Бойові ордени часів СРСР

Бойові ордени часів СРСР: цінність для дідів і нащадків

Орден «Победа» СРСР

Двадцяте століття було складним для наших пращурів. На їх долю випали революція і кілька воєн. Уряд завжди прагнув гідно оцінювати бойові заслуги. Сьогодні у колекціонерів можна зустріти різні зразки відзнак, які вручали за військові подвиги.

Де краще брати кредит?

Де краще брати кредит?

Де краще брати кредит?

Фінансовий ринок України представлений кредитними та некредитними організаціями, які виконують свої функції. Залежно від наявних ліцензій та дозволів ці установи можуть займатися тією чи іншою діяльністю. Для роботи все фінансові організації мають пройти перевірку і отримати відповідні документи. Найбільш поширеним видом кредитних організацій є банк. Він має найширший спектр послуг, і до нього звернено найпильнішу увагу з боку контролюючих органів.

На ринку також присутні багато небанківських організацій, які займаються окремими видами діяльності, наприклад, МФО (Мікрофінансові організації), ломбарди, кооперативи та ін. Їх діяльність також регламентована, але деякі види операцій вони не мають права здійснювати, наприклад.

Кредитні організації здійснюють потік грошових коштів: займають у вигляді вкладів та видають у вигляді кредитів або позик. Різниця ставок - це і є потенційний дохід кредитора. До якої ж організації краще звернутися за кредитом? Де краще брати кредит?

Де взяти швидку позику онлайн на картку

Де взяти швидку позику онлайн на картку

Де взяти швидку позику

Життя сповнене несподіванок і часто так трапляється, що нам потрібні гроші тут і зараз, або просто протягом доби, або кількох. Іноді буває так, що гроші терміново потрібні навіть посеред ночі! В такому випадку на допомогу приходять мікрокредитні та мікрофінансові організації, які можуть швидко позичити гроші онлайн на картку за допомогою мережі інтернет.

Зелена карта: впевненість та фінансова незалежність за кермом

Зелена карта: впевненість і фінансова незалежність за кермом

Де і  як оформити зелену карту

Для тих, хто планує поїздку за кордон, варто завчасно подбати про придбання Зеленої карти - міжнародного страхового полісу, чинному в країнах-членах цієї Міжнародної системи. Документ є обов'язковим для перетину кордону, він дає гарантію на відшкодування збитку постраждалій стороні у разі дорожньо-транспортної пригоди.

Хитрощі таксистів

Як таксисти обманюють вас. Кілька популярних хитрощів.

Як таксисти обдурюють

Нещодавно майже непомітною промайнула історія, коли водії Uber змовилися одночасно виходити з програми, щоб задирати ціни на перевезення.

Трюк працював ефектно: програма вважала, що мало доступних машин, а значить - вищі ціни. Точно такий же маневр можуть провернути працівники будь-якого таксі-сервісу. Особливо, якщо справа відбувається у п'ятницю ввечері - високий попит можна зробити ще вищим.

Але цей випадок - не єдиний, коли таксисти накручують зайві десятки (а то і сотні) гривень. Згадаємо ще кілька улюблених таксистами маневрів, які можуть залишити вас без грошей. Будьте обережні і обирайте хороше таксі.