Секс під час вагітності

Чи не зашкодить секс майбутній дитині - це питання хвилює кожну жінку, починаючи з перших тижнів вагітності.

Деякі мами говорять категоричне "ні" сексу під час вагітності, у інших же навпроти сексуальне бажання росте з кожним днем. Фахівці мають спільну думку: повністю відмовлятися від сексуального життя при сприятливому протіканні вагітності немає необхідності. Крім того більшість жінок (особливо ті, хто носить хлопчика) почувають себе в цей період чуттєвішими і сексуальнішими.Секс під час вагітності

Період вагітності - надважливий етап в любовному і інтимному житті будь-якої подружньої пари. Коли стає зрозуміло, що жінка вагітна, чоловік переживає до неї особливе почуття ніжності, тепла, сексуального потягу і любові. Дивно, але ці почуття з'являються навіть у тих чоловіків, яким вони зовсім не властиві. До речі, прочитайте цю статтю щоб дізнатися як визначити вагітність до затримки

У сексі під час вагітності немає нічого надприродного, але кількість контактів швидше за все скоротиться. Найчастіше що активне статеве життя може негативно позначитися на дитині. Втім, усі ці побоювання марні. Ембріон надійно захищений плодовим пухирем і навколоплідними водами, шийку матки закриває слизова пробка. 

 Секс під час вагітності в першому триместрі

Далеко не у всіх вагітних цей період проходить безхмарно: більшість жінок набирають зайві кілограми, їх мучить токсикоз, організм переживає гормональну перебудову. Крім того, нерідко в перші тижні вагітності жінка знаходиться в сонливому і в'ялому стані, часто плаче. Не дивно, що майбутня мама починає відмовлятися від близькості. Чоловіка такі зміни в дружині лякають. Його починають долати думки про те, що далі буде тільки важче. Можуть виникати взаємні докори і образи.

У інших жінок навпаки в перші три місяці спостерігається надзвичайна сексуальність. Пояснити це просто: органи малого тазу краще забезпечуються кров'ю і це підвищує бажання. У цей період багато жінок навіть швидше досягають оргазму. Всі зміни в настрої вагітної жінки природні і мають з розумінням зустрічатись чоловіком. Намагайтеся більше розмовляти, довіряти один одному. Вечірній і нічний "годинник любові" можна замінити денним сексом, коли жінка ще не так втомилася. А іноді для вагітної досить лише обіймів, поцілунків, ніжних слів і присутності чоловіка.

Вільні відносини

Вільні відносиниВсе частіше можна зустріти пару, де говорять, що стосунки у них вільні. Таке майбутнє незабаром чекає нас усіх? "Це все із заходу прийшло! Неподобство"! - говорить старше покоління. Так що ж це таке?

Для багатьох, вільні відносини дуже зручні, до речі, зараз йдеться не лише про чоловіків, але й про жінок. Пару, окрім сексуальних стосунків і приємного проведення часу, нічого не зв'язує, а про матеріальні або моральні зобов'язання і говорити не варто.

Чому чоловіки вступають у такі відносини? Не все, але таких досить багато. Наприклад, одружений чоловік заводить коханку. У нього вже є сім'я і дружина, сімейний затишок. Тому з іншою жінкою можна не "напружуватися".

Дуже часто чоловіки залишаються "двадцятирічними" навіть в сорок. І просто не усвідомлюють, що годиннички цокають, час йде, а сім'ї ж бо все немає.

Стосунки на відстані

Стосунки на відстаніЗберігати стосунки на відстані безперечно ризиковано, і якщо вам випало на час бути дуже далеко від коханого, то вас може налякати перспектива розриву стосунків. Тільки тому, що стосунки на відстані дуже складні, це ще не означає, що вони неможливі. Просте коригування вашої поведінки і способу життя, допоможуть зберегти любов.

Зберігаємо стабільність стосунків на відстані

 Намагайтеся спілкуватися не лише щодня, але і кілька разів на день. Оскільки ви знаходитесь далеко один від одного, дуже важливо зберегти емоційний зв'язок. Вам не обов'язково вести довгі і змістовні бесіди. Розповідайте про свої маленькі досягнення і невдачі, попросіть поради, спілкуйтеся в режимі реального часу в різних мессенджерах, особливо якщо дзвінки дорого коштують і дуже б'ють по бюджету. Купіть веб-камеру, щоб спілкуватися обличчям-до-обличчя і бачити один одного. Якщо ви відправляєте лист електронною поштою, переконайтесь, що воно змістовне і повне деталей, покажіть, що вклали душу і час в цей лист.

Як зрозуміти чи подобаєшся хлопцю?

Як зрозуміти чи подобаєшся хлопцюХлопці часто мучаються, прагнучи зрозуміти, як до них відноситься та або інша дівчина. Але іноді і нас самих наздоганяє ця ж проблема. Ти спілкуєшся з хлопцем, ви відмінно ладнаєте одне з одним, він тобі симпатичний. А як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю? Насправді, є немало ознак, які допоможуть тобі в цьому. Поговоримо про них детальніше.

Стеж за ним щоб зрозуміти чи подобаєшся

Звертай велику увагу на поведінку хлопця. Так або інакше, він хоч як-небудь видасть свої почуття. Річ у тому, що будь-який чоловік, в принципі, влаштований таким чином, що просто не може не торкатися до улюбленої жінки. І якщо тебе дійсно цікавить питання про те, як зрозуміти, що подобаєшся хлопцю, то вивчай його дії. Він постійно прагнутиме випадково зачепити тебе: то руки торкнеться, то плеча, а то і зовсім талії. Якщо, звичайно, він не занадто боязкий. Усі ці дії яскраво говорять про те, що хлопець в тобі зацікавлений, ти приваблива для нього.

Ще однією вірною ознакою є така ситуація, коли хлопець починає підсвідомо повторювати за тобою рухи. Наприклад, ти поправиш волосся - він зробить те ж саме, ти дістанеш мобільник - він теж. Все це означає тільки одне: хлопець закохався в тебе по вуха. Якщо ти ще зовсім юна, то тебе напевно цікавить, як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю в школі. Про це теж можна судити по його діях. Ось він несподівано почав доглядати за тобою: допомагає зняти куртку або пальто, притримує двері перед тобою, робить інші знаки уваги. У такому разі хлопець точно небайдужий до тебе, він прагне проявляти свою турботу про тебе.

Відносини між дітьми і батьками

Відносини між дітьми і батькамиЧасто стається так, що батьки намагаються маніпулювати вже дорослими дітьми, хоча самі зовсім не є хорошими психологами. Це виникає від того, що батьки розуміють відповідальність за дитину як невпинний контроль над усім в житті, позбавляючи таким чином її самостійності.

Саме з цього помилкового уявлення про турботу і з'являються такі фрази як «раз мама каже, значить краще знає», «щоб я не червоніла потім за тебе», «ти повинен і крапка», «я прожила життя - я знаю» і т. д.
Бажання диктувати свою волю найчастіше викликане відчуттям тривоги і невпевненості, з яким батьки можуть впоратися лише завдяки повному контролю і недовірі. А їх у свою чергу можна заховати під виглядом чогось хорошого: турботи, опіки, бажання нібито зробити краще. Але найсумніше, що дитина завжди залишається маленькою для своїх батьків. Навіть тоді, коли їй виповнюється 30 років або 55... Вона в будь-якому віці не може жити без їх піклування, а значить і без їх контролю.

Дружба між чоловіком і жінкою

Дружба між чоловіком і жінкою можлива

Дружба між чоловіком і жінкоюОднією з найбільш обговорюваних в інтернеті, та й не тільки в ньому тем є - чи можлива дружба між чоловіком і жінкою. Ой, скільки списів було зламано, які словесні баталії точилися з приводу дружби між чоловіками і жінками, яких тільки доказів не наводилося. Ми можемо сказати тільки одне-між чоловіком і жінкою можлива дружба, але зустрічається подібне явище досить рідко. Крім того, дружні стосунки між жінками і чоловіками часто переростають в щось набагато більше. Дружні стосунки між статями набагато складніші ніж між двома чоловіками або двома жінками, але й виграють від таких стосунків обидві статі більше, ніж в звичайній ситуації. Взагалі, можна сміливо стверджувати, що дружба між чоловіком і жінкою можлива тільки в тому випадку, якщо дама вірить в неї і готова до неї. Нижче ми наводимо маленьке меню, яке допоможе Вам в навігації по досить великій статті.

 

Як познайомитися з хлопцем?

Як познайомитися з хлопцемЗ даної статті ви дізнаєтесь, як знайомитися з хлопцями. Але, до того, як ви ознайомитеся з найдієвішими способами, я хочу звернути вашу увагу на безпрограшний варіант - адресну посмішку. Просто посміхніться, подивившись очі в очі, і чоловік обов'язково підійде до вас.

Найбільш вдалі способи знайомства з хлопцями

Знайомства на вулиці

Спосіб «пошук закладу». Перед тим, як познайомитися з хлопцем - наблизьтеся до нього, і поцікавтеся, як пройти до потрібного вам закладу. Ну а краще - попросіть його показати дорогу. Головне завдання - показати, що ви розгублені. Повірте, представник сильної статі, побачивши, що перед ним слабка жінка, відчуває в собі всемогутність.

Як зберегти кохання

Як зберегти коханняВсі мріють про красиве кохання. Як в кіно. Як солодко уявляти, що чоловік захоплений жінкою, носить її на руках, піклується. Вона відповідає йому взаємністю, тим самим тільки примножує відповідні почуття. Їх відносини не зводяться до відповіді любов'ю на любов. Вони люблять один одного безкорисливо.

Ми з натхненням дивимося фільми, читаємо книги про романтичне кохання і бажаємо собі в повсякденному житті саме таке. Шукаємо, знаходимо, але швидко розчаровуємося. Захоплене сприйняття один одного, які виникають на піку закоханості, кудись зникає. Можна помітити характерні прояви, які сигналізують про назріваючі проблеми у відносинах. Але сьогодні ми спробуємо підказати, як на них впливати позитивно.

Життя не кіно. Тут все прозаїчніше. Немає можливості зробити монтаж, залишивши лише інтимно-романтичні сцени. Погодьтеся, легко уявити, що тебе люблять безумовно, просто за те, що ти існуєш з усіма достоїнствами і недоліками. Складніше уявити, що це саме ти повинен любити когось ні за що.

Як правильно цілуватись

Як правильно цілуватисьЯк навчитися цілуватися правильно і добре, так, щоб ваш партнер з розуму сходив від ваших поцілунків? ТОП 10 найбільш популярних видів поцілунків в нашій статті

Як навчитися правильно цілуватися? 10 незабутніх видів поцілунків

Люди кажуть що, «Поцілунок - це коли дві душі зустрічаються між собою кінчиками губ». Це непередаване відчуття щастя, любові і радості. Поцілунки наче прекрасні квіти Алмати і дарувати їх потрібно тільки тим, хто цього гідний. Якщо ви знайшли достойну для себе людину, яку ви любите всім серцем і хочете подарувати їй свій перший поцілунок, тоді в нашій статті ви зможете знайти для себе кілька корисних рекомендацій про те, як правильно цілуватись.

Як привернути увагу чоловіка

Для того, щоб підкорити чоловіче серце, однієї жіночої привабливості явно недостатньо. Мистецтво зваблювання - наука Як привернути увагу чоловікатонка і багатогранна, проте навчитися вміло користуватися її прийомами все-таки можна.

Як привернути увагу чоловіка

Звичайно, у кожного чоловіка свої ідеали та цінності, однак все ж можна виділити основні правила, щоб заінтригувати будь-якого представника протилежної статі.

Не приховуйте свою щиру зацікавленість його персоною - це дуже лестить чоловічому самолюбству. Однак висловлюйте інтерес м'яко і ненав'язливо, зайва увага може збентежити і навіть відлякати.

Не бійтеся просити про невеликі послуги, але тільки не фінансового характеру. Кожному чоловікові подобається відчувати свою значимість і силу. Зіграйте на його інстинкт захисника, покажіть, що його допомога для вас дуже необхідна і цінна.