Кредити для студентів: як легко та просто отримати першу позику?

Кредити для студентів: як легко та просто отримати першу позику?

Студентські роки пов’язані з витратами, про які людина, що знаходилася під опікою батьків, навіть і не підозрювала. Щоб швидко отримати потрібну суму грошей, можна звернутися до кредитних сервісів або банків. Однак не всі фінансові організації погоджуються кредитувати таку категорію клієнтів. Розберемося, куди ж звертатися студенту за фінансовою допомогою.

Кредити для студентів

Детальніше: Кредити для студентів: як легко та просто отримати першу позику?

Добровільне страхування авто: як правильно обрати поліс КАСКО

Добровільне страхування авто: як правильно обрати поліс КАСКО

Керування і володіння автотранспортним засобом завжди пов'язане з ризиком. Трапитися може будь-що: ДТП, викрадення, пошкодження або інші непередбачувані обставини, що загрожують стану авто. Попри те, що в Україні передбачено обов'язкове страхування відповідальності власника авто перед третіми особами, ОСАЦВ не покриває ризиків від подій, що трапилися не під час дорожньо-транспортної пригоди. На допомогу водіям у таких випадках приходить КАСКО – поліс добровільного страхування.

Що таке КАСКО

Детальніше: Добровільне страхування авто: як правильно обрати поліс КАСКО

Де і як взяти кредит у 18 років?

Де і як взяти кредит в 18 років? Кредит без довідок і поручителів

За законом людина стає повнолітньою у 18 років і автоматично отримує всі можливості "дорослої" людини, до яких входить і можливість взяти кредит. В такому віці люди зазвичай отримують освіту, тому необхідність в грошах виникає постійно. Але якщо звернутися до банку, то навряд чи вони видадуть позику студенту. Що робити в таких випадках? Компанія Nominal відповість на це та інші питання з цієї теми.

Де і як взяти кредит у 18 років?

Детальніше: Де і як взяти кредит у 18 років?

Як почати торгувати жіночим трикотажем в Україні

Жіночий трикотаж на сайті EL-SHE: кращі пропозиції для оптових закупівель

жіночим трикотажем в Україні

Побутує розповсюджена думка, що підприємництвом можуть займатися лише люди з особливим складом характеру. Це твердження вірне частково. Наполегливість, вміння знаходити вихід зі складних ситуацій та схильність до ризику необхідні для певних напрямків діяльності та активного розвитку і масштабування бізнесу. Заробляти гроші в сфері торгівлі одягом може кожен, хто вміє рахувати.

Детальніше: Як почати торгувати жіночим трикотажем в Україні

Де краще брати кредит?

Де краще брати кредит?

Де краще брати кредит?

Фінансовий ринок України представлений кредитними та некредитними організаціями, які виконують свої функції. Залежно від наявних ліцензій та дозволів ці установи можуть займатися тією чи іншою діяльністю. Для роботи все фінансові організації мають пройти перевірку і отримати відповідні документи. Найбільш поширеним видом кредитних організацій є банк. Він має найширший спектр послуг, і до нього звернено найпильнішу увагу з боку контролюючих органів.

На ринку також присутні багато небанківських організацій, які займаються окремими видами діяльності, наприклад, МФО (Мікрофінансові організації), ломбарди, кооперативи та ін. Їх діяльність також регламентована, але деякі види операцій вони не мають права здійснювати, наприклад.

Кредитні організації здійснюють потік грошових коштів: займають у вигляді вкладів та видають у вигляді кредитів або позик. Різниця ставок - це і є потенційний дохід кредитора. До якої ж організації краще звернутися за кредитом? Де краще брати кредит?

Детальніше: Де краще брати кредит?

Найкращі місця для розміщення реклами в метро

Найкращі місця для розміщення реклами в метро

місця для розміщення реклами в метро

Підбираючи медіа-майданчик для розміщення реклами, розрахованої на найширшу аудиторію, рекламодавець в першу чергу звертає увагу на метро, ​​щодобовий трафік якого становить 1,4 млн людей. З огляду на досить низьку вартість розміщення, реклама в метро http://sonatagroup.com.ua/reklama-v-metro/ може вважатися одним з найбільш доступних способів просування товарів та послуг масового попиту.

Детальніше: Найкращі місця для розміщення реклами в метро