Рефінансування мікропозик в Україні: що потрібно знати

Мікропозики – це популярний спосіб отримання кредиту в Україні. Це моментальний кредит онлайн на карту на короткий термін і з мінімальним порогом вимог. Такі позики пропонують багато МФО в Україні, однак, терміни повернення та умови кредитування можуть бути досить жорсткими, і часто клієнти не можуть впоратися із виплатами у строк. У такій ситуації рефінансування чи перекредитування може бути виходом із становища.

На думку спеціаліста фінансовго сервісу Finprom.net Юшицина Максима, позичальникам в Україні можна порадити кілька способів перекредитування мікропозики. Деякі їх можуть бути вигіднішими, ніж інші, залежно від конкретної ситуації позичальника. Розглянемо три основні способи.

Рефінансування мікропозик

ОСЦПВ в Україні: що потрібно знати

Зміст

  1. Що таке ОСЦПВ
  2. Як оформити ОСЦПВ онлайн

Що таке ОСЦПВ

Коли людина купує автомобіль, то вона дізнається про те, що є деякі обов'язкові речі. Та що серед них не лише регулярні огляди та ремонт авто, а й обов'язкова документація. І до неї також відноситься й поліс ОСЦПВ, або, як цю страховку ще називають, автоцивілка. І мати цю страховку треба постійно, оформлювати регулярно, тому маємо повідомити вам те, що знають не всі водії. А саме, що можна оформити ОСЦПВ онлайн, та зробити це за декілька хвилин на ukasko.ua/uk/insurance/osago, безкоштовному онлайн-агрегаторі Ukasko. 

Але спочатку кілька слів про те, навіщо ж взагалі потрібен поліс автоцивілки. ОСЦПВ - це абревіатура від офіційної назви цього виду страхування. Це обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності, яке потрібно всім власникам наземного транспорту, а саме автомобілів, мопедів, мотоциклів тощо. Винятки складають лише велосипеди та сільськогосподарська техніка, яка стоїть на обліку. 

Поліс ОСЦПВ не просто так є обов'язковим. Він забезпечує виплати у разі ДТП. Але не власникові страховки, а тому, хто постраждав з його вини. Як це працює? Один водій спровокував аварію, та з його вини хтось постраждав. Теперь винний водій має відшкодувати збитки тим, хто постраждав у аварії. І збитки відшкодовує не він сам, а його страхова компанія. Виплати отримують постраждалі з його вини.

Автострахування

Як уникнути відмови?

TOP Credit - Як уникнути відмови?

Кожна людина рано чи пізно стикається з відмовою в банку чи МФО під час видачі кредиту. При цьому причини відмови можуть бути різними. Необхідно враховувати і той факт, що компанії найчастіше не називають конкретну причину, через яку вони відмовляють у видачі коштів. Тому необхідно знати, у яких саме випадках можлива відмова і як підвищити ймовірність отримання кредиту.

Що таке картка paypass

Пластикові банківські картки вже стали невіддільною частиною життя багатьох людей в ​​усьому світі. Ними користуються для отримання зарплат, стипендій та пенсій, карткою розраховуються на магазинах, на заправках, в аптеках та ресторанах. Ми оплачуємо карткою покупки в інтернеті, платимо за комунальні послуги, купуємо квитки на транспорт тощо. Однак далеко не всі люди користуються повним функціоналом карток Mastercard. Сьогодні докладніше розповімо про те, що таке картка paypass та в чому перевага таких фінансових інструментів.

paypass

Кредити для студентів: як легко та просто отримати першу позику?

Студентські роки пов’язані з витратами, про які людина, що знаходилася під опікою батьків, навіть і не підозрювала. Щоб швидко отримати потрібну суму грошей, можна звернутися до кредитних сервісів або банків. Однак не всі фінансові організації погоджуються кредитувати таку категорію клієнтів. Розберемося, куди ж звертатися студенту за фінансовою допомогою.

Кредити для студентів

ПростоНет: як поповнити інтернет-рахунок без особистого кабінету та реєстрації

Одним з відомих в Україні провайдерів інтернету є ProstoNet (ПростоНет). Ця компанія має великий досвід надання якісного сполучення зі світовою мережею, використовує нові технології та обладнання. Тому кількість клієнтів ProstoNet постійно збільшується. Щоб отримати доступ до послуг цього оператора, потрібно своєчасно сплачувати рахунки. Це досить зручно зробити за допомогою платіжного сервісу. Кошти можна перерахувати у зручний час без реєстрації особистого кабінету.

Як поповнити рахунок