Вправи Кегеля

Вправи Кегеля

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.80 (10 Votes)

М'язи тазового дна, які підтримують матку, сечовий міхур, пряму кишку і тонкий кишечник, також відомі як "м'язи Кегеля", були вперше описані в 1948 році доктором Арнольдом Кегелем, гінекологом, який винайшов вправи в якості нехірургічного способу генітального розслаблення. Ввівши вправи для м'язів піхви в щоденний розпорядок, ви зможете запобігти проблемам тазового дна, включаючи нетримання сечі або калу, і це точно поліпшить ваше статеве життя. Найголовніше, що ви навчитеся ізолювати ці м'язи і займатися їх тренуванням щодня. Чоловіки можуть також зміцнити м'язи тазового дна, тренуючи лобково-копчиковий м'яз.

 Підготовка до вправ Кегеля

 Вправи КегеляВідчуйте м'язи піхви, призупиняючи сечовипускання. Перш ніж почати робити вправи Кегеля, важливо зрозуміти, де розташовані тазові м'язи. Це м'язи, які утворюють дно вашого тазу. Найбільш загальний спосіб знайти ці м'язи - це призупинити сечовипускання в процесі. Стискання - цей основний рух в процесі вправ Кегеля. Потім розтискайте ці м'язи і відновіть сечовипускання, і ви краще зрозумієте, де знаходяться ці м'язи. Не забудьте сходити до лікаря, перш ніж почати робити вправи Кегеля, якщо у вас є медичні свідчення, які можуть зашкодити вам робити ці вправи безпечно.

Проте не призупиняйте сечовипускання в якості щоденної вправи Кегеля. Насправді, роблячи вправи Кегеля в процесі сечовипускання, ви можете добитися зворотного ефекту - послаблення м'язів.

Детальніше: Вправи Кегеля

Анорексія

Анорексія

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (6 Votes)

АнорексіяДієти стали невід'ємною частиною життя сучасної людини. Лікувальні дієти рекомендують лікарі з приводу різних захворювань, рецептами всіляких дієт заполонені модні журнали, люди обмінюються один з одним своїми фірмовими способами схуднути. Хоч би раз в житті (а іноді і неодноразово) більшість людей намагались дотримуватись певних правил споживання їжі і сиділи на дієті.

Проблема дієти особливо актуальна для прекрасної статі. Мати струнку і красиву фігуру - мрія будь-якої жінки. І заради досягнення цього жінки готові стерпіти багато що. Іноді у своєму прагненні схуднути вони заходять занадто далеко. Якщо проблема зайвої ваги стала для Вас нав'язливою ідеєю, якщо Ви дуже часто думаєте про те, наскільки калорійна їжа, яку вживаєте, якщо підлогові ваги перетворилися на один з головних атрибутів Вашого життя, то, можливо, у Вас розвинувся один з видів розладів харчової поведінки. До цих розладів відносяться: нервова анорексія і нервова булімія.

Детальніше: Анорексія

Розрахувати індекс маси тіла

Розрахувати індекс маси тіла

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.33 (26 Votes)

Індекс маси тіла онлайнІндекс маси тіла (ІМТ) це показник відповідності зросту і ваги людини, який розроблено для визначення недостатньої, нормальної або надмірної маси тіла. Занадто велика вага є проблемою, бо це може призвести до хвороб серця та інших проблем зі здоров'ям. Для розрахунку індивідуального індексу маси тіла досить обрати у формі нижче вагу та зріст.

Вважається, що для жінок ідеальним ІМТ являється показник від 20 до 22, а для чоловіків зазвичай, від 23 до 25. Також статистика свідчить, що люди з показником від 18 до 22 живуть в середньому довше.

Якщо ж ваш ІМТ вище 25, це не є добре. Проте, не слід переживати через це, в першу чергу будьте щасливі. Дістати депресію через недосконалу масу тіла - ось що не здорово!

Детальніше: Розрахувати індекс маси тіла

Око Відродження

Око відродження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.20 (5 Votes)

Око відродженняПротягом тисячоліть тибетські ченці оберігали секрет вічної молодості. У затишному гірському монастирі зберігалася таємниця особливих ритуальних практик, званих «Око відродження», або «П'ять тибетських перлин». Це комплекс вправ, регулярне виконання яких надає омолоджуючу дію на організм.
У когось після місяців практики на місці лисини виростає нова пишна шевелюра. В інших накопичені роками хвороби змінюються здоров'ям і свіжим рум'янцем. У когось на місці затяжної депресії з'являється бадьорість і оптимізм. Замість сколіозу - гарна постава. Хтось кидає палити, інші кидають старіти.
«П'ять тибетських перлин» (іноді шість), «Око відродження», «Давня практика тибетських лам», «П'ять тибетських ритуалів омолодження» або «П'ять тибетців» (іноді сім) - комплекс вправ, вперше описаний Пітером Келдером в 1939 році в книзі «Око відродження». З тих пір книгу не раз перевидавали і перекладали на десятки мов по всьому світу. У книзі описана історія зустрічі автора з полковником у відставці, якого тибетські лами з монастиря в Гімалаях навчили спеціальним вправам. Їх регулярне виконання робить тіло сильним, допомагає процесам регенерації і зупиняє процес старіння. Завдяки практиці полковник повністю відновив здоров'я, омолодився і передав свої знання Келдеру.

Детальніше: Око Відродження

Вправи Око Відродження

Вправи Око відродження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.30 (5 Votes)

Вправа Око відродження №1

Перша вправа допомагає трохи «підштовхнути» вихори, змушуючи їх обертатися швидше. В результаті регулярного повторення цієї вправи вихори «крутяться» стабільно з оптимальною швидкістю.

Техніка виконання:

1. Встати прямо, витягнути руки з боків, тримаючи їх на рівні плечей.
2. Повернутися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою.

Вправа Око Відродження №1

Мал. 1. Перша ритуальна вправа Око відродження

Детальніше: Вправи Око Відродження

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.75 (4 Votes)

Антицелюлітний масаж в домашніх умовахІ знову про ненависний всім жінкам целюліт, який просто отруює нам життя. Але не все так погано, сьогодні Країна У розповість Вам про те, як зробити антицелюлітнийй масаж в домашніх умовах. До слова сказати, оволодівши деякими навичками поводження зі шкірою більшість заходів по боротьбі з целюлітом можна проводити вдома. Одним з найбільш доступних і разом з тим одним з найефективніших методів є домашній антицелюлітний массаж

Що дає антицелюлітний масаж в домашніх умовах

В першу чергу значно покращиться капілярне кровопостачання. Стимулювання мікроциркуляції крові у вже уражених целюлітом ділянках тіла і в якості профілактики у здорових ділянках - це основна мета, яку переслідує антицелюлітний масаж в домашніх умовах.
Також домашній масаж проти целюліту значно поліпшить обмін речовин між міжклітинної рідиною і самою клітиною. Це означає, що клітини будуть більш інтенсивно оновлюватися і отримають все необхідне харчування.

Детальніше: Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

Антицелюлітний масаж банками

Антицелюлітний масаж банками

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Антицелюлітний масаж банкамиОстаннім часом масаж банками, як засіб позбавитися від целюліту, набирає все більшу популярність. Зробити його легко навіть в домашніх умовах, але одночасно це одне з найбільш ефективних засобів для боротьби з целюлітом першої та другої стадії. Допомагає він і на третій стадії, але в даному випадку антицелюлітний масаж банками в домашніх умовах вже не настільки ефективний - тут все індивідуально. Головна дія такого масажу в тому, що в процесі процедури між банкою і шкірою виникає вакуум. Вакуум в свою чергу здатний розм'якшити навіть дуже щільні жирові шари, поліпшити кровообіг і циркуляцію лімфи в проблемних зонах. Спеціальні баночки можна купити в аптеці. За допомогою антицелюлітного баночного масажу Ви зможете ідеально скорегувати фігуру, за умови регулярності процедур.

Детальніше: Антицелюлітний масаж банками

Вправи для схуднення

Вправи для схуднення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)

Вправи для схудненняПропонуємо вашій увазі досить популярний і дієвий комплекс, в якому зібрані різні вправи для схуднення в області боків, талії, живота. Виконуючи їх щодня, ви зможете розпрощатися із зайвими кілограмами і жировими відкладеннями в цих місцях в досить короткі терміни. Єдина порада перед початком — не потрібно робити це занадто завзято.

Якщо ви неправильно розрахуєте власні сили, ні до чого хорошого це не призведе. Якщо відчуваєте, що зазначені в комплексі навантаження занадто швидко стомлюють вас, зменшіть оберти: ви завжди зможете збільшити, але поступово.

Детальніше: Вправи для схуднення

Молочниця у жінок

Молочниця у жінок

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Молочниця у жінокКандидоз є одним з найпоширеніших захворювань як у жінок, так і чоловіків. І якщо жінки майже завжди здатні відчувати і бачити ознаки даного захворювання, то у чоловіків воно, як правило, протікає безсимптомно. Якщо обом партнерам не взятися за лікування молочниці серйозно, то згодом будуть спостерігатися її постійні рецидиви. Молочниця безпосередньо не призводить до безпліддя або утворення пухлин доброякісного або злоякісного характеру. Однак вона заподіює масу незручностей, хворобливих і неприємних відчуттів, а, головне, легко передається як партнеру, так і дитині під час пологів.

Причини молочниці у жінок

Навіть у абсолютно здорових людей присутні гриби Candida, які і є збудниками молочниці. Однак вона не виникає до тих пір, доки кількість грибів Candida в нормі. Але в силу певних факторів вони можуть здобувати патогенні властивості, викликаючи тим самим появу кандидозу.

Детальніше: Молочниця у жінок

Симптоми молочниці у жінок. Фото.

Симптоми молочниці у жінок. Фото

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.88 (4 Votes)

Симптоми молочниці у жінок

Що таке молочиниця у жінок читайте тут.

• Висипання у вигляді грудочок сиру, які з'являються на слизових оболонках, добре видимі оку. Чим довше хвора не робить спроб вилікуватися, тим більшими стають висипання, прогресуючи в своєму збільшенні буквально за годинами. До того ж, необхідно знати, що сирнистий наліт може бути не тільки на слизової вульви, але і на слизовій піхви. В цьому випадку він буде помітний жінці тільки при здійсненні гігієнічних процедур. Дуже часто саме таке розташування сирнистих висипань буває під час вагітності.

• Свербіж – з'являється вже тоді, коли молочниця ще може не проявитися видимими зовнішніми ознаками. По мірі посилення захворювання посилюється і свербіж, до того ж, навіть часті гігієнічні процедури, спрямовані на усунення сирнистого нальоту, не можуть його зупинити.

Детальніше: Симптоми молочниці у жінок. Фото.