Яку медогонку краще обрати

Яку медогонку краще обрати

Людина, яка заводить бджіл, найчастіше хоче отримати не лише запилення, а й справжній товарний мед. Це можливо, але для цього необхідно мати гарну, якісну та міцну медогонку. Найважче в її купівлі саме початківцю, адже йому доводиться витрачати багато часу на вивчення характеристик різних моделей і вибір тих, які точно підходять. Деяким набагато простіше попросити готову медогонку у знайомого. Інші намагаються зробити такий виріб самостійно, користуючись чисельними кресленнями, представленими в інтернеті.

Медогонка

Детальніше: Яку медогонку краще обрати

Купити засіб для захисту рослин вигідно

Чим захистити рослини від шкідників

Садівники вирощують різноманітні культури і квіти. Але навіть у найдосвідченіших з них рослини іноді хворіють, погіршується їх вигляд і на них поселяються численні шкідники. Це стає причиною пошкодження стебел, бутонів, плодів, листя і коріння рослин. Якщо не вживати ніяких заходів, уражені культури гинуть. Але грамотні і вчасні дії, спрямовані на боротьбу зі шкідниками, комахами та недугами, допоможуть відновитися і зберегти свої властивості культурам.

Чим захистити рослини від шкідників

Детальніше: Купити засіб для захисту рослин вигідно

Секрети створення розарію та догляду за ним на дачній ділянці

Секрети створення розарію та догляду за ним на дачній ділянці

Секрети створення розарію

Багато українців купують дачі, щоб вирощувати овочі без нітратів і щорічно збирати врожаї смачних домашніх фруктів та овочів. Однак у «господарстві» справжніх жінок завжди є садова зона, нехай і невелика. Там українки вирощують красиві квіти, нерідко - троянди. Ця примхлива рослина вимагає до себе уваги, але виглядає яскравіше «сусідів», виступає справжньою окрасою і гордістю дачі. Як створити невеликий розарій, уникнувши типових помилок і невдач? Читайте далі.

Детальніше: Секрети створення розарію та догляду за ним на дачній ділянці

Як обрати саджанці плодових дерев

Плодові дерева: важливі критерії вибору саджанців

Черешня Стакатто

Доглянута присадибна ділянка, можливість забезпечувати родину екологічно чистими фруктами з власного саду — мрія багатьох. Придбали будинок з земельною ділянкою? Для здійснення мрії про сад необхідні праця та правильний підхід до вибору саджанців.

Детальніше: Як обрати саджанці плодових дерев

Вибираємо вазон для кімнатних квітів

Вибираємо вазон для кімнатних квітів: 3 основних правила

Вибираємо вазон для кімнатних квітів

Спробуйте уявити квартиру або будинок, де немає жодної живої кімнатної квітки? Хіба можна назвати приміщення затишним? Навряд. Зовсім не важливі вид і розмір рослин. Колючі кактуси, розлогі фікуси з величезними листям, квітучі бегонії, троянди або фіалки - всі вони прикрашають будинок і роблять його комфортним. Любов до квітів - приємна «хвороба» і хобі практично кожної жінки. Напевно, ви не раз чули розповіді про кактус, «який нарешті зацвів», або про надзвичайно красиві нові орхідеї.

Детальніше: Вибираємо вазон для кімнатних квітів

Секрети вибору правильного вазона для орхідеї

Секрети вибору правильного вазона для орхідеї

Як підібрати вазон для орхідеї

Орхідеї - дивовижні рослини, які радують око красивими фігурними квітками та широкою палітрою кольорів. Однак багато власників цих живих прикрас для будинку стикаються з примхливістю гостей з тропічних лісів. Рослини часто гинуть після пересадки з магазинних горщиків, тому потрібно з особливою уважністю підходити до вибору вазонів для орхідей.

Детальніше: Секрети вибору правильного вазона для орхідеї