Привітання з весіллям в прозі

Привітання з весіллям в прозі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.47 (63 Votes)

Коли в дитинстві наречений вперше повернувся додому з вулиці брудним, йому сказали: "Щоб це було Привітання з весіллям прозоювостаннє!". І він послухався.

Коли він пішов у школу і вперше приніс двійку в щоденнику, йому знову сказали: "Щоб це було востаннє!". І він знову послухався.

 

Так от сьогодні у нього вперше весілля, і я хочу йому знову сказати: "Друже! Давай, щоб це було востаннє!"

Вітання з весіллям

 

Прикольні привітання з весіллям

Прикольні привітання з весіллям

vesil2

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.94 (8 Votes)

Найкращих молодих вітаємо 

Зі втратою статусу "вільний".

Тепер  наречений, ми знаємо,

Лиш нареченої нашої гідний!

Та й наречена, ставши дружиною,

Лиш чоловіком буде захоплюватись,

А тому - бажаємо вам

Один в одного знову і знову і знову закохуватись!

Привітання з весіллям українською

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.02 (21 Votes)

Даруєм молодятам дві головки часнику,

Щоб завжди любились до смаку.

Даруєм молодому гілочку берези,

Щоб він завжди приходив додому тверезий.

Даруємо нареченій колосок жита,

Щоб ніколи не була чоловіком бита.

Даруємо вам гарненьку капустину,

Щоб ви горнули всю свою родину.

Даруємо вам червоний бурячок,

Щоб дочекалися гарненьких діточок.

Даруємо молодому євро на рамена,

Щоб ви дочекалися сина – бізнесмена.

Даруєм нареченій шматок сала,

Щоб доньку свою скоро колисала.

І ще до вас проситься червона калина,

Щоб завжди була щасливою родина.

Привітання з весіллям українською

Вітання з весіллям прозою

Вітання з весіллям прозою

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (4 Votes)

У шлюба є багато визначень. Одні скажуть, що це зобов'язання двох людей перед собою і суспільством Вітання з весіллям прозоюлюбити один одного, піклуватися один про одного. Інші скажуть, що це всього один медовий місяць, що складається з троянд, хризантем і любові — і багато років звичайномго життя. Треті скажуть, що шлюб — подарунок долі, захист від жорстокості світу. І всі будуть праві, бо шлюб залежить від дій молодих, від їх почуттів, розуміння і розсудливості. Побажаємо ж нареченим найщасливішого, найпрекраснішого і дивовижного шлюбу в його кращому сенсі!

Привітання з весіллям українською

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.88 (4 Votes)

Існує досить ефективний засіб зробити шлюб міцним і щасливим — чоловік і дружина беруть по аркушу паперу і починають їх заповнювати. На лівій половині аркуша дружина пише все хороше, що є в чоловіка, на правій – все що в ньому не подобається. Точно так само заповнює свій аркуш і чоловік. Далі чоловік і дружина відривають праві половинки аркушів і... викидають! А ліву половинку кожен з подружжя завчає і повторює кожен день. Немає людини, про яку не знайшлося б що написати хорошого, тим більше, якщо мова йде про наших молодят. Тож пропоную випити за всі найкращі риси та якості, які лише є в нашому нареченому і нашій нареченій!

Привітання з весіллям українською

Привітання на весілля

Привітання на весілля

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.70 (5 Votes)

Вітаємо вас, ви тепер сім'я,Вітання з весіллям

Вас називають чоловіком і дружиною,

Немає більше половинок Я

І доля ваша є тепер єдиною!

Ми від душі з весіллям вас вітаємо,

Хай щастя буде довге і глибоке

Благополуччя і достатку вам бажаємо,

І бережіть друг друга як зіницю ока.

Привітання з весіллям

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.06 (9 Votes)

Під дзвони весільні в цей радісний час

Від щирого серця вітаємо Вас!
Ми хочемо Вам усіх благ побажати,
Щоб Ви були дружні, успішні, багаті!
Іще неодмінно щасливі, здорові,
Щоб жили завжди у ладу і любові!
Хай разом всі справи даються Вам легко,
Та гарні сюрпризи приносить лелека!

Привітання з весіллям

Річниці весілля по роках

Всі річниці весілля та їх назви по роках

Річниці весілля по роках

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.70 (5 Votes)

1. Ситцеве весілля - 1 річниця

Привітання з 1 річницею весілляПерша річниця весілля - романтичне і зворушливе свято. Це прекрасний привід не тільки повеселитися, а й освіжити почуття. Будь-яка пара може провести цей день так, як буде комфортно для обох членів молодої сім'ї, будь-то галаслива вечірка чи романтична вечеря. У будь-якому випадку, таке свято має нагадати подружжю про той день, який вони свого часу назвали найщасливішим у своєму житті. І про ситцеве весілля вже точно забувати не можна!

2. Паперове весілля - 2 річниця

Привітання з паперовим весілля - 2 річницяЩе один рік узаконеного спільного життя позаду, і з наближенням 2-ї річниці весілля обидва починають замислюватися про подарунок свій другій половинці і про те, як відсвяткувати це важливе для них свято. За суєтою часом нелегких буднів не всі його святкують, а є й такі, хто навіть не знає як називаються роки весілля. Найчастіше діти з'являються у молодих сім'ях саме на другий рік спільного життя, тому цілком зрозуміло, чому молодому подружжю стає зовсім не до свят. Правильно це чи ні, питання індивідуальне, але не забути про цю дату і привітати один одного з нею потрібно обов'язково.

1 рік весілля - Ситцеве весілля

1 рік весілля - Ситцеве весілля

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

1 рік весілля - Ситцеве весілля

Перша річниця весілля - романтичне і зворушливе свято. Це прекрасний привід не тільки повеселитися, а й освіжити почуття. Будь-яка пара може провести цей день так, як буде комфортно для обох членів молодої сім'ї, будь-то галаслива вечірка чи романтична вечеря. У будь-якому випадку, таке свято має нагадати подружжю про той день, який вони свого часу назвали найщасливішим у своєму житті. І про ситцеве весілля вже точно забувати не можна!

2 рік весілля - Паперове весілля

2 рік весілля - Паперове весілля

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (2 Votes)

2 рік весілля - Паперове весілля

Ще один рік узаконеного спільного життя позаду, і з наближенням 2-ї річниці весілля обидва починають замислюватися про подарунок свій другій половинці і про те, як відсвяткувати це важливе для них свято. За суєтою часом нелегких буднів не всі його святкують, а є й такі, хто навіть не знає як називаються роки весілля. Найчастіше діти з'являються у молодих сім'ях саме на другий рік спільного життя, тому цілком зрозуміло, чому молодому подружжю стає зовсім не до свят. Правильно це чи ні, питання індивідуальне, але не забути про цю дату і привітати один одного з нею потрібно обов'язково.

3 рік весілля - Шкіряне весілля

3 рік весілля - Шкіряне весілля

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

3 рік весілля - Шкіряне весілля

Кожна річниця весілля унікальна, її в жодному разі не можна ігнорувати, адже спільне свято - це ще один привід зміцнити відносини. 3 роки разом - дата також особлива, адже вона збігається з тією критичною точкою, яку, за статистикою доводиться долати кожній парі. Чому так, нехай розбираються психологи, а наше завдання полягає в іншому. Як називається триріччя весілля, як правильно його святкувати, що надіти, що подарувати і ще багато-багато деталей проведення цього важливого для подружжя свята ви зможете дізнатися, прочитавши цю статтю.

4 рік весілля - Лляне весілля

4 рік весілля - Лляне весілля

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

4 річниця весілля - лляне весілля

Чотири роки прожиті в шлюбі називають лляним весіллям, так як льон символізує міцність і довговічність, а також вважається символом стабільності і достатку. Ще, в народі цю річницю називають восковим чи мотузяним весіллям. Лише після чотирьох років спільного життя можна говорити про згуртовану і міцну сім'ю, коли подружжя вже досить добре пізнали одне одного і переплітаються як мотузки чи волокна льону. І розлучити їх тепер уже не так просто.