Дихальна гімнастика для дітей

Дихальна гімнастика для дітей

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.17 (3 Votes)

Дихальна гімнастика для дітейВправи для дихання  корисні не лише для профілактики простудних захворювань, бронхітів і синуситів, вони навчають дитину правильному диханню. Недаремно, елементи дихальної гімнастики обов'язково включають в комплекс вправ на зайнятті фізкультурою дитячі сади.

 Пропонований нами нескладний комплекс вправ для правильного дихання можна виконувати вдома, в дитячому саду, на прогулянці.

 Підготовча вправа

Початкове положення. Стоячи, сидячи або лежачи.

Виконання. Закрити очі, постаратися заспокоїтися, розслабитися. Робимо глибокий вдих і затримуємо дихання наскільки можливо. Виконуємо 5-10 разів.

 Вправа "Повітряна кулька"

Початкове положення. Стоячи, сидячи або лежачи, поклавши руки на нижню частину ребер.

Виконання. Перед виконанням вправи треба видихнути повітря з грудної клітки  ротом, щоб вона втягнулася. Потім повільно робимо вдих через ніс, а видих -  ротом. При виконанні вправи обов'язково треба стежити, щоб живіт і плечі залишалися нерухомими. Вправу виконуємо 6-10 разів.

Детальніше: Дихальна гімнастика для дітей

Розвиваючі ігри для дітей

 Розвиваючі ігри для дітей

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (15 Votes)

 5 розвиваючих ігор для дітей 3-6 років: розповідь по картинках, веселі малюнки і книга своїми руками

 Школярі приступили до навчання, дошкільнята почали до школи готуватися, і батькам інших малюків теж не терпиться їх чому-небудь навчити. Пропонуємо робити це в грі. Навчитися складати розповідь можна за допомогою сімейних фотографій або іграшок, а полюбити читання допоможе власноручно видана книга!

Частини тварин: розвиваюча гра для дітей

 Запропонуйте дитині підібрати голови і хвости різних тварин. Або нехай він повеселиться, створюючи нових диво-звірів!

Що знадобиться:

-          Зображення тварин з журналів або недорогих книжок з картинками

-          Ножиці

-          Клей

-          Листи щільного паперу

1.         Виріжте зображення різних тварин. Розріжте картинки навпіл, розділивши головну частину і хвостову.

2.         Покладіть половинки картинок з головами на підлогу або на стіл перед дитиною. Дістаньте одну з половинок з хвостом і дайте дитині підібрати до нього відповідну голову.

3.         Нехай дитина наклеїть ціле тварина на аркуш паперу. Запропонуйте дитині спеціально переплутати голови і хвости, щоб вийшли нові смішні звіри!

Детальніше: Розвиваючі ігри для дітей

Як зберігати грудне молоко

Як зберігати грудне молоко

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.71 (7 Votes)

Як зберігати грудне молокоБагато мам цікавляться питанням, як заморозити грудне молоко для того, щоб було чим нагодувати немовля в їх відсутність. Для дитячого організму материнське молоко є незамінним продуктом, так що, чим довше триватиме грудне вигодовування, тим краще.
Як бути, якщо у годуючої матусі виникли непередбачені обставини і їй треба на деякий час залишити немовля? Або, що ще гірше, вона захворіла, і їй прописаний курс антибіотиків. Лікарі попереджають, що поєднувати годування і прийом антибіотиків категорично заборонено. Як же бути? Звичайно, можна відмовитися від грудного вигодовування і перейти на штучне. Але не квапитеся з висновками, адже для екстрених випадків можна використати заморожене грудне молоко.

Як правильно заморозити грудне молоко

Отже, якщо вам необхідно покинути дитину на деякий час, і ви маєте достатню кількість грудного молока, зціджуйте його його після кожного годування. Молоко слід зберігати в пляшечках невеликого об'єму, близько 130 мл. Тобто, в пляшечці має бути молоко на одне годування. Заздалегідь пляшечку необхідно добре промити, обдати окропом і висушити. Тепер можна переливати грудне молоко з місткості для зціджування в підготовлену пляшечку. Запам'ятайте, що при замерзанні молоко збільшується в об'ємах, так що не можна заповнювати пляшечку або контейнер для зберігання молоком під зав'язку. Після цього поставте пляшечку в холодильник і, дочекавшись повного охолодження, приберіть в морозильну камеру.

Детальніше: Як зберігати грудне молоко

Фарбування волосся під час вагітності

Фарбування волосся під час вагітності

  1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (3 Votes)

Фарбування під час вагітностіФарбування волосся під час вагітності викликає безліч суперечок не лише серед матусь, але і серед фахівців - зовсім не перукарів, а лікарів. Однозначної думки немає, але передумов відмовитися від цієї затії аж занадто.

Фарбування волосся при вагітності - 5 НІ

-          Ризик алергічної реакції стає незрівнянно вище, ніж був. Навіть якщо раніше у вас не спостерігалося алергії, не факт, що її не виникне.

-          Симптоми токсикозу в перукарні можуть загостритися. І знову ж таки, з'явитися, якщо у вас їх не було. Причиною тому можуть стати неприємні запахи, які, так або інакше є в перукарні. Можливо для вас використовують найбезпечнішу фарбу, а для когось хто поряд з вами або займав ваше місце годину тому використали стійку фарбу на аміачній основі.

Детальніше: Фарбування волосся під час вагітності

Вітаміни для дітей

Вітаміни для дітей

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Вітаміни для дітейЗростаючий дитячий організм особливо потребує вітамінів. Значення цих біологічно-активних речовин для здоров'я дітей величезне. Про те, навіщо вітаміни дитячому організму, коли треба давати дитині вітаміни і які, і піде сьогодні мова.

Вітаміни потрібні для нормального зростання дитячого організму, забезпечення кровотворної функції, для здорової нервової системи, міцного імунітету, роботи залоз внутрішньої секреції, статевої функції і багато інших процесів життєдіяльності дитини.
Якщо в організм потрапляє недостатньо вітамінів, то розвивається гіповітаміноз, симптомами якого можуть бути : поганий апетит, зниження працездатності, підвищена стомлюваність. Крайній прояв вітамінної недостатності - авітаміноз, виникає дуже рідко і характеризується певними захворюваннями: рахіт, хвороба бері-бері, цинга і інші.

Детальніше: Вітаміни для дітей

Розрахувати овуляцію

Розрахувати овуляцію

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.45 (10 Votes)

Овуляція (від латинського ovum - 'яйце') - процес, при якому в черевну порожнину з фолікула потрапляє яйцеклітина, готова до запліднення. Цей процес триває у жінок, починаючи з моменту статевого дозрівання й закінчуючи початковою стадією клімаксу. Процес овуляції припиняється у жінок лише під час вагітності. Поняття овуляції і зачаття - це два взаємопов'язаних між собою поняття. В день овуляції жіночий організм повністю готовий до запліднення. За великим рахунком, овуляція, це і є день циклу, коли яйцеклітина знаходиться в стані готовності до запліднення.

День овуляції буває раз на 20-35 днів. Цей період залежить від тривалості менструального циклу. Овуляція, як правило, настає в середині циклу, зазвичай за 12-16 днів до менструації, в середньому за 14 днів.

Розрахувати овуляцію - онлайн калькулятор

Щоб вирахувати день овуляції, скористайтесь нашим сервісом, проте пам'ятайте, що наступ цього дня залежить від безлічі факторів, які суто індивідуальні.

розрахувати овуляцію онлайн Дата початку останньої менструації:


День: Місяць: Рік:

Тривалість циклу: днів

Менструація: днейДата овуляції:

Пам'ятайте, що овуляція може настати в діапазоні +/- 2 дні, від розрахункового, тому стовідсотковий результат може дати тільки УЗД.

Детальніше: Розрахувати овуляцію

Як відучити дитину від соски

Як відучити дитину від соски

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Як відучити дитину від соскиНовонароджена дитина не просто додає клопоту, він забирає практично весь ваш час і в даному випадку соска є вашим надійним союзником, який дозволяє хоча б трохи перепочити, отримавши пару вільних хвилин. Але час йде і настає пора відучити дитину від соски, а от як це зробити, ми і розповімо сьогодні. Сьогодні ми розповімо не тільки про те, як відучити дитину від соски, але і про те, коли необхідно почати відучувати, як це зробити правильно, але в першу чергу, звичайно ж, ми розповімо про те, що, ні в якому разі не можна робити, відучуючи дитину від соски. Отже, читайте!

Як відучити дитину від соски - чого точно не можна робити

Відучуючи дитину від соски, пам'ятайте, що ні в якому разі не можна:
Для того, щоб відучити дитину від соски багато радять намазати її гірчицею. Так от, цього робити не можна!!! Поставте себе на місце дитини. Що, не подобається? Правильно. Для того, щоб відучити дитину від соски абсолютно немає ніякої необхідності перетворюватися в садиста, та ще й по відношенню до власної дитини.
Також не варто, намагаючись відучити дитину смоктати соску розмочалювати її, так як існує небезпека, що дитина подавиться її фрагментами. Погодитеся, що йти на такий ризик сенсу немає, тим більше, що існує купа інших способів.

Детальніше: Як відучити дитину від соски

Як відучити дитину від соски 2

Як відучити дитину від соски

(продовження)

Початок статті Як відучити дитину від соски

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

 

Друга методика, як відучити дитину від соски - різке відлучення

 

Як відучити дитину сосати соскуЗастосовувати цю методику відучення від соски можна тільки до більш дорослих дітей, які вже усвідомлено контролюють свої вчинки. Ми вже говорили, що краще всього відучити дитину від соски у віці до року, в середньому від 6 до 9 місяців, але далеко не всі діти можуть відучитися в цьому віці. Часто вдається зробити це в віці від 1.5 до 3 років, і в цьому немає нічого страшного. Ось починаючи з 1.5 років і можна починати відучувати дитину від соски використовуючи цю методику. Насправді, нічого особливо різкого в даній методиці відлучення малюка від соски немає, і ніяких психологічних травм завдано не буде, але вона трохи більш різка, ніж перша.
Починайте поступово обмежувати час проведений дитиною з соскою. Перестаньте брати її з собою на вулицю, не дозволяйте дитині смоктати соску під час перегляду мультиків та ігор. Взагалі, давайте дитині її тільки перед сном.

Детальніше: Як відучити дитину від соски 2

Як розвинути таланти дитини

Як розвинути таланти дитини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.10 (5 Votes)

Як розвинути таланти дитиниТаланти і здібності починають проявлятися у дітей у віці двох-трьох років, коли у дитини формується інтерес до навколишнього світу. Проте багато батьків починають задумуватись про розвиток здібностей своєї дитини тільки тоді, коли та починає ходити в школу. В якому віці починати займатися розвитком інтелектуального і творчого потенціалу дитини? Психологи називають різні терміни - від півтора до п'яти років.

Детальніше: Як розвинути таланти дитини

Як привчити дитину до горщика

Як привчити дитину до горщика

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Як привчити дитину до горщикаПрактично всі мами знають, коли малюк почне повзати, коли ходити, але мало хто знає, та і мало хто замислюється, коли і найголовніше як привчити дитину до туалету. Постійно на різних інтернет форумах задаються одні і ті ж питання: що робити, якщо дитина боїться горщика, коли треба привчити дитину горщика, як швидко і легко привчити дитину до горщика? Але, чітких та однозначних відповідей на ці питання не отримують, так як їх просто немає. Немає чіткої інструкції, як правильно привчити дитину ходити до горщика, бо все дуже індивідуально.

Правда що привчати дитину ходити до горщика це важка праця?

Не варто слухати своїх численних знайомих, які радячи, як привчати малюка будуть стверджувати, що це непросто і, що це важка праця. Насправді все досить просто, в певному віці у дітей є період, коли відбувається природне звикання до цього процесу. Тому часто можна чути від молодих мам, що я от ніяк не могла привчити дитину, вся страждає, а потім раз і вийшло. Не дарма я стільки часу мучилася, і завзятість дала свої плоди - малюк привчений до горщика. Але, це сталося не тому, що дитину довго привчали, а просто тому, що якраз і настав той самий період природного звикання дитини. Але є загальні правила, коли можна привчати дитину до горщика.

Детальніше: Як привчити дитину до горщика

Штучне запліднення

Штучне запліднення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Штучне заплідненняЕКЗ - екстракорпоральне запліднення (від латинського. extra — зовні, ззовні і латинського. corpus — тіло) тобто запліднення поза тілом, скорочено ЕКЗ — допоміжна репродуктивна технологія, яка застосовується в разі безпліддя. Синоніми: «запліднення в пробірці», «in vitro», «штучне запліднення», англійською мовою позначається як IVF (in vitro fertilisation).

Під час процедури ЕКЗ жіночу яйцеклітину витягують з організму і запліднюють штучно в умовах «in vitro» - «у пробірці», отриманий таким чином ембріон, тримають в умовах інкубатора, де він розвивається протягом двох-п'яти днів, після чого його переносять у порожнину матки для подальшого розвитку і зростання.

Детальніше: Штучне запліднення

Стимуляція овуляції

Стимуляція овуляції

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Стимуляція овуляціїСтимуляція овуляції необхідна жінці, щоб стати матір'ю. Ця стаття допоможе розібратися, кому і навіщо потрібна стимуляція дозрівання яйцеклітин, а кому вона протипоказана, а також дізнатися які препарати використовують при цій процедурі.
Стимуляцію овуляції призначають жінкам, які з незрозумілих причин не можуть досягти потрібного результату. У деяких овуляція відсутня взагалі, а у деяких вона відбувається уповільнено. Стимуляція овуляції відбувається медикаментозно і зазвичай її призначають парам, які протягом довгого часу самостійно не можуть зачати дитину. Ще стимуляцію дозрівання яйцеклітин рекомендують парам, які бажають завагітніти після 40.
Але є випадки, коли стимуляція протипоказана або зовсім марна, коли немає можливості своєчасно проводити УЗД і контролювати розвиток фолікули, а також коли чоловікові поставили діагноз – безпліддя. Категорично протипоказана така процедура жінкам, у яких немає прохідності маткових труб, у цьому випадку є великий ризик позаматкової вагітності.

Детальніше: Стимуляція овуляції