Картридж для фільтра – витратний елемент, який відповідає за якість води

Воду, яка тече з-під крана у всіх регіонах України, не рекомендується пити без попередньої обробки. Найчастіше це кип'ятіння, але навіть воно не позбавляє вiд деяких шкідливих хімічних сполук, а також від дрібних суспензій. Оптимальним рішенням для отримання чистої питної води у необхіднiй кількостi стане покупка побутового фільтра.

Найбільшою популярністю користуються фільтри-глечики, які відрізняються доступною ціною, простою експлуатацією та відсутністю необхідності монтажу у систему водопроводу. Усередині такого глечика встановлений ключовий елемент - картридж для фільтра, який відповідає за чистоту води. Це розхідник, який необхідно регулярно міняти. Середній термін служби становить близько місяця, але все залежатиме від частоти використання і загального обсягу рідини, що пропускається через нього.

Картридж для фільтра

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір картриджів для фільтрів-глечиків різних вітчизняних та зарубіжних виробників. Також ми пропонуємо купити якісні кавоварки https://auchan.ua/ua/kofevarky/, електрочайники, соковижималки та іншу корисну побутову техніку для кухні.

Різновиди картриджів для фільтрів-глечиків та їх особливості

Побутові фільтри-глечики користуються популярністю в нашій країні протягом останніх 25 років. Спочатку було доступно кілька моделей одного німецького бренду, але потім список виробників розширився, і навіть з'явилися вітчизняні компанії, що налагодили випуск цієї продукції. Незважаючи на те, що картриджі одного бренду в більшості випадків не підходять до глеків іншого, вони дуже схожі між собою зовні та за конструкцією.

Сам розхідник виготовляється у циліндричному корпусі білого кольору iз харчової пластмаси, всередині якого знаходиться мембрана для затримування великих частинок, а також основний наповнювач, через який проходить рідина. Зазвичай це активоване вугілля чи іонообмінна смола. Наявність додаткових компонентів впливатиме як на якість фільтрації, так i на кінцевий склад води.

Всі картриджі для глеків можна розділити на кілька категорій:

  • класичні (складають понад 90% від усіх картриджів) – ефективно борються з хлором, дрібними механічними домішками, а також із неприємним запахом;
  • пом'якшувальні – знижують рівень жорсткості;
  • фторуючі – насичують фтором, корисним для організму;
  • бактерицидні – знищують різні патогени, наприклад кишкову паличку;
  • спеціальні – усувають солі важких металів, і навіть знижують рівень заліза.

На багатьох розхідниках можна встановити дату, яка відіграватиме роль підказки, нагадуючи про необхідність заміни фільтруючого елемента. У деяких моделях глека на кришці встановлюється електронний індикатор, який сигналізуватиме про виснаження ресурсу розхідника.

Правильно підібраний картридж забезпечить високу якість фільтрації води, яку можна використовувати для пиття, приготування їжі або напоїв (у тому числі і для заливання в кавомашину).