Класифікація парфумів

Класифікація парфумів - помічник у виборі ідеального аромату

Класифікація парфумів

Не секрет, що парфумерний світ дуже різноманітний і вибирати аромати зовсім нелегка справа. Тому пропонуємо вам разом розібратися з загальноприйнятою класифікацією парфумів, щоб швидко і легко орієнтуватися в парфумерії.

Види обручок та поради щодо вибору

Види обручок та поради щодо вибору

Види обручок та поради щодо вибору

Весільні обручки - це символ кохання молодят і пам'ять на все життя про одруження. Той набір кілець, який ви оберете на свято - ви будете носити все ваше спільне життя.

Кільце "Бант" від Пандора

Кільце "Бант" від Пандора - ідеальний варіант для леді

Першими ювелірними виробами данського торгового бренду Pandora були браслети. Зараз колекція прикрас данського бренду поповнилася численними сережками, підвісками, кулонами, і, звичайно ж, кільцями. Точно так, як почерк кожної людини індивідуальний, кільце Пандора можна легко впізнати та ідентифікувати серед виробів інших марок.

Елегантність, своєрідність, неповторність, оригінальність - все це відмінні характеристики прикрас. На сайті fragola.com.ua представлений приголомшливий асортиментний ряд, в якому кожна модель знайде свого власника. Особливу увагу заслуговує сяюче кільце у вигляді банта з кубічним цирконієм.

Кільце "Бант" від Пандора

Заручини. Головне - не зіпсувати момент

Заручини. Головне - не зіпсувати момент

Кожна дівчина замислюється про весілля. Потім чує довгоочікувані слова про пропозицію руки і серця. Все відбувається несподівано і запам'ятовується на все життя. Але до цієї події майбутньому нареченому доводиться серйозно підготуватися. Потрібно вгадати з головною прикрасою церемонії. Неправильний вибір і все пропало. Нехай не все, і не пропало, але настрій зіпсовано. А що може бути гірше розчарованої майбутньої нареченої? Правильно. Нічого

Кільця для заручин

Парфуми від Lancome - ідеальний жіночий аромат

Парфуми від Lancome - ідеальний жіночий аромат

Парфуми від Lancome

Жіноча парфумерія французьких брендів користується особливою популярністю. Вважається, що саме вона є найбільш якісною, стійкою та красивою. Однак, серед всіх брендів є фаворити. Наприклад, бренд Lancome - косметична торгова марка світового рівня.