Чим відрізняються Masterсard та Visa : переваги та недоліки

Електронна оплата поступово витісняє готівковий грошовий обіг. Кількість пластику, випущеного банками України у 2021 році становила 76 млн карт.

Коли клієнт вибирає картку, то банк найчастіше пропонує одну з найпопулірніших світових платіжних систем:

Ми розповімо, в чому їхня різниця, а також розглянемо плюси та мінуси кожної.

Різниця mastercard та visa

Кредити для студентів: як легко та просто отримати першу позику?

Студентські роки пов’язані з витратами, про які людина, що знаходилася під опікою батьків, навіть і не підозрювала. Щоб швидко отримати потрібну суму грошей, можна звернутися до кредитних сервісів або банків. Однак не всі фінансові організації погоджуються кредитувати таку категорію клієнтів. Розберемося, куди ж звертатися студенту за фінансовою допомогою.

Кредити для студентів

Купівля квартири в новобудові як варіант для вирішення житлової проблеми

Придбання житла – це питання, яке ніколи не втрачає своєї актуальності. Підвищеним попитом користуються квартири в новобудовах. Якщо договір оформити на початкових етапах виконання монтажних робіт, то можна істотно зекономити фінансові затрати.

Переваги придбання житла в новобудові

Купівля квартир в новобудові

Добровільне страхування авто: як правильно обрати поліс КАСКО

Керування і володіння автотранспортним засобом завжди пов'язане з ризиком. Трапитися може будь-що: ДТП, викрадення, пошкодження або інші непередбачувані обставини, що загрожують стану авто. Попри те, що в Україні передбачено обов'язкове страхування відповідальності власника авто перед третіми особами, ОСАЦВ не покриває ризиків від подій, що трапилися не під час дорожньо-транспортної пригоди. На допомогу водіям у таких випадках приходить КАСКО – поліс добровільного страхування.

Що таке КАСКО

Що робити коли не вистачає грошей на невеликий період

Доволі часто життя підносить чимало сюрпризів, які впливають на необхідність отримання певної суми грошей в короткий проміжок часу. Мова йде про необхідність придбання певної техніки, яка досить неочікувано вийшла з ладу, або про появу неймовірного бажання відправитися у відпустку та відпочити як тілом, так і душею.

Де і як взяти кредит в 18 років? Кредит без довідок і поручителів

За законом людина стає повнолітньою у 18 років і автоматично отримує всі можливості "дорослої" людини, до яких входить і можливість взяти кредит. В такому віці люди зазвичай отримують освіту, тому необхідність в грошах виникає постійно. Але якщо звернутися до банку, то навряд чи вони видадуть позику студенту. Що робити в таких випадках? Компанія Nominal відповість на це та інші питання з цієї теми.

Де і як взяти кредит у 18 років?