Як зберегти кохання

Як зберегти коханняВсі мріють про красиве кохання. Як в кіно. Як солодко уявляти, що чоловік захоплений жінкою, носить її на руках, піклується. Вона відповідає йому взаємністю, тим самим тільки примножує відповідні почуття. Їх відносини не зводяться до відповіді любов'ю на любов. Вони люблять один одного безкорисливо.

Ми з натхненням дивимося фільми, читаємо книги про романтичне кохання і бажаємо собі в повсякденному житті саме таке. Шукаємо, знаходимо, але швидко розчаровуємося. Захоплене сприйняття один одного, які виникають на піку закоханості, кудись зникає. Можна помітити характерні прояви, які сигналізують про назріваючі проблеми у відносинах. Але сьогодні ми спробуємо підказати, як на них впливати позитивно.

Життя не кіно. Тут все прозаїчніше. Немає можливості зробити монтаж, залишивши лише інтимно-романтичні сцени. Погодьтеся, легко уявити, що тебе люблять безумовно, просто за те, що ти існуєш з усіма достоїнствами і недоліками. Складніше уявити, що це саме ти повинен любити когось ні за що.

Справжнє кохання

Тим не менш, довгі, міцні відносини неможливі без кохання. На відміну від закоханості любов вибудовується, а не виникає спонтанно, вимагає безперервних психологічних зусиль обох партнерів, наявності обопільного бажання будувати довірчі відносини. Найпростіше представити любов буквально. Ви і ваш чоловік міцно пов'язані. Ви відчуваєте подих один одного, биття серця партнера. А тепер уявіть, що ваш друг різко сіпнувся, боляче стукнувши вас ліктем під ребра. Навіть якщо він зробив це інстинктивно, не спеціально, вам боляче. Так само у відносинах. Люди, які вирішили жити разом, ділити постіль, дохід, вільний час прив'язані один до одного. А прихильність може стати болем. Відтепер кожен повинен діяти зважаючи на партнера, чи не стане його поведінка, необережне слово, вчинок причиною болю для другої половинки.

Як зберегти справжнє кохання

Ось 8 способів, які допоможуть створити і зберегти справжню любов, а значить бути по-справжньому щасливими у відносинах:

1.Не ідеалізуйте партнера. Романтична трагедія відбувається, коли після медового місяця вщухають захоплення і злітають рожеві окуляри. Закохані схильні ідеалізувати обранців, наділяти їх якостями, які раніше були підглянуті в тих же фільмах про кохання. Насправді людина виявляється іншою, а ви з жахом розумієте, що зовсім її не знаєте. На початку відносин витрачайте більше часу на розмови. Ставте запитання й уважно слухайте обранця. Намагайтесь зрозуміти, що за людина перед вами, наскільки ваші цінності збігаються.

2.Будьте готові вчитися один у одного. Всі люди різні. Щоб створити міцні близькі стосунки потрібно вчитися розшифровувати один одного. Чому відбувається відключення? Тому що ми по-своєму інтерпретуємо поведінку партнера. Чоловік став більше часу проводити на роботі або з друзями, жінці в якийсь момент стало самотньо, але вона вважала правильним приховати це, щоб не здаватися нав'язливою. Чоловік розцінив, що перестав бути для неї важливим. Далі - більше. З людьми, особливо улюбленими, треба розмовляти. Одні й ті ж вчинки інтерпретуються по-різному. Намагайтеся озвучувати свої почуття, не мовчіть. Не давайте партнеру можливості додумувати причину самостійно. Він додумає, але на правду його версія буде схожа, як свиня на коня. Вам погано - поясніть чому, добре - подякуйте чоловіку за доставлене задоволення. З часом ви навчитеся розуміти один одного без слів. Роблячи вигляд, що нічого не відбувається, ви збільшуєте роз’єднаність, яка може не дозволити вам зберегти кохання

3. Вчіться отримувати задоволення від самотності. Любов, стосунки - не цирк. Зовсім не означає, що партнер повинен день і ніч безперервно розважати вас. У кожного чоловіка, крім коханої жінки є робота, друзі, хобі. Чим більш різнобічна, а значить, цікавіша людина, тим більше в його житті цих «крім». Якісь інтереси ви можете розділяти, але в будь-якому випадку важливо комфортно почувати себе наодинці з собою. Любов не врятує від самотності, якщо вас обтяжує в суспільстві себе коханої.

4. Аналізуйте причини виникнення розбіжностей. Багато пар з задоволенням сваряться, а потім миряться, таким чином підтримуючи романтичний транс. Якщо дражнячи партнера ви заводитесь і в результаті отримуєте феєричний секс, це любовні ігри. Головне щоб за бажанням посваритися не стояло якоїсь глибинної проблеми - боязнь близькості, психологічні травми, недовіра. Якщо причини ваших сварок одноманітні, розмовляйте про проблему. При цьому пам'ятайте, що людині властиво довше пам'ятати хороше. Намагайтеся щоб на одну розмову про проблеми доводилося щонайменше п'ять приємних вражень.

5. Цінуйте те, що маєте. Мріяти про нездійсненне просто. Це знімає відповідальність за бездіяльність. Наприклад, хочете злітати на Марс. Можна спокійно лежати на дивані, дивитися серіали і поглинати тістечка, звинувачуючи все людство в нездатності втілити в життя вашу красиву мрію. Інша справа хотіти скинути 10 зайвих кілограмів. Тут вже крім себе звинувачувати нікого. Мріяти про кіношну любов просто. Істина в тому, що від іншої людини ви можете отримати не більше того, що у стані дати самі. Почніть любити так, як хочете щоб вас любили.

6. Відмовтеся від психологічних маніпуляцій. В основі справжнього кохання знаходиться довіра. Будьте щирі, не чиніть тиск на партнера, бажаючи отримати чогось для себе. Там, де є взаємопорозуміння, люди не грають в маніпулятивні ігри. Якщо партнери чесні один перед одним у них не виникає необхідності шукати таємний сенс у словах, сумніватися і віддалятися на цьому грунті.

7. Полюбіть буденність. Період романтичних стосунків рано чи пізно закінчується. Настають будні. Багато хто починає супротив, вважаючи за необхідне перешкодити цьому процесу. Насправді свято не може тривати вічно. Важливо навчитися бачити красу в розмірених буднях разом з коханою людиною. Саме в цьому полягає сік інтимності (не плутати до прагнення стати рідними). Щоденний побут разом з коханим чоловіком вас не дратує, а розчулює? Значить, ви досягли справжньої близькості, яка дозволить вам на довгі роки зберегти кохання.

8. Розкрийте ваше серце для кохання. Не дарма кажуть: «Хочеш бути щасливою. Будь нею!» Для щастя не потрібні умови. Це стан душі. Одна людина прокидається і радіє чарівності похмурого ранку, мрячному дощику, чашці витікшої, але такої ароматної кави, коту, який будить господаря в п'ять ранку, щоб той наповнив миску кормом. Інша в тих же проявах щоденного життя вбачає тільки проблеми, неприємності, привід для нудьги і депресії. Якщо ви відкриті для любові, вам легше прийняти чужу любов. І вас любити приємніше. Простіше розглянути в партнері позитивні якості, якщо ви налаштовані на добро. Будьте легкою, позитивною, душевною і чуйною. Налаштуйтеся на любов. Обдаровуйте коханням і воно обов'язково повернеться до вас.

І ще... Щоб побудувати близькі відносини і зберегти стосунки необхідне взаємне бажання двох партнерів. Але впливати на процес повинна, безумовно, жінка. Створити навколо атмосферу спокою, душевного комфорту, інтимності та єдності - призначення справжньої жінки. Чим краще ви справляєтеся з цим, тим більше щастя випадає на вашу долю. Тому що любов - це можливість, піклуючись про іншу людину, в кінцевому рахунку піклуватися про себе. Пам'ятайте спочатку, ви штовхнули - вас штовхнули. Тут наведені лише деякі способи, що дозволяють встановити реальне кохання. А як ви це робите?