Сумісність імен

Сумісність імен

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.35 (17 Votes)

Сумісність іменНауковці, які вивчають питання біологічної сумісності, дійшли висновку, що ідеальної сумісності просто напросто не існує. Завжди є відсоток того, що буде нас дратувати в партнері, що буде відштовхувати. Але, стикаючись кожен день з великою кількістю людей, спілкуючись з абсолютно різними особами за віком, соціальним статусом, освітою, можна помітити, що деякі люди нам симпатичні фактично відразу. Саме з ними ми потім заводимо дружбу та близькі відносини, прив'язуємося до них всім серцем. І, навпаки, деякі люди відразу викликають у нас неприязнь, навіть ще до того, як ми почали спілкуватися з ними. І, як правило, перше враження, як показують подальші події, є вірним. А ще буває так, що до деяких людей ми не відчуваєм нічого. Ніяк. Байдуже. Чому так?

Детальніше: Сумісність імен

Квадрат Піфагора

Квадрат Піфагора

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (9 Votes)

Квадрат Піфагора«Якщо у Всесвіті існують закони, яким підпорядковується все на світі і люди і божества, то це в першу чергу закони математики. Хто знайомий з математикою, той знає те, що сильніше за богів» – так говорив Піфагор.

Піфагор, в інтелектуальному аспекті, є найбільш значущою та відомою людиною всіх часів і народів – і тоді, коли він продукував мудрість і в тому разі, коли такого не траплялося. Математичні дослідження, як доказовий і дедуктивний інструмент беруть свої витоки саме з Піфагора. У Піфагора математика досить тісно переплітається з містицизмом. Математична практика досить глибоко проникла і у філософські дослідження вченого.

Піфагор народився приблизно в 570 році до нашої ери, дуже багато подорожував по Єгипту, Нововавілонському царству і багатьом іншим країнам, а після свого повернення заснував у південній частині Італії, своє філософське товариство. Ця спілка називалася Піфагорійською школою і в ній вивчалося багато наук – арифметика, геометрія, астрономія і там же були зроблені численні найважливіші відкриття.

Детальніше: Квадрат Піфагора

Сумісність знаків зодіаку

Сумісність знаків зодіаку

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.10 (24 Votes)

Сумісність знаків зодіаку онлайнВ Індії існує традиція: перед вступом у шлюб наречений і наречена замовляють свій гороскоп сумісності. При цьому несприятливе поєднання знаків зодіаку здатне навіть зруйнувати весілля: висновок астролога є мало не офіційним дозволом на шлюб! Що ж стосується європейського зодіаку, то тут, звичайно ж, не все так суворо. Більше того, навіть найнесприятливіший гороскоп навряд чи варто вважати вироком, адже зірки, як відомо, схиляють, але не зобов'язують.

Найбільш поширена причина розлучень – «не зійшлися характерами». Якби майбутні партнери перевірили перед початком стосунків свою сумісність зодіаків, можливо розлучень було б менше. Адже багато знаків зодіаку буквально створені одне для одного, а відносини інших спочатку будуть нелегкими.

Детальніше: Сумісність знаків зодіаку

Передбачення на кожен день

Передбачення на кожен день

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.91 (22 Votes)

Передбачення на деньЦікаве передбачення на день, яке розповість вам про те, що чекає вас сьогодні, а можливо не сьогодні, а найближчим часом, а можливо не розповість, а допоможе розібратись в тому, що саме заважає вам на вашому життєвому шляху. А можливо ви отримаєте корисну пораду, яка допоможе вам вирішити якусь з ваших життєвих проблем, або хоча б знайти шлях до її подолання. А можливо передбачення на день просто підкаже вам напрямок руху в бурхливій річці життя.. Ми не знаємо. Але спробувати дійсно варто.

Детальніше: Передбачення на кожен день

Сумісність за датою народження

Сумісність за датою народження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (21 Votes)

Сумісність за датою народження«Бог любить трійцю» – саме цей вислів ми використовуємо найчастіше у повсякденному житті: три рази сплюнути через плече, тричі постукати по дереву... Крім цього, виробники виготовляють сервізи з парною кількістю одиниць, ну а в іграх і не тільки люди вважають сімку щасливим числом... Це говорить в першу чергу про те, що цифри грають дуже важливу роль в житті кожної людини, починаючи від її народження. Коли дитина з'являється на світ, то вже відразу можна визначити її манеру поведінки в майбутньому, щасливі дні і ще багато чого іншого.

Детальніше: Сумісність за датою народження

Знак зодіаку Телець

Знак зодіаку Телець

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.83 (3 Votes)

Знак зодіаку Телець

Телець на подив наполегливий і сильний, але, як не дивно, дізнатися народженого під цим знаком Зодіаку легше всього за його непомітністю. У компанії Телець буде триматися осторонь і швидше взагалі поспішить покинути це гучне незатишне збіговисько. Тільки в колі близьких друзів, де Тельцю гарантований повний комфорт – і фізичний, і душевний – він може протриматися цілий вечір, але і тоді говірким або емоційним його не назвеш. Однак за його скупими фразами і неквапливими рухами завжди відчувається грунтовність і прихована сила.

«Повільно, але вірно» – такий девіз наполегливого Тельця, який знаходить відображення у всіх сферах його життя. Якщо Телець за щось взявся або в чомусь твердо переконаний, змусити його відступити просто неможливо. Ви можете годинами запевняти Тельця в тому, що він неправий, можете кричати на нього і навіть тупотіти ногами – Телець залишиться незворушним, як завжди, і не змінить свою точку зору. Втім, буває і так, що він – ні, не піддає сумніву свою правоту, – а все ж виходить з себе. На щастя, такі випадки дуже рідкісні, адже зазвичай спокійний і врівноважений Телець у своєму шаленому гніві дійсно страшний.

Детальніше: Знак зодіаку Телець

Знак зодіаку Близнюки

Знак зодіаку Близнюки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Знак зодіаку Близнюки

«Одна нога тут, інша там» – це вираз ніби спеціально створено для неспокійних Близнюків, які так багато хочуть дізнатися про життя і яким через те так не сидиться на місці. Спілкуючись з народженим під цим знаком Зодіаку, ви можете на деякий час забути про те, що можна і чого не можна, і взагалі, день зараз чи ніч, – Близнюки не сприймають обмежень і умовностей, втім, не чекають подібних безглуздих жертв і від вас.

Саме тому, якщо ви прочекали свого нового знайомого цілий вечір у призначеному місці, а зателефонувавши йому дізналися, що у нього раптом з'явилися в іншому місті термінові справи, можете бути впевнені в тому, що за знаком Зодіаку цей ваш знайомий – Близнюк. Пунктуальність – не його перевага, занадто багато речей, події і люди здатні відвернути його по дорозі до вас.

Вони завжди запізнюються, хоча завжди дуже поспішають. Речі, на які інша людина проходячи повз навіть не зверне уваги, можуть несподівано змусити допитливого Близнюка змінити свій курс. А адже ще у Близнюків є неймовірна кількість приятелів і знайомих (хоча, на жаль, мало друзів), зустріч з якими по дорозі гарантує їм щось цікаве – від обміну новинами до багатообіцяючих планів на вечір... не дивно, що у своєму стрімкому шляху Близнюки нерідко взагалі забувають про те, для чого вони вийшли з будинку.

Детальніше: Знак зодіаку Близнюки

Знак зодіаку Рак

Знак зодіаку Рак

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.63 (4 Votes)

Знак зодіаку Рак

Рак – найбільш завбачливий з усіх знаків Зодіаку. Найлегше відрізнити Рака від інших, спостерігаючи за тим, як він йде до своєї мети. Справа в тому, що завзятість в його характері поєднується з обережністю, тому Рак не схильний відступати, але і не йде напролом. Його тактика – міркувати, зважувати всі «за» та «проти» і вичікувати, обираючи зручний момент. Зате коли такий момент настане, Рак навряд чи втратить свій шанс.

Народженим під цим зодіакальним сузір'ям взагалі не властиві спонтанні, непродумані рішення, тому дії Рака вкрай рідко закінчуються невдачою. І в такому його поводженні схований секрет: справа тут не стільки в любові Рака перемагати, скільки в тих болісних переживаннях, які заподіюють йому невдачі. Будучи дуже чутливою натурою, Рак болісно сприймає будь-яку невдачу. У такі хвилини у нього опускаються руки, і він ще не скоро знаходить в собі сили для того, щоб рухатися далі вперед. Саме тому Рак завжди такий вдумливий та обережний: нові невдачі йому не потрібні.

Детальніше: Знак зодіаку Рак

Знак зодіаку Лев

Знак зодіаку Лев

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.88 (4 Votes)

Знак зодіаку Лев

Людина, народжена під зодіакальним знаком Лева, чудово вміє себе подати і любить бути в центрі уваги. Найлегше знайти Лева на вечірці або на світському рауті його неважко впізнати по впевненому блиску в очах і неквапливій, навіть ледачій ході.

Вдома, наодинці з самим собою, Леву нікому продемонструвати весь свій царствений лиск і блиск, а тому він воліє проводити більше часу на людях. Дивлячись на людину, народжену під цим благородним знаком Зодіаку, здається дивним, як багато в ній від справжнього Лева: вона величава і доглянута, а її манери бездоганні. Правда, на оточуючих вона дивиться трохи зверхньо, але така вже її царствена природа.

Важко сказати, що Леви вважають себе кращими або вищими за інших, однак те, що вони відчувають себе більш знаючими і досвідченими – безсумнівний факт. Лев переконаний, що знає, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, і це легко прочитати в його повчальному тоні і поблажливій посмішці. Оточуючих може навіть дратувати любов Лева повчати завжди і скрізь, будь то робота або особисте життя. Сам Лев вважає таке своє втручання виправданим, адже він щиро хоче допомогти! Крім того, Лев здатний не тільки повчати, але і надавати щедре заступництво, в тому числі і матеріальну допомогу, проти чого навколишні, як правило, вже не заперечують.

Детальніше: Знак зодіаку Лев

Знак зодіаку Діва

Знак зодіаку Діва

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Знак зодіаку Діва

Народжені під зодіакальним знаком Діви – природжені поціновувачі чистоти. Вперше прийшовши в будинок, де господиня Діва, ви можете здивуватися тому, який порядок панує в цьому помешканні.

Однак ще більше вас здивує той факт, що Діва не здатна ані хвилини всидіти на місці без діла. Не перестаючи ввічливо підтримувати з вами бесіду, вона може в той же час змахувати невидимі порошинки з полиць, мити посуд або навіть (якщо ви з нею близькі друзі) прасувати при вас постільну білизну! Однак якщо ви висловите їй своє здивування, вона здивується у відповідь: хіба вона щось робила? Наводити порядок у всіх сферах життя настільки у неї в крові, що вона цього навіть не помічає.

А от необхідність сидіти на одному місці, підтримуючи світську розмову, може перетворитися для народжених під цим зодіакальним знаком на справжнє катування. Неробство та пустослів'я вибивають Діву з колії, і якщо обставини змусять її піти на вечірку, вона якнайшвидше спробує покинути це незатишне збіговисько, зіславшись на невідкладні справи. А справ у працьовитої Діви і справді чимало.

Детальніше: Знак зодіаку Діва