Жіночий журнал

 5 помилок при покупці смартфона

5 помилок при покупці смартфона

Здавалося б, що складного в тому, щоб вибрати відповідний смартфон? У більшості випадків ми зупиняємося на популярному або просто дуже вдалому варіанті, але це зовсім не означає, що ми не допускаємо помилок. Часто виявляється, що на ринку є більш відповідний для нас варіант. Саме для того, щоб уникнути подібних ситуацій в майбутньому, ми зібрали 5 найпоширеніших помилок, які допускаються при покупці нового смартфона.

Ми віримо рекламним роликам

Як правильно купувати смартфон

Незважаючи на імунітет, який виробився у нас з часом до реклами, ми все ж віримо їй частіше, ніж хотілося б це визнавати. Вдало зняті кадри і смартфон, виставлений в найпривабливішому світлі можуть захопити увагу будь-якого глядача. Але в глибині душі ми точно знаємо, що не можна вірити тільки візуальному враженню. Наприклад, яким би красивим і глянсовим не здавалося корпус смартфона, нам не показують в рекламі, як він буде виглядати після того, як на ньому з'являться відбитки пальців, та й основні характеристики в рекламі, зазвичай, не згадуються. Саме тому, завжди варто досліджувати конкретний смартфон докладніше, якщо вам сподобався його зовнішній вигляд в рекламі. Всі основні характеристики можна знайти на сайті виробника або магазину, а для того, щоб дізнатися про функціонал, можна звернутися до відгуків користувачів.

Як вибрати автомобільний навігатор

Як вибрати автомобільний навігатор

Зміст

  • 1 Дисплей
  • 2 Пам'ять навігатора і вибір карти
  • 3 Розташування навігатора
  • 4 Пробки в навігаторі
  • 5 Корисні функції

 Як вибрати автомобільний навігатор

Xiaomi Mi RoboRock S50: вдосконалений робот-пилосос з широким функціоналом

Xiaomi Mi RoboRock S50: функціонал і технічні характеристики

Дотримання санітарних норм в домі базується на регулярному усуненні бруду та пилу. Сучасна техніка дозволяє відчутно підвищити ефективність прибирання і скоротити витрати часу на його виконання. Але виробники не зупиняються і продовжують вдосконалювати пристрої.

Поява на ринку першого робота-пилососа стала визначною подією. Пристрій, що прибирає пил та інші різновиди забруднення без участі людини, миттєво набув неабиякої популярності. Перші моделі мали певні обмеження та недоліки. Споживачі з нетерпінням чекали випуску вдосконалених роботів-пилососів. Прориву вдалося досягти технологам компанії Xiaomi. Торгова марка пропонує удосконалений пристрій, що істотно відрізняється від перших моделей.

roborock s50

Як правильно підібрати матрац для дитячого ліжка?

Вибір матраца для дитячого ліжка: основні правила

Сучасний ринок пропонує величезний вибір дитячих ліжок, які відрізняються між собою як за кольорами, так за дизайном. Крім класичних варіантів, можна знайти моделі у вигляді автомобілів, трансформерів та навіть казкових карет. Але самого лише ліжка недостатньо для того, щоб забезпечити міцний і здоровий сон дитини. Важливо правильно підібрати матрац і тут батьки можуть зіткнутися з безліччю питань, починаючи від вибору ступеня жорсткості і закінчуючи його вартістю.

Основні вікові вимоги

Купуючи матраци в дитяче ліжечко, в першу чергу потрібно враховувати вік дитини:

  • Для малюків віком до трьох років бажано купувати жорсткі і безпружинні моделі. Рекомендується, щоб наповнювач був натуральним, це дозволить запобігти можливим алергічним реакціям.
  • Средньожорсткі варіанти оптимально підійдуть для дітей 3-7 років. Жорсткі моделі краще не купувати, оскільки в такому віці організм переходить в активну фазу розвитку, відповідно, у людини починає формуватися опорно-рухова система. Крім того, малюки в ліжках часто не тільки відпочивають, а й грають. Для такого віку рекомендується використовувати вироби з помірною жорсткістю.
  • Для дітей шкільного віку найкраще підходять двосторонні ортопедичні вироби. Основна особливість даних моделей полягає в тому, що вони можуть підлаштовуватися під форму тіла, що важливо для зростаючого організму.

Вікові вимоги до матраців