Як знайти чоловіка у великому місті

Як знайти чоловіка у великому містіМабуть, це прозвучить банально, але кожна жінка (навіть затята феміністка) мріє знайти гідного чоловіка для спільного життя. І завдання начебто зрозуміле, але не завжди здійсненне.

Не будемо давати поради або рекомендації на тему «що необхідно зробити, щоб вийти заміж». Просто невеликий роздум на дану тему.

Якого саме чоловіка ви шукаєте

І перше питання, ви маєте точне уявлення про те, яким має бути ваш обранець? Питання не стосується матеріального становища і статусу чоловіка. Жінки, звичайно, навіть не замислюються над цим питанням. А дарма, чітке і зрозуміле уявлення бажаного, досить істотно полегшує його отримання.

Адже ні хто не хоче жити аби з ким, заради того, щоб в будинку «пахло чоловіком». Часом запах може перетворитися на сморід, і ви з тугою будете згадувати щасливі хвилини своєї самотності. А значить, ви маєте визначити для себе, прийнятні моделі поведінки чоловіка.

Наприклад, чоловік відповідальний. В його завдання входить забезпечувати сім'ю та майбутніх дітей, а ви обираєте роль домогосподарки, яка займається будинком та дітьми.

Або вам цікавий пристрасний та бурхливий роман «без гальм», де ваше життя наповнене неабиякими пристрастями.

Чи вам потрібен чоловік – дитина, слухняний, м'який, поступливий, який готовий виконувати всі ваші доручення.

Або свій варіант. Важливо щоб було якмога більше чітких деталей. Можна скласти список бажаних якостей чоловіка, головне щоб деякі пункти не суперечили один одному. Ви ж доросла і розумієте, що ідеальних людей не буває, а чоловіків - тим більше. Наприклад, багато жінок мріють, щоб чоловік заробляв гроші і постійно сидів поруч з нею. А тепер подумайте наскільки це реально, сидячи біля вас заробити гроші?

Яка ви

Далі, найскладніше. Ви маєте скласти власний автопортрет. Зрозуміти для себе, хто ви є і що собою являєте? Ви маєте чітко усвідомити що вам цікаво, що ви знаєте, що ви вмієте, чим володієте (це стосується звичок, знань, захоплень). В першу чергу – це потрібно вам, відчувши себе, ви зрозумієте, який чоловік вам потрібний. І головне де вони «водяться», щоб не витрачати свої зусилля на пошуки свого чоловіка там, де він ніколи не з'явиться.

Де знайти чоловіка

Завдання поставлені, намічені цілі. Залишилося «найлегше» - відірвати п'яту точку від дивана і вперед. Мається на увазі, що сидячи вдома ви його навряд чи так швидко зустрінете, а щоб у нього був шанс з вами перетнутися ви маєте періодично виходити з дому. І головне не вішайте на себе табличку «шукаю чоловіка». Достатньо мати позитивний настрій і вірити, що ваше щастя вас не мине. Найважливіші зустрічі відбуваються несподівано, але до них краще бути готовою.Де знайти чоловіка

Тепер подумайте, де шукати свого обранця? Складніше буде, якщо ваша мета мільйонери або власники великого та середнього бізнесу (що, загалом, одне й теж). В їх середовище, без належних зв'язків та певної підготовки, ну і звичайно блискучих особистих якостей, пробитися не реально.

Кращий час для пошуку – день. Бар та нічний клуб – не найкраще місце для серйозного знайомства. Ви можете відвідати днем дорогий ресторан, де обідають топ-менеджери.

Якщо знайомитися в транспорті, то виключіть метро та маршрутки. Поїзд чи літак – так. Очікування в аеропорту, час проведений в літаку чи поїзді, дає багато можливостей для знайомства і спілкування.

Можна записатися на курси за інтересами. По-перше, розширите свій кругозір, плюс можливість зустріти людину зі схожими поглядами. Звичайно, курси для цього краще обирати не суто жіночі. Не варто записуватися на абиякі курси, заради знайомства з чоловіком. Ви точно готові ходити на нецікаві вам заняття (наприклад, дайвінг, риболовля та інші чисто чоловічі курси), заради знайомства з чоловіками? Інтереси мають бути загальними.

Виставки, музеї, бібліотеки або книгарні. Обираєте ті місця, де можуть бути чоловіки, які підходять під ті критерії, які ви визначили для свого обранця. Але не варто «кидатися» на все що трохи нагадує чоловіка вашої мрії. Для цього у вас є чіткий портрет вашого обранця. І якщо ви вирішите внести в нього корективи, хто знає, пошкодуєте в майбутньому про це чи ні.

Як знайти собі хлопцяІ не бійтеся знайомитися, не бійтеся здатися дурною чи смішною. Ваш чоловік сприйме вас правильно, а хто не так зрозуміє – в ліс. Сумніваєтеся - не знайомтеся. Важче буде потім розірвати подібні стосунки. Зустріч саме з вашим чоловіком пройде легко та невимушено. Якщо є хоч щонайменший дискомфорт – йдіть, заощадите час собі та іншим.

Фліртуйте. Так, флірт завжди був і буде основою будь-яких взаємин. Тільки без вульгарності. Якщо ви сподобалися чоловікові, ваш флірт, допоможе йому зрозуміти, що це взаємно і дасть йому шанс бути сміливішим.

Ваш зовнішній образ - одяг. Ви маєте бути одягнені просто, але зі смаком. Косметики в міру, акуратно укладене волосся, непомітний манікюр, плаття або спідниця без провокуючих вирізів та розрізів. Інакше ваше знайомство буде одноразовим.

Жінка має бути жіночною та загадковою. У чоловіка при вигляді вас має виникати бажання оберігати вас, насолоджуватись вашою присутністю, балувати вас, піклуватися про вас, а не затягнути вас в ліжко та забути ваше ім'я наступного дня.

І на завершення – дійте. Не відкладайте на понеділок. Принц на білому коні сам не зателефонує вам у двері, ви маєте його запросити.

І не впадайте у відчай при невдачах - це досвід, досвід спілкування з чоловіками. Це унікальна можливість підготуватися до зустрічі саме з вашим чоловіком.