Майбутнє за електромобілями

Електромобіль Apple

Електромобілі – новий тренд на автомобільному ринку. До того ж, випуском машин з електричними мотором цікавляться не тільки імениті автовиробники, а й компанії, які досі ніколи не займалися виробництвом транспорту. За останній рік курс на електромобілі взяли багато виробників електроніки. Так, про плани з випуску екологічних машин уже заявили Xiaomi, Huawei та Google. Також, подейкують, власний автомобіль розробляє і компанія Apple. То чим же електромобілі так приваблюють виробників та покупців? Давайте розбиратися разом з автомобільними експертами infoportal.in.ua

Смартфон Samsung Galaxy A52 – беззаперечний хіт продажів на ринку мобільних пристроїв

Samsung Galaxy A52

Сьогодні наявність мобільного телефону у людини – це не розкіш, а базова необхідність. Він є у кожного, навіть у дитини. Нова модель корейського бренду смартфон Samsung Galaxy A52 128Gb виявилась покращеною версією свого попередника. Вона привертає увагу багатьох. Разом із цим новинка дістала і більш високу ціну. Тож нумо розбиратися що і до чого.

Capmonster: які краще вибрати проксі для роботи з Капмонстер

Щоб захистити користувачів від спаму, Google запровадила інструмент рекапчу. Таке рішення помітно ускладнило життя багатьох категорій користувачів. Просувати бізнес в інтернеті після запуску API стало складніше.

Рекапча не дозволяє автоматизувати деякі процеси, які маркетологи, таргетологи, аналітики раніше використовували у роботі.

Вирішенням проблеми стало використання спеціального софту. Одним із популярних програмних забезпечень став Capmonster. Це розпізнавальник рекапч високої ефективності. Щоб отримати доступ до всіх можливостей, використовуйте мобільні проксі для Capmonster. Наприклад, https://mproxy.top/blog/proksi-dlya-recaptcha

Капмонстер проти рекапчі

Яким буде телебачення в майбутньому

Поява перших моделей телевізорів з можливістю виходу до Інтернету назавжди змінила сферу ТБ. Тепер можна підключити телебачення без кабелів та контрактів і дивитися його в будь-який час. До того ж, така можливість доступна не лише для Smart TV, але й для смартфонів і планшетів. Але яким буде телебачення в майбутньому? Нумо поміркуймо на цю тему.

Інтернет телебачення майбутнього

Xiaomi Mi RoboRock S50: функціонал і технічні характеристики

Дотримання санітарних норм в домі базується на регулярному усуненні бруду та пилу. Сучасна техніка дозволяє відчутно підвищити ефективність прибирання і скоротити витрати часу на його виконання. Але виробники не зупиняються і продовжують вдосконалювати пристрої.

Поява на ринку першого робота-пилососа стала визначною подією. Пристрій, що прибирає пил та інші різновиди забруднення без участі людини, миттєво набув неабиякої популярності. Перші моделі мали певні обмеження та недоліки. Споживачі з нетерпінням чекали випуску вдосконалених роботів-пилососів. Прориву вдалося досягти технологам компанії Xiaomi. Торгова марка пропонує удосконалений пристрій, що істотно відрізняється від перших моделей.

roborock s50

Пошук через google Об'єктив: як відключити і повернути старий пошук картинок у Chrome

Google нещодавно в порядку заходів щодо усунення чергової вразливості терміново оновила Chrome. Після чого картинки браузер "раптово" почав шукати по-новому, тільки через сервіс Lens, або через Гугл Об'єктив. Отже, зараз коротко про те, як відключити Google Об'єктив у пошуку.

Насправді, Lens або Об'єктив – сервіс вже давно не новий і користувачам мобільної версії Chrome добре знайомий.

Пошук через Об'єктив у гугл хром