Жіночий сайт

Привітання з днем народження - 3.8 out of 5 based on 4 votes

Привітання з днем народження

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.75 (6 Votes)

Привітання з Днем народженняУ день народження, ваші рідні, друзі, кохані та і просто знайомі очікують найгарніших та ласкавих слів. І ллються вони з усіх боків: від друзів, рідних та, звичайно ж, від коханих.

Привітання з днем народження варто підготувати заздалегідь, разом із подарунками та сюрпризами. Те, що ви скажете на іменини чи ювілей, надзвичайно важливо. І добре продумані, зворушливі слова мають всі шанси бути ціннішими за будь-який матеріальний подарунок. Саме таке побажання ви зможете відшукати для дорогої вам людини на нашому сайті!

Якщо ви задаєтеся питанням, як привітати близьку людину з днем народження, то тут є безліч можливих варіантів – від довгих урочистих тостів до коротеньких смсок. Також має велике значення, ким саме вам доводиться іменинник, адже просто знайомому не присвятиш чуттєвий вірш, він може не так зрозуміти. Інша справа – привітання з днем народження коханій жінці, в таких чим більше зізнань у почуттях, тим краще!

В залежності від того, яке місце у вашому житті займає іменинник і як ви будете його вітати, найкращі привітання з днем народження ми поділили на категорії. Так вам буде зручніше шукати вітальні слова, якщо ви вже маєте уявлення, якими вони мають бути. А якщо ви з цим ще не визначилися, то вам слід ознайомитися з усіма можливими варіантами побажань.

Варіанти привітань з Днем народження

 

Привітання з Днем народження мужчині  Привітання з Днем народження жінці 
Привітання з Днем народження подрузі  Привітання з Днем народження другу
Привітання з Днем народження мамі  Привітання з Днем народження сестрі
Привітання з Днем народження прикольні  Привітання з Днем народження прозою 
Привітання з Днем народження колезі Листівки з Днем народження
Привітання з Днем народження своїми словами

 

Іноді легше дістати зірку з неба, ніж висловити всі почуття, які ми відчуваємо до близької людини. Найкращий спосіб висловити свої почуття – вірші. Заримувати можна найпотаємніші визнання та побажання. Зробіть подарунок імениннику та відкрийте своє серце в побажаннях. Розкажіть, що ця людина для вас значить, за що ви її любите, не соромтеся більше хвалити, і ви зробите їй справді приємний сюрприз, який за жодні гроші не купиш.

Іменинника, який вам доводиться просто знайомим, теж не можна залишити без побажань. Вітальні слова тут будуть менш емоційними, але теж дуже теплими і душевними.

Зовсім юній іменинниці бажають насолоди, безтурботності, успіхів та перемог, а найголовніше – кохання. Нехай молода дівчина більше веселиться та радіє життю, нехай її серце буде відкрито коханню та дружбі!

Жінка любить вухами. І чим більше компліментів та красивих слів вона почує, тим сильніше полюбить! Цим золотим правилом можна скористатися, вітаючи іменинницю. Присвятіть чуттєві, гарні вірші з днем народження дівчині, в яких ви з ніг до голови зможете обсипати її компліментами.

Прикольні привітання з днем народження – це яскраві та нестандартні побажання, це щирі компліменти, навіть незважаючи на те, що сказані вони жартівливо та з гумором. Добре підійдуть такі привітання хорошому знайомому чи другу.

Цікаво буде прочитати їх уголос разом, від усієї компанії друзів. Прикольні, смішні віршики порадують винуватця свята, розвеселять та розворушать гостей.

А ось прикольні вітання дівчині вибирати потрібно з обережністю. Можливо, на це свято вона очікує від вас зовсім не жартівливих слів, а навпаки – серйозних та душевних.