Вакцинація: принцип дії та необхідність для збереження здоров'я

Вакцинація: принцип дії та необхідність для збереження здоров'я

Ми живемо в умовах, де мікроби, віруси, бактерії створюю агресивне середовище для імунної системи. Організм постійно має боротись за збереження здоров'я. Інфекційні захворювання, які можуть стати причиною тривалого погіршення самопочуття та призвести до смерті, наражають на небезпеку людей різних вікових груп. Всім відомі небезпечні краснуха, кір, гепатити, грип та багато інших. Чи можна захиститись від впливу патогенних мікроорганізмів та вірусів? Вакцинація сучасними ефективними препаратами є найдієвішим способом боротьби із збудниками інфекційних захворювань.

Принцип дії вакцинації

Детальніше: Вакцинація: принцип дії та необхідність для збереження здоров'я

Розрахувати індекс маси тіла

Розрахувати індекс маси тіла

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (26 Votes)

Індекс маси тіла онлайнІндекс маси тіла (ІМТ) це показник відповідності зросту і ваги людини, який розроблено для визначення недостатньої, нормальної або надмірної маси тіла. Занадто велика вага є проблемою, бо це може призвести до хвороб серця та інших проблем зі здоров'ям. Для розрахунку індивідуального індексу маси тіла досить обрати у формі нижче вагу та зріст.

Вважається, що для жінок ідеальним ІМТ являється показник від 20 до 22, а для чоловіків зазвичай, від 23 до 25. Також статистика свідчить, що люди з показником від 18 до 22 живуть в середньому довше.

Якщо ж ваш ІМТ вище 25, це не є добре. Проте, не слід переживати через це, в першу чергу будьте щасливі. Дістати депресію через недосконалу масу тіла - ось що не здорово!

Детальніше: Розрахувати індекс маси тіла

Вправи для схуднення

Вправи для схуднення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)

Вправи для схудненняПропонуємо вашій увазі досить популярний і дієвий комплекс, в якому зібрані різні вправи для схуднення в області боків, талії, живота. Виконуючи їх щодня, ви зможете розпрощатися із зайвими кілограмами і жировими відкладеннями в цих місцях в досить короткі терміни. Єдина порада перед початком — не потрібно робити це занадто завзято.

Якщо ви неправильно розрахуєте власні сили, ні до чого хорошого це не призведе. Якщо відчуваєте, що зазначені в комплексі навантаження занадто швидко стомлюють вас, зменшіть оберти: ви завжди зможете збільшити, але поступово.

Детальніше: Вправи для схуднення

Кардіо вправи

Кардіо вправи

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.29 (7 Votes)

Кардіо вправиКардіо вправи – найшвидший і ефективний метод боротьби із зайвою вагою, обсягами і формуванням красивого тіла. Це цілий комплекс оздоровчих методик, які допомагають не тільки схуднути, але і розвинути витривалість, зміцнити серце і силу духу.

Обирайте кардіо вправи в тренажерному залі або в домашніх умовах в залежності від кількості вільного часу і грошей.

Кардіо вправи підходять для початківців спортсменів.

Кардіо вправи для схуднення

В ході інтенсивного фізичного навантаження без використання обтяжень активно відбувається вентиляція легенів, тренується серцево – судинна система, поліпшується процес метаболізму і, звичайно, посилюється жироспалювання.

Поєднуючи кардіо вправи з правильним харчуванням, можна в короткі терміни домогтися необхідних результатів. Але слід пам'ятати, що процес жироспалювання починається після 20 хвилин активного кардіо вправи.

Детальніше: Кардіо вправи

Анорексія

Анорексія

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (6 Votes)

АнорексіяДієти стали невід'ємною частиною життя сучасної людини. Лікувальні дієти рекомендують лікарі з приводу різних захворювань, рецептами всіляких дієт заполонені модні журнали, люди обмінюються один з одним своїми фірмовими способами схуднути. Хоч би раз в житті (а іноді і неодноразово) більшість людей намагались дотримуватись певних правил споживання їжі і сиділи на дієті.

Проблема дієти особливо актуальна для прекрасної статі. Мати струнку і красиву фігуру - мрія будь-якої жінки. І заради досягнення цього жінки готові стерпіти багато що. Іноді у своєму прагненні схуднути вони заходять занадто далеко. Якщо проблема зайвої ваги стала для Вас нав'язливою ідеєю, якщо Ви дуже часто думаєте про те, наскільки калорійна їжа, яку вживаєте, якщо підлогові ваги перетворилися на один з головних атрибутів Вашого життя, то, можливо, у Вас розвинувся один з видів розладів харчової поведінки. До цих розладів відносяться: нервова анорексія і нервова булімія.

Детальніше: Анорексія

Око Відродження

Око відродження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.20 (5 Votes)

Око відродженняПротягом тисячоліть тибетські ченці оберігали секрет вічної молодості. У затишному гірському монастирі зберігалася таємниця особливих ритуальних практик, званих «Око відродження», або «П'ять тибетських перлин». Це комплекс вправ, регулярне виконання яких надає омолоджуючу дію на організм.
У когось після місяців практики на місці лисини виростає нова пишна шевелюра. В інших накопичені роками хвороби змінюються здоров'ям і свіжим рум'янцем. У когось на місці затяжної депресії з'являється бадьорість і оптимізм. Замість сколіозу - гарна постава. Хтось кидає палити, інші кидають старіти.
«П'ять тибетських перлин» (іноді шість), «Око відродження», «Давня практика тибетських лам», «П'ять тибетських ритуалів омолодження» або «П'ять тибетців» (іноді сім) - комплекс вправ, вперше описаний Пітером Келдером в 1939 році в книзі «Око відродження». З тих пір книгу не раз перевидавали і перекладали на десятки мов по всьому світу. У книзі описана історія зустрічі автора з полковником у відставці, якого тибетські лами з монастиря в Гімалаях навчили спеціальним вправам. Їх регулярне виконання робить тіло сильним, допомагає процесам регенерації і зупиняє процес старіння. Завдяки практиці полковник повністю відновив здоров'я, омолодився і передав свої знання Келдеру.

Детальніше: Око Відродження

Вправи Око Відродження

Вправи Око відродження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (6 Votes)

Вправа Око відродження №1

Перша вправа допомагає трохи «підштовхнути» вихори, змушуючи їх обертатися швидше. В результаті регулярного повторення цієї вправи вихори «крутяться» стабільно з оптимальною швидкістю.

Техніка виконання:

1. Встати прямо, витягнути руки з боків, тримаючи їх на рівні плечей.
2. Повернутися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою.

Вправа Око Відродження №1

Мал. 1. Перша ритуальна вправа Око відродження

Детальніше: Вправи Око Відродження

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)

Антицелюлітний масаж в домашніх умовахІ знову про ненависний всім жінкам целюліт, який просто отруює нам життя. Але не все так погано, сьогодні Країна У розповість Вам про те, як зробити антицелюлітнийй масаж в домашніх умовах. До слова сказати, оволодівши деякими навичками поводження зі шкірою більшість заходів по боротьбі з целюлітом можна проводити вдома. Одним з найбільш доступних і разом з тим одним з найефективніших методів є домашній антицелюлітний массаж

Що дає антицелюлітний масаж в домашніх умовах

В першу чергу значно покращиться капілярне кровопостачання. Стимулювання мікроциркуляції крові у вже уражених целюлітом ділянках тіла і в якості профілактики у здорових ділянках - це основна мета, яку переслідує антицелюлітний масаж в домашніх умовах.
Також домашній масаж проти целюліту значно поліпшить обмін речовин між міжклітинної рідиною і самою клітиною. Це означає, що клітини будуть більш інтенсивно оновлюватися і отримають все необхідне харчування.

Детальніше: Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Антицелюлітний масаж банками

Антицелюлітний масаж банками

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Антицелюлітний масаж банкамиОстаннім часом масаж банками, як засіб позбавитися від целюліту, набирає все більшу популярність. Зробити його легко навіть в домашніх умовах, але одночасно це одне з найбільш ефективних засобів для боротьби з целюлітом першої та другої стадії. Допомагає він і на третій стадії, але в даному випадку антицелюлітний масаж банками в домашніх умовах вже не настільки ефективний - тут все індивідуально. Головна дія такого масажу в тому, що в процесі процедури між банкою і шкірою виникає вакуум. Вакуум в свою чергу здатний розм'якшити навіть дуже щільні жирові шари, поліпшити кровообіг і циркуляцію лімфи в проблемних зонах. Спеціальні баночки можна купити в аптеці. За допомогою антицелюлітного баночного масажу Ви зможете ідеально скорегувати фігуру, за умови регулярності процедур.

Детальніше: Антицелюлітний масаж банками

Молочниця у жінок

Молочниця у жінок

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Молочниця у жінокКандидоз є одним з найпоширеніших захворювань як у жінок, так і чоловіків. І якщо жінки майже завжди здатні відчувати і бачити ознаки даного захворювання, то у чоловіків воно, як правило, протікає безсимптомно. Якщо обом партнерам не взятися за лікування молочниці серйозно, то згодом будуть спостерігатися її постійні рецидиви. Молочниця безпосередньо не призводить до безпліддя або утворення пухлин доброякісного або злоякісного характеру. Однак вона заподіює масу незручностей, хворобливих і неприємних відчуттів, а, головне, легко передається як партнеру, так і дитині під час пологів.

Причини молочниці у жінок

Навіть у абсолютно здорових людей присутні гриби Candida, які і є збудниками молочниці. Однак вона не виникає до тих пір, доки кількість грибів Candida в нормі. Але в силу певних факторів вони можуть здобувати патогенні властивості, викликаючи тим самим появу кандидозу.

Детальніше: Молочниця у жінок