Комфорт під час гри – гарантія перемоги и високих результатів

Кожен гравець розуміє, що від того яка атмосфера навкруги, залежить його швидкість реакції, концентрація, здатність витримувати напругу гри незалежно від того скільки годин вона триває. А одна з головних умов комфорту – це продуманість ігрового місця.

Крісла для кіберспорту

Спорт як засіб для зняття стресу

Стрес невідступно переслідує людство, призводячи до тяжких захворювань. Водночас люди намагаються йому протистояти, здебільшого використовуючи фармакологію, і забувають, що практично будь-який вид фізичних вправ може діяти як засіб для зняття напруги. Достатньо лише вибрати вид спорту до душі та підібрати відповідне спорядження, яке пропонує інтернет-магазин Алло. Ось вісім видів фізичної активності, які можуть підвищити енергію та зняти стрес.

Спорт

Футбольні воротарські рукавички Uhlsport: ТОП-5 кращих моделей

Бренд Uhlsport гідно вважається одним із лідерів на ринку спортивних товарів, а зокрема – виробництва воротарських рукавичок. Uhlsport визнали найкращі воротарі з топових чемпіонатів по всьому світу, їх люблять за якість, різноманітність моделей, детальне опрацювання та врахування найменших дрібниць, щоб ваша гра у воротах стала запорукою перемоги вашої команди.

Воротарські рукавички

З чого складається комплект спорядження для дайвінгу

Спорядження дайвера дозволяє безпечно та комфортно занурюватись під воду на глибину до 300 метрів. Повний комплект дайвінг спорядження містить наступні частини:

  • балон із повітрям;
  • гідрокостюм;
  • спеціальні регулятори;
  • BCD;
  • маска із трубкою;
  • вантажна система;
  • декомпресиметр;
  • ласти.

Весь комплект, який призначений для занурення (маски, ліхтарик та інше), необхідно підготувати заздалегідь, ще до початку фіксування гідрокостюму на тіло, щоб забезпечити комфортність та зручність.

Спорядження для дайвінгу

Навіщо потрібний персональний тренер у фітнес-клубі: розвінчуємо стереотипи

Багато людей впевнені, що зуміють самостійно підібрати собі відповідне фізичне навантаження і не потребують індивідуального тренера. Тож поговоримо про нюанси персонального тренінгу. Почнемо з найбільш розповсюдженого стереотипу.

Навіщо потрібний персональний тренер

Переваги спортивних наколінників

Спорт вимагає від людини серйозних енерговитрат і піддає суглоби значному напруженню. Люди, які ведуть активний спосіб життя, а також професійні спортсмени, зачасту відчувають біль та дискомфорт в колінах. Якщо своєчасно не звернути увагу на цей симптом - з часом він може перерости у хронічну хворобу опорно-рухової системи, боротися з якою буде вкрай важко. Щоб уникнути небезпечних для здоров'я станів суглобів - необхідно використовувати наколінник для спорту - наколенник для спорта , який надасть захисної функції і знизить навантаження, покладені на суглоби під час тренувань.

Переваги спортивних наколінників