Життя в Одесі: переваги і недоліки

Життя в Одесі: переваги і недоліки

Багато українців час від часу замислюються про переїзд. Особливо це стосується працівників IT індустрії, які не прив'язані до місця. А куди переїжджати, якщо не ближче до ласкавого Чорного моря? Одеса для цих цілей один з кращих варіантів. Це місто не даремно посідає перше місце за лояльністю жителів. Лише 25% городян хотіли б виїхати з Одеси. 

Якщо ви весь час розглядаєте краєвиди, відстежуєте погоду і шукаєте "Одесса новости" - ця стаття для вас.  Ми підготували матеріал про те, яке воно - життя в Одесі, переваги і недоліки Південної Пальміри.

Переваги і недоліки проживання в Одесі

Детальніше: Життя в Одесі: переваги і недоліки

Що вигідніше: раннє бронювання чи гарячі тури

Що вигідніше: раннє бронювання чи гарячі тури

Складна ситуація, яка склалася в усьому світі в зв'язку з пандемією коронавіруса, сильно обмежила нас в можливості подорожувати. Рамки вибору звузилися всього лише до кількох країн, кордони яких сьогодні відкриті для всіх бажаючих. Чи позначилося це на формуванні вартості авіаперельотів? Ще б пак. Через підвищений попит ціни сильно зросли, а це значить, що туристи прагнуть всіляко економити. Головне питання, яке виникає в голові у кожного: вигідніше гарячі тури чи раннє бронювання? Щоб відповісти на нього максимально точно, давайте спробуємо розібратися у термінах. Ми поспілкувалися з експертами компанії putevka.ua і готові поділитися отриманою інформацією з вами.

Що вигідніше: раннє бронювання чи гарячі тури

Детальніше: Що вигідніше: раннє бронювання чи гарячі тури

Головне про туристичні килимки

Головне про туристичні килимки

Туристичний килимок захистить від холоду і вологи, згладить нерівну поверхню, щоб вам було комфортно спати, трансформується в столик для їжі або подушку під голову.

Обрати килимок не так вже й складно, але важливо зробити це правильно. Якщо килимок буде занадто великим або занадто маленьким, він не зможе захищати від вологи та холоду, буде незручним, занадто важким або займе багато місця в рюкзаку. Вибір туристичних килимків чималенький, можете пересвідчитись на власні очі https://shambala.com.ua/kovriki/, тому щоб не зіпсувати похід, краще ще до придбання килимка дізнатися про всі тонкощі його вибору.

Туристичні килимки

Детальніше: Головне про туристичні килимки

Тури до Албанії

Тури до Албанії

Переваги відпочинку в Албанії

Албанія - це напрям, який тільки починає набирати популярність серед багатьох туристів. Це пов'язано з досить невисокими цінами, різними варіантами активності і безліччю цікавих туристичних турів.

Гарячі тури в Албанію сподобаються кожному, хто любить пригоди і подорожі. Тут є безліч незвіданих місць, видатних і цікавих архітектурних пам'яток. Відносно невисокі ціни, найчистіша вода в річках, озерах, на морі, а також безліч варіантів активності - все це приваблює туристів з усіх куточків світу. Албанія - це відмінна альтернатива для тих, хто хоче відпочити, але не витрачати великі гроші під час відпустки.

Тури до Албанії

Детальніше: Тури до Албанії

Екіпірування в радість з Norfin Pro Dry 3

Екіпірування в радість з Norfin Pro Dry 3

Найновіша модель демісезонного рибальського костюма Norfin Pro Dry 3 https://norfin.com.ua/kostum-demisezonnyy-norfin-pro-dry-3-r.m/ створена щоб приносити радість і дарувати комфорт рибалці будь-якого рівня: від любителя до професіонала. Восени, навесні або холодним літом екіпірування нового покоління не підведе і стане постійним супутником поціновувачу активного відпочинку.

Рибальський костюм Norfin

Детальніше: Екіпірування в радість з Norfin Pro Dry 3

Як вибрати валізу для ручної поклажі

Як вибрати валізу для ручної поклажі

Ручна поклажа – це предмети та особисті речі, які пасажир може не здавати в багажне відділення, а перевозити в салоні літака. Але не кожна невелика валіза підійде для ручної поклажі. Якою вона має бути?

На це питання відповісти однозначно, на жаль, не можна. Все тому, що літаки різних розмірів, і, відповідно, полки для ручного багажу теж різні. Саме з цієї причини кожна авіакомпанія виставляє свої вимоги. Зазвичай, розміри валізи для ручної поклажі в сумі не повинні перевищувати 115 см (висота 55 см + ширина 40 см + глибина 20 см) і мати вагу в межах від 5 до 10 кг. Особливу увагу треба звернути на глибину валізи – 20 см. Виробники випускають такі моделі з биркою, на якій вказано, що вони відповідають вимогам, які висуваються до ручної поклажі більшістю авіакомпаній.

Як вибрати валізу для ручної поклажі

Детальніше: Як вибрати валізу для ручної поклажі