Збірка картинок та листівок з днем молоді

День молоді в Україні офіційно відзначається в останню неділю червня, згідно указа Президента від 1994 року. 

Останніми роками багато уваги під час проведення Днів молоді приділяється соціальній складовій. Нерідко влаштовують благодійні ярмарки та фестивалі, а зібрані на них кошти спрямовують до дитячих будинків або лікарень.

До свята також приурочені різні акції в кіно, театрах і музеях, майстер-класи. Ну і танці, звичайно - дискотеки з різноманітними шоу у фіналі проходять майже у всіх містах нашої країни.

Картинки з днем молоді

Картинка з днем молоді

Привітання з днем молоді

Листівка з днем молоді

Вітальна листівка зі святом день молоді

Вітальна картинка з днем молоді

Прикольна картинка з днем молоді

Привітання з днем молоді українсько мовою

Гарні привітання з днем молоді

Листівка привітання з днем молоді

Картинка вітання з днем молоді

Історія свята

Звичайно, свято для юних - винахід аж ніяк не український, воно відзначається в багатьох країнах світу, і є навіть Міжнародний день молоді, прийнятий ООН, з датою 12 серпня. Щороку вибирається загальна тема свята, пов'язана з глобальними викликами, з якими стикаються молоді люди у всьому світі.

Існує ще й неофіційний Всесвітній день молоді 10 листопада, який був встановлений на честь заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді (ВФДМ) в Лондоні. 

Існує і третя дата - Міжнародний день солідарності молоді 24 квітня. Його засновником в середині ХХ століття також виступила Всесвітня федерація демократичної молоді. 

Кого вважати молоддю

Відповідно до класифікації ООН, молодь - це юнаки і дівчата до 24 років. У світі сьогодні їх живе приблизно 1,8 мільярда. Найбільше молоді в Індії, яка є однією з найбільш густонаселених країн планети.

В Україні досі точаться дискусії про нижню і верхню межу віку людей, яких можна вважати молоддю. Зараз ситуація виглядає так, що молодь це людина віком від 14-15 років до 30-35.

Картинки та листівки з днем молоді

Ми зібрали для вас найгарніші вітальні листівки до дня молоді. Виставляйте їх у соцмережах, вітайте ними своїх рідних, друзів і близьких і їх життя хоч на краплинку стане приємнішим. І вас, не залежно від віку, ми теж вітаємо з днем молоді!