Картинки Гарного настрою

Картинки Гарного настрою

Картинки Гарного настрою українською мовою

Картинки Гарного дня і хорошого настрою

Картинки побажання Гарного настрою

Картинки доброго настрою

 

 

Картинки доброго настрою українською мовою

Картинки хорошого настрою

Картинки хорошого настрою українською

Картинки доброго ранку і Гарного настрою

Картинки Гарного настрою на весь день

Картинки Гарного дня і хорошого настрою

Картинки Гарного дня і доброго настрою

Картинки Гарного дня і настрою

Картинки Гарного дня і настрою українською

Як завжди мати гарний настрій

Втомилися від сірих буднів? Хочете радіти кожному дню? Позбутися від стресу і принести в життя позитив допоможуть правила гарного настрою. Якщо будете дотримуватися їх беззаперечно, хандра не підійде на жоден сантиметр.

Гарний настрій - запорука щасливого життя, тому намагайтеся в усьому бачити позитив. Але що робити, якщо радіти кожному дню не виходить? Як підвищити настрій? Існує чимало способів, які реально працюють. Пропонуємо перевірити десять з них на собі.

Щоденний гарний настрій забезпечать наступні правила:

1. Займіться спортом.

Доведено, що одне тренування дає такий же викид ендорфінів, як і вживання 100 г шоколаду. Регулярні заняття спортом підвищують витривалість, бадьорять і покращують настрій, тому любителі активної фізичної праці рідко нудьгують.

Щоб цей спосіб спрацював, вибирайте заняття до душі. Одна година в тренажерному залі не підвищить настрій, якщо всіма фібрами душі не любите залізо.

2. Ще один прекрасний спосіб зробити собі гарний настрій - послухати улюблену музику і від душі потанцювати.

До речі, так і зайві кілограми швидше підуть.

3. Хваліть себе.

Невдоволення собою - погане почуття, яке постійно псує настрій. Тому частіше говоріть про те, що ви молодець.

Не встигли приготувати вечерю? Ну і що? Буде привід замовити піцу.

Хваліть себе за вчасно зданий проект, швидке прибирання або квітучий вигляд. Ось побачите: це працює!

4. Знайдіть собі хобі.

Коли життя крутиться в межах робота-дім, від гарного настрою не залишається ані сліду. Тому важливо хоч іноді займатися тим, що подобається.

Любите читати? Приділяйте цьому заняттю хоча б годину на день.

Вишивайте, випалюйте, фарбуйте картинки-антистрес, печіть пироги - головне, щоб це приносило задоволення.

5. Організуйте свято.

Якщо відчуваєте, що на межі, саме час трохи побалувати себе, навіть якщо до офіційних свят або вихідних ще далеко. Замовте суші і випийте келих вина, зустріньтеся з друзями в кафе або покличте їх до себе додому.

А привід для свята можна знайти завжди - наприклад, остання п'ятниця цього місяця або залишилися 100 днів до вашого дня народження.

6. Скажіть «ні» поганим думкам.

Кожна людина неусвідомлено замислюється про погане. Звичайно ж, відсторонитися зовсім не вийде, але давайте собі вказівку якомога рідше катувати себе поганими думками.

Вчіться радіти тому, що вже є. І завжди в усьому шукайте позитив.

Спустило колесо? Добре, що вдалося уникнути аварії. Дитина побилася? Зате вона може захистити себе.

Ще відмінно допомагають відволіктися передачі, в яких показують жителів бідних країн: тоді розумієш, що в тебе все дуже навіть добре.

7. Не тримайте проблеми в собі.

Вихлюпувати негатив необхідно, інакше ризикуєте загрузнути в депресії. Тому шукайте шляхи, які допоможуть позбутися поганих емоцій.

Доведено: найкраще діє розмова з близькою людиною, яка зможе вислухати, розрадити і зрозуміти. Якщо не хочете нікого "грузити", пишіть все на папері.

8. Контролюйте емоції.

Гарний настрій неможливий, якщо ви постійно зривається на близьких або скаженієте від гніву. У такому випадку може допомогти і медикаментозна терапія: легкі заспокійливі на основі трав або вітаміни.

Якщо захочете на когось відірватися, скористайтеся старим правилом: порахуйте до 10, зробіть дихальну гімнастику або спочатку попийте води. Через деякий час гнів випарується, а близькі не постраждають.

9. Внесіть до життя новизни.

Буденність - головний стимулятор поганого настрою. Тому частіше міняйте зачіску, балуйте себе новими речами або продуктами.

Якщо є можливість, на вихідні змініть обстановку. Іноді допомагає навіть зміна маршруту, яким добираєтеся на роботу. Загалом, пробуйте щось нове.

10. Посміхайтеся.

Навіть через силу, навіть коли немає настрою. Посмішка мимоволі стимулює вироблення позитивних гормонів. Самі не помітите, як стало легше!

Звичайно ж, трапляються дні, коли посумувати необхідно, і це абсолютно нормально. Однак стежте, щоб це не перетворилося на систему.

Правила гарного настрою не складні. Не ставтеся до них зі скептицизмом: вони працюють! І не обов'язково чекати понеділка: почніть змінювати життя на краще вже сьогодні.

Вам сподобається: