4 роки: привітання та листівки для дівчинки або хлопчика

День народження - це завжди особливий час як для ювілярів, так і для їх близьких. Настав час нагадати про важливі події, дивуватися протіканню часу та тому, як люди змінюються з роками. 

Це час для підтвердження зв’язку, який ви маєте з кимось особливим. На щастя, сучасні технології спростили надсилання привітання з днем ​​народження різними каналами, тому немає приводу цього не зробити. 

Можна обрати традиційний спосіб, який означає створення листівки ручної роботи з персоналізованим повідомленням. Сучасні листівки до дня народження можуть бути також віртуальними.

Соціальні медіа надають більше каналів для швидкої та зручної доставки привітання з днем ​​народження. Ось кілька прикладних повідомлень, щоб надихнути вас. Виберіть одне з найприємніших побажань на день народження для хлопчика або дівчинки чотирьох років.

Привітання з днем народження 4 роки

Зміст:

 • Привітання на 4 роки прозою дівчинці
 • Листівки та картинки для чотирирічної дівчинки
 • Відео привітання для дівчинки 4 років
 • Привітання прозою з днем народження хлопчику
 • Листівки для хлопчика 4 років
 • Прикольні привітання
 • Відео привітання для чотирирічної дитини

З днем народження дівчинці 4 років прозою

1460 днів минуло з твого народження, і минуло 1460 днів, з того часу, як ми сяяли, завдяки твоїй появі на світ. Дякуємо, що прийшла у цей світ, бажаємо тобі всього найкращого, що тільки існує!

 

Бачити, як ти ростеш, стрибаєш, смієшся та граєш - неймовірне задоволення. Наші досягнення не рахуються, ти - центр гордості, і сьогодні ми тут, щоб побажати тобі бути найщасливішою в усьому світі!

 

Для стародавніх греків число 4 було ідеальним числом мами і тата; ти ідеальна чотирирічна дівчинка. Вітаємо тебе з днем ​​народження, і бажаємо вирости такою людиною, якою ти мрієш! 

 

Та конюшина вважається щасливою, яка має 4 листочки, а дівчинка та, якій виповнилося 4 рочки! З днем народження, сонечко, ми любимо тебе від щирого серця!

 

Їж багато торта, забруднюйся, насолоджуйся подарунками, повітряними кульками, музикою, своїми друзями, а головне - насолоджуйся життям, з днем ​​народження, принцесо! 

 

Я щиро сподіваюся, що за кожну свічку, яка на торті на твій день народження, здійсниться по одній твоїй мрії. Адже сьогодні саме той день, коли ти стаєш на 4 роки старшою за ту маленьку дівчинку, яку ми тримали на руках 4 роки тому а це справжнє диво, яке робить присутніх тут найщасливішими людьми у світі. 

 

Жодна іграшка не може бути красивішою, жоден торт не може бути солодшим, ніж наша чарівна маленька дівчинка, якій сьогодні виповнилося 4 роки! Ти на крок ближче до того, щоб стати людиною, яка збирається змінити світ, з днем ​​народження! 

 

Минуло 4 роки, як ти народилася і увійшла до нашого життя, і чотири роки ти даруєш нам посмішки, сміх, ігри та сльози щастя та щасливих днів. Усі найкращі побажання тобі, принцеса! З днем народження!

 

Тобі уже чотири роки? А я все ще пам’ятаю день, коли ти вперше відкрила очі. Час, який минув до сьогодні, був щасливішим, завдяки тобі. З днем народження, сонечко!

 

Ти пройшла лише кілька кроків, і твоє життя тільки почалося, і на тебе ще чекає довгий шлях, але це твій четвертий день народження, і це чудовий день, щоб відсвяткувати новий, важливий етап життя. Будь щасливою! З днем народження!

 

Листівки та картинки до дня народження для дівчинки 4 років

З днем народження дівчинці 4 роки

Картинки з днем народження дівчинці 4 роки

Листівки з днем народження 4 роки

 

 

Листівки з днем народження дівчинці

Привітання з днем народження дівчинці

З днем народження дівчинці чотирьох років

Картинки з днем народження дівчинці

Привітання з четвертим днем народження

Відеопривітання 4 роки дівчинці

З днем народження хлопчику 4 роки своїми словами

Сьогодні ми відзначаємо 4 роки від твого народження, дня, який осяяв життя не лише твоїх батьків, а й усіх навкруги. З днем  народження хлопче, ми завжди будемо поруч, щоб допомогти тобі вирости щасливою людиною!

 

У нашому серці завжди знайдеться простір, присвячений тобі. Ми можемо бути дорослими, але коли ми поруч з тобою, ми більш спритні, ніж будь-коли, бо наша любов до тебе робить нас молодими. Рости щасливим, здоровим, дужим і добрим! З днем народження!

 

Маленька пташка сказала мені, що ти найкрутіша дитина в місті, а сьогодні ти в 4 рази крутіший ніж завжди! З днем ​​народження, козаче! 

 

Ти можеш хотіти швидше стати дорослим, бо вечірки на день народження круті, а торти на день народження ще крутіші, правда? Але не поспішай рости, твоє дитинство - це найдивовижніша частина життя, адже зараз ти справді вільний робите все, що завгодно, і дратувати всіх цілий день, і бути милим, і ніхто не зможе нічого сказати, оскільки ти - дитина, а сьогодні ти ще й дитина, якій щойно виповнилося 4 роки!! З днем народження, щасливчик!

 

Тримай подарунок, чемпіон! Я ненавиджу витрачати години на розгортання подарунків, але сподіваюсь, що саме так ти сьогодні і проведеш вечір, роздивляючись всі ті класні речі, які ти отримав на честь свого дивовижного дня народження! 

 

Я хотів тебе спитати, як супергерої святкують свій день народження? Однак бачу, що ти вже це робиш і робиш це чудово! З Днем Народження!

 

Бажаю щоб твоя удача ніколи не закінчувалась, щоб ти жив щасливим, повноцінним життям! З 4-м днем народження!

 

Ти маленький злодій, який вкрав моє серце, і тепер завжди викликає бажання зустрічатися з тобою знов і знов. Побажаю тобі та твоїм батькам багато справжнього щастя!

 

Музика, солодощі та подарунки, щоб привітати тебе цього дня. Багато маленьких зірок, сердечок і привітань, щоб побажати тобі всього найкращого. Ці слова йдуть від сердесь, і я бажаю тобі гігантського щастя, міцного здоров'я, шаленої радості і щоб здійснилися всі щирі побажання, які лунали сьогодня! З днем народження!

 

Листівки та картинки до дня народження для хлопчика 4 роки

Привітання з днем народження хлопчику 4 роки

Картинки з днем народження хлопчику 4 роки

Листівки з днем народження хлопчику 4 роки

Листівки хлопчику 4 роки українською мовою

Привітання з днем народження хлопчику

Листівки з днем народження хлопчику

З четвертим днем народження хлопчику

Привітання з днем народження 4 роки

Картинки з днем народження 4 роки

Прикольні привітання на 4 роки

Тобі вже 4 роки, ти скоро підеш до школи, зустрінеш нових друзів, тож веселися і грай цілий день, насолоджуйся, поки можеш, перш ніж стати нудним дорослим, як твої мама і тато! 

 

Я люблю спостерігати за тим, як ти ростеш перші чотити роки свого життя. Ти швидко навчаєшся і, здається, готовий до великих речей у своєму житті. Не забувай нас, коли станеш заробляти мільйони! З днем ​​народження!

 

Відеопривітання 4 роки хлопчику

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років