Як закохати в себе хлопця

Як закохати в себе хлопцяХороша новина: щоб закохати в себе хлопця тобі не потрібно кардинально змінюватися. Навпаки - ти повинна залишатися собою, жити своїм життям, бути особистістю. Єдине, що тобі необхідно, це трошки змінити свою поведінку і слідувати цим простим порадам.

1. Намагайся виглядати спокусливо

Чоловіки люблять очима - ми чули про це тисячі разів і це звучить так банально! Але банальність це тисячі разів підтверджена істина! Запам'ятай це перше правило як Отче наш: щоб за тобою доглядали - потрібно доглядати за собою!

Підтягнута фігура, блискуче волосся, стильний одяг, привабливий аромат парфумів - ти повинна виглядати так, щоб тебе хотіли всі чоловіки навколо! Нехай тобою милуються, нехай не зводять очей - це тільки додасть тобі привабливості! Він буде гордий, що така красуня поруч, і йому вдалося відвоювати твою увагу у інших потенційних кавалерів! Чоловікам подобається відчувати себе переможцями!

2. Будь приємною в спілкуванні і посміхайся!

Посмішка обеззброює - ще одна банальність, якої необхідно користуватися в процесі спокушання.

Чоловікові повинно бути легко і приємно знаходитися в твоєму суспільстві. Він буде любити цей стан поруч з тобою і прагнути до нього. Якщо ти цікава чоловікові, він буде намагатися справити незабутнє враження на тебе - покажи що йому це вдалося! Веди себе вільно, смійся над його жартами навіть якщо ти їх вже чула раніше. Будь магнітом для хлопця, щоб закохати його в себе.

Сміх, кокетлива усмішка, задоволений вигляд - все це стане прямим свідченням того, що ти класно проводиш час у його компанії. Ми закохуємося в тих людей, які змушують нас повірити в те, що ми кращі!

3.  Будь чемною і милою, щоб закохати в себе хлопця

 

Цинічність, зарозумілість, грубість - ти не така! Якщо ти нагрубила офіціантові чоловік буде думати, що це лише верхівка айсберга, а що ж тоді буде далі!? Звичайно, треба показувати свою гідність і те, що у тебе є принципи, але не у вигляді зарозумілості інакше ти назавжди залишишся самотньою!

4. Дізнайся про що він мріє і цікався його захопленнями

Милі і кокетливі, легкі бесіди це класно, але іноді це стає нудно. Розмовляйте іноді на серйозні і цікаві для нього теми, про плани, про амбіції, мрії.

Кажуть, що масштаб особистості визначається якістю і глобальністю його мрії. Повір у його мрію - надихай на звершення! Навіть, якщо вона сьогодні здається нездійсненнию, чоловік буде відчувати що ти віриш в його мрії, а значить і в нього!

Спробуй закохати його інтелект у себе. Якщо він чимось захоплений, що викликає у нього пристрасть - нехай говорить! Частина цього стану назавжди асоціюватиметься з тобою.

5. Дивись на нього зачаровано

Він повинен відчувати себе неперевершеним у твоїй присутності. Дослідження показали, що закохані дивляться один на одного 80% часу спілкування. Щоб закохати в себе чоловіка, дивись прямо йому в очі під час розмови. Намагайся як би розглянути його душу, думки. Як тільки Ваші очі зустрічаються - затримуй погляд. І нехай він буде багатозначним і дарує надію, змушує фантазувати, мріяти....Люди закохуються у свої ілюзії!

6. Ніжно торкайся до Нього

Як би випадково доторкнися до нього....і ще раз.... І з такою ніжністю, на яку ти тільки здатна. Візьми собі в Як закохати в себе союзники сенсорну пам'ять, його тіло запам'ятає ці легкі хвилювання в твоїй присутності.

Візьми його руку, коли переходиш дорогу, трохи ніжніше обійми при зустрічі, доторкнися при спілкуванні, носи одяг з приємних на дотик тканин: ковзний шовк, хутро. Тактильні відчуття дуже важливі для підтвердження власної привабливості.

А ти вже зрозуміла, що Чоловік повинен себе відчувати приголомшливим в твоїй присутності!

7. Показуй свої таланти

Якщо ти хочеш знати, як змусити чоловіка закохатися в тебе, ти повинна знати як здивувати його своїм талантом: придумай способи, проявити креативність.

Він може думати що добре знає тебе, але завжди залишай місце для сюрпризу.  Чоловіки цінують новизну і люблять всі досліджувати, і нехай він не втомлюється вас пізнавати. Якщо ти будеш захопленою натурою тобі буде легше захопити чоловіка!

Дай йому шанс побачити твої таланти і ще раз захопитися собою! Все таки він зміг привернути увагу такої незвичайної дівчини як ти!

8. Будь важкодоступною, щоб закохати хлопця в себе

Як спокусити хлопцяЗвичайно нелегко залишатися важкодоступною, коли ти закохана. Але так влаштована людина - ми цінуємо те, що дістається працею!

Як тільки ти зрозумієш, що викликала інтерес чоловіка, намагайся обмежувати час спілкування з ним. Будь доброзичливою, милою, але час від часу відміни зустрічі через обставини, які наче не залежать від тебе, іди з побачень трохи раніше "у справах". Будь зайнята, щоб він приревнував тебе до твоїх захоплень, роботи, подруг і захотів відвоювати твій час.

9. Погоджуйся тільки на те, що тобі підходить

Звичайно жити у мирі та злагоді це добре, але не завжди ваші думки повинні збігатися. Ти не повинна завжди йти на поводу у своїх бажань. Іноді незначна розбіжність може застати його зненацька, але це змусить його поважати тебе.

Пам'ятай, чоловікові подобається фліртувати з веселою дівчиною і в той же час спілкуватися з особистістю, яка має свою думку і гідність.

Дай йому відчуття, що в тобі гармонійно поєднуються як би дві дівчини: безтурботна сміхотуха і вдумлива інтелектуально розвинена особистість. І він захоче розгадати, як це можливо. І поступово закохатися в вас обох!)

10. Не дозволяй йому дізнатися, що ти закохалася в нього

Чоловіки мисливці: їх збуджує дух переслідування. Щоб закохатися в тебе чоловікові потрібен час і у нього не повинен згаснути інтерес. Не показуй своїх почуттів до тих пір поки ти не зрозумієш, що він по вуха у тебе закоханий.

Нехай він знає, що тобі подобається, що тобі добре поруч з ним, але він повинен розуміти, що ти не втратила голову через нього. Щоб закохати в себе хлопця, треба тримати це в таємниці.
Чим довше триває гонитва, чим складніше йому буде добитися твого визнання в твоїх почуттях тим більше він буде їх цінувати!