Розвиваючі ігри для дітей

 Розвиваючі ігри для дітей

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.68 (14 Votes)

 5 розвиваючих ігор для дітей 3-6 років: розповідь по картинках, веселі малюнки і книга своїми руками

 Школярі приступили до навчання, дошкільнята почали до школи готуватися, і батькам інших малюків теж не терпиться їх чому-небудь навчити. Пропонуємо робити це в грі. Навчитися складати розповідь можна за допомогою сімейних фотографій або іграшок, а полюбити читання допоможе власноручно видана книга!

Частини тварин: розвиваюча гра для дітей

 Запропонуйте дитині підібрати голови і хвости різних тварин. Або нехай він повеселиться, створюючи нових диво-звірів!

Що знадобиться:

-          Зображення тварин з журналів або недорогих книжок з картинками

-          Ножиці

-          Клей

-          Листи щільного паперу

1.         Виріжте зображення різних тварин. Розріжте картинки навпіл, розділивши головну частину і хвостову.

2.         Покладіть половинки картинок з головами на підлогу або на стіл перед дитиною. Дістаньте одну з половинок з хвостом і дайте дитині підібрати до нього відповідну голову.

3.         Нехай дитина наклеїть ціле тварина на аркуш паперу. Запропонуйте дитині спеціально переплутати голови і хвости, щоб вийшли нові смішні звіри!

Як зберігати грудне молоко

Як зберігати грудне молоко

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.71 (7 Votes)

Як зберігати грудне молокоБагато мам цікавляться питанням, як заморозити грудне молоко для того, щоб було чим нагодувати немовля в їх відсутність. Для дитячого організму материнське молоко є незамінним продуктом, так що, чим довше триватиме грудне вигодовування, тим краще.
Як бути, якщо у годуючої матусі виникли непередбачені обставини і їй треба на деякий час залишити немовля? Або, що ще гірше, вона захворіла, і їй прописаний курс антибіотиків. Лікарі попереджають, що поєднувати годування і прийом антибіотиків категорично заборонено. Як же бути? Звичайно, можна відмовитися від грудного вигодовування і перейти на штучне. Але не квапитеся з висновками, адже для екстрених випадків можна використати заморожене грудне молоко.

Як правильно заморозити грудне молоко

Отже, якщо вам необхідно покинути дитину на деякий час, і ви маєте достатню кількість грудного молока, зціджуйте його його після кожного годування. Молоко слід зберігати в пляшечках невеликого об'єму, близько 130 мл. Тобто, в пляшечці має бути молоко на одне годування. Заздалегідь пляшечку необхідно добре промити, обдати окропом і висушити. Тепер можна переливати грудне молоко з місткості для зціджування в підготовлену пляшечку. Запам'ятайте, що при замерзанні молоко збільшується в об'ємах, так що не можна заповнювати пляшечку або контейнер для зберігання молоком під зав'язку. Після цього поставте пляшечку в холодильник і, дочекавшись повного охолодження, приберіть в морозильну камеру.

Фарбування волосся під час вагітності

Фарбування волосся під час вагітності

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (3 Votes)

Фарбування під час вагітностіФарбування волосся під час вагітності викликає безліч суперечок не лише серед матусь, але і серед фахівців - зовсім не перукарів, а лікарів. Однозначної думки немає, але передумов відмовитися від цієї затії аж занадто.

Фарбування волосся при вагітності - 5 НІ

-          Ризик алергічної реакції стає незрівнянно вище, ніж був. Навіть якщо раніше у вас не спостерігалося алергії, не факт, що її не виникне.

-          Симптоми токсикозу в перукарні можуть загостритися. І знову ж таки, з'явитися, якщо у вас їх не було. Причиною тому можуть стати неприємні запахи, які, так або інакше є в перукарні. Можливо для вас використовують найбезпечнішу фарбу, а для когось хто поряд з вами або займав ваше місце годину тому використали стійку фарбу на аміачній основі.

Вітаміни для дітей

Вітаміни для дітей

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Вітаміни для дітейЗростаючий дитячий організм особливо потребує вітамінів. Значення цих біологічно-активних речовин для здоров'я дітей величезне. Про те, навіщо вітаміни дитячому організму, коли треба давати дитині вітаміни і які, і піде сьогодні мова.

Вітаміни потрібні для нормального зростання дитячого організму, забезпечення кровотворної функції, для здорової нервової системи, міцного імунітету, роботи залоз внутрішньої секреції, статевої функції і багато інших процесів життєдіяльності дитини.
Якщо в організм потрапляє недостатньо вітамінів, то розвивається гіповітаміноз, симптомами якого можуть бути : поганий апетит, зниження працездатності, підвищена стомлюваність. Крайній прояв вітамінної недостатності - авітаміноз, виникає дуже рідко і характеризується певними захворюваннями: рахіт, хвороба бері-бері, цинга і інші.

Розрахувати овуляцію

Розрахувати овуляцію

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.39 (9 Votes)

Овуляція (від латинського ovum - 'яйце') - процес, при якому в черевну порожнину з фолікула потрапляє яйцеклітина, готова до запліднення. Цей процес триває у жінок, починаючи з моменту статевого дозрівання й закінчуючи початковою стадією клімаксу. Процес овуляції припиняється у жінок лише під час вагітності. Поняття овуляції і зачаття - це два взаємопов'язаних між собою поняття. В день овуляції жіночий організм повністю готовий до запліднення. За великим рахунком, овуляція, це і є день циклу, коли яйцеклітина знаходиться в стані готовності до запліднення.

День овуляції буває раз на 20-35 днів. Цей період залежить від тривалості менструального циклу. Овуляція, як правило, настає в середині циклу, зазвичай за 12-16 днів до менструації, в середньому за 14 днів.

Розрахувати овуляцію - онлайн калькулятор

Щоб вирахувати день овуляції, скористайтесь нашим сервісом, проте пам'ятайте, що наступ цього дня залежить від безлічі факторів, які суто індивідуальні.

розрахувати овуляцію онлайн Дата початку останньої менструації:


День: Місяць: Рік:

Тривалість циклу: днів

Менструація: днейДата овуляції:

Пам'ятайте, що овуляція може настати в діапазоні +/- 2 дні, від розрахункового, тому стовідсотковий результат може дати тільки УЗД.

Як відучити дитину від соски

Як відучити дитину від соски

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Як відучити дитину від соскиНовонароджена дитина не просто додає клопоту, він забирає практично весь ваш час і в даному випадку соска є вашим надійним союзником, який дозволяє хоча б трохи перепочити, отримавши пару вільних хвилин. Але час йде і настає пора відучити дитину від соски, а от як це зробити, ми і розповімо сьогодні. Сьогодні ми розповімо не тільки про те, як відучити дитину від соски, але і про те, коли необхідно почати відучувати, як це зробити правильно, але в першу чергу, звичайно ж, ми розповімо про те, що, ні в якому разі не можна робити, відучуючи дитину від соски. Отже, читайте!

Як відучити дитину від соски - чого точно не можна робити

Відучуючи дитину від соски, пам'ятайте, що ні в якому разі не можна:
Для того, щоб відучити дитину від соски багато радять намазати її гірчицею. Так от, цього робити не можна!!! Поставте себе на місце дитини. Що, не подобається? Правильно. Для того, щоб відучити дитину від соски абсолютно немає ніякої необхідності перетворюватися в садиста, та ще й по відношенню до власної дитини.
Також не варто, намагаючись відучити дитину смоктати соску розмочалювати її, так як існує небезпека, що дитина подавиться її фрагментами. Погодитеся, що йти на такий ризик сенсу немає, тим більше, що існує купа інших способів.

Як відучити дитину від соски 2

Як відучити дитину від соски

(продовження)

Початок статті Як відучити дитину від соски

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 

Друга методика, як відучити дитину від соски - різке відлучення

 

Як відучити дитину сосати соскуЗастосовувати цю методику відучення від соски можна тільки до більш дорослих дітей, які вже усвідомлено контролюють свої вчинки. Ми вже говорили, що краще всього відучити дитину від соски у віці до року, в середньому від 6 до 9 місяців, але далеко не всі діти можуть відучитися в цьому віці. Часто вдається зробити це в віці від 1.5 до 3 років, і в цьому немає нічого страшного. Ось починаючи з 1.5 років і можна починати відучувати дитину від соски використовуючи цю методику. Насправді, нічого особливо різкого в даній методиці відлучення малюка від соски немає, і ніяких психологічних травм завдано не буде, але вона трохи більш різка, ніж перша.
Починайте поступово обмежувати час проведений дитиною з соскою. Перестаньте брати її з собою на вулицю, не дозволяйте дитині смоктати соску під час перегляду мультиків та ігор. Взагалі, давайте дитині її тільки перед сном.

Як розвинути таланти дитини

Як розвинути таланти дитини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.10 (5 Votes)

Як розвинути таланти дитиниТаланти і здібності починають проявлятися у дітей у віці двох-трьох років, коли у дитини формується інтерес до навколишнього світу. Проте багато батьків починають задумуватись про розвиток здібностей своєї дитини тільки тоді, коли та починає ходити в школу. В якому віці починати займатися розвитком інтелектуального і творчого потенціалу дитини? Психологи називають різні терміни - від півтора до п'яти років.

Як зробити браслет з гумок

Як зробити браслет з гумок

Фото та відео

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Як зробити браслет з гумок фотоБраслет – незвичайна прикраса, якщо його носити на зап'ясті. Оригінальне кільце на руці, виконане у гарних кольорах, робить людину особливо помітною для оточуючих. Браслети з гумок можуть носити будь-хто з дітей і дорослих, незалежно від статі і віку, однак простий виріб підійде найбільше саме жіночій половині.

Адже, хто, як не маленькі дівчатка, захочуть спробувати себе в такій ручній роботі? Ті з них, хто любить майструвати зможуть створити для себе різнокольорові прикраси, щоб сподобатися хлопчикам.

Історія браслетів та їх роль

Браслети мають довгу і цікаву історію свого існування. З'явилися вони ще в давнину, як і багато інших предметів подібного типу: кільця, намиста, сережки, підвіски. Спочатку для людей ці речі служили в якості захисних оберегів, які охороняли давніх жителів від злих духів матінки-природи. Браслетам надавали магічне значення, а у багатьох племен і народів їх носіння було обов'язковим. Кожен браслет символізував ставлення конкретної людини до релігії, влади, також, він міг розповісти і про саму людину, її життя, статусне становище серед людей. Більш дорогі і рідкісні амулети носили при собі вожді і правителі, шановані члени суспільства. Відлунням того часу залишилося кілька традицій, у тому числі й така, як зробити браслет своїми руками в знак дружби, братських уз, любові, спільної справи, на удачу. У таких випадках подібна річ відіграє роль амулету, носиться небагатьма учасниками певного союзу, для яких даний атрибут важливий і дорогий.

Браслет з намистинами з гумок

Браслет з намистинами

Два варіанти

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Лаконічна модель браслету з гумок з намистинами

1. Знадобиться близько 20 гумочок, 5-6 намистин, 1 застібка. Всі дії виконуються вручну, бо створення виробу не вимагає використання яких-небудь інструментів. У разі якщо отвір намистини вузький, для зручності можна застосувати гачок.

Браслет з намистинами

2. Взявши три гумки, одну – з одного боку, дві – з іншого, необхідно вкласти одну в дві.

Як навчити дитину вимовляти Р

Як навчити дитину вимовляти Р

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як навчити дитину вимовляти Р«Як навчити дитину говорити Р? Чи дасть ефект проведення вдома артикуляційної гімнастики для звуку Р? Що робити, якщо дитина ніяк не може навчитися вимовляти цей звук, хоча інші звуки давно вже вимовляє правильно?», — ці питання хвилюють багатьох мам і татусь. Добре, якщо поруч є логопед. А якщо логопеда немає, то що ж – так і залишатися людині картавою на все життя? Вихід з ситуації є! Допомогти дитині навчитися вимовляти звук Р батьки можуть самостійно. Головне – використовувати правильні і ефективні способи допомоги дитині.

Багато батьків, а також педагоги, які не мають спеціальної логопедичної освіти, успішно допомогли своїм дітям навчитися вимовляти Р, використовуючи вітчизняну методику розвитку мовлення. Ця методика багаторазово використовувалася і завжди давала хороший результат.

Як визначити вагітність до затримки?

Як визначити вагітність до затримки?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як визначити вагітність до затримкиОдне з найбільш поширених питань у жінок, які мріють зачати дитину або, навпаки, бояться небажаної вагітності: "Як визначити вагітність до затримки?" Одна чекає не дочекається стати мамою, ну, а інша хоче перервати небажану вагітність як можна швидше, адже чим раніше проведений аборт, тим менша ймовірність ускладнень. Лікарі стверджують, що наявність вагітності можна підтвердити або спростувати тільки після спеціальних аналізів. Насправді, є кілька ознак того, що наступила вагітність.

Перші ознаки вагітності до затримки

Перші ознаки вагітності з'являються ще до затримки, але вони бувають не у всіх жінок.