Як змінити своє життя?

Киньте себе в глибоку воду!

Як змінити своє життяЖиття - це процес постійних змін. Змінюється наш зовнішній вигляд, змінюються наші думки і погляди, змінюються люди, що нас оточують. Як правило, це відбувається день за днем. Іноді ми не бачимо того, як сильно ми змінилися протягом тижнів, місяців, років. Іноді ми усвідомлюємо це занадто різко і відчуваємо себе безпорадними, бачачи, в якому напрямку рухається наше життя. А що, якщо надати змінам правильного напрямку і зробити так, щоб вони проходили під нашим контролем і рухалися напрямком, який ми самі визначимо?

Щось тут не так. Я змінюю, а моє життя як і раніше стоїть на місці.

У житті кожного з нас, іноді, настає момент рефлексії, в якому ми дивимося на своє життя, як на фільм. Ми бачимо, підходить до кінця кадр за кадром події, ми аналізуємо свою поведінку і задаємося питанням, що б було, якби... Зарікаємося, що наступного разу, в подібній ситуації, ми поступимо абсолютно інакше.

10 кроків, щоб змінити своє життя

 Введення. Прийміть виклик

10 кроків щоб змінити своє життя на кращеТільки дурень вважає, що знає все. Мудра людина розуміє, що все наше життя - це процес постійного вивчення і пізнання себе. Найгірше, що може зустріти нас на шляху нашого розвитку, це опущені руки і твердження, що більше ми нічого не в змозі дізнатися, і більше нічого не можемо зробити, щоб наше життя ставало все кращим і кращим. Якщо нам здається, що ми вже знаємо про все, і, незважаючи на це, наше життя не виглядає так, як би ми того хотіли, це може означати тільки одне. Чогось, все ж, ми не знаємо. І час це змінити.

Час щось змінити у своєму житті, але як?

Ми вже з'ясували, що глобальні зміни в нашому житті, приносять найкращі результати. Що зміна життя в різних площинах дасть нам кращі результати, ніж зосередження лише на одному його елементі. Що будь-які зміни в нашому житті починаються в нашій голові і це від нашої голови, а точніше від нашого мислення, варто почати процес змін.

Крок 1. Я створюю успіх / Я розраховую на успіх. Як змінити своє життя

Крок 1 як змінити своє життяВ першому кроці з серії «10 кроків, щоб змінити своє життя на краще» ми займемося аналізом відмінностей у підході до того, як ми можемо вплинути на власне життя. Задамося питанням, чому успішні люди переконані, що вони створюють свій успіх, а інші – лише розраховують на цей успіх.

Як ми вже писали у введенні до 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще (якщо ви його не читали, обов'язково потрібно з нього почати), з одного боку, ми покажемо Вам переконання людей, націлених на успіх, багатство та бажаючих покращити своє життя. Для зручності будемо називати їх скорочено людьми успіху. З іншого боку, ми покажемо вам переконання людей, які віддаляються від успіху, багатства і покращення свого життя.

Успішні люди переконані, що самі створюють свій успіх

Успішні люди живуть в переконанні, що саме вони є господарями власного життя. У їх свідомості міцно закріпилася впевненість, що їх власні успіхи і досягнення зобов'язані своїм власним діям і рішенням. Вони розуміють, що іноді приймають кращі, а іноді гірші рішення, але саме їх власні рішення створюють реальність.

Крок 2. Проблема – це шанс для розвитку / Проблема – це перешкода. Як змінити своє життя

Особистісний розвиток. Як впоратися з проблемами?

Крок 2. Як змінити своє життяНа другому кроці до кращого життя ми замислимось над підходом до проблем, з якими ми стикаємося в житті. Адже не можна приховати, що шлях до успіху пов'язаний з різного роду проблемами. Подивимося, як до питання проблем ставляться успішні люди, а як люди, які далекі від успіху.

Нагадуємо, що ця стаття являє собою частину серії, яка дозволяє прийняти без будь-якого ризику і вкладень, виклик: 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще. Важливе значення має збереження порядку статей, тому ми закликаємо Вас прочитати спочатку попередні записи:

Як змінити своє життя? Киньте себе в глибоку воду!

10 кроків, щоб змінити своє життя. Прийміть виклик.

Крок 1. Я створюю успіх / Я розраховую на успіх.

Успішні люди бачать в проблемах шанс розвитку

Успішні люди усвідомлюють, що на шляху до успіху завжди виникають проблеми, вирішення яких дозволяє продовжувати шлях до мети. Вони знають, що проблеми є невід'ємною частиною нашого життя, і навіть найщасливіші світу цього кожен день стикаються з багатьма проблемами. Іншими словами, немає в світі людини, в житті якої не вистачало б проблем.

Крок 3. Я зосереджуюсь на шансах / Я зосереджуюсь на перешкодах. Як змінити своє життя

Крок 3. Як змінити своє життяУ третьому кроці до кращого життя, ми торкнемося теми, на чому зосереджені переконання успішних людей, а на чому людей, позбавлених успіху. Ми подумаємо, як це впливає на досягнення бажаних цілей.

Ми закликаємо Вас ознайомитися з попередніми кроками, як тих з Вас, хто ще їх не читав так і тих, хто вже засвоїв. Людський мозок влаштований так, що переконання, присутні в ньому вимагають регулярного оновлення. Думки, які ми вважаємо цінними, щоб вони стали частиною наших переконань варто через якийсь час заново досліджувати і аналізувати.

Успішні люди концентруються на шансах

Як ми з'ясували у попередньому кроці, на кожному з обраних нами шляхів, рано чи пізно, з'являться проблеми. Не важливо, наскільки ми багаті, щасливі і задоволені життям, проблеми чекають кожного, без винятку. Ну і що нам тоді залишається?

Крок 4. Я рекламую свої переваги / Я приховую свої переваги. Як змінити своє життя

Крок 4. Як змінити своє життяВ четвертій статті як змінити своє життя на краще, ми скажемо кілька слів про те, яким чином рекламують себе люди успіху і люди позбавлені успіху. Ми подумаємо, чому так багато людей бояться говорити вголос про свої переваги, про свою цінність, і чи мають ці побоювання раціональне обґрунтування.

Перш ніж ми продовжимо, як завжди, для початку нагадаємо, що ця стаття являє собою один з елементів серії 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще. Якщо Ви ще не ознайомилися попередніми кроками, ми закликаємо Вас прийняти виклик і почати з введення.

Успішні люди рекламують свої переваги

Успішні люди виходять з того, що навіть найкращий і найкорисніший продукт не буде користуватися попитом, якщо ми не подбаємо про його належну рекламу. Що з того, що ми створюємо щось унікальне, краще, адже без реклами про наш продукт дізнається, швидше за все, лише купка людей або не дізнається ніхто. Марно очікувати, що потенційні клієнти

Крок 5. Приймаю / Часто відмовляюся приймати. Як змінити своє життя

Крок 5 Як змінити своє життяНа п'ятому кроці з серії 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще ми поговоримо про те, як успішні люди підходять до питання прийому. Ми подумаємо, чому люди позбавлені успіхів, часто мають проблеми з прийняттям того, що пропонують їм інші, і які це породжує наслідки.

Успішні люди вміють приймати

Успішні люди не мають проблем із прийняттям того, що їм пропонує оточення. Вони виходять з того, що за надані послуги, належить отримувати заробітну плату. Якщо зазначені дії виконують в плані благодійності, то само собою зрозуміло, що оплата в такому разі не очікується. У всіх інших випадках, якщо хтось таку оплату їм пропонує – охоче її приймають.

Крок 6. Я вчуся в успішних людей / Я не люблю успішних людей. Як змінити своє життя

Крок 6. Як змінити своє життяЩе один крок із серії 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще присвячений питанню нашого підходу до людей успіху. Те, як ми бачимо успішних людей, може скласти наш власний успіх.

З допомогою якихось узагальнень ми можемо визначитися як визначити успішну людину, яка досягла певної мети в певній галузі. Успішна людина - це спортсмен, який у певній спортивній дисципліні домігся майстерності, підприємець, чий бізнес приносить високі прибутки, фінансист, митець, чиї твори цінуються широкими аудиторіями, і т. д. Прикладів багато.

Немає сумнівів, що кожен з нас по-різному визначає успіх та приймає інші варіанти цього поняття. Тим не менш, хоча успіх - поняття відносне, більшість з нас інтуїтивно може зробити висновок успішна конкретна людина, чи ні. Ми не будемо вдаватися в подробиці та повторюватися про те, кого ми можемо вважати людиною успіху, а кого ні. Давайте вважати, що кожен з нас по-своєму може визначити коло осіб, яких визнає успішними.

Крок 7. Я дію незважаючи на тривоги / Страх блокує мої дії. Як змінити своє життя

Крок 7 Як змінити своє життяУ сьомому кроці з серії 10 кроків, щоб змінити своє життя на краще, ми підходимо до питання страху перед виконанням нових завдань. Ми подумаємо, яке значення в нашому житті має вміння справлятися з тривогою, і чи варто займатися діяльністю, яка цей страх викликає. Поговоримо про те, що в народі називають виходити із зони комфорту.

Що таке зона комфорту?

Достатньо взяти майже будь-яку книгу, присвячену особистісному розвитку, щоб зустрітися з поняттям зони комфорту. З цим поняттям Ви могли зустрітися на цьому сайті в першій статті 10 кроків - Як змінити своє життя? Киньте себе в глибоку воду. Про зону комфорту ми писали тоді в метафоричний спосіб, порівнюючи її з притулком, в якому ми живемо.

Крок 8. Я зосереджений на результатах / Я зосереджений на витратах. Як змінити своє життя

Крок 8. Як змінити своє життяВосьмий крок з серії 10 кроків, щоб змінити життя на краще присвячений підходу до питання досягнення цілей. Ми подумаємо, що є мірилом нашого успіху, витрати і час роботи, або навпаки – витрати і час нашої роботи не мають значення, а має значення тільки результат.

Успішні люди зосереджені на результаті

Успішні люди особливо цінують ефективність. Якщо є на що витратити свої кошти, то це має бути щось конкретне, де є можливість виміряти результат. Людина успіху заплатить за очищення під'їзду до будинку від снігу, за ремонт автомобіля або за збільшення його капіталу на певну суму. Але він вважає нерозумним платити за перекидання снігу протягом години, якщо в результаті цього його дорога, як і раніше, буде неприбрана, платити за копання в машині пів-дня, яке не приведе до усунення несправності, або платити за операції з його грошима, якщо вони не приносять йому реального збільшення капіталу.

Не дратуйте всесвіт

Не дратуйте всесвітОсь я іноді думаю, що там, на небі, зібрався молодий творчий колектив. Робота у них така. Креативна. Допомагати людям втілювати мрії.

У понеділок о 9:00 у них нарада та обговорення поточних мрій. Начальник відділу зачитує нові надходження бажань з планети Земля, всі інші переписують їх до своїх щоденників. Петро мріє стати письменником. Микола — кухарем. Наталя — фотографом. Ну, наприклад.

Потім начальник так з ентузіазмом каже: «Ну все, хлопці, працюємо! Ми ж відмінна команда! Ми професіонали!»

І понеслося. Вони вигадують якісь неймовірні сценарії і сюжети. Точно розраховують час і місце, щоб зіштовхнути людину з випадковими людьми та подіями.

Як мотивувати себе і все встигнути?

Принципи самоорганізації

Як мотивувати себеЯк часто я помічаю за собою та своїми співрозмовниками то тут то там фразу: «я так хочу... піти на курси, схуднути, перейти на інший факультет, дописати роман, який розпочала у дитинстві, приділяти більше часу (там вже на вибір: сім'ї, дітям, дівчатам-хлопцям і так далі), але у мене немає часу!».

І тут мене зачепила думка: хей, так ми всі повторюємо цю фразу, як папуги! Чому ж? Як мотивувати себе і змусити робити те, на що в тебе «немає часу»?

Почнемо з того, що «немає часу» є нічим іншим, як зручною відмовкою для того, щоб нічого не робити.