З днем народження 55 років для жінок та мужчин: картинки і привітання

День народження - це не тільки свято і подарунки, це ще й спілкування з близькими людьми, з тими, яких ювіляр хотів би бачити поруч. 

Як близька людина, яка важлива для іменинника, якому виповнився 55 років, ваш обов’язок полягає у тому, щоб зробити цей день незабутнім! Надішліть повідомлення з 55-м днем ​​народження  начальнику, батькові, подрузі або комусь із близьких: дайте їм додаткову дозу приємних слів і яскравих побажань! Пам'ятайте, що теплі слова приємно слухати найсуворішій людині!

Привітання з днем народження 55 років

Зміст:

  • Привітання на 55 років прозою жінці
  • Листівки з поздоровленнями для жінки 55 років
  • Привітання прозою з 55 днем народження мужчині
  • Картинки для мужчини 55 років з днем народження

З днем народження жінці 55 років прозою

Вітаємо відмінницю із ювілеєм! Життя ставить тобі дві п’ятірки! Перша за перетин ефектного 55-річного кордону у бадьорому стані та доброму здоров’ї.  А друга - авансом за всі майбутні ювілеї із цифрою п’ять! 

 

Берегине традицій та сімейного вогнища! Низько схиляємо голови у красивий день твоєї появи на світ. Дякуємо за мудрість та теплі стосунки у родині. Нехай ширина твоєї посмішки вимірюється розпростертими обіймами дітей та онуків. 

 

Просто дякуємо. За турботу та недоспані ночі. За маяк, який скликає родину за щедро накритий стіл. На підсвідомому рівні відчуваємо, що хочеться линути до батьківського дому. Бо саме ти – взірець жінки для своїх синів. Найулюбленіша бабуся у світі. Та ідеал коханої для єдиного чоловіка. 

 

Лише 55? Нехай не загасає вогник в очах вродливої жінки! А ми готові підкидати дровенят зізнаннями та компліментами не тільки з приводу ювілею. Та у відповідь зігріватися теплом чистої жіночої душі. 

 

Вік 55 не лякає, а дає привід пишатися! Бажаємо засмагати на пляжі, а не на городі. Працювати не на державу, а в задоволення. Бо для щастя немає віку. Вмикайте п’яту передачу та женіть тільки вперед!

 

Доглянута та приваблива. Спокійна та розсудлива. Доросла? Так! А дорослі жінки самі вирішують, скільки їм років! Із вічною вісімнадцяткою! 

 

Як сонце встає та зігріває кожного дня, так іменинниця словом та ділом сіє спокій та впевненість навколо. Завдячуємо їй своїми успіхами. Та щиро любимо за підтримку та влучні поради. Вітаємо із віком солідності та визнання! 

 

Ти маєш незалежне джерело енергії! Ти завжди у русі і, мабуть, проковтнула пігулку молодості! Бо ми висловлюємо захоплення молодою жінкою, яка має чарівну посмішку та палаючі очі. І поздоровляємо із красивим відрізком життя, пройденим на відмінно!  

 

Із ювілеєм, молода жіночко! Навіть держава визнала, що зарано ставати пенсіонеркою. Тож квітни та радій життю! І рахуй краще гроші у гаманці, ніж свої роки. 

 

Листівки та картинки до дня народження жінки 55 років

Поздоровлення з днем народження жінці 55 років

Картинки з днем народження жінці 55 років

Листівки з днем народження 55 років

 

 

Листівки з днем народження для жінки

З днем народження жінці 55 років

Привітання з днем народження на п'ятдесят п'ять років

Відеопривітання з днем народження жінці 55 років

З днем народження мужчині 55 років своїми словами

Поважний ювілей пропонує: дай п’ять двічі! І живи на повну катушку! А ми вітаємо найрозумнішого, найкмітливішого, найвеселішого чоловіка. Одним словом, з ювілеєм тебе! 

 

55 для мужчини наче омріяна снігова вершина. Вона підкорилася тобі, але життя ще не досягло піку! Просто з висоти років добре видно, що досягнуто та до чого хочеться прагнути. Мрій та дій! Бажаємо нових вершин попереду! 

 

Бойовий та завзятий імениннику! Ви наче капітан далекого плавання курсуєте життям вже двадцять тисяч днів! Бажаємо тримати курс на здоров’я та успіх, везіння та добрий настрій. Нехай запасів енергії та бадьорості вистачить на сто років! 

 

Цікаво, як прожити 55 років та не постаріти душею? Як майже за 500 тисяч годин життя не втратити смаку до нового та незвіданого? Ви для мене зразок цілеспрямованості та гармонії . Дякую, що навчили досягати мети та насолоджуватися кожним днем. Не залишайте мрій, робіть дивовижні вчинки. Бо в душі вам завжди двадцять.

 

Вітаємо! І бажаємо зустрічати кожен ранок в доброму здоров’ї, кожен день в доброму гуморі, а вечір - в добрій компанії. Бо ти найдобріший чоловік у світі! 

 

Розкішний ювілей у солідного чоловіка! Оптимізм – твоя сила, запал і прагнення допомогти – твої відмінні риси. Бо ти відмінник по життю! І воно ставить тобі одну за одною відразу дві п’ятірки! 

 

Роки наче птахи. І в твоєму випадку не дрібні горобці, а гордовиті соколи, які широкими крилами захищають рідних та підтримують друзів. Тож насолоджуйся кожним днем у новому році твого цікавого та динамічного життя. 

 

55 – це багато чи мало? Бажаємо частіше рахувати гроші ніж вік за паспортом. Ловити вдачу, а не маршрутку на дачу. Та долонями міряти жіночі талії замість тиску у поліклініці. Вітаємо молодого та енергійного чоловіка із красивим ювілеєм!

 

Картинки з привітанням на 55 років мужчині

Картинки з днем народження для мужчини 55 років

Привітання з днем народження для чоловіка

Листівки днем народження мужчині

Картинки З днем народження мужчині

Картинки З днем народження 55 років

Поздоровлення на 55 років

Відеопривітання з днем народження 55 років мужчині

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років