Санаторій Ріксос Прикарпаття (Rixos) Трускавець

Один з найсучасніших та комфортабельних комплексів на всій території курорту. Орієнтований на преміальний відпочинок та бальнеологічне лікування, він розташований на природній височині на краю центрального парку міста. Тиша та спокій доповнюються особливо чистою атмосферою, наповненою запахами хвої впродовж цілого року.

Санаторій Ріксос Трускавець

Статус дитини-сироти: що потрібно знати про закордонні поїздки на відпочинок чи лікування

Щоб мати змогу виїхати за кордон з метою відпочинку або оздоровлення, діти-сироти та позбавленні батьківського піклування повинні мати відповідну довідку з підтвердженням свого статусу. З метою її отримання потрібно звернутися із заявою до обласної державної адміністрації. На сайті сервісу «Гід з державних послуг» можна дізнатися про умови надання цієї послуги.

Як вивезти сироту за кордон

Цікаві факти про Грецію, які ви могли б не знати

Усі ми вчили історію і знаємо про те, наскільки сильний вплив справила Стародавня Греція на розвиток сучасної цивілізації. У наш час могутня імперія зосередилася на невеликій території Балканського півострова, площею близько 132 000 км².

Еллада вшановує традиції своєї великої прародительки і є її прямою спадкоємицею. У сучасній Греції дуже розвинене мистецтво, і навіть знаменитий танець «Сіртакі» — це породження новітньої грецької історії, яке вплинуло на світ.

Цікаві факти про Грецію

Гарячі тури в Дубаї: чи потрібно купувати путівку?

Подорожі за кордон з кожним роком стають дедалі доступнішими. Навіть складна ситуація у світі не може вплинути на розвиток туризму. На спеціальних ресурсах регулярно з’являться пропозиції та гарячі тури, яскравий приклад otpusktime.com, де зазвичай декілька варіантів в одному напрямку. На ділі гарячі тури можливо знайти навіть до ОАЕ, Таїланду та ін.

Пошук вигідних путівок

Гарячі тури недарма мають таку назву. Вони не стосуються погоди чи клімату вибраної країни, а скоріше служать асоціацією з підігрітими стравами – їх потрібно з’їсти якомога швидше. Пропозиції з обмеженнями в часі можуть здивувати ціною. Вона в декілька разів нижча, ніж зазвичай.

Якщо говорити про ложку дьогтю, то гарячі тури майже неможливо змінити чи скорегувати. Доведеться летіти в тому напрямку і в той готель, які вже вибрані туроператором. Всі додаткові деталі також не міняються. Коли турист погоджується на подорож, він купує готову й укомплектовану пропозицію.

Пошуки гарячих турів не така складна задача, як може здатися на перший погляд. Достатньо вибрати спеціальний ресурс, як Отпуск Тайм, а далі:

  1. Відкрити головну сторінку.
  2. Підібрати всі необхідні фільтри.
  3. Ввести дати та кількість осіб, які будуть подорожувати.
  4. Переглянути варіанти.

Спеціальні ресурси більш комфортні. В них значно легше порівнювати тури, навіть якщо вони, на перший погляд, дуже схожі.

Гарячі путівки мають обмеження, а тому приймати рішення потрібно швидко та виважено. Хтось інший може дуже оперативно забрати вигідну путівку. Разом з тим перед покупкою краще зважити всі переваги та недоліки. Далеко не кожен тур підійде сім’ї з дітьми чи одиноким мандрівникам.

Що дійсно корисно, так це перегляд готових пропозицій. В них можна найти всю необхідну інформацію, включно готель, його географічне положення та навіть аеропорт, куди прилетить іноземець.

Дубаї та гарячі тури: сумісні чи ні?

Гарячі тури в Дубаї

Валіза чи рюкзак - обираємо ідеальний варіант для подорожей

Рано чи пізно, людина, яка збирається в далеку дорогу, за кордон запитує себе – що краще валізи для подорожей чи рюкзаки дорожні? Сьогодні ми розглянем переваги та недоліки і того, й іншого.

Валіза чи рюкзак - що краще?

Косметика для подорожей: актуальні рішення від Mermade

Кожен, хто перетинає кордон, знайомий із тим, що авіакомпанії можуть змінювати правила перевезення багажу. У зв'язку з цим, вирушаючи до іншого міста чи країни, пасажири активно намагаються знайти на ринку улюблені beauty-засоби мініатюрних розмірів. Розпочати свою подорож у світ доглядової косметики та аксесуарів, виконаних у форматі travel-size, пропонуємо зі сторінки інтернет-магазину https://mermade.com.ua/. Докладніше про компанію та її продукти поговоримо нижче.

Косметика для туризму