Як урізноманітнити сексуальне життя?

Як урізноманітнити сексуальне життя?

Пристрасть – одна із сил, що утримують закоханих разом. Але бувають моменти, коли потяг до партнера вже не такий сильний. Чи це привід для розставання? Зовсім ні! Просто час додати трохи перчинки у ваші сексуальні відносини. Допоможуть у цьому поради експертів та пікантні іграшки, придбати які можна на сайті perchinka.com.ua.

ТОП-5 перевірених методів

Перш ніж звернутися до спеціалістів, варто додати трохи різноманіття у стосунки. Для цього можна використати один із методів, перевірених часом:

  • Чуттєві фільми. Подивіться разом пікантне кіно. Обирайте виключно якісну еротику: «9 ½ тижнів», «Основний Інстинкт», тощо. Це додасть збудження і зробить сексуальне життя більш відвертим та пристрасним.
  • Візит до секс-шопу удвох. Реквізит завжди додає нових відчуттів у стосунки. Придбайте костюм, цікаві аксесуари чи більш несподівані «іграшки». Але не забудьте, що підбір таких елементів слід робити удвох. Це підвищить чуттєвість та додасть елемент очікування. Якщо поблизу немає секс-шопу, можна придбати все необхідне в режимі онлайн, завітавши на perchinka.com.ua.
  • Ванна разом та масаж. Не обмежуйтеся виключно душем, а зробіть ставку на інтимність та довготривалу близькість. Ванна з піною та ароматизованими свічками – це допоможе забути про втому та налаштує на еротичні пригоди у ліжку.
  • Спонтанність та несподіваність. Позбавтеся від стандартів та трохи змініть поведінку. Якщо ви завжди граєте пасивну роль – станьте активним партнером хоча б на одну ніч. Це точно додасть пристрасті та відновить бажання.
  • Пікантні повідомлення. Зазвичай, листування з партнерами зводиться до коротких смс у мессенджерах. А чому б не зробити текст більш грайливим та несподіваним? Додайте трохи сексуальних ноток, так інтимне життя знову стане цікавим та повноцінним.

Такі поради дають як сімейні пари, які змогли пережити кризу подружнього життя, так і психологи. Тож варто перевірити хоч один спосіб на собі.

Як оживити сексуальні стосунки

Що кажуть сексологи

Досвідчені лікарі орієнтовані на фізіологію стосунків та на гормональний фон. Доведено, що на збудження впливає адреналін. Тому сексологи радять спробувати екстремальні розваги у парку атракціонів. Після сплеску адреналіну, скоріш за все, ви із задоволенням продовжите шоу позитивних емоцій і у ліжку.

Психологи ж радять не довіряти виключно емоційному та гормональному забарвленню. Якщо прості методи не допомогли повернути бажання, слід наважитися на відверту розмову із партнером. Часто люди мають незвичні побажання у сексі, про які соромляться розмовляти. Чи навпаки, коханій людині щось не подобається чи хочеться змін. Дізнайтеся про бажання партнера та розкажіть про свої думки. Це допоможе налагодити інтимні стосунки.

Поради сексологів на тему як оживити сексуальні відносини