Еволюція iPhone: як змінився знаменитий гаджет з дня виходу першої моделі

Всі "яблукомани" мають свого улюбленця. Для когось це iPhone 7 Plus, для інших Айфон 11 64 гб, а хтось радіє 13 Айфону. У червні (у США) та листопаді (в іншому світі) 2022 року виповнилося 15 років з того часу, як компанія Apple випустила перший iPhone — пристрій, який здійснив революцію в історії людства взагалі, і в понятті мобільного телефону зокрема. А ще він зробив Apple однією з найдорожчих компаній у світі.

Першу модель iPhone було продано в кількості 2,2 мільярда екземплярів всього за рік продажів.

iphone

Смартфон Samsung Galaxy A52 – беззаперечний хіт продажів на ринку мобільних пристроїв

Samsung Galaxy A52

Сьогодні наявність мобільного телефону у людини – це не розкіш, а базова необхідність. Він є у кожного, навіть у дитини. Нова модель корейського бренду смартфон Samsung Galaxy A52 128Gb виявилась покращеною версією свого попередника. Вона привертає увагу багатьох. Разом із цим новинка дістала і більш високу ціну. Тож нумо розбиратися що і до чого.

Capmonster: які краще вибрати проксі для роботи з Капмонстер

Щоб захистити користувачів від спаму, Google запровадила інструмент рекапчу. Таке рішення помітно ускладнило життя багатьох категорій користувачів. Просувати бізнес в інтернеті після запуску API стало складніше.

Рекапча не дозволяє автоматизувати деякі процеси, які маркетологи, таргетологи, аналітики раніше використовували у роботі.

Вирішенням проблеми стало використання спеціального софту. Одним із популярних програмних забезпечень став Capmonster. Це розпізнавальник рекапч високої ефективності. Щоб отримати доступ до всіх можливостей, використовуйте мобільні проксі для Capmonster. Наприклад, https://mproxy.top/blog/proksi-dlya-recaptcha

Капмонстер проти рекапчі

Яким буде телебачення в майбутньому

Поява перших моделей телевізорів з можливістю виходу до Інтернету назавжди змінила сферу ТБ. Тепер можна підключити телебачення без кабелів та контрактів і дивитися його в будь-який час. До того ж, така можливість доступна не лише для Smart TV, але й для смартфонів і планшетів. Але яким буде телебачення в майбутньому? Нумо поміркуймо на цю тему.

Інтернет телебачення майбутнього

Майбутнє за електромобілями

Електромобіль Apple

Електромобілі – новий тренд на автомобільному ринку. До того ж, випуском машин з електричними мотором цікавляться не тільки імениті автовиробники, а й компанії, які досі ніколи не займалися виробництвом транспорту. За останній рік курс на електромобілі взяли багато виробників електроніки. Так, про плани з випуску екологічних машин уже заявили Xiaomi, Huawei та Google. Також, подейкують, власний автомобіль розробляє і компанія Apple. То чим же електромобілі так приваблюють виробників та покупців? Давайте розбиратися разом з автомобільними експертами infoportal.in.ua

Xiaomi Mi RoboRock S50: функціонал і технічні характеристики

Дотримання санітарних норм в домі базується на регулярному усуненні бруду та пилу. Сучасна техніка дозволяє відчутно підвищити ефективність прибирання і скоротити витрати часу на його виконання. Але виробники не зупиняються і продовжують вдосконалювати пристрої.

Поява на ринку першого робота-пилососа стала визначною подією. Пристрій, що прибирає пил та інші різновиди забруднення без участі людини, миттєво набув неабиякої популярності. Перші моделі мали певні обмеження та недоліки. Споживачі з нетерпінням чекали випуску вдосконалених роботів-пилососів. Прориву вдалося досягти технологам компанії Xiaomi. Торгова марка пропонує удосконалений пристрій, що істотно відрізняється від перших моделей.

roborock s50