Привітання з Днем народження на 4 роки - 5.0 out of 5 based on 1 vote

4 роки: привітання та листівки для дівчинки або хлопчика

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

День народження - це завжди особливий час як для ювілярів, так і для їх близьких. Настав час нагадати про важливі події, дивуватися протіканню часу та тому, як люди змінюються з роками. 

Це час для підтвердження зв’язку, який ви маєте з кимось особливим. На щастя, сучасні технології спростили надсилання привітання з днем ​​народження різними каналами, тому немає приводу цього не зробити. 

Можна обрати традиційний спосіб, який означає створення листівки ручної роботи з персоналізованим повідомленням. Сучасні листівки до дня народження можуть бути також віртуальними.

Соціальні медіа надають більше каналів для швидкої та зручної доставки привітання з днем ​​народження. Ось кілька прикладних повідомлень, щоб надихнути вас. Виберіть одне з найприємніших побажань на день народження для хлопчика або дівчинки чотирьох років.

Привітання з днем народження 4 роки

Зміст:

 • Привітання на 4 роки прозою дівчинці
 • Листівки та картинки для чотирирічної дівчинки
 • Відео привітання для дівчинки 4 років
 • Привітання прозою з днем народження хлопчику
 • Листівки для хлопчика 4 років
 • Прикольні привітання
 • Відео привітання для чотирирічної дитини

З днем народження дівчинці 4 років прозою

1460 днів минуло з твого народження, і минуло 1460 днів, з того часу, як ми сяяли, завдяки твоїй появі на світ. Дякуємо, що прийшла у цей світ, бажаємо тобі всього найкращого, що тільки існує!

 

Бачити, як ти ростеш, стрибаєш, смієшся та граєш - неймовірне задоволення. Наші досягнення не рахуються, ти - центр гордості, і сьогодні ми тут, щоб побажати тобі бути найщасливішою в усьому світі!

 

Для стародавніх греків число 4 було ідеальним числом мами і тата; ти ідеальна чотирирічна дівчинка. Вітаємо тебе з днем ​​народження, і бажаємо вирости такою людиною, якою ти мрієш! 

 

Та конюшина вважається щасливою, яка має 4 листочки, а дівчинка та, якій виповнилося 4 рочки! З днем народження, сонечко, ми любимо тебе від щирого серця!

 

Їж багато торта, забруднюйся, насолоджуйся подарунками, повітряними кульками, музикою, своїми друзями, а головне - насолоджуйся життям, з днем ​​народження, принцесо! 

 

Я щиро сподіваюся, що за кожну свічку, яка на торті на твій день народження, здійсниться по одній твоїй мрії. Адже сьогодні саме той день, коли ти стаєш на 4 роки старшою за ту маленьку дівчинку, яку ми тримали на руках 4 роки тому а це справжнє диво, яке робить присутніх тут найщасливішими людьми у світі. 

 

Жодна іграшка не може бути красивішою, жоден торт не може бути солодшим, ніж наша чарівна маленька дівчинка, якій сьогодні виповнилося 4 роки! Ти на крок ближче до того, щоб стати людиною, яка збирається змінити світ, з днем ​​народження! 

 

Минуло 4 роки, як ти народилася і увійшла до нашого життя, і чотири роки ти даруєш нам посмішки, сміх, ігри та сльози щастя та щасливих днів. Усі найкращі побажання тобі, принцеса! З днем народження!

 

Тобі уже чотири роки? А я все ще пам’ятаю день, коли ти вперше відкрила очі. Час, який минув до сьогодні, був щасливішим, завдяки тобі. З днем народження, сонечко!

 

Ти пройшла лише кілька кроків, і твоє життя тільки почалося, і на тебе ще чекає довгий шлях, але це твій четвертий день народження, і це чудовий день, щоб відсвяткувати новий, важливий етап життя. Будь щасливою! З днем народження!

 

Листівки та картинки до дня народження для дівчинки 4 років

З днем народження дівчинці 4 роки

Картинки з днем народження дівчинці 4 роки

Листівки з днем народження 4 роки

Листівки з днем народження дівчинці

Привітання з днем народження дівчинці

З днем народження дівчинці чотирьох років

Картинки з днем народження дівчинці

Привітання з четвертим днем народження

Відеопривітання 4 роки дівчинці

З днем народження хлопчику 4 роки своїми словами

Сьогодні ми відзначаємо 4 роки від твого народження, дня, який осяяв життя не лише твоїх батьків, а й усіх навкруги. З днем  народження хлопче, ми завжди будемо поруч, щоб допомогти тобі вирости щасливою людиною!

 

У нашому серці завжди знайдеться простір, присвячений тобі. Ми можемо бути дорослими, але коли ми поруч з тобою, ми більш спритні, ніж будь-коли, бо наша любов до тебе робить нас молодими. Рости щасливим, здоровим, дужим і добрим! З днем народження!

 

Маленька пташка сказала мені, що ти найкрутіша дитина в місті, а сьогодні ти в 4 рази крутіший ніж завжди! З днем ​​народження, козаче! 

 

Ти можеш хотіти швидше стати дорослим, бо вечірки на день народження круті, а торти на день народження ще крутіші, правда? Але не поспішай рости, твоє дитинство - це найдивовижніша частина життя, адже зараз ти справді вільний робите все, що завгодно, і дратувати всіх цілий день, і бути милим, і ніхто не зможе нічого сказати, оскільки ти - дитина, а сьогодні ти ще й дитина, якій щойно виповнилося 4 роки!! З днем народження, щасливчик!

 

Тримай подарунок, чемпіон! Я ненавиджу витрачати години на розгортання подарунків, але сподіваюсь, що саме так ти сьогодні і проведеш вечір, роздивляючись всі ті класні речі, які ти отримав на честь свого дивовижного дня народження! 

 

Я хотів тебе спитати, як супергерої святкують свій день народження? Однак бачу, що ти вже це робиш і робиш це чудово! З Днем Народження!

 

Бажаю щоб твоя удача ніколи не закінчувалась, щоб ти жив щасливим, повноцінним життям! З 4-м днем народження!

 

Ти маленький злодій, який вкрав моє серце, і тепер завжди викликає бажання зустрічатися з тобою знов і знов. Побажаю тобі та твоїм батькам багато справжнього щастя!

 

Музика, солодощі та подарунки, щоб привітати тебе цього дня. Багато маленьких зірок, сердечок і привітань, щоб побажати тобі всього найкращого. Ці слова йдуть від сердесь, і я бажаю тобі гігантського щастя, міцного здоров'я, шаленої радості і щоб здійснилися всі щирі побажання, які лунали сьогодня! З днем народження!

 

Листівки та картинки до дня народження для хлопчика 4 роки

Привітання з днем народження хлопчику 4 роки

Картинки з днем народження хлопчику 4 роки

Листівки з днем народження хлопчику 4 роки

Листівки хлопчику 4 роки українською мовою

Привітання з днем народження хлопчику

Листівки з днем народження хлопчику

З четвертим днем народження хлопчику

Привітання з днем народження 4 роки

Картинки з днем народження 4 роки

Прикольні привітання на 4 роки

Тобі вже 4 роки, ти скоро підеш до школи, зустрінеш нових друзів, тож веселися і грай цілий день, насолоджуйся, поки можеш, перш ніж стати нудним дорослим, як твої мама і тато! 

 

Я люблю спостерігати за тим, як ти ростеш перші чотити роки свого життя. Ти швидко навчаєшся і, здається, готовий до великих речей у своєму житті. Не забувай нас, коли станеш заробляти мільйони! З днем ​​народження!

 

Відеопривітання 4 роки хлопчику

Привітання та картинки за іменами з днем народження

Всі привітання з днем народження за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

Один  Два Три    Чотири    П'ять   
Шість    Сім    Вісім    Дев'ять    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років