Сумісність знаків зодіаку

Сумісність знаків зодіаку

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.97 (29 Votes)

Сумісність знаків зодіаку онлайнВ Індії існує традиція: перед вступом у шлюб наречений і наречена замовляють свій гороскоп сумісності. При цьому несприятливе поєднання знаків зодіаку здатне навіть зруйнувати весілля: висновок астролога є мало не офіційним дозволом на шлюб! Що ж стосується європейського зодіаку, то тут, звичайно ж, не все так суворо. Більше того, навіть найнесприятливіший гороскоп навряд чи варто вважати вироком, адже зірки, як відомо, схиляють, але не зобов'язують.

Найбільш поширена причина розлучень – «не зійшлися характерами». Якби майбутні партнери перевірили перед початком стосунків свою сумісність зодіаків, можливо розлучень було б менше. Адже багато знаків зодіаку буквально створені одне для одного, а відносини інших спочатку будуть нелегкими.

Детальніше: Сумісність знаків зодіаку

Сумісність за східним гороскопом

Сумісність за східним гороскопом

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Цивілізація Китаю є однією з найбільш стародавніх у світі. Багато століть назад, особи, які в Китаї практикували астрономію і астрологію, були на службі у імператора в палаці. Стародавня китайська астрологія застосовувалася спочатку для того, щоб прогнозувати майбутнє всієї нації. І це завдання суворо виконувалося на імператорському рівні.

Використання східної астрології для особистих прогнозів і тлумачень почалося лише на початку нашої ери. В період правління династії Танг (618-907г.г. н.е.), була написана величезна книга, яка містить в собі енциклопедичні знання про індивідуальні китайські прогнози.
Східний гороскоп описує головним чином не події, а стосунки між людьми. Згідно з китайською філософією, всі події, які відбуваються з нами, визначають взаємні відносини між людьми. Те, наскільки людина зможе правильно побудувати стосунки зі своїм колом спілкування, визначає і її фінансову ситуацію і розвиток кар'єри та сімейне благополуччя. Досить часто це буває важливішим, ніж характер і поведінка людини.
Східна астрологія грунтується на 12-річному циклі, в якому кожен рік символізує певна тварина. Це Щур, Бик, Тигр, Заєць, Дракон, Змія, Кінь, Вівця, Мавпа, Півень, Собака та Кабан. Згідно з легендою, коли Будда скликав до себе всіх тварин, обіцяючи винагороду першим дванадцяти, то вони прийшли до нього саме в такому порядку. А в якості винагороди отримали право один раз на дванадцять років панувати роком і людськими долями.

Сумісність знаків за китайським гороскопом онлайн

Детальніше: Сумісність за східним гороскопом

Таблиця східного гороскопу за роками і місяцями

Таблиця знаків східного гороскопу за роками і місяцями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Цей дивовижний цикл, який складається з 12 років має багато різноманітних назв: Східний гороскоп, Китайський календар, Корейський, В'єтнамський та Тибертський календар.

Вже давно він набув небаченої популярності, і ще задовго до нашого Нового року буквально мільйони наших співвітчизників цікавляться - рік якої тварини настає за східними традиціями?

І вже в залежності від цього готуються одягати вбрання, обирається святкове меню, прикрашаються столи і готуються салати з зображеннями відповідного звіра...

Таблиця східного гороскопу за роками

Детальніше: Таблиця східного гороскопу за роками і місяцями

Карти Таро: назви та значення старших Арканів

Карти Таро: назви та значення старших Арканів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Короткий довідник

0 - Блазень (дурень, шут)

Значення карти Таро БлазеньВесела, сповнена радістю молода людина йде дорогою життя. Йде прямо у прірву, зовсім не помічаючи небезпеки. Одягнена вона в одяг блазня, голову прикрашає ковпак, на плечі лежить палиця з мішком, який символізує його невибагливий життєвий багаж. Нехай і скромний, але сповнений радощами і помилками.

Ця карта Таро символізує простоту, відкритість, щире здивування, спонтанність, починання всього з нуля, цікавість.

Карта означає, що Ви йдете шляхом, звернути з якого швидше за все не вийде, адже Вас веде ним сама доля. І потрібно йти цією стежкою сподіваючись на удачу і поблажливість згори. Блазень також означає, що людина не керує ситуацією, а також різноманітні несподівані обставини і ситуації на життєвому шляху. Блазень - символізує нерозсудливість і простоту сприйняття.

Детальніше: Карти Таро: назви та значення старших Арканів

Карти таро: історія, особливості, просте ворожіння Карта дня

Карти таро: історія, особливості, просте ворожіння Карта дня

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

У світовій історії немає подібних захоплюючих уяву і загадкових захоплень, якими є карти Таро. З моменту їх появи і аж до теперішнього часу, людство потрапляє під владу їх чарівних чар, зачароване величезною безліччю комбінацій і трактувань.

Історія Таро

Ворожіння (або як кажуть люди гадання) на картах Таро - це найдавніша і найбільш популярна в світі карткова система. До наших днів численні серйозні дослідники цього таємного мистецтва продовжують нескінченні суперечки про історію виникнення карт в їх традиційному вигляді - 22 Старших Аркана і 56 Молодших. Більшість дослідників сходяться на думці, що джерело знань, приховане в арканах, знаходиться серед містерій Стародавнього Єгипту - батьківщини більшості європейських культів. У будь-якому випадку, стародавня Європа, а потім середньовічна, а пізніше і сучасна стає спадкоємицею стародавнього знання, не розуміючи до кінця, яким скарбом вона розпоряджається.

Карти таро: просте гадання Карта дня

Детальніше: Карти таро: історія, особливості, просте ворожіння Карта дня

Онлайн гадання на рунах Символи Долі

Онлайн ворожіння на рунах Символи Долі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Кожна руна окремо і сукупність всіх рун - рунічний лад - все це абсолютно різні речі. Кожна з рун, маючи божественне походження і будучи священним символом, наповнена деякою кількістю магічної сили і здатна зв'язати нас з тим або іншим божеством. Рунічний лад, разом з силою кожної руни та їх зв'язками між собою, утворює вже цілісну магічну систему, яка обладає вже власною силою і пов'язана з Силами Всесвіту.

Як відбувається гадання на рунах

Людина, яка бажає працювати з рунами, має знайти свій шлях до їх світу образів і асоціацій. Кожна руна формує зрушення точки збірки людини від її початкового стану. Ці зрушення досить невеликі, але відчути їх нелегко.

Мистецтво використання окремої руни полягає в тому, що будучи зображена, вона надає певного впливу на Всесвіт. Класично, руни вирізають або вибивають на шматочках дерева чи кістки. У стародавні часи їх іноді окропляли кров'ю того, хто вирізав.

Онлайн ворожіння на скандинавських рунах

Детальніше: Онлайн гадання на рунах Символи Долі

Ворожіння на Андрія онлайн: як дізнатися про майбутнього нареченого

Ворожіння на Андрія онлайн: як дізнатися про майбутнього нареченого

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

У ніч перед 13 грудня, в переддень свята Андрія Первозванного з давних давен відбувалися події на які чекали всі дівчата України. Згідно повір'я, цієї ночі можна дізнатися не тільки чи скоро чекає заміжжя, а й ім'я майбутнього нареченого. У наш час також чимало дівчат дотримуються традицій.

Для того, щоб гадання дало вірну відповідь, помоліться Святому Андрію, який є одним з 12 апостолів і покровителем України.

Також, не забувайте, що сон, який наснився в ніч на Андрія є віщим. Тому відразу після пробудження, намагайтеся згадати що саме вам снилося. Якщо вам наснилася певна людина і вона ж таки знову насниться на Святки - це явний знак долі. Та і гадання на Андрія і на Святки дуже схожі і зачасту збігаються в багатьох моментах.

andriyiv den 6

Детальніше: Ворожіння на Андрія онлайн: як дізнатися про майбутнього нареченого

Сумісність за датою народження

Сумісність за датою народження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.59 (23 Votes)

Сумісність за датою народження«Бог любить трійцю» – саме цей вислів ми використовуємо найчастіше у повсякденному житті: три рази сплюнути через плече, тричі постукати по дереву... Крім цього, виробники виготовляють сервізи з парною кількістю одиниць, ну а в іграх і не тільки люди вважають сімку щасливим числом... Це говорить в першу чергу про те, що цифри грають дуже важливу роль в житті кожної людини, починаючи від її народження. Коли дитина з'являється на світ, то вже відразу можна визначити її манеру поведінки в майбутньому, щасливі дні і ще багато чого іншого.

Детальніше: Сумісність за датою народження

Сумісність імен

Сумісність імен

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.35 (17 Votes)

Сумісність іменНауковці, які вивчають питання біологічної сумісності, дійшли висновку, що ідеальної сумісності просто напросто не існує. Завжди є відсоток того, що буде нас дратувати в партнері, що буде відштовхувати. Але, стикаючись кожен день з великою кількістю людей, спілкуючись з абсолютно різними особами за віком, соціальним статусом, освітою, можна помітити, що деякі люди нам симпатичні фактично відразу. Саме з ними ми потім заводимо дружбу та близькі відносини, прив'язуємося до них всім серцем. І, навпаки, деякі люди відразу викликають у нас неприязнь, навіть ще до того, як ми почали спілкуватися з ними. І, як правило, перше враження, як показують подальші події, є вірним. А ще буває так, що до деяких людей ми не відчуваєм нічого. Ніяк. Байдуже. Чому так?

Детальніше: Сумісність імен

Передбачення на кожен день

Передбачення на кожен день

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.96 (23 Votes)

Передбачення на деньЦікаве передбачення на день, яке розповість вам про те, що чекає вас сьогодні, а можливо не сьогодні, а найближчим часом, а можливо не розповість, а допоможе розібратись в тому, що саме заважає вам на вашому життєвому шляху. А можливо ви отримаєте корисну пораду, яка допоможе вам вирішити якусь з ваших життєвих проблем, або хоча б знайти шлях до її подолання. А можливо передбачення на день просто підкаже вам напрямок руху в бурхливій річці життя.. Ми не знаємо. Але спробувати дійсно варто.

Детальніше: Передбачення на кожен день