Тайський йога масаж: особливості та ефективність

Тайський традиційний масаж чи йога-масаж – одна з найпопулярніших практик у світі. Ця давня процедура поєднує у собі техніки, які виконуються майстром у стані «масажної медитації». Сеанс дає позитивний ефект до роботи всього організму.

Особливості тайського йога масажу

Пошкодження обертальної манжети плеча: діагностика та лікування

Обертальна манжета плеча

Плечовий суглоб - один із ключових кісткових зчленувань опорно-рухового апарату людини. Його основу представляє ротаторна (обертальна) манжета, що утворена сухожиллями, які прикріплюють м’язи до кісток. Використовуючи сухожилля, м’язи рухають кістки, забезпечуючи рухову активність суглоба. Тож, саме завдяки ротаторній манжеті людина може ворушити рукою вперед, назад, вверх, в сторони, а також підіймати важкі предмети.

Плече - один із найбільш рухливих суглобів, який активно працює в повсякденному житті людини. Саме надлишкові регулярні навантаження роблять його вразливим до швидкого зносу, пошкоджень та травм. Як наслідок - проблеми з обертальною манжетою, які супроводжуються болем, слабкістю, зниженням рухливості. При сильному пошкодженні ротаторної манжети людина не може ворушити рукою у звичному діапазоні, що викликає значні проблеми в повсякденному житті. 

Лікування кисти нирки: показання, види, реабілітація

Кіста у нирці, як правило, не викликає неприємних симптомів і найчастіше виявляється лише під час обстеження. Вона є порожниною, заповненою рідиною. Кісти найбільш часто діагностують після 40 років, але можливий їх розвиток у будь-якому віці. Причини появи ниркових кіст до кінця не встановлені, великий вплив мають уроджені аномалії розвитку або хронічні запальні процеси, а також перенесені травми та операції.

До речі, в Україні на високому рівні кисту нирки лікують у клініці Біляка https://bilyak.com.ua/. За цим посиланням ви знайдете всю необхідну вам інформацію.

Кіста нирки

Глаукома: причини хвороби та лікування

Одним з найбільш відомих захворювань є глаукома ока – хвороба, яка з'являється на тлі високого внутрішньоочного тиску. До групи ризику належать люди старшого віку. Однак існує і вроджена патологія у дітей та набута у юнацькому віці.

Тому радимо періодично обстежуватися для того, щоб визначити початок розвитку та прогресування хвороби. Якісну діагностику та лікування глаукоми пацієнти можуть отримати в офтальмологічній клініці https://glazgo.com.ua/dorosla-oftalmologiya/lechenie-glaukomy/.

Глаукома

Кардіо вправи

Кардіо вправиКардіо вправи – найшвидший і ефективний метод боротьби із зайвою вагою, обсягами і формуванням красивого тіла. Це цілий комплекс оздоровчих методик, які допомагають не тільки схуднути, але і розвинути витривалість, зміцнити серце і силу духу.

Обирайте кардіо вправи в тренажерному залі або в домашніх умовах в залежності від кількості вільного часу і грошей.

Кардіо вправи підходять для початківців спортсменів.

Кардіо вправи для схуднення

В ході інтенсивного фізичного навантаження без використання обтяжень активно відбувається вентиляція легенів, тренується серцево – судинна система, поліпшується процес метаболізму і, звичайно, посилюється жироспалювання.

Поєднуючи кардіо вправи з правильним харчуванням, можна в короткі терміни домогтися необхідних результатів. Але слід пам'ятати, що процес жироспалювання починається після 20 хвилин активного кардіо вправи.

Розрахувати індекс маси тіла

Індекс маси тіла онлайнІндекс маси тіла (ІМТ) це показник відповідності зросту і ваги людини, який розроблено для визначення недостатньої, нормальної або надмірної маси тіла. Занадто велика вага є проблемою, бо це може призвести до хвороб серця та інших проблем зі здоров'ям. Для розрахунку індивідуального індексу маси тіла досить обрати у формі нижче вагу та зріст.

Вважається, що для жінок ідеальним ІМТ являється показник від 20 до 22, а для чоловіків зазвичай, від 23 до 25. Також статистика свідчить, що люди з показником від 18 до 22 живуть в середньому довше.

Якщо ж ваш ІМТ вище 25, це не є добре. Проте, не слід переживати через це, в першу чергу будьте щасливі. Дістати депресію через недосконалу масу тіла - ось що не здорово!

Вакцинація: принцип дії та необхідність для збереження здоров'я

Ми живемо в умовах, де мікроби, віруси, бактерії створюю агресивне середовище для імунної системи. Організм постійно має боротись за збереження здоров'я. Інфекційні захворювання, які можуть стати причиною тривалого погіршення самопочуття та призвести до смерті, наражають на небезпеку людей різних вікових груп. Всім відомі небезпечні краснуха, кір, гепатити, грип та багато інших. Чи можна захиститись від впливу патогенних мікроорганізмів та вірусів? Вакцинація сучасними ефективними препаратами є найдієвішим способом боротьби із збудниками інфекційних захворювань.

Принцип дії вакцинації

Вправи для схуднення

Вправи для схудненняПропонуємо вашій увазі досить популярний і дієвий комплекс, в якому зібрані різні вправи для схуднення в області боків, талії, живота. Виконуючи їх щодня, ви зможете розпрощатися із зайвими кілограмами і жировими відкладеннями в цих місцях в досить короткі терміни. Єдина порада перед початком — не потрібно робити це занадто завзято.

Якщо ви неправильно розрахуєте власні сили, ні до чого хорошого це не призведе. Якщо відчуваєте, що зазначені в комплексі навантаження занадто швидко стомлюють вас, зменшіть оберти: ви завжди зможете збільшити, але поступово.

Анорексія

АнорексіяДієти стали невід'ємною частиною життя сучасної людини. Лікувальні дієти рекомендують лікарі з приводу різних захворювань, рецептами всіляких дієт заполонені модні журнали, люди обмінюються один з одним своїми фірмовими способами схуднути. Хоч би раз в житті (а іноді і неодноразово) більшість людей намагались дотримуватись певних правил споживання їжі і сиділи на дієті.

Проблема дієти особливо актуальна для прекрасної статі. Мати струнку і красиву фігуру - мрія будь-якої жінки. І заради досягнення цього жінки готові стерпіти багато що. Іноді у своєму прагненні схуднути вони заходять занадто далеко. Якщо проблема зайвої ваги стала для Вас нав'язливою ідеєю, якщо Ви дуже часто думаєте про те, наскільки калорійна їжа, яку вживаєте, якщо підлогові ваги перетворилися на один з головних атрибутів Вашого життя, то, можливо, у Вас розвинувся один з видів розладів харчової поведінки. До цих розладів відносяться: нервова анорексія і нервова булімія.

Як видалити зубний камінь?

Як видалити зубний каміньКінчиком язика ви відчуваєте на зубах наліт, який не вдається зубною щіткою з пастою? Швидше за все, це зубний камінь і лікуванням його бажано зайнятися як можна швидше.

З цієї статті ви дізнаєтеся, з яких причин зубний камінь формується на зубах, як позбутися від зубного каменю, можна зняти зубний камінь в домашніх умовах, кому потрібна професійна чистка зубів та знайдете відповіді на інші питання.

Зубний камінь: причини та етапи виникнення

Перш ніж розбиратися, як позбутися від зубного каменю, давайте дізнаємося, чому і як він з'являється. Спрощена схема формування:

1. На зубах осідає м'який бактеріальний наліт.

2. Якщо догляд за порожниною рота недостатньо ретельний, протягом доби наліт починає тверднути.

3. Наліт насичується кальцієм і фосфором - мінералізується і стає твердим.

За відсутності лікування зубний камінь росте над і під яснами.