Головне про туристичні килимки

Головне про туристичні килимки

Туристичний килимок захистить від холоду і вологи, згладить нерівну поверхню, щоб вам було комфортно спати, трансформується в столик для їжі або подушку під голову.

Обрати килимок не так вже й складно, але важливо зробити це правильно. Якщо килимок буде занадто великим або занадто маленьким, він не зможе захищати від вологи та холоду, буде незручним, занадто важким або займе багато місця в рюкзаку. Вибір туристичних килимків чималенький, можете пересвідчитись на власні очі https://shambala.com.ua/kovriki/, тому щоб не зіпсувати похід, краще ще до придбання килимка дізнатися про всі тонкощі його вибору.

Туристичні килимки

Детальніше: Головне про туристичні килимки

Екіпірування в радість з Norfin Pro Dry 3

Екіпірування в радість з Norfin Pro Dry 3

Найновіша модель демісезонного рибальського костюма Norfin Pro Dry 3 https://norfin.com.ua/kostum-demisezonnyy-norfin-pro-dry-3-r.m/ створена щоб приносити радість і дарувати комфорт рибалці будь-якого рівня: від любителя до професіонала. Восени, навесні або холодним літом екіпірування нового покоління не підведе і стане постійним супутником поціновувачу активного відпочинку.

Рибальський костюм Norfin

Детальніше: Екіпірування в радість з Norfin Pro Dry 3

Як вибрати валізу для ручної поклажі

Як вибрати валізу для ручної поклажі

Ручна поклажа – це предмети та особисті речі, які пасажир може не здавати в багажне відділення, а перевозити в салоні літака. Але не кожна невелика валіза підійде для ручної поклажі. Якою вона має бути?

На це питання відповісти однозначно, на жаль, не можна. Все тому, що літаки різних розмірів, і, відповідно, полки для ручного багажу теж різні. Саме з цієї причини кожна авіакомпанія виставляє свої вимоги. Зазвичай, розміри валізи для ручної поклажі в сумі не повинні перевищувати 115 см (висота 55 см + ширина 40 см + глибина 20 см) і мати вагу в межах від 5 до 10 кг. Особливу увагу треба звернути на глибину валізи – 20 см. Виробники випускають такі моделі з биркою, на якій вказано, що вони відповідають вимогам, які висуваються до ручної поклажі більшістю авіакомпаній.

Як вибрати валізу для ручної поклажі

Детальніше: Як вибрати валізу для ручної поклажі

Як вивчити англійську мову

Правила для вивчення англійської мови

Англійська мова вважається найбільш затребуваною в світі. Якщо ви збираєтеся подорожувати, то цілком можна володіти тільки нею, і вас будуть розуміти в більшості країн. Будьте впевнені, що англійська для всіх доступна дійсно для всіх. Кожен здатний вивчити мову та вільно розмовляти нею.

Як вивчити англійську мову

Детальніше: Як вивчити англійську мову

Значення дублікатів для процесу легалізації в Італії

Значення дублікатів для процесу легалізації в Італії

Дублікати документів для легалізації в Італії

В процесі оформлення віз, адміністративних дозволів багатьом українцям, що проживають в Італії, необхідно отримати дублікати свідоцтв. Успішно пройти бюрократичні процедури, досягнувши бажаного результату, можливо лише за умови суворого дотримання всіх вимог і термінів подання. При належній підготовці, наявності вільного часу для співпраці з різними інстанціями це можливо зробити самостійно. Але, за численними відгуками, практично завжди економніше і зручніше скористатись підтримкою спеціалізованих бюро. Професійна команда перекладачів, юристів, консультантів допоможе дотриматись процедури, розкаже про практичні нюанси, які дозволять зекономити час та ресурси.

Детальніше: Значення дублікатів для процесу легалізації в Італії

Активний туризм: обираємо найнеобхідніші речі для походу

Активний туризм: обираємо найнеобхідніші речі для походу

Активний туризм

Плануєте піший похід по дивовижним природним місцинам нашої країни? Якщо так, то для такої подорожі мало лише одного бажання та фізичної підготовки. Навіть у поході у людина повинна мати все необхідне для комфортного сну, щоб відновлювати сили та енергію для подальших навантажень. Мова йде про дві найголовніші речі для туриста: якісний намет та спальний мішок.

Детальніше: Активний туризм: обираємо найнеобхідніші речі для походу