Як сподобатися хлопцю

Не проводь наступні вихідні вдома одна!

Як сподобатися хлопцюВихідні, а ти знову сидиш вдома? Замість того, щоб вести світське життя, ти дивишся на екран комп'ютера чи телевізора? Раніше мріяла про того єдиного але зовсім не віриш в свої можливості? Спокійно, це може дуже швидко змінитися. Навіть якщо ти дуже сором'язлива, не можеш фліртувати, ти зовсім не приреча на емоційну невдачу. Досить хоча б трохи бажання змінити свій звичний спосіб життя.

Легше сказати, важче зробити, – це правда, але, нарешті, має наступити такий момент, коли візьмеш і спробуєш. Всупереч розповсюдженій думці, навіть найбільша домосідка та інтроверт в дуже простий спосіб може зустріти когось цікавого. З тією лише різницею, що в даному випадку це не жива імпровізація. Потрібен конкретний план, щоб сподобатися хлопцю. Через хвилину ти дізнаєшся, як вирватися з дому і провести приємний вечір у компанії представника протилежної статі.

Читайте статтю за посиланням, якщо ви хочете дізнатись як вести себе на побаченні, щоб сподобатись хлопцю.

Ось 6 конкретних і дуже простих кроків, з яких варто почати. Подумай над ними і...готуйся на вечір!

Не проводь наступні вихідні вдома одна!

1.Одягнися в те, в чому ти почуваєш себе вільно.

Начебто нічого нового в цій думці немає, але коли ми вирішуємо вийти на люди, як правило, ми прагнемо надто багато. Сексуальне плаття та високі підбори можуть дати відмінний візуальний ефект, але не більше. Якщо ти не звикла до такого роду аксесуарів та спотикаєшся кожен крок, твоя низька самооцінка не сподобається тобі ще більше. Одягни щось скромніше, але перевірене. Це допоможе тобі бути більш відкритою і сподобатися хлопцю.

 2. Обери відповідне місце

Зараз ти сидиш з комфортом в теплому будинку, де відчуваєш себе безпечно, а через деякий час, ти збираєшся перетворитися на 

Як познайомитись з хлопцем і не сидіти вдома

королеву ночі в одному з модних клубів? Амбітно, але це може не спрацювати. Сором'язлива людина має зробити ставку на більш спокійну локацію – це може бути затишний паб або непримітна кав'ярня, кафе. В такій атмосфері ти будеш почувати себе вільніше, ніж на блискучому танцполі і тобі буде легше сподобатися хлопцю.

3. Ставка на перевірену компанію

Можливо ти не душа компанії, але, звичайно, у тебе є люди, з якими ти відчуваєш себе дійсно добре. Візьми з собою подругу, друга, або, навіть, власну сестру. Вам буде з ким поговорити, і ніхто сторонній не буде дивитися на тебе як на дівчину легкої поведінки, що прийшла сама до закладу в пошуках кохання. Краще за все, якщо б твої товариші були трохи більш відкриті з тобою. Це полегшить подальші дії.

4. Випий

Порада призначена, звичайно, для дорослих. Алкоголь в символічних кількостях може творити чудеса. Іноді один келих вина впливає на нас так розслаблююче, що ми автоматично забуваємо про свою незахищеність, тривоги, упередження. Це також добрий спосіб завести нові знайомства – ви зможете запитати когось зі столика поруч, який напій краще обрати, і що він зможе рекомендувати. В самому барі також у вас є шанс познайомитися з ким-небудь.

5. Підготуй теми для розмови

Як познайомитися з хлопцем в кафеЯкщо у тебе проблеми з концентрацією, це зовсім не такий вже й поганий вихід. Якщо більшу частину часу ти проводиш вдома, і червонієш дивлячись на чоловіків, ти могла втратити практичні навички спілкування. Подумай, про що ти можеш поговорити з ними, коли під час вечірнього виходу випаде така можливість. Це має бути щось звичайне. Під час обміну думками намагайся задавати питання – даси зрозуміти, що ти зацікавлена в ньому. Це добрий спосіб сподобатися хлопцю.

6. Заспокойся

Ти не можеш ставитися до звичайного виходу в місто, як до місії "останній шанс". Можливо ти когось зустрінеш, а, можливо, ти проведеш вечір тільки в колі близьких і друзів. Це не має великого значення, і, звичайно, не варто через це засмучуватись. Головне - вийти до людей, і коли-небудь, все обов'язково станеться. Сидячи вдома ти не даєш собі навіть 1% шансів.

Читайте також: