Еко-сумки: стиль життя чи данина моді 

У сучасному світі все більше людей звертають увагу на екологічні питання, тому підтвердженням є високий попит на запит “еко сумка купити”. Еко-сумки стали популярними альтернативою пластиковим торбам, оскільки вони не тільки допомагають зменшити кількість відходів, але й втілюють в собі стиль, українську символіку та рекламу. Давайте розглянемо детальніше, які бувають еко-сумки та як принти на них стали популярним способом вираження індивідуальності та підтримки екологічного руху.

екологічна сумка

Ювелірний дрес-код для бізнес-леді: як вибрати прикраси в офіс

При створенні стильного та бездоганного ділового іміджу прикраси займають не останнє місце. Вони не лише дозволяють підкреслити витончений смак бізнес-леді та продемонструвати елегантність образу, але й здатні трохи пожвавити суворий діловий костюм.

Основне правило при виборі прикрас в офіс говорить, що привабливість створеного іміджу не повинна відволікати оточуючих від виконання обов'язків. Тому до ділового костюма варто підібрати стильну каблучка, невеликий кулон на тонкому ланцюжку або гарний браслет. Занадто яскраві аксесуари краще залишити для корпоративу або тотожного вечора, а в офісі доречні елегантні прикраси, що розставляють правильні акценти.

Прикраси для бізнес леді

Чоловічі каблучки зі срібла: причини популярності

Стильні каблучки та масивні персні чоловіки носять з давніх часів. Вони легко стають частиною цікавого образу або несуть у собі якийсь сенс чи послання. Незвичайна і помітна прикраса здатна підкреслити статус власника, позначити його приналежність до будь-якої субкультури.

Сьогодні каблучку чоловічу (срібло) в Києві можна купити недорого: великі й маленькі ювелірні магазини пропонують чималий асортимент. Така прикраса стане чудовим подарунком до будь-якого свята і допоможе висловити ставлення до близької людини. Щоб вибрати відповідний варіант чоловічої каблучки було простіше, важливо заздалегідь уточнити її призначення.

Срібні каблучки

Естетичні аксесуари для чоловіків - портсигари

Портсигар заслужено отримав звання стильного та сучасного аксесуара. Цей виріб має естетичну та практичну цінність і легко справляється з такими завданнями, як захист самокруток від вологи. Таким чином, портсигар допомагає зберегти первозданний вигляд сигарет. Цей аксесуар підкреслює індивідуальність та смак власника, вказуючи на особливості характеру та переваги. Але де можна купити портсигар та на якому варіанті зупинити свій вибір?

Патріотичний портсигар

Правила носіння жіночих золотих кілець

Золоте кільце - найпопулярніша і найулюбленіша прикраса серед людей будь-якої статі та віку. Красиві кільця з дорогоцінних металів роблять пальчики красивими і витонченими, підкреслюють індивідуальність власника і демонструють його смак. Однак навіть така, начебто звична, прикраса має свої тонкощі та особливості носіння, які диктує ювелірний етикет. Не кожна коштовність підходить для повсякденного носіння, деякі вироби не поєднуються зі звичним стилем господаря, а якісь просто не будуть гарно виглядати на руці через свій розмір. Про те, як правильно носити жіночі кільця, щоб вони виглядали вишукано та доречно, читайте у нашій статті.

Зміст:

  • Допустима кількість
  • На якому пальці носити кільце
  • Як носити золоті кільця: загальні правила

Правила носіння жіночих золотих кілець

Годинники TIMEX: якість та точність з Америки

Годинники TIMEX – це якість, що перевірена часом. Бренд з Америки має безліч переваг. Якщо шукаєте якісні аксесуари для жінок або чоловіків, зверніть увагу на продукцію марки. Наразі інтернет-магазин TIMEXWATCH пропонує безліч яскравих, сучасних моделей, що гармонійно доповнять ваш образ. Зараз годинники перестали бути засобом тільки для демонстрації часу – актуальну інформацію можна подивитись і на мобільному телефоні. Красивий, стильній аксесуар став показником відношення до себе та життя, вміння обирати дійсно класні речі.

Годинник Timex