Протягом найближчих десятиліть у всьому світі інтернет-телебачення замінить лінійне

Яким буде телебачення в майбутньому

Поява перших моделей телевізорів з можливістю виходу до Інтернету назавжди змінила сферу ТБ. Тепер можна підключити телебачення без кабелів та контрактів і дивитися його в будь-який час. До того ж, така можливість доступна не лише для Smart TV, але й для смартфонів і планшетів. Але яким буде телебачення в майбутньому? Нумо поміркуймо на цю тему.

Інтернет телебачення майбутнього

Детальніше: Протягом найближчих десятиліть у всьому світі інтернет-телебачення замінить лінійне

5 помилок при покупці смартфона

5 помилок при покупці смартфона

Здавалося б, що складного в тому, щоб вибрати відповідний смартфон? У більшості випадків ми зупиняємося на популярному або просто дуже вдалому варіанті, але це зовсім не означає, що ми не допускаємо помилок. Часто виявляється, що на ринку є більш відповідний для нас варіант. Саме для того, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому, ми зібрали 5 найпоширеніших помилок, які допускаються при покупці нового смартфона.

Ми віримо рекламним роликам

Як правильно купувати смартфон

Незважаючи на імунітет, який виробився у нас з часом до реклами, ми все ж віримо їй частіше, ніж хотілося б це визнавати. Вдало зняті кадри і смартфон, виставлений в найпривабливішому світлі можуть захопити увагу будь-якого глядача. Але в глибині душі ми точно знаємо, що не можна вірити тільки візуальному враженню. Наприклад, яким би красивим і глянсовим не здавалося корпус смартфона, нам не показують в рекламі, як він буде виглядати після того, як на ньому з'являться відбитки пальців, та й основні характеристики в рекламі, зазвичай, не згадуються. Саме тому, завжди варто досліджувати конкретний смартфон докладніше, якщо вам сподобався його зовнішній вигляд в рекламі. Всі основні характеристики можна знайти на сайті виробника або магазину, а для того, щоб дізнатися про функціонал, можна звернутися до відгуків користувачів.

Детальніше: 5 помилок при покупці смартфона

Xiaomi Mi RoboRock S50: вдосконалений робот-пилосос з широким функціоналом

Xiaomi Mi RoboRock S50: функціонал і технічні характеристики

Дотримання санітарних норм в домі базується на регулярному усуненні бруду та пилу. Сучасна техніка дозволяє відчутно підвищити ефективність прибирання і скоротити витрати часу на його виконання. Але виробники не зупиняються і продовжують вдосконалювати пристрої.

Поява на ринку першого робота-пилососа стала визначною подією. Пристрій, що прибирає пил та інші різновиди забруднення без участі людини, миттєво набув неабиякої популярності. Перші моделі мали певні обмеження та недоліки. Споживачі з нетерпінням чекали випуску вдосконалених роботів-пилососів. Прориву вдалося досягти технологам компанії Xiaomi. Торгова марка пропонує удосконалений пристрій, що істотно відрізняється від перших моделей.

roborock s50

Детальніше: Xiaomi Mi RoboRock S50: вдосконалений робот-пилосос з широким функціоналом

Як вибрати автомобільний навігатор

Як вибрати автомобільний навігатор

Зміст

  • 1 Дисплей
  • 2 Пам'ять навігатора і вибір карти
  • 3 Розташування навігатора
  • 4 Пробки в навігаторі
  • 5 Корисні функції

 Як вибрати автомобільний навігатор

Детальніше: Як вибрати автомобільний навігатор

Як правильно підібрати матрац для дитячого ліжка?

Вибір матраца для дитячого ліжка: основні правила

Сучасний ринок пропонує величезний вибір дитячих ліжок, які відрізняються між собою як за кольорами, так за дизайном. Крім класичних варіантів, можна знайти моделі у вигляді автомобілів, трансформерів та навіть казкових карет. Але самого лише ліжка недостатньо для того, щоб забезпечити міцний і здоровий сон дитини. Важливо правильно підібрати матрац і тут батьки можуть зіткнутися з безліччю питань, починаючи від вибору ступеня жорсткості і закінчуючи його вартістю.

Основні вікові вимоги

Купуючи матраци в дитяче ліжечко, в першу чергу потрібно враховувати вік дитини:

  • Для малюків віком до трьох років бажано купувати жорсткі і безпружинні моделі. Рекомендується, щоб наповнювач був натуральним, це дозволить запобігти можливим алергічним реакціям.
  • Средньожорсткі варіанти оптимально підійдуть для дітей 3-7 років. Жорсткі моделі краще не купувати, оскільки в такому віці організм переходить в активну фазу розвитку, відповідно, у людини починає формуватися опорно-рухова система. Крім того, малюки в ліжках часто не тільки відпочивають, а й грають. Для такого віку рекомендується використовувати вироби з помірною жорсткістю.
  • Для дітей шкільного віку найкраще підходять двосторонні ортопедичні вироби. Основна особливість даних моделей полягає в тому, що вони можуть підлаштовуватися під форму тіла, що важливо для зростаючого організму.

Вікові вимоги до матраців

Детальніше: Як правильно підібрати матрац для дитячого ліжка?