ОСЦПВ в Україні: що потрібно знати

Зміст

  1. Що таке ОСЦПВ
  2. Як оформити ОСЦПВ онлайн

Що таке ОСЦПВ

Коли людина купує автомобіль, то вона дізнається про те, що є деякі обов'язкові речі. Та що серед них не лише регулярні огляди та ремонт авто, а й обов'язкова документація. І до неї також відноситься й поліс ОСЦПВ, або, як цю страховку ще називають, автоцивілка. І мати цю страховку треба постійно, оформлювати регулярно, тому маємо повідомити вам те, що знають не всі водії. А саме, що можна оформити ОСЦПВ онлайн, та зробити це за декілька хвилин на ukasko.ua/uk/insurance/osago, безкоштовному онлайн-агрегаторі Ukasko. 

Але спочатку кілька слів про те, навіщо ж взагалі потрібен поліс автоцивілки. ОСЦПВ - це абревіатура від офіційної назви цього виду страхування. Це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності, яке потрібно всім власникам наземного транспорту, а саме автомобілів, мопедів, мотоциклів тощо. Винятки складають лише велосипеди та сільськогосподарська техніка, яка стоїть на обліку. 

Поліс ОСЦПВ не просто так є обов'язковим. Він забезпечує виплати у разі ДТП. Але не власникові страховки, а тому, хто постраждав з його вини. Як це працює? Один водій спровокував аварію, та з його вини хтось постраждав. Теперь винний водій має відшкодувати збитки тим, хто постраждав у аварії. І збитки відшкодовує не він сам, а його страхова компанія. Виплати отримують постраждалі з його вини.

Автострахування

Що таке картка paypass

Пластикові банківські картки вже стали невіддільною частиною життя багатьох людей в ​​усьому світі. Ними користуються для отримання зарплат, стипендій та пенсій, карткою розраховуються на магазинах, на заправках, в аптеках та ресторанах. Ми оплачуємо карткою покупки в інтернеті, платимо за комунальні послуги, купуємо квитки на транспорт тощо. Однак далеко не всі люди користуються повним функціоналом карток Mastercard. Сьогодні докладніше розповімо про те, що таке картка paypass та в чому перевага таких фінансових інструментів.

paypass

Як уникнути відмови?

TOP Credit - Як уникнути відмови?

Кожна людина рано чи пізно стикається з відмовою в банку чи МФО під час видачі кредиту. При цьому причини відмови можуть бути різними. Необхідно враховувати і той факт, що компанії найчастіше не називають конкретну причину, через яку вони відмовляють у видачі коштів. Тому необхідно знати, у яких саме випадках можлива відмова і як підвищити ймовірність отримання кредиту.

Кредити для студентів: як легко та просто отримати першу позику?

Студентські роки пов’язані з витратами, про які людина, що знаходилася під опікою батьків, навіть і не підозрювала. Щоб швидко отримати потрібну суму грошей, можна звернутися до кредитних сервісів або банків. Однак не всі фінансові організації погоджуються кредитувати таку категорію клієнтів. Розберемося, куди ж звертатися студенту за фінансовою допомогою.

Кредити для студентів

Купівля квартири в новобудові як варіант для вирішення житлової проблеми

Придбання житла – це питання, яке ніколи не втрачає своєї актуальності. Підвищеним попитом користуються квартири в новобудовах. Якщо договір оформити на початкових етапах виконання монтажних робіт, то можна істотно зекономити фінансові затрати.

Переваги придбання житла в новобудові

Купівля квартир в новобудові

Чим відрізняються Masterсard та Visa : переваги та недоліки

Електронна оплата поступово витісняє готівковий грошовий обіг. Кількість пластику, випущеного банками України у 2021 році становила 76 млн карт.

Коли клієнт вибирає картку, то банк найчастіше пропонує одну з найпопулірніших світових платіжних систем:

Ми розповімо, в чому їхня різниця, а також розглянемо плюси та мінуси кожної.

Різниця mastercard та visa