Автобусний маршрут Тячів-Щецин

Кожна людина любить пересуватися із комфортом. Не завжди є можливість здійснювати перельоти між країнами. Іноді важливо заощаджувати на подорожі. У цьому випадку можна вибрати транспорт, який дозволяє подорожувати з комфортом, милуватися краєвидом за вікном і швидко пересуватися між різними пунктами призначення. Сучасні автобусні рейси дозволяють реалізувати поставлену мету.

Курси англійської в Харкові або заняття з репетитором з англійської — що вибрати


Мало кого треба переконувати на користь іноземної мови — статистика переконливо підтверджує бажання великої кількості людей освоїти у Харкові англійську мову. Звичайно, люди мають свої індивідуальні прагнення та спонукання, беручи до уваги вони бажають записатися на курси англійської у Харкові або знайти професійного репетитора цієї іноземної мови. При цьому варто докласти зусиль, щоб визначити оптимальний формат занять, який особисто вам допоможе добре освоїти англійську в Харкові.

Англійська мова в Харкові

Що таке туристичне страхування і чому воно потрібно для поїздки за кордон

Рік тому ніхто не згадував про оформлення поліса туристичного страхування, коли швидко виїжджав на евакуаційному потязі за кордон. Так само не завжди згадують про цей документ, коли готуються до закордонного відрядження чи поїздки в іншу країну у справах. І це все дарма. Страхування здоров’я під час подорожі має стати одним із найголовніших питань у процесі зборів. Зараз, під час дії воєнного стану, виїзд українців за кордон відбувається за спрощеною процедурою, проте ці умови не є гарантією безпечного перебування в чужій країні і своєчасного лікування.

Туристичне страхування

Подорож Україною під час війни

Не зважаючи на страшні і важкі часи, треба намагатися зберігати свій психологічний стан в рівновазі, відволікатися від страшних новин та стресів. Саме тому ми зібрали для вас місця в Україні, де ви зможете відпочити, розвіятися та "перезавантажитися". Ми намагалися зібрати для вас відносно безпечні туристичні місця та міста, такі, як Львів, Чернівці та інші.

Загадковий Львів

Львів не тільки найкрасивіше, а й найзагадковіше місто України, яке нагадує шматочок Праги чи Варшави, який відколовся. З іншого боку, Львів має свою чарівність, яка не має нічого спільного з цими очищеними до блиску столицями.

За цим посиланням ви знайдете куди піти у Львові, що є обов'язковим для перегляду та відвідування. Ви точно будете у захваті. Потерті стіни будинків, католицькі собори, середньовічні вулиці викликають, як не дивно, асоціації з Гаваною, з її виглядом із зовсім іншого століття. Історично так склалося, що місто зазнало впливу різноманітних європейських архітектурних віянь, тому тут сусідять один з одним найнезвичайніші, наче з різних часів, будівлі.

Тихий центр Львова, яким ледь чутно ходять трамвайчики, пахне шоколадом, який готують у численних кав'ярнях. Сюди неодмінно треба приїхати.

Подорож Україною. Львів.

Як зібратися у відпустку, якщо працюєш аж до виїзду

Так довго чекали на заповітну відпустку, в яку дозволили вийти, але перед цим буквально «завалили» роботою? Ситуація давня як світ: з одного боку, тобі дають час відпочити, а з іншого – складається враження, що за пару днів потрібно встигнути зробити все, щоб ти робив упродовж тих відпускних двох тижнів. На радість багатьох у сучасний інтерактивний час можна багато й навіть найважливіше зробити онлайн.

Раптова відпустка

10 Youtube-каналів для вивчення польської мови

Останнім часом польська мова отримала чималу популярність серед українців. Цьому є немало причин, одна з яких – напад Росії. Через це саме Польща стала країною, в яку чи не найбільше наших співгромадян їдуть на заробітки. Також Польща популярна серед студентів – навчання в ВНЗ дає диплом європейського зразка, який дає набагато більше можливостей для роботи в Європі.

Польська та українська мова мають чимало схожого, бо належать до індоєвропейської мовної сім’ї. Польська відділилась від західнослов’янської гілки, тоді як українська з східнослов’янської. В деяких регіонах на заході України утворились діалекти української, які поєднались з польською.

Тож що в них схожого?

  • Польська та українська орфографії побудовані на фонетичному принципі, тобто літери відповідають звукам.
  • Граматика має вільний порядок слів – не потрібно вибудовувати речення згідно з певною структурою (наприклад, як в англійській). Іменні частини мови узгоджуються у числі, роді та відмінку.
  • Багато спільних рис в лексиці – деякі слова майже однакові. До того ж, місяці року відображають явища, які їм притаманні, а не походять від імен римських богів.

Правда вистачає і відмінностей:

  • Орфографія. В польській мові використовуються латиниця, тоді як в українській – кирилиця. Також в польській чимало літер з діакратичними знаками. Наприклад, креска над буквами ć, ń, ó, ś, ź чи огунек в літерах ą, ę.
  • Вимова. В польській мові наголос майже завжди на передостанньому складі, а знаючи основні правила ви зможете вимовляти всі слова. В українській наголос не фіксований.
  • Граматика в українській більше тяжіє до російської мови.
Матеріал підготовлено за підтримки сервісу Букі. Фото автора Joshua Miranda з Pexel
Підготовлено за підтримки сервісу BUKI