Картинки з Днем Янгола

Картинка з Днем Янгола

Вітальна Картинка з Днем Янгола

Картинка з Днем Янгола українською

Листівка з Днем Янгола

Вітальна листівка з Днем Янгола

Листівка з  Днем Янгола українською мовою

Привітання з Днем Янгола

Привітання з Днем Янгола українською

Вітання з Днем Янгола українською мовою

Привітання з Днем Янгола картинка

День Янгола

Ім'я це не просто «назва».

Ви ж чули, як дехто каже: «Вам так пасує ваше ім'я». Ім'я багато в чому визначає характер людини. Не вірите?

Кажуть, тверді приголосні в імені надають твердість характеру, а м'які - відповідно м'якості. Ви не помічали, які впевнені в собі Олександри та Артури? І які добрі, сердечні Олексії? Тому потрібно бути уважним під час вибору імені для дитини.

До того ж ім'я дає малюку його покровителя - Янгола-охоронця.

Крім дня народження, у кожного є ще одне «власне» свято - День янгола. Або, як його ще називають, іменини.

День янгола можна назвати духовним днем народження. Тому що в цей день ми відзначаємо пам'ять того святого, нашого небесного покровителя, ім'я якого нам було дано при хрещенні. Священик, здійснюючи Таїнство Хрещення, дає дитині не просто ім'я, а Янгола-охоронця. Тепер у дитини з'являється супутник, який буде оберігати його протягом усього життя, захищати від бід та направляти на праведний шлях. Малюк з дитинства має молитися своєму покровителю.

Раніше новонародженого називали іменем того святого, в день якого він народився. І не було проблем з вибором імені. Згодом цю традиції забули. І ось тому в наші дні у багатьох день народження не збігається з іменинами.

Зате в році два «своїх» свята виходить. Щоб дізнатися, коли відзначати іменини, потрібно знайти ім'я святого в церковному календарі. Поруч з ім'ям буде вказана дата або дати, в які церква здійснює пам'ять цього святого. З давніх часів в Україні була традиція святкувати День янгола.

За звичаєм в день іменин потрібно було відвідати храм. І на службу йшов не один тільки іменинник, а вся його родина. Обов'язково замовляли молебень та ставили свічки. Після служби вся родина збиралася за святковим столом. Якщо іменини припадали на час посту, то їх святкування переносили.

Наші пращури вимірювали новонародженого не просто, щоб похвалитися сусідам: «50 сантиметрів Богатир!», А щоб замовити ікону в ріст дитини. Ікону робили на замовлення у майстерні. І до хрестин малюк отримував подарунок - ікону свого покровителя. Ікону, рівну по висоті зросту малюка.

В наші дні після хрещення дитини батьки отримують іконку святого покровителя їхньої дитини і свідоцтво, в якому написано ім'я та дата іменин, тобто дата святкування Дня янгола.

Якщо вас запросили на святкування іменин, це означає, що іменинник з особливою увагою ставиться до цього духовного свята. І, можливо, ця людина зрадіє подарунку духовному. Наприклад, іконі. Або книзі, яка розповідає про життя його святого покровителя. Гідним подарунком буде ланцюжок та медальйон з ликом святого, ладанка.

Знайдіть свій День Янгола тут: