Як зрозуміти чи подобаєшся хлопцю?

Як зрозуміти чи подобаєшся хлопцюХлопці часто мучаються, прагнучи зрозуміти, як до них відноситься та або інша дівчина. Але іноді і нас самих наздоганяє ця ж проблема. Ти спілкуєшся з хлопцем, ви відмінно ладнаєте одне з одним, він тобі симпатичний. А як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю? Насправді, є немало ознак, які допоможуть тобі в цьому. Поговоримо про них детальніше.

Стеж за ним щоб зрозуміти чи подобаєшся

Звертай велику увагу на поведінку хлопця. Так або інакше, він хоч як-небудь видасть свої почуття. Річ у тому, що будь-який чоловік, в принципі, влаштований таким чином, що просто не може не торкатися до улюбленої жінки. І якщо тебе дійсно цікавить питання про те, як зрозуміти, що подобаєшся хлопцю, то вивчай його дії. Він постійно прагнутиме випадково зачепити тебе: то руки торкнеться, то плеча, а то і зовсім талії. Якщо, звичайно, він не занадто боязкий. Усі ці дії яскраво говорять про те, що хлопець в тобі зацікавлений, ти приваблива для нього.

Ще однією вірною ознакою є така ситуація, коли хлопець починає підсвідомо повторювати за тобою рухи. Наприклад, ти поправиш волосся - він зробить те ж саме, ти дістанеш мобільник - він теж. Все це означає тільки одне: хлопець закохався в тебе по вуха. Якщо ти ще зовсім юна, то тебе напевно цікавить, як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю в школі. Про це теж можна судити по його діях. Ось він несподівано почав доглядати за тобою: допомагає зняти куртку або пальто, притримує двері перед тобою, робить інші знаки уваги. У такому разі хлопець точно небайдужий до тебе, він прагне проявляти свою турботу про тебе.

Нарешті, про його почуття може сказати і постійне прагнення допомогти тобі. Навіть якщо ти попросиш про яку-небудь дрібницю, він з величезною радістю зробить це для тебе. В такому разі можеш взагалі не сумніватися в тому, що ти йому подобаєшся.

Вивчай його погляд

 

 

Про почуття хлопця можуть розповісти і його очі. Тому звертай увагу на це. Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю по погляду? Погляд може виражати симпатію по-різному. Наприклад, хлопець може розглядати тебе, милуватися тобою. Це означає, що ти його притягаєш, ти йому симпатична. Навіть найбоязкіший хлопець, який іноді бентежиться і відводить очі, все одно знову погляне на тебе, якщо ти йому насправді подобаєшся. Зверни увагу на хлопця, якщо раптом ваші погляди постійно перетинаються. Якщо він намагається впіймати твій погляд, то ти йому цікава. А якщо ти помітиш, що його зіниці розширюються тоді, коли він дивиться на тебе, то це, безумовно, хороший знак. Це означає, що ти далеко не байдужа йому, та викликаєш у нього певні бажання.Таким чином, погляд хлопця теж несе собі багато інформації.

Жести

А як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю по жестах? Вони адже теж можуть розповісти про його почуття. Стеж за

Як зрозуміти чи подобаєшся хлопцюжестами хлопця в найрізноманітніших місцях: коли ти зустрічаєшся з ним на вулиці, коли поруч друзі, коли ви на дискотеці. Можна багато що розпізнати по жестах.

Про які саме жести йде мова? Наприклад, ти помітила, що при тобі хлопець постійно поправляє волосся або одяг. Це хороша ознака: значить, що хлопець хоче виглядати привабливіше і краще в твоїх очах.

Є ще один цікавий жест - це виставлена вперед нога. Здавалося б, що тут незвичайного? А жест означає, що хлопець дещо не упевнений в собі, йому потрібна опора, яку він знаходить у власних ногах. Також говорять про те, що виставлена нога, по суті, вказує на об'єкт зацікавленості хлопця.

Є ще декілька ознак, які говорять про те, що ти подобаєшся хлопцю. Наприклад, будь-який хлопець, знаходячись з симпатичною йому дівчиною, завжди прагне здаватися вище і солідніше. Зовні це виражається в тому, що тіло його напружується, витягується, а плечі розправляються.

Нарешті, жести можуть видавати хвилювання хлопця. Якщо він постійно теребить що-небудь пальцями, крутить мобільник в руках, то це вірна ознака того, що він нервує. Але не занадто спокушайся: цілком імовірно, що ти просто затримуєш хлопця, а він поспішає куди-небудь.

Коли він говорить компліменти

Як зрозуміти, чи подобаєшся хлопцю? Вчинки, погляд, жести. А що ще? Про його симпатію можуть говорити і компліменти. Але будь уважна: одно справа, коли він відпускає в твою адресу найтиповіші компліменти, і зовсім інше, коли він помічає щонайменші зміни в твоїй зачісці, одязі, макіяжі. У другому випадку ти йому, безперечно, подобаєшся. Просто чоловіки влаштовані так, що найщиріші компліменти говорять тільки вподобаним їм дівчатам. Тому не сумнівайся в таких випадках.

А ще звертай увагу на те, як він поводиться з іншими дівчатами. При цьому не потрібно засмучуватися, якщо ти почуєш, що він зробив найпростіший комплімент іншим. Адже це може бути просто вираження його хорошого виховання. А ось якщо він усіх намагається зачарувати своїми компліментами, то ти для нього мало чим відрізняєшся від інших.

Як зрозуміти чи подобаєшся хлопцю за іншими ознаками

Розповісти про те, що ти подобаєшся хлопцю, може і те, що він став запрошувати тебе у своє коло спілкування. Як це відбувається? Припустимо, ви просто спілкуєтеся, дружньо, нічого більшого. Але несподівано він тебе запрошує. Наприклад, бере з собою на святкування дня народження його друга. Або, припустимо, він збирається відмітити якусь важливу для нього подію в колі друзів і зове тебе. Тобто. він усім своїм виглядом дає зрозуміти, що хоче розширити межі вашого спілкування. А це означає тільки те, що ти йому дуже подобаєшся.

Можна і інші ознаки назвати. Сьогодні, приміром, дуже поширено спілкування в соціальних мережах. Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю по листуванню? Зверни увагу на те, як саме він пише. Якщо він часто з тобою переписується, завжди чекає, поки ти відповіси, то це все явні ознаки того, що ти йому небайдужа.

Є ще багато ознак, які допоможуть тобі. Хлопець може почати виявляти до тебе цікавість. У чому це виражається? Він став уважно тебе слухати. Відбувається це звичайно так: ось він почав тобі щось розповідати, потім запитав у тебе щось і почав уважно слухати. Це означає, що йому не лише важливо донести до тебе інформацію, але і отримати її від тебе. Це дуже хороша ознака.

Як бачиш, багато ознак говорять про те, що хлопець переживає до тебе певні почуття. Якщо узагальнити їх все, то можна відмітити наступне: ти однозначно подобаєшся хлопцю, якщо цікава йому, якщо він проявляє турботу про тебе, якщо завжди прагне доторкнутися до тебе. І коли ти виявиш описані тут ознаки, коли зрозумієш, що симпатична йому, то перестань сумніватися. Будь привітною, милою і ніжною з ним: можливо, у вас складуться міцні і тривалі стосунки.

Читайте також: