяжі не потрібно прагнути до "бойового розфарбування", щоб не бути схожою на "мисливицю", за чоловіками, яким більше подобається натуральність, та не відлякувати вранці, коли обличчя ще без макіяжу;
 • - в жестах потрібно бути стриманою, адже у надмірній жестикуляції вгадується нервозність, а надто закриті жести, схрещені руки видають скуту людину, не розташовану до спілкування;
 • - у прямому спокійному погляді жінки читається відкритість до спілкування, що тільки приваблює чоловіка. Однак жінки частенько вдаються до тонких хитрощів, наприклад, надаючи погляду млосності, кокетливості або грайливості;
 • - м'яка міміка, добра усмішка налаштовують до теплого довірчого спілкування;
 • - у вимові та манері говорити відображається характер жінки. Так в її спокійній розмірній розмові проглядається впевненість у собі та внутрішній спокій.

Тому, підказка, що зробити жінці, щоб сподобатися чоловікові, - зберігати в собі природність, в якій поєднується краса, грація, мудрість та душевність. Якщо це буде, то все інше напрацюється.

Якщо хочеш сподобатися чоловікові, просто зазирни в очі!

Якраз очі видають співрозмовнику, що жінка готова до спілкування. Але й тут важливо правильно подати сигнал про інтерес, щоб не перестаратися.

Для початку можна підійти до експерименту з залучення уваги чоловіка з гумором. А наскільки серйозним вийде результат, покаже життя.

Отже, щоб викликати до себе інтерес у представника протилежної статі, треба йти за такою схемою:

 • - Підібрати час для виходу на вулицю так, щоб при цьому, ніби випадково, зустрітися з потрібним чоловіком;
 • - Подивитися прямо в очі;
 • - Зустрівшись очима, затримати погляд на кілька секунд;
 • - Потім потрібно опустити очі й відвести погляд убік.

Як сподобатися чоловікові з першого погляду"Пострілявши" так очима хоча б тиждень, можна переконатися, наскільки спрацьовує подібний спосіб залучення уваги. Адже не помітити подібний погляд просто неможливо. А, отже, опонент однозначно буде залучений в запропоновану гру.

З часом результат буде значно перевершувати перші спроби. Це додасть самовпевненості та сили, наявність яких така важлива для досягнення успіху. І якщо спочатку гра здасться трохи безглуздою, то все одно не потрібно зупинятися, адже з кожним наступним разом все буде виглядати набагато природніше.

Чим більше ви буде проробляти цю вправу, тим легше з кожним разом вона буде вдаватися. І, найголовніше, обов'язково наступить момент, коли це станеться на рівні автоматизму. Таким чином, шанси звернути на себе увагу чоловіка зростають у рази.

Ця гра має велике значення, адже вже давно доведено, що саме жінки обирають собі чоловіків та подають їм сигнали, після яких ті починають виявляти активність і вже першими підходять знайомитися.

Мистецтво погляду, заглядати в саму душу, довели до досконалості мусульманські жінки, у яких через закрите обличчя, а значить і відсутність видимої міміки, не було іншої можливості висловлювати свої почуття. Їм просто нічого іншого не залишалося, як навчитися "говорити очима".

А ті ж гетери, гейші або куртизанки, вміли одним лише поглядом спокусити найстійкішого чоловіка. Наші сучасниці недооцінюють силу цієї мови, яка допомагає творити дива.

Хочеш сподобатися чоловікові - бери ініціативу на себе!

Перед азартом жінки, яка почала все в своєму житті міняти самостійно, капітулюють і люди, і обставини. Але танкой йти навпростець - це нерозумно. У всьому важливо діяти зважено та розсудливо. Можна виробити власну стратегію, як сподобатися конкретному чоловікові, а можна використовувати прийоми, зібрані з досвіду інших жінок.Як виглядати, щоб сподобатись чоловікові

- Забійна зброя - подивитися на чоловіка грайливо.Потрібно просто затримати на ньому погляд, щоб він його відчув. Після цього очі відводяться і через 2-3 хвилини маневр повторюється. До цього потрібно додати посмішку, закусити нижню губку, погладити шию. Все це покаже чоловікові, що він зацікавив жінку.

- Ніколи не варто нехтувати віртуозним фліртом. Потрібно посміхнутися, зняти з себе маску неприступної цариці. Адже від холодного зовнішнього вигляду буде тікати будь-який чоловік. І неважливо, яка перед ним жінка, нехай навіть і неймовірна красуня.

- Легкі дотики взагалі пробивають немов розряд. Під час розмови треба "випадково" зіткнутися з його плечем або доторкнутися до руки. У спілкуванні дотик здатен створити справжнє диво.

- Також можна задіяти "звуковий сигнал". Тобто, слід заговорити чаруючим голосом, вкрадливим, ніжним. Та й взагалі завжди потрібно говорити м'яко та спокійно, не тараторити, адже чоловікам не подобаються занадто балакучі жінки. А ось застосування низького тембру голосу робить його більш хвилюючим та сексуальним.

- Чоловіки, як і жінки, люблять не тільки шлунком, але й вухами. Тому не потрібно лінуватися робити їм компліменти, хвалити їх, що теж - досить ефективний спосіб, як залучити вподобаного чоловіка. Якщо довести чоловікові, що він - унікальний, неповторний, що таких більше немає, то він обов'язково оцінить проникливість такої мудрої жінки і з задоволенням потягнеться за нею.

- А ще потрібно правильно спілкуватися з чоловіком. І вже познайомившись, не варто розслаблятися. Наступною метою буде зацікавити свого співрозмовника. Для цього не треба мати вісім освіт. Досить лише уважно його слухати, періодично запитуючи, щоб показати, наскільки його розповідь та він сам цікавий співрозмовниці. Потрібно підтримувати його, демонструвати розуміння його позиції. Але все це має бути лише щиро та непідробно. А інакше він дуже швидко розкусить фальш, та й самій жінці набридне слухати незрозумілі фрази, нехай навіть дуже симпатичного чоловіка.

Що допоможе, а що завадить сподобатися чоловікові

Виявляється, чоловіки мають цілком чітке уявлення того, які жінки їм подобаються, а які ні. Якщо починати з останнього, то чоловіка не зацікавить:

 • - Закомплексована особа, яка від цього стає нещирою та неприродною;
 • - Не до душі чоловікам і ті дами, які схильні фліртувати одночасно з декількома представниками сильної статі, думаючи при цьому, що розпалюють в партнері азарт, а насправді відштовхуючи його своєю всеїдністю;
 • - Чоловіки, які самі люблять побалакати, не терплять поруч незмовкаючих щебетух, особливо з верескливим голосом. Хоча й жінки, які не вміють підтримати розмову, теж не приваблюють чоловіків;
 • - Волелюбному чоловікові точно буде не до вподоби жінка, яка відразу веде себе з ним немов дружина, яка цікавиться виключно його заробітком, постійно переслідує його та скрізь намагається бути з ним поруч;
 • - Мало кому сподобається і самозакохана егоїстка, яка вимагає, щоб нею весь час захоплювалися;
 • - А ще чоловік не стане довго обтяжуватися суспільством жінки, яка прагне довести йому, що вона розумніша за нього. Ну, не полюбить він це, "з тієї простої причини, що він - чоловік", як говорилося у відомому фільмі.

Як швидко сподобатись чоловіковіЗагалом, відповідь на питання, що зробити, щоб сподобатися чоловікові, проста: не бути такою, як зазначено у цьому списку.

Трапляється, що жінка закохується в чоловіка, і їй уже несила приховати свою симпатію до нього. Але в цьому випадку, тим більше потрібно діяти дуже виважено, щоб не відлякати його своїм напором.

Отже, спочатку потрібно запастися надзвичайним терпінням. Швидкий результат буває лише в кіно. А от життя змушує цілими місяцями підбирати план, як привернути увагу чоловіка. Спочатку "наводяться довідки про об’єкт жадання, щоб знати про наявність дітей, сім'ї, та й просто - іншої дівчини. Це дозволить визначитись, чи варто взагалі що-небудь робити. Просто жінки, які шукають спосіб, як привабити чоловіка, бачать в ньому холостяка. І якщо чоловік дійсно вільний, то можна діяти далі.

Далі треба спробувати привернути увагу об'єкта. Щоб вийшло якомога ефектніше, потрібно подивитися в дзеркало і підправити в своїй зовнішності те, що не дуже подобається. Можна сходити в перукарню, зробити натуральний свіжий макіяж, не надто яскравий манікюр. Тобто, зовнішність - одне з найбільш надійних "знарядь" на цьому шляху. Жінка має виглядати максимально привабливо, що обов'язково додасть їй впевненості у своїх діях.

Чоловіки симпатизують жіночним жінкам, а тому потрібно одягнути спідницю або сукню, а не улюблені джинси. Шпильки, декольте, мінімум аксесуарів - і він не відведе від неї очей.

Але мало науки, як сподобатися коханому чоловікові тільки зовні. Якщо жінці потрібен партнер не на вечір, а на все життя, то важливо завоювати його і внутрішньо. Для цього треба зацікавити чоловіка. Доведеться намагатися бути в міру балакучою, частіше посміхатися, бути уважною до того, що він розповідає. Чоловіки поблажливо зізнаються, що саме це їм подобається в жінках.

Якщо дотримуватися вищевказаних порад, то чоловік точно закохається у Вас! А смачні обіди стануть вже контрольним пострілом Амура!

Читайте також: