З чого складається комплект спорядження для дайвінгу

Спорядження дайвера дозволяє безпечно та комфортно занурюватись під воду на глибину до 300 метрів. Повний комплект дайвінг спорядження містить наступні частини:

  • балон із повітрям;
  • гідрокостюм;
  • спеціальні регулятори;
  • BCD;
  • маска із трубкою;
  • вантажна система;
  • декомпресиметр;
  • ласти.

Весь комплект, який призначений для занурення (маски, ліхтарик та інше), необхідно підготувати заздалегідь, ще до початку фіксування гідрокостюму на тіло, щоб забезпечити комфортність та зручність.

Спорядження для дайвінгу

Навіщо потрібний персональний тренер у фітнес-клубі: розвінчуємо стереотипи

Багато людей впевнені, що зуміють самостійно підібрати собі відповідне фізичне навантаження і не потребують індивідуального тренера. Тож поговоримо про нюанси персонального тренінгу. Почнемо з найбільш розповсюдженого стереотипу.

Навіщо потрібний персональний тренер

Торгова марка PUMA: комфортний одяг для спорту та активного способу життя

PUMA - відомий спортивний бренд, який випускає якісний одяг, взуття та аксесуари для людей, які ведуть активний спосіб життя. Концепція торговельної марки полягає в підтримці активної життєвої позиції, прагнення висловити індивідуальність і відкритися новому. Продукція PUMA - не тільки зручне екіпірування для спорту. Одяг цієї торгової марки є відображенням модних тенденцій, які переважають на міських вулицях, вечірках, під час заміських поїздок.

 Торгова марка PUMA: комфортний одяг для спорту

Переваги спортивних наколінників

Спорт вимагає від людини серйозних енерговитрат і піддає суглоби значному напруженню. Люди, які ведуть активний спосіб життя, а також професійні спортсмени, зачасту відчувають біль та дискомфорт в колінах. Якщо своєчасно не звернути увагу на цей симптом - з часом він може перерости у хронічну хворобу опорно-рухової системи, боротися з якою буде вкрай важко. Щоб уникнути небезпечних для здоров'я станів суглобів - необхідно використовувати наколінник для спорту - наколенник для спорта , який надасть захисної функції і знизить навантаження, покладені на суглоби під час тренувань.

Переваги спортивних наколінників

У чому користь протеїнового коктейлю

Білкові коктейлі – популярні спортивні напої, які стають невід’ємною частиною раціону. Цей продукт легко засвоюється та сприяє зростанню м’язових волокон. Комплекс відрізняється від аналогів великим вмістом білка.

Протеїновий коктейль має достатньо специфічний склад. Сучасні виробники пропонують продукт з різноманітними смаками та наповнювачами, що дає можливість обрати смачний варіант для себе.

користь протеїнового коктейлю

Харчування спортсменів: що і як їсти під час тренувань?

Людині, яка займається спортом, крім суворо дозованих тренувальних вправ, необхідно правильно харчуватися.

Раціонально підібрана їжа є запорукою гарних спортивних досягнень. Енергетичні витрати спортсменів значно вищі, ніж у офісних працівників та навіть у робочих окремих промислових підприємств; напружені фізичні навантаження і особливі вимоги до функціонування власного організму обумовлюються якісним і кількісним складом харчування спортсменів.

Під час виконання фізичних вправ спортсмени витрачають колосальну кількість енергії на стабілізацію функцій життєво важливих органів: серця, шлунково-кишкового тракту, легенів, які змушені працювати в екстремальних умовах. За нестачі продуктів харчування, настає енергодисбаланс, що приводить до виснаження організму людини.

Харчування спортсменів