10 світових зірок у вишиванках

10 світових знаменитостей у вишиванках

Знаменитості у вишиванках

Українська національна вишиванка вже давно стала справжнім трендом не тільки серед українців, а й в усьому світі. Практично щодня ми можемо побачити не тільки зірок, але і політиків чи громадських діячів у вишиванках, вишитих сукнях або блузах. Адже вишита сорочка це не тільки дуже красиво, але ще стильно і зручно.

Сережки Пандора: як їх вибрати?

Сережки Пандора: як їх вибрати?

Сережки - одні з найулюбленіших жіночих прикрас, визнані ще модницями далекої доісторичної епохи, які зберегли актуальність до наших часів. Зараз в тренді сережки Пандора - бренд випускає їх в різноманітному асортименті. Леді багатьох країн, в тому числі України, можуть купити такі ювелірні вироби за демократичною ціною у фірмовому інтернет-магазині.

А щоб покупка принесла вам радість і була гідно оцінена оточуючими, слід бути в курсі важливих аспектів вибору цього аксесуара.

Сережки Пандора: як їх вибрати?

Компанія "Ярослав": постільна білизна за ціною виробника

Компанія "Ярослав": постільна білизна за ціною виробника

Постільна білизна від виробника

Домашній текстиль — важливий елемент дизайну інтер'єру і невід'ємна складова затишної атмосфери. Особливо високі вимоги характерні для постільної білизни. Вони не обмежуються вибором гармонійного декорування. Важливо купити постільну білизну, виготовлену з якісних та екологічних матеріалів, з кращими гігієнічними характеристиками. Від цього залежить здоровий сон і ваше самопочуття.

Як використовуються щоденники з логотипом

Як використовуються щоденники з логотипом

Щоденники з логотипом фірми

У житті будь-якої ділової людини відбувається безліч різноманітних подій. Якщо не навести порядок з урахуванням поточних і майбутніх справ, неминуче настане колапс - пропущені терміни та зустрічі, втрачені ідеї, забуті зобов'язання. Перенасичення інформацією досягло таких розмірів, що поза увагою часом проходять навіть найважливіші події. І як не дивно, персональний комп'ютер або смартфон допомагають впоратися із систематизацією та плануванням лише частково. По-перше, процес внесення даних за допомогою клавіатури забирає багато часу, а по-друге, батарея, яка сіла, програмний збій, дефект жорсткого диска можуть повністю порушити функціональність пристрою, внаслідок чого користувач втратить доступ до важливих файлів. Вихід тут один - надійний паперовий носій.

ТОП зігріваючих ароматів на зиму

ТОП зігріваючих ароматів на зиму

ТОП зігріваючих ароматів на зимуЗима зазвичай зустрічає нас холодами, сніжною погодою і бажанням сховатися в теплому будинку. Але сильно сумувати не варто, особливо, якщо ви зможете знайти свій зігріваючий зимовий аромат. Тоді будь-який ваш образ стане неперевершеним і його захочеться всім продемонструвати.

Взимку, як відомо, парфумерія розкривається на шкірі зовсім інакше. Тому найкращі аромати для зими потрібно підбирати за іншими принципами.

Найнезвичніші ювелірні прикраси на замовлення

Найнезвичніші світові ювелірні прикраси на замовлення

Незвичні ювелірні прикраси на замовлення

Ринок ювелірних виробів і компаній, які їх виробляють - великий, але придбання ювелірних прикрас є символом виявлення почуттів і ставлення до себе або до близьких нам людей. У наш час все індивідуальне набуває особливого змісту, бо відображає ваш унікальний смак і стиль, а поєднання елементів, виконаних за вашим ескізом, можуть надати прикрасі ще більшу цінність, бо будуть мати глибокий сенс, відомий тільки вам.