Яскраві декоративні дерева і рослини для ставка від компанії Украфлора

Щоб отримувати задоволення від перебування на ділянці цілий рік, необхідно врахувати базові принципи створення красивих садів. До того ж, ці правила застосовуються не тільки до прибудинкової території, а й до квітника на балконі, до зимового саду і навіть до кімнатної оранжереї.

Найголовніше в саду - це зонування. Розділіть за допомогою клумби з високими квітами або чагарників сад і город. Якими б не були красивими овочі, рівні грядки створюються не для естетики, а для врожаю. Продумуючи посадку рослин, враховуйте вид з різних сторін саду. Як мінімум бажано визначити кілька видових точок з місцями відпочинку. Крім того, треба ретельно продумати набір квітів для посадки. Адже низькорослих рослин в красивому саду має бути багато, але виглядати цей набір має гармонійно. Звичайно, улюблене правило ландшафтних дизайнерів, використання контрасту. Рослини з яскравим листям або квітами завжди вигідно виглядають на тлі зелених чагарників і трав. Також необхідно враховувати рельєф, декоративні елементи саду і сторони світу під час висаджування дерев і чагарників, щоб підкреслити вдалі моменти планування саду і приховати недоліки.

Декоративні дерева для ставка та сада

Поліантові троянди - як правильно доглядати за ними

Поліантові троянди або багатоквіткові троянди славляться своєю красою. Це нове покоління троянд, отримане відносно недавно. Ці квіти ростуть не більше сорока сантиметрів, вони вважаються низькорослими, є й грунтопокривні види.

Кущі густі та гіллясті. Самі бутони маленькі, але відрізняються сильним ароматом. Забарвлення квітів різноманітне. Для того щоб поліантові троянди цвіли пишно, за ними потрібен якісний догляд.

Посадка і догляд за поліантовими трояндами

Поліантові троянди некапризні. Їм навіть можна створити невеликі опори, надати форму, тоді вони будуть виглядати цікавішими. Цим квітам не кожна опора подобається. Незважаючи на величезний вибір опор, як дерев'яних, так і металевих, часто виявляється, що вони годяться лише для звичайних троянд. Незвичайним трояндам, квітучим на дворічних і більш старих пагонах, потрібні більш стійкі, більш міцні опори.

Поліантові троянди

Чим захистити рослини від шкідників

Садівники вирощують різноманітні культури і квіти. Але навіть у найдосвідченіших з них рослини іноді хворіють, погіршується їх вигляд і на них поселяються численні шкідники. Це стає причиною пошкодження стебел, бутонів, плодів, листя і коріння рослин. Якщо не вживати ніяких заходів, уражені культури гинуть. Але грамотні і вчасні дії, спрямовані на боротьбу зі шкідниками, комахами та недугами, допоможуть відновитися і зберегти свої властивості культурам.

Чим захистити рослини від шкідників

Яку медогонку краще обрати

Людина, яка заводить бджіл, найчастіше хоче отримати не лише запилення, а й справжній товарний мед. Це можливо, але для цього необхідно мати гарну, якісну та міцну медогонку. Найважче в її купівлі саме початківцю, адже йому доводиться витрачати багато часу на вивчення характеристик різних моделей і вибір тих, які точно підходять. Деяким набагато простіше попросити готову медогонку у знайомого. Інші намагаються зробити такий виріб самостійно, користуючись чисельними кресленнями, представленими в інтернеті.

Медогонка

Секрети створення розарію та догляду за ним на дачній ділянці

Секрети створення розарію

Багато українців купують дачі, щоб вирощувати овочі без нітратів і щорічно збирати врожаї смачних домашніх фруктів та овочів. Однак у «господарстві» справжніх жінок завжди є садова зона, нехай і невелика. Там українки вирощують красиві квіти, нерідко - троянди. Ця примхлива рослина вимагає до себе уваги, але виглядає яскравіше «сусідів», виступає справжньою окрасою і гордістю дачі. Як створити невеликий розарій, уникнувши типових помилок і невдач? Читайте далі.

Плодові дерева: важливі критерії вибору саджанців

Черешня Стакатто

Доглянута присадибна ділянка, можливість забезпечувати родину екологічно чистими фруктами з власного саду — мрія багатьох. Придбали будинок з земельною ділянкою? Для здійснення мрії про сад необхідні праця та правильний підхід до вибору саджанців.