Рецепт для кращого сексуального життя

Якщо ваше статеве життя занепадає, знадобиться час і зусилля, щоб повернути його до норми. Найкраще рішення відносно просте, але дуже складне для багатьох пар: почати говорити про секс. Запитайте свого партнера, чого він або вона хоче.

Рецепти для кращого сексуального життя

До задоволення без заборон і обмежень

Інтимні стосунки завжди були під впливом догм, заборон, неправильного виховання. Право на можливість отримувати задоволення у тій формі та в тих обсягах, які потрібні кожному з нас, ми отримали порівняно недавно. Провідниками у цьому новому світі судилося стати магазинам інтимних товарів. Інтим-магазин TALLA, який завжди доступний за адресою https://talla.ua/ua/, взяв на себе непросту місію просвітництва в галузі сексології за допомогою шедеврів секс-індустрії.

talla

Причини негараздів в інтимних стосунках і способи їх виправлення

Розповідаємо, чому відносини з партнером переходять у розряд «дружніх», і яким чином це можна виправити.

Ви пам'ятаєте, як усе починалося? Пристрасть, потяг, бажання - вас тягнуло один до одного магнітом, а зараз ви мирно засинаєте спина до спини. За статистикою лише 6% подружніх пар займаються сексом щодня. Пари у шлюбі не роблять це у 40% випадків. 20% заміжніх чоловіків і жінок цілком задоволені, якщо секс відбувається менше 10 разів на рік. І вже геть небагато пар у стосунках використовують сексуальну білизну, чи інтимні іграшки, наприклад, з сайту https://perchinka.ua/, які суттєво допомогли б урізноманітнити інтимне життя. 

як урізноманітнити інтимне життя

На онлайн-ресурсі кар’єрного хабу «Розірви коло» зібрано поради для жінок, які зазнали домашнього насильства

Старт кожної жінки, яка прагне залишити небезпечні стосунки, — повірити у себе та отримати фінансову незалежність. Зробити це самотужки можуть не всі. Щоб допомогти жінкам реалізувати професійний потенціал та розпочати самостійне життя, запущено онлайн-платформу кар’єрного хабу «Розірви коло». У кожної, хто цього потребує, є можливість опанувати нову професію чи запустити власний бізнес.

5 способів зміцнити шлюб, які має знати кожна жінка

Міцний і щасливий шлюб - мрія будь-якої жінки. Щоб ця мрія не стала розвалюватися з часом на шматочки, потрібно пам'ятати декілька простих речей.

5 способів зміцнити шлюб

Що робити, якщо у вас вагінальна сухість

Під час інтимної близькості жінка збуджується. Через це у піхві починає вироблятися природна змазка. Змазка – це запорука комфортного сексу. Без неї заняття коханням будуть болісними та не приємними. Але часто після родів, стресу, менопаузи чи хвороб природна змазка не виробляється в достатній кількості або не виділяється взагалі. 

Що робити, якщо у вас вагінальна сухість

Як урізноманітнити сексуальне життя?

Як урізноманітнити сексуальне життя?

Пристрасть – одна із сил, що утримують закоханих разом. Але бувають моменти, коли потяг до партнера вже не такий сильний. Чи це привід для розставання? Зовсім ні! Просто час додати трохи перчинки у ваші сексуальні відносини. Допоможуть у цьому поради експертів та пікантні іграшки, придбати які можна на сайті perchinka.com.ua.

Квіти на першому побаченні: які рослини подарувати дівчині

Перше побачення з дівчиною, яка зачарувала зовнішністю і манерами, - чудовий привід проявити себе з кращого боку. Пісні, танці, гучні визнання розумно залишити на потім. Доречний красивий букет, прояв уваги, хороші манери, гумор в міру і приємні задушевні бесіди. Більшість дівчат чекає героя, який підкорить серце жартами і вчинками. Пані не люблять порожні слова і обіцянки. Отже, який же букет купити на перше побачення, щоб він сподобався і викликав позитивні емоції? Читайте далі.

Квіти на першому побаченні

Що подарувати вашому чоловіку на день Святого Валентина?

Рано чи пізно кожна жінка стикається з питанням про подарунки коханому чоловікові на 14 лютого. Скільки б ви не відкладали покупку на потім, все одно це доведеться зробити. Але сучасні чоловіки настільки розбалувані що, здавалося б, чим їх можна здивувати. А якщо ще й бюджет обмежений, то і поготів. У даній статті постараємось допомогти вам вирішити цю непросту задачу.

Що подарувати чоловікові на день Святого Валентина?

Реєстрація в РАГСі чи виїзна церемонія?

Реєстрація в РАГСі чи виїзна церемонія?

Реєстрація шлюбу - це дуже сакральний момент в житті хлопця та дівчини, які вирішили одружитися. Ця мить має стати найнезабутнішою та хвилюючою. Наречений і наречена замислюються про те, щоб провести цей обряд так, щоб їм обом було про що згадати. Є так варіанти розвитку подій - реєстрацію шлюбу в РАГСі або виїзна церемонія в тому місці і в той час, яке б сподобалося молодятам.