Картинки квітів для дітей дошкільного віку

Картинки квітів для дітей дошкільного віку

Вивчення навколишнього світу і природи - чудовий спосіб раннього розвитку дитини. На думку відомого нейрофізіолога Глена Домана, стимуляція мозкової діяльності є важливою і необхідною для гармонійного розвитку. При цьому від ступеня навантаження на дитячий мозок у перші три роки життя немовляти багато в чому залежить рівень його інтелекту в дорослому віці.

Методика, запропонована вченим Гленом Доманом, передбачає необхідність демонстрації картинки із зображеною на ній квіткою протягом 1-3 секунд. Показуючи картку, дорослий озвучує назву об'єкта і поступово додає інші дані про розглянуту рослину.

Загальне правило для методик раннього навчання - не використовувати одну і ту ж картинку частіше 3 разів на день і не показувати її двічі поспіль. Навчання має проходити у приємній атмосфері і за гарного настрою малюка.

Картинки комах для дітей дошкільного віку

Картинки комах для дітей дошкільного віку

Вивчення комах, дозволить дітям швидше пізнавати цей чудовий світ в якому вони живуть. Тим більше, що ці маленькі, дивні рухливі створіння викликають шалене зацікавлення у малечі. 

До вашої уваги збірка картинок, або карток з комахами, які зображені яскраво і підписані великими червоними літерами. За допомогою них можна займатися за системою Глена Домана.

Згідно цієї методики, треба кілька секунд показувати дитині картинку з комахою, озвучуючи її назву.  

Звичайно, світ комах надто великий, тому ми зібрали лише тих, які найчастіше зустрічаються на території України, та і просто найвідоміші.

Також, ми додали кілька карток, на яких зображені НЕ комахи.

Картинки "фрукти" для дітей

Лимон - Картинки фрукти для дітей    Персик - Картинки фрукти для дітей

Фрукти з'явилися на планеті давним-давно. Про це свідчать знахідки археологів. Фруктами вважають солодкі плоди дерев і чагарників, але поділ цей досить умовний. У перекладі з латинської дослівно цей термін перекладається як «плід».

Що фрукт, а що овоч?

Всім відомо, що груша це фрукт, а помідор - овоч. Але, насправді, з наукової точки зору все виглядає трохи інакше. Науковці до фруктів відносять будь-який плід, який має м'якоть з насінням.  

Саме тому перець, кавун, гарбуз, квасоля, кукурудза, огірки та помідори - це все фрукти! Вони мають насіння з м'якоттю, за допомогою якого і відбувається їх розмноження. З ботанічної точки зору, горіхи, різноманітні ягоди та зернові - теж фрукти!

До овочів відносять корені, бруньки, листя та стеблини трав'янистих рослин. Листові овочі - петрушка, капуста, салат, коренеплідні - морква, редиска, буряк, стеблові - селера та імбир, брунькові - брокколі та цвітна капуста.

Картинки "овочі" для дітей дошкільного віку

Картинки овочі для дітей     Картинки овочі для дітей

Професії - картинки для дітей

Як займатися з картинками для дітей "Професії"

За допомогою картинок "Професії" для дітей, ви зможете знайомити з ними вашого малюка.

Навчальні картинки з професіями призначені для дітей від 3 до 7 років.

Ці картки - професії можна використовувати у дитячих садочках, вдома і в початкових класах.

Під час гри, задавайте дитині наступні питання:

  • Назвіть професію
  • Що робить людина цієї професії?
  • Які інструменти використовує людина цієї професії?
  • Яку користь приносить ця професія?
  • Ким би ти хотів стати в майбутньому і чому?

Картинки професій для дітей    Картинки професій для дітей

Картинки птахів для дітей дошкільного віку

Картинки птахів для дітей дошкільного віку

Діти повинні мати уявлення про птахів і користь від них вже в 5 років. А в 6-7 років розрізняти деяких пернатих за назвами. 

Чим яскравішою і різноманітнішою буде розповідь про птахів для вихованців дитсадка, чи власних дітей, тим надовше вона залишиться в пам'яті. При підготовці варто максимально задіяти усі органи сприйняття: очі, вуха і пальчики. Це означає, що треба дивитися картинки для дітей з птахами, слухати розповіді про пташок, доторкатися руками до пір'ячка.