Тайський йога масаж: особливості та ефективність

Тайський традиційний масаж чи йога-масаж – одна з найпопулярніших практик у світі. Ця давня процедура поєднує у собі техніки, які виконуються майстром у стані «масажної медитації». Сеанс дає позитивний ефект до роботи всього організму.

Особливості тайського йога масажу

Пошкодження обертальної манжети плеча: діагностика та лікування

Обертальна манжета плеча

Плечовий суглоб - один із ключових кісткових зчленувань опорно-рухового апарату людини. Його основу представляє ротаторна (обертальна) манжета, що утворена сухожиллями, які прикріплюють м’язи до кісток. Використовуючи сухожилля, м’язи рухають кістки, забезпечуючи рухову активність суглоба. Тож, саме завдяки ротаторній манжеті людина може ворушити рукою вперед, назад, вверх, в сторони, а також підіймати важкі предмети.

Плече - один із найбільш рухливих суглобів, який активно працює в повсякденному житті людини. Саме надлишкові регулярні навантаження роблять його вразливим до швидкого зносу, пошкоджень та травм. Як наслідок - проблеми з обертальною манжетою, які супроводжуються болем, слабкістю, зниженням рухливості. При сильному пошкодженні ротаторної манжети людина не може ворушити рукою у звичному діапазоні, що викликає значні проблеми в повсякденному житті. 

Лікування кисти нирки: показання, види, реабілітація

Кіста у нирці, як правило, не викликає неприємних симптомів і найчастіше виявляється лише під час обстеження. Вона є порожниною, заповненою рідиною. Кісти найбільш часто діагностують після 40 років, але можливий їх розвиток у будь-якому віці. Причини появи ниркових кіст до кінця не встановлені, великий вплив мають уроджені аномалії розвитку або хронічні запальні процеси, а також перенесені травми та операції.

До речі, в Україні на високому рівні кисту нирки лікують у клініці Біляка https://bilyak.com.ua/. За цим посиланням ви знайдете всю необхідну вам інформацію.

Кіста нирки

Глаукома: причини хвороби та лікування

Одним з найбільш відомих захворювань є глаукома ока – хвороба, яка з'являється на тлі високого внутрішньоочного тиску. До групи ризику належать люди старшого віку. Однак існує і вроджена патологія у дітей та набута у юнацькому віці.

Тому радимо періодично обстежуватися для того, щоб визначити початок розвитку та прогресування хвороби. Якісну діагностику та лікування глаукоми пацієнти можуть отримати в офтальмологічній клініці https://glazgo.com.ua/dorosla-oftalmologiya/lechenie-glaukomy/.

Глаукома

Кардіо вправи

Кардіо вправиКардіо вправи – найшвидший і ефективний метод боротьби із зайвою вагою, обсягами і формуванням красивого тіла. Це цілий комплекс оздоровчих методик, які допомагають не тільки схуднути, але і розвинути витривалість, зміцнити серце і силу духу.

Обирайте кардіо вправи в тренажерному залі або в домашніх умовах в залежності від кількості вільного часу і грошей.

Кардіо вправи підходять для початківців спортсменів.

Кардіо вправи для схуднення

В ході інтенсивного фізичного навантаження без використання обтяжень активно відбувається вентиляція легенів, тренується серцево – судинна система, поліпшується процес метаболізму і, звичайно, посилюється жироспалювання.

Поєднуючи кардіо вправи з правильним харчуванням, можна в короткі терміни домогтися необхідних результатів. Але слід пам'ятати, що процес жироспалювання починається після 20 хвилин активного кардіо вправи.

Розрахувати індекс маси тіла

Індекс маси тіла онлайнІндекс маси тіла (ІМТ) це показник відповідності зросту і ваги людини, який розроблено для визначення недостатньої, нормальної або надмірної маси тіла. Занадто велика вага є проблемою, бо це може призвести до хвороб серця та інших проблем зі здоров'ям. Для розрахунку індивідуального індексу маси тіла досить обрати у формі нижче вагу та зріст.

Вважається, що для жінок ідеальним ІМТ являється показник від 20 до 22, а для чоловіків зазвичай, від 23 до 25. Також статистика свідчить, що люди з показником від 18 до 22 живуть в середньому довше.

Якщо ж ваш ІМТ вище 25, це не є добре. Проте, не слід переживати через це, в першу чергу будьте щасливі. Дістати депресію через недосконалу масу тіла - ось що не здорово!

Вакцинація: принцип дії та необхідність для збереження здоров'я

Ми живемо в умовах, де мікроби, віруси, бактерії створюю агресивне середовище для імунної системи. Організм постійно має боротись за збереження здоров'я. Інфекційні захворювання, які можуть стати причиною тривалого погіршення самопочуття та призвести до смерті, наражають на небезпеку людей різних вікових груп. Всім відомі небезпечні краснуха, кір, гепатити, грип та багато інших. Чи можна захиститись від впливу патогенних мікроорганізмів та вірусів? Вакцинація сучасними ефективними препаратами є найдієвішим способом боротьби із збудниками інфекційних захворювань.

Принцип дії вакцинації

Вправи для схуднення

Вправи для схудненняПропонуємо вашій увазі досить популярний і дієвий комплекс, в якому зібрані різні вправи для схуднення в області боків, талії, живота. Виконуючи їх щодня, ви зможете розпрощатися із зайвими кілограмами і жировими відкладеннями в цих місцях в досить короткі терміни. Єдина порада перед початком — не потрібно робити це занадто завзято.

Якщо ви неправильно розрахуєте власні сили, ні до чого хорошого це не призведе. Якщо відчуваєте, що зазначені в комплексі навантаження занадто швидко стомлюють вас, зменшіть оберти: ви завжди зможете збільшити, але поступово.

Програми лікування в Ізраїлі у клініці Іхілов

Якщо цікавить відповідь на питання про те, чому люди вважають за краще вибирати для лікування хвороб саме Ізраїль, важливо пам'ятати, що в Медичному центрі Іхілов (Сураски) забезпечується персональний підхід до кожного клієнта. Будучи за фактом другою профільною клінікою в Ізраїлі та успішно функціонуючи як найбільший медичний комплекс у межах Тель-Авіва та прилеглих околиць, рекомендований формат лікарні зі світовим ім'ям дозволяє користуватися дорослим та дітям найрізноманітнішого віку найновішими досягненнями медицини. Допомагаючи пацієнтам значно економити витрати на комплексному лікуванні різноманітних захворювань практично до 40% порівняно з аналогами в Європі, медики забезпечують очікуваний результат до 99%.

Лікування в Ізраїлі

Мастодинія: чому болять груди у жінок

Мастодинія (або масталгія) - це хворобливі відчуття в молочній залозі, яке характеризуються почуттям тяжкості, обтяження, набрякання.

Мастодинія, як правило, не розглядається як самостійне захворювання, а є станом, який свідчить про гормональний сплеск або про наявність новоутворення в молочній залозі. Таким чином, мастодинія може бути циклічною, пов'язаною із зміною гормонального фону протягом менструального циклу, або нециклічною, тобто такою, що проявляється постійним больовим синдромом і є симптомом низки жіночих патологій. Коротко розглянемо чому болять груди та як це лікувати, а більш докладно читайте у статті.

mastodonia