Головнi поради - щодо вибору ювелірних виробів з діамантами

Головнi поради - щодо вибору ювелірних виробів з діамантами.

Поради щодо вибору ювелірних виробів з діамантами

Прикраси з діамантами – здатнi зробити будь-який образ яскравим і завершеним, а також підкреслити високий статус їх власниці.

Рекомендації від ювелірного магазину «Золота Королева» допоможуть Вам зробити правильний вибір.

ТОП зігріваючих ароматів на зиму

ТОП зігріваючих ароматів на зиму

ТОП зігріваючих ароматів на зимуЗима зазвичай зустрічає нас холодами, сніжною погодою і бажанням сховатися в теплому будинку. Але сильно сумувати не варто, особливо, якщо ви зможете знайти свій зігріваючий зимовий аромат. Тоді будь-який ваш образ стане неперевершеним і його захочеться всім продемонструвати.

Взимку, як відомо, парфумерія розкривається на шкірі зовсім інакше. Тому найкращі аромати для зими потрібно підбирати за іншими принципами.

Нові тренди зимової сукні

Природні принти і велика в'язка - нові тренди зимової сукні

Нові тренди зимової сукні

Зима - час, коли гардероб змінюється кардинально. У коробки до кращих часів йдуть легкі тонкі платтячка, м'які сандалі та напівпрозорі кофтинки. На зміну їм приходить тепліший та закритий одяг. Але це не означає, що він не відповідає канонам моди і сучасним трендам.

Купити зимове плаття не так просто. Важливо вибрати модель, яка б ідеально сиділа по фігурі, але була досить комфортною для постійного носіння. Також більше значення має декор, який має відповідати вимогам моди. Які ж нові тренди в зимовому сезоні?

Як відрізнити справжні окуляри Ray Ban від підроблених

Як відрізнити справжні окуляри Ray Ban від підроблених

Як відрізнити справжні окуляри Ray Ban від підроблених

Будь-який з відомих світових брендів рано чи пізно стикається не тільки з шаленою популярністю, але й з проблемою виготовлення підробок. Не змогли уникнути цієї долі й легендарні окуляри Ray Ban, які сьогодні, звичайно, можна знайти без особливих зусиль, але досить складно відрізнити від оригіналу тому, хто в цій справі не особливо розбирається.