Гарні привітання на весілля в прозі

Ці привітання на весілля молодятам в прозі можуть прозвучати від будь-яких гостей: батьків, братів і сестер, друзів і приятелів, колег і навіть найбільш далеких родичів. Вони досить зворушливі для того, щоб більшість присутніх розплакалися.

Привітання з весіллям українською

 

Гарні привітання на весілля

Не мені вам пояснювати, що найбагатша в світі людина - та, яку кохають. Більше того, той, хто любить - багатий як ніхто інший. Це прекрасне почуття робить людей безмежно щасливими і готовими зсувати гори. Бажаю вам пронести це багатство крізь все вашу життя, не розгубивши ані краплі на шляху, а тільки примножуючи його. І тільки любов допоможе вам пройти крізь будь-які труднощі разом. Бережіть один одного, щастя вам і процвітання!

Привітання з весіллям українською

Дорогі наречений та наречена! Сьогодні тільки ваше свято, і вам вже подарували багато подарунків. Однак найголовніший подарунок вам вручила доля, адже як інакше пояснити той факт, що дві половинки одного цілого знайшли один одного в цьому величезному світі? Однак любов - це дуже крихкий подарунок, який ви маєте зберігати разом. Не забувайте зміцнювати його вірністю, взаємоповагою і підтримкою. Цінуйте те, що у вас є, не розмінюйтесь на дрібниці. Будьте щасливі багато-багато років!

Привітання з весіллям українською

 

Кажуть, що сім'я - це основа суспільства, проте насправді сім'я - це вища форма кохання. І справа тут не в штампі в паспорті, а в тому, що ви двоє взяли на себе зобов'язання бути один одному опорою і підтримкою до кінця життя. Ви вирішили плисти річкою життя удвох на загальному кораблі, насолоджуючись кожним днем, проведеним поруч один з одним. Ви погодилися не тільки брати, але й віддавати, обмінюватися досвідом, знаннями, проявами почуттів, та що вже там, грошима і їжею теж! А це свідчить багато про що: ви - справжня команда. Бажаю вам зберегти цей запал, з яким ви вступаєте до сімейного життя, адже він допоможе вам зростати і процвітати.

Привітання з весіллям українською

 

Я вірю, що випадковості не випадкові. Якщо ви двоє зустрілись одного разу і покохали один одного, значить це доля. Бажаю, щоб ваші відносини успішно проходили кожен етап трансформації, щоб кохання палке і тендітне легко переросло у кохання зріле і міцне. Бажаю вам бути завжди чесними один з одним, адже довіра - один з найважливіших аспектів сімейних відносин. А ще бажаю вам залишатися собою і пам'ятати про свої життєві цілі. З днем весілля вас!

Привітання з весіллям українською

 

Утворення нової сім'ї - це своєрідне злиття двох, тому сьогодні ви зробили щасливими не тільки один одного, але й ваших рідних! Бажаю вам зберігати чудові стосунки, запам'ятати імена всіх родичів один одного і бути завсідниками на сімейних святах. Ну і бажаю скоріше запросити всіх до себе на новосілля або народження дитини. Адже потрібно, щоб хороших людей було більше!

Читайте також: