З Днем Батька: привітання, картинки та листівки

День Батька: коли відзначається?

Одне з найбільш важливих і поки ще дуже молодих свят в нашій країні - це День батька. З 2019-го він відзначається в Україні офіційно у третю неділю червня! Цього року він припадає на 20 червня.

Було б несправедливо підкреслювати роль матері в житті дитини і не віддавати належне другому з батьків, який також бере участь у вихованні. Адже дитина отримує своє уявлення про життя від обох батьків, тільки так картина світу стає для нього найбільш повною і гармонійною. Не дарма кажуть, що батько - це перший герой для сина і перше кохання для донечки. 

Картинки з Днем батька

Картинки з Днем батька

Листівки з Днем батька

Привітання на День батька

Листівки з Днем Батька

Поздоровлення з Днем батька

Привітання з Днем Батька

Поздоровлення з Днем Батька

Привітання на День Батька

Листівки зі святом День Батька

Картинки привітання на День батька

Картинки з вітанням на День батька

Картинки День тата

Вітаємо всіх батьків: як відзначать День батька в Україні

Історія свята День батька

Своїй появі свято зобов'язане американці Соноре Луїзі Смарт - мешканці міста Спокан, яка дуже любила свого батька Вільяма Смарта, який поодинці виховав своїх шістьох дітей. Мати сімейства померла, і діти залишилися під опікою батька. Незважаючи на те, що більшу частину часу Вільям працював на фермі, він гідно виховав Сонора Луїзу, її братів і сестер. Жінка згадує своє дитинство і юність як найкращий період життя, сповнений світлом, добром і турботою. Щоб висловити всю силу любові і вдячності батькам, Луїза попросила у місцевої влади зробити 5 червня - день, коли народився її батько - офіційним святковим днем, коли кожен бажаючий може звернутися до свого батька зі словами подяки. Влада погодилася, однак через організаційні моменти святкову дату було вирішено перенести на 19 червня.

Свято було тепло зустрінуте американцями і знайшло широку популярність спочатку в Штатах, а потім і за межами країни. День батьків став офіційним святом в США 1972-го року після підписання відповідного указу глави держави Річарда Ніксона. Згідно з цим документом, щороку американці відзначають День батьків в третю неділю червня.

День батька в Україні та інших країнах

Оскільки свято ще доволі молоде для нашої країни, то і певних традицій його святкування ще не склалося. Просто зателефонуйте своєму батьку, поговоріть з ним, привітайте, надішліть одну з картинок, або вітальних листівок "З Днем батька", яку ви знайдете на нашому порталі krainau.com, а краще приїдьте додому і проведіть день разом.

Святкова дата не у всіх країнах випадає на червень. У Німеччині, наприклад, День батька збігається з релігійним святом - Вознесіння Господнє і відзначається на сороковий день після Великодня. Вважається, що у німецького свята багаторічна традиція і в середні століття населення відзначало його ходами і публічними ритуальними діями. Чоловіків садили у візки і привозили на головну площу. Ті з них, хто мав більшу кількість дітей і славу доброго батька сімейства, отримували від старійшин міста подарунки. Зазвичай, їстівні. Сучасні німці на ходи вже не ходять, а свято стало Днем чоловіків.

Багато молодих сучасних люди відповідально ставляться до народження своїх дітей

Для Казахстану День батьків - також свято досить молоде, спрямоване на підняття авторитету глав сімейств. У цей день татусі можуть ділитися своїм досвідом та історіями виховання дітей. Разом з тим багато людей визнають, що, на жаль, в силу багаторічних традицій занадто мало часу приділяли своїм синам і дочкам, про що дуже шкодують.

День батьків в Туреччині відзначають усією країною, інститут батьківства тут дуже популярний: тата з задоволенням займаються дітьми, водять їх до дитячих садочків та на прогулянки до парків. Офіційне свято відзначають кожної третьої неділі червня. Батькам дарують подарунки, на їх честь влаштовують святкові заходи.

Символ і традиції свята

У американського Дня батьків є свій символ - троянда, до того ж червону квітку носять ті, у кого батько нині живий, білу, - якщо батька немає в живих.

Традиції свята відрізняються в залежності від країни і навіть регіону. Влада намагається різними акціями підтримати активних батьків і вручити їм відзнаки. У сім'ях батьків вітають смачною випічкою і рукотворними сувенірами, зробленими дітьми. Школярі влаштовують на честь татусів концерти і ранкові свята, а також різні конкурси - наприклад, "Краща чоловіча професія". У деяких країнах батьки разом з дітьми вибираються на пікнік, а в міських масштабах в цей день проходять благодійні заходи і тематичні виставки.

Читайте також:

Привітання та листівки з Днем Батька

З днем народження батька: привітання та картинки

Привітання з Днем матері