Як почати інвестувати і не втратити гроші

Як почати інвестувати і не втратити гроші: інвестиції з нуля, зрозуміла інструкція

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Інвестиції в акції та облігації для початківців - тема цікавить багатьох, хто раніше не мав справи з цією галуззю. Як стати інвестором, торгувати на біржі цінними паперами і отримувати пасивний дохід в інтернеті? Куди вкласти гроші, які акції купити і де купити акції? Інвестиції з нуля для чайників - це ключова тема статті. Перш ніж купувати акції, облігації, ETF на біржі або інших фондових ринках, переконайтеся, що вам зрозуміла логіка інвестування. Про це далі.

Як почати інвестувати з нуля

Детальніше: Як почати інвестувати і не втратити гроші

Рух FIRE в США! Як вийти на пенсію у 30 років / Інвестування та пасивний дохід

Рух FIRE в США!

Як вийти на пенсію у 30 років / Інвестування та пасивний дохід

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

У США набирає популярності рух FIRE (Financial Independence Retire Early - фінансова незалежність та пасивний дохід). Прихильники цієї теорії входять у жорсткий режим економії і ставлять за мету вийти на пенсію у 30-40 років. Чому багатьом підходить сенс пенсії FIRE? Які особливості виходу на пенсію в молодому віці? Більше уваги приділимо перевагам та недолікам дострокового виходу на пенсію. Які способи інвестування коштів і методи пасивного заробітку можна розглянути.

Рух FIRE в США

Детальніше: Рух FIRE в США! Як вийти на пенсію у 30 років / Інвестування та пасивний дохід

Мислення багатої і бідної людини. Як стати багатим та успішним?

Мислення багатої і бідної людини.

Як стати багатим та успішним?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)

Це свого роду філософія життя, яка неминуче призведе до розвитку особистості, успіху і достатку. Як стати багатим і успішним? Це питання цікавить кожного, в цій статті ми розглянемо мислення багатої і бідної людини. Поговоримо про фінансовий інтелект і грамотність як однієї зі складових мислення багатих людей.

Коли ми говоримо про мислення бідних чи багатих людей, це не стосується поточного стану гаманця. Якщо людина зможе зберегти правильний спосіб мислення, через певний час вона стане забезпеченою / багатою. Аналогічний процес відбувається з людиною, яка отримала спадок або якій просто стала доступна велика сума грошей, при збереженні поточного мислення бідняка, вона стане бідною людиною. Існує статистика, згідно з якою:

  • перше покоління - заробляє;
  • друге покоління - зберігає;
  • третє покоління - витрачає.

Мислення багатої і бідної людини

Детальніше: Мислення багатої і бідної людини. Як стати багатим та успішним?

Фінансові цілі: як правильно ставити і досягати?

Фінансові цілі: як правильно ставити і досягати?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

Постановка цілей - це перший і дуже важливий крок у фінансовому плануванні. Перш ніж почати інвестування в цінні папери та інші інструменти, необхідно ретельно проаналізувати свої особисті фінансові цілі. Як правильно ставити і цілі і досягати їх? У цій статті ми розглянемо види фінансових цілей, особливості вибору інвестиційних інструментів в залежності від завдання. Пам'ятайте, що інвестування без поставлених завдань, терміну і в цілому відсутності якоїсь мотивації - даремний процес. Ви навчитеся правильно ставити фінансові цілі і завдання та досягати їх.

Фінансові цілі

Детальніше: Фінансові цілі: як правильно ставити і досягати?

Як створити інвестиційний портфель

Як створити інвестиційний портфель

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Інвестиційний портфель - це набір акцій, облігацій та інших цінних паперів з різним ступенем ризику. Чим вищою є прибутковість інвестицій, тим більший ризик бере на себе інвестор. У цій статті ми розглянемо, як створити інвестиційний портфель, які інструменти мають бути у вашому наборі та інші нюанси. Чому не можна купувати тільки акції однієї компанії? Які існують правила створення збалансованого інвестиційного портфеля? Про це далі.

Що таке інвестиційний портфель

Детальніше: Як створити інвестиційний портфель