Привітання з Днем матері

Картинка З Днем матері

Привітання З Днем матері

Листівка З Днем матері

Вітальна листівка З Днем матері

Вітальна картинка З Днем матері

Вітання З Днем матері

 

 

Привітання З Днем матері українсько мовою

Листівка З Днем матері українською мовою

Зі святом День матері

Привітання на День матері

Листівка на День матері

Картинка на День матері

Вітальна листівка до Дня матері

Привітату маму зі святом

Листівка для мами

Картинка вітання для мами

З Днем мами

З Днем матусі

Свято усіх мам

Привітання з Днем матері в Україні та світі

Мама - це слово, яке найбільше дітей вимовляє першим. Не випадково, бо це найближча людина, з якою вони проводять найбільше часу від народження. Саме завдяки їй ми засвоюємо навички, які нам потрібні в житті, і формуємо своє Я. Недарма ми відзначаємо це свято у всьому світі, під час якого ми хочемо подякувати нашій матері за все.

День Матері в Україні святкується у другу неділю травня, але багато країн відзначають його зовсім в інший. Іноді це стала дата, а іноді змінна, але в усьому світі це свято має на меті висловити повагу і вдячність усім матерям.

Українська традиція Дня матері

Серед українців, найперше свято Дня матері відзначив «Союз українок Канади» далекого 1928 року. За радянських часів це свято було заборонено і лише 1999-го року указ президента надав Дню матері статусу офіційного свята. Не забудьте привітати своїх матусь з цим святом, відвідавши їх, зателефонувавши, або, хоча б за допомогою гарних листівок з Днем матері!

Наполеонівський указ

Святкування цього свята у Франції було введено Наполеоном. У 1950 році День матері було визнаний офіційно і відзначається в останню неділю травня.

Дурга Пуджа

У Індії Дурга Пуджа присвячена, перш за все, Матері богів Дурга і Великій матері Калі Ма. Це свято було відомо в Індії з дуже давніх часів, але не як День Матері. Нещодавно індійці почали вітати один одного і з Днем матері, адже це свято поширюється дуже швидко. Індійці відзначають його, як і українці другої неділі травня.

Материнська неділя

День матері в різних країнах світу

У острівних державах - Великій Британії та Ірландії, своїй мамі дякували давно, ще з сімнадцятого століття, завжди на четверту неділю Великого посту. Чому цей день називався "материнська неділя"? Він давав можливість дітям, відправленим служити до інших країн, відвідати їхню парафію, щоб вклонитися Божій Матері та одночасно зустріти власну матір. Наступного століття ця традиція зникла, але після Другої світової війни День матері повернувся до календаря.

Символьні гвоздики

У Австралії та Канаді, де день Матері припадає також на другу неділю травня, встановлено звичку вправляти гвоздику в одяг. Їхній колір важливий. Барвиста символізує, що мати цієї людини жива, а біла, що вона померла. У Канаді День матері є одним з найпопулярніших свят, за популярністю стоїть відразу після Різдва та Дня святого Валентина. Аналогічним чином цей день святкується у Південній Африці.

Солодкість від серця

Італійці - це нація, пов'язана з традиційним поводженням з сім'єю. Спільна трапеза, довгі години, проведені разом - ось традиції італійської сім’ї. День матері також є важливим святом для них. З цієї нагоди, вони печуть печиво в формі сердечка, а також замінюють маму у всіх її обов'язках. Типовим привітання до Дня матері також є святкова вечеря в ресторані. Це свято як і в багатьох інших країнах припадає на другу неділю травня.

У пастці в ліжку

Цей дивний заголовок, навряд чи пов'язаний з Днем матері... Насправді це не що інше, як звичай святкувати це свято в країнах колишньої Югославії. Діти не дозволяють матері вставати з ліжка, чекаючи доки вона не підкупить їх солодощами. Тим часом вони позбавляють її від повсякденних робот, щоб вона залишалася у ліжку, що і дало таку назву.

Комерційне свято

У США, де День матері припадає на другу неділю травня, є ідеальною можливістю для власників багатьох компаній збільшити продажі. Статистика показує рекордну суму, витрачену на подарунки для матерів - карти, квіти, одяг, прикраси, а також квитки до СПА, і навіть велику електронну техніку або аксесуари для дому.