Як вибрати тактичний ніж?

Ножі з фіксованим лезом є необхідним елементом екіпірування будь-якого туриста. Фікси (нескладані ножі) – міцні та надійні, та можуть використовуватися для самих різноманітних завдань. Вони впораються з різанням, струганням, а деякими моделями можна навіть рубати. 

Ножі з фіксованим лезом не такі компактні, як складані, тому зазвичай постачаються з піхвами для захисту та зберігання. 

Більшість масових моделей виготовляється із сталей, які легко обслуговувати та заточувати. Зазвичай це – сучасні нержавіючі та інструментальні сталі на кшталт 440С, 8Cr13Mov, 12C27, D2 та інші.

Що таке тактичний ніж?

Як бачимо, туристичні фіксовані ножі є насправді багатофункціональними інструментами. Тактичні ножі дуже схожі на них у цьому плані, але мають ряд власних особливостей. Частіш за все, тактичні моделі розробляються так, щоби вони були максимально прочними та надійними. Їх рукояті зазвичай мають ергономічний дизайн, та спеціальні упори для руки (чи навіть повноцінну гарду). 

Розробники тактичних ножів зазвичай тримають в умі ту думку, що їх власникам, цілком ймовірно, доведеться опинитись в насправді екстремальних умовах. І ніж не повинен їх підвести. При цьому, хоч і мається на увазі можливе застосування ножа для самооборони (тому багато тактичних моделей зроблено так, щоб дати можливість наносити потужні і точні уколи), але, все ж таки, головним навіть для такого ножа залишається багатоцільове застосування у якості інструменту для ремонту, будівництва, розкриття банок і ящиків, різання мотузок, ременів та дроту, а також багато іншого.

І саме для використання в важких умовах вважаються більш ефективними ножі з фіксованим лезом. Головним чином так вважають через їх більшу надійність, простоту і міцність. І туристичні, і тактичні ножі бувають самих різних форм і розмірів, тому важливо вибрати правильний ніж саме для ваших умов використання. 

Також важливо розуміти місцеві стандарти та правила щодо носіння ножів, оскільки в деяких регіонах носіння будь-якого ножа може бути незаконним.

Загалом, тактичні ножі з фіксованим лезом мають свої переваги та чудово доповнюють будь-який набір інструментів для активного відпочинку, походів, полювання та рибалки. Якщо у вас в руці правильний ніж, з будь-яким ділом можна впоратись швидко та безпечно.

Топ 3 гарних та недорогих тактичних ножів які легко придбати в Україні

Ніж нескладаний 2924 GU

З Днем ракетних військ та артилерії: картинки, листівки, побажання

Привітання з Днем артилерії

Боже, бережи Україну: зворушливі листівки

Ми переможемо! Віримо, знаємо, зможемо!

Картинки та листівки Україна переможе

Війна в Україні вперше спалахнула на початку 2014 року з окупації Криму та бойовими сутичками з регулярними обстрілами вздовж лінії фронту, яка розділяє окуповані Росією та Україною прикордонні регіони на сході країни. 

З тих пір, як Росія розпочала загарбницьке повномасштабне військове вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року, бойові дії призвели до втрат багатьох мирних жителів і змусили мільйони українців покинути свої домівки і виїхати до сусідніх країн, включаючи Польщу та інші країни.

Російські окупанти ведуть війну на знищення України, обстрілюючи мирні міста та селища, руйнуючи житлові будинки та інфраструктуру міст, вбиваючи дітей, жінок і найкращих чоловіків.

Українці ніколи не пробачать росіянам всі ті жахливі злочини, які вони вчинили, навіть після нашої перемоги. А в тому, що Україна переможе ніхто не має жодного сумніву!

Ми переможемо! Віримо, знаємо, зможемо!

Мирного неба: листівки з побажанням

Мирного неба над головою