З днем народження 20 років для дівчини або хлопця: картинки і привітання

Святкування 20-ї річниці дня народження є надзвичайно важливим, оскільки воно знаменує нове десятиліття. Ви можете надіслати привітання з днем народження 20-річній дівчині чи хлопцю, щоб показати їм, що ви думаєте про них у цей особливий день. Правильний вибір слів, без сумніву, викличе посмішку на обличчі іменинника, принесе радість і зробить їх день більш захоплюючим та незабутнім.

Привітання з днем народження - гарний спосіб показати комусь, наскільки ви любите і дбаєте про нього. Проживаючи своє напружене життя та щільний графік, ми часто забуваємо висловити свою любов та вдячність та розповісти іншим, скільки вони означають для нас. 

Привітання з днем народження 20 років

Зміст:

  • Привітання на 20 років прозою дівчині
  • Листівки з поздоровленнями для дівчини 20 років
  • Привітання прозою з 20 днем народження хлопцю
  • Картинки для хлопця 20 років з днем народження

З днем народження дівчині 20 років прозою

Двадцятка не чекає! Час веселитися нон-стоп! Пропоную графік 20 на 24 – веселощі в пріоритеті. Бо сила, енергія, драйвовий настрій сьогодні помножуються на двадцять!   

 

Святковий день на календарі… Що означає рівна дата? Це точний знак того, що життєва дорога буде рівною та гладкою! 

 

Лунає святковий дзвоник, але на навчання не треба... Це новий життєвий рік! Стартуєш до самостійності. І нехай відправний пункт буде вірний, а меж для щастя та везіння просто не існує! 

 

Що голосно співають? Хепі бьоздей! Бажаю здоров’я – ти маєш богатирський запас. Щастя – так ти і є щастя! Ти робиш цей світ незвичайним, тому надзвичайного задоволення від днів та ночей бажаємо всім гуртом! 

 

Ти наче маленький хамелеон: старанна у навчанні, але весела й завзята з друзями. Тож дотримуйся балансу: спочатку - розумнощі, а з вечора до наступного ранку нехай бурхлива молодість бере гору! 

 

Імениннице, я тебе знайшов! Тепер ти пограй у схованки із життям, відшукай у ньому цікавинки та вмикай п'яту передачу – час мчати на повну. Ти обов’язково встигнеш: незабутні зустрічі та фантастичні дні попереду! 

 

Ледь вистояв чергу на телефонному дроті, щоб привітати тебе. Бо ти зірка! Красива та яскрава. І я бажаю особистого щастя. Нескінченого! Закоханості не весною, а цілий рік. Друзів не на тиждень, а на довге та цікаве життя.  

 

Ти як кришталева ваза. Тендітна та струнка. Ти наче прозорий посуд із дорогоцінним вмістом. З дитинства любов’ю наповнювали батьки, знаннями – вчителі у школі й інституті. Прийшов час власноруч наповнити життя змістом, і воно засяє яскравими барвами! 

 

Поздоровляємо, гаряча штучко! Бажаємо засмагати на тропічних пляжах кожного місяця. Та запалювати серця хлопців, які того варті. 

 

Не втримаюся! І хочу поцілувати кокетливі ямочки на щоках іменинниці! Не змовчу! І розкажу всім про добру, ніжну дівчинку-квіточку, яка сьогодні розкрилася у красиву дорослу жінку. Пам’ятай, ти маєш вірного друга. Я завжди до твоїх послуг. 

 

Чому так закрутилося життя? Бо ти крута, крихітко! Виток за витком життя буде підносити сюрпризи. Нехай підносить і тебе до неймовірних вершин! 

З ювілеєм! Тримай віртуальні подарунки: коса щоб косити, лопата – загрібати і великий мішок, щоб складати. Все це тобі знадобиться, коли ти заробиш перший мільйон!  

 

Вітаємо з 20-кою! Із вузького струмочка життя перетікає у широку бурхливу ріку. Бажаємо попереду океан досягнень та емоцій! 

 

Листівки та картинки до дня народження дівчини 20 років

Поздоровлення з днем народження дівчині 20 років

Картинки з днем народження дівчині 20 років

 

 

Листівки з днем народження 20 років

Листівки з днем народження дівчині

З днем народження дівчині 20 років

Привітання з днем народження на двадцять років

З днем народження хлопцю 20 років своїми словами

Пристебни ремені: життя прискорюється! Далі – більше: бізнес-перемоги, вечірки до ранку, приємні амурні діла… І нехай вони нагадують тобі ток-шоу, пам’ятай: гості до твого життя приходять і йдуть, а ти – завжди головний герой. 

 

Тебе неможливо не любити! Кмітливий, із гумором та блиском в очах! Тож в першу чергу полюби себе. І радій новому дню. Особливо – дню народження!  

 

Солідний ювілей! Третій десяток відкоркований! Вибач, не маю банальних вітань… І якщо кожен день за кольором чорно-білий, нехай твоє життя буде схоже на розкішний рояль. І складається наче по нотах! 

 

Ти красивий у кожному вчинку та слові. Ти багато досяг, але не маєш меж досконалості! Бажаємо здобути звання переможця у всіх сферах, які досі мали необережність тобі не підкоритися. 

 

Є дві новини – і обидві хороші! Перша - це твій день народження, і друга – ти у двадцять активно ростеш. Над собою, звичайно!

 

Вітаю із ювілеєм і бажаю багато подорожувати. Саме час відвідати двадцять нових країн, щомісяця мати двадцять нових друзів. І коли ти знайдеш себе у великому світі, відкриються двері найпотаємнішим бажанням. 

 

Супер-героя вітати - супер-задоволення! У юний ювілей бажаємо відкрити в собі нові таланти, допомогти стати краще цілому світові. І зустріти одну-єдину, яка переверне твоє уявлення про кохання. Ну і зробити з нею круте селфі!

 

Схиляю коліно перед іменинником. Нехай життя в свою чергу ніколи не поставить тебе на коліна. Два нуль на твою користь!

 

Картинки з привітанням на 20 років хлопцю

Картинки з днем народження для хлопця 20 років

Привітання з днем народження хлопцю

Листівки днем народження хлопцю

Картинки З днем народження хлопцю

Картинки З днем народження 20 років

Поздоровлення на 20 років

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років