Жіночий журнал

 Про аромати Mugler

Парфуми Mugler

Парфуми - це важлива складова зовнішнього вигляду, незалежно від віку, статі, часу доби та обставин. Щоб образ вийшов таким, що запам'ятовується, разом з тим витонченим і елегантним, важливо правильно підібрати аромат. Одним з кращих варіантів доповнення образу може стати нова серія парфумів від Mugler.

Парфуми Mugler

Як використовуються щоденники з логотипом

Як використовуються щоденники з логотипом

Щоденники з логотипом фірми

У житті будь-якої ділової людини відбувається безліч різноманітних подій. Якщо не навести порядок з урахуванням поточних і майбутніх справ, неминуче настане колапс - пропущені терміни та зустрічі, втрачені ідеї, забуті зобов'язання. Перенасичення інформацією досягло таких розмірів, що поза увагою часом проходять навіть найважливіші події. І як не дивно, персональний комп'ютер або смартфон допомагають впоратися із систематизацією та плануванням лише частково. По-перше, процес внесення даних за допомогою клавіатури забирає багато часу, а по-друге, батарея, яка сіла, програмний збій, дефект жорсткого диска можуть повністю порушити функціональність пристрою, внаслідок чого користувач втратить доступ до важливих файлів. Вихід тут один - надійний паперовий носій.

Компанія "Ярослав": постільна білизна за ціною виробника

Компанія "Ярослав": постільна білизна за ціною виробника

Постільна білизна від виробника

Домашній текстиль — важливий елемент дизайну інтер'єру і невід'ємна складова затишної атмосфери. Особливо високі вимоги характерні для постільної білизни. Вони не обмежуються вибором гармонійного декорування. Важливо купити постільну білизну, виготовлену з якісних та екологічних матеріалів, з кращими гігієнічними характеристиками. Від цього залежить здоровий сон і ваше самопочуття.

ТОП зігріваючих ароматів на зиму

ТОП зігріваючих ароматів на зиму

ТОП зігріваючих ароматів на зимуЗима зазвичай зустрічає нас холодами, сніжною погодою і бажанням сховатися в теплому будинку. Але сильно сумувати не варто, особливо, якщо ви зможете знайти свій зігріваючий зимовий аромат. Тоді будь-який ваш образ стане неперевершеним і його захочеться всім продемонструвати.

Взимку, як відомо, парфумерія розкривається на шкірі зовсім інакше. Тому найкращі аромати для зими потрібно підбирати за іншими принципами.

Будь неперевершеною з нішевою парфумерією

Будь неперевершеною з нішевою парфумерією

Нішева парфумерія

Обрати свій аромат парфумів – мрія кожної жінки. В його пошуках чарівна частина людства готова перепробувати безліч варіантів з масового та люксового сегментів ринку. Але набагато простіше скористатись пропозиціями нішевої парфумерії.

Нові туфлі не за розміром

Нові туфлі не за розміром: як вирішити проблему з незручним взуттям

Як розносити туфлі

Всім відома істина про те, що купувати потрібно взуття виключно за розміром, не завжди є вагомим аргументом для жінки, яка побачила в магазині туфлі своєї мрії. Якщо примірявши вподобану пару вона виявляє, що ця обновка трохи замала, від покупки, в більшості випадків, не відмовляється. Тому що туфлі, які виготовлені з натуральних матеріалів, можна розносити або розтягнути за допомогою певних хитрощів.