Картинки та привітання з днем ангела по іменам

А

 Алла Аліна Анастасія

 Андрій Анна

Б  Богдан
В

 Варвара Василь

 Вікторія

 Віра Володимир

Г  Галина
Д  Дарина Дмитро
Є  Єлизавета
Ж  
З  
І

 Іван Ігор Ілля

Інна Ірина

К  Катерина Кирило Ксенія
Л  Любов Людмила
М

 Марія Максим Мар'яна

 Микола Михайло

Н  Надія Наталія Ніна
О

 Оксана Олег

 Олена Ольга

П  Павло Петро
Р  Роман
С

 Світлана Сергій Соломія

 Софія

Т  Тетяна
У  Уляна
Ф  
Х  
Ц  
Ч  
Ю  Юлія Юрій
Я  Яна

Як вітати з днем ангела та іменинами

З днем ангела по іменам

Іменини

Чим відрізняються іменини і День ангела у православного християнина, коли згадувати Ангела хранителя і небесного покровителя.

Кожному православному християнинові в таїнстві Хрещення дається святе ім'я. Іменини - це день пам'яті того святого, чиє ім'я було дано людині в Святому хрещенні. Таким чином, Небесного покровителя християнин отримує під час хрещення. День пам'яті свого святого небесного покровителя, тобто свої іменини, віруючий може визначити за допомогою православного місяцеслова або церковного календаря.

День ангела

Днем Ангела традиційно вважають сам день хрещення, бо саме під час хрещення християнин отримує ангела-хранителя. Раніше, найчастіше День Ангела і день Іменин збігалися, бо ім'я вибирали саме те, яке припадало на день хрещення. Але зараз термін «День ангела» найчастіше переноситься на Іменини - день пам'яті небесного покровителя, обраного щодо імені, даного при народженні. Але не треба забувати, що ангел-хранитель і небесний покровитель це різні поняття. Ангел хранитель не має імені, він знаходиться поруч з людиною завжди з моменту Хрещення. А небесний покровитель це святий, ім'я якого ми носимо, його допомогу ми можемо просити в молитві.

Як вшановувати свого покровителя на день ангела та іменини

Буває, що після наречення імені про тезоіменитого святого згадується не часто. Але після хрещення людина отримує зі своїм небесним покровителем якийся містичний зв'язок - прославлений Церквою святий на ім'я якого названа людина, є його першим помічником і головним молитовником перед Богом.

Для початку, зі своїм небесним покровителем треба познайомитися - прочитати житіє, тобто розповідь про його життя, дізнатися, чим він прославлений і в якому чині. Помічено, що земний шлях тезоіменитого святого нерідко якось збігається з життям людини, яка носить його ім'я. Буває, що у вчинках святого за життя він знаходить відповідь на своє питання, отримує своєрідну підказку і допомогу у важкій життєвій ситуації.

Іменини - гарний привід згадати свого святого, звернутися до нього з молитвою, прославити співом і розповіддю про нього своїм близьким.