Вітання з днем народження в прозі

Вітання з днем народження в прозі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.69 (394 Votes)

Я хочу побажати тобі впевненої наполегливості для матеріалізації в житті найсміливіших задумів. Нехай вчорашні Привітанная з Днем народження в прозі українськоюсміливі мрії стануть реальністю сьогоднішнього!

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.78 (485 Votes)

У День народження, звичайно ж, хочеться віддатися святковому, безтурботному настрою. Але ж це свято нам дано для того, щоб подумати про життя! І, не заглиблюючись у філософію, можна просто сказати, що головне в ній – знайти себе. Прийняти свої мрії та здійснити їх, йти обраним шляхом об руку з близькими, ні про що не шкодувати і вірити в краще! І тоді, неодмінно, можна буде особисто пізнати найщасливішу людину, тобто, самого себе! Зі святом тебе!

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.59 (712 Votes)

В день народження бажаю ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.
Вітання з днем народження 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.56 (844 Votes)

В твій День народження, я хочу побажати тобі не просто хорошого життя і благополуччя, але настільки вдалого збігу обставин, щоб про твоє життя, і звершеннях могли з гордістю розповісти нащадкам! Живи яскраво, не сумуй і усміхайся кожен день!

Вітання з днем народження 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.73 (585 Votes)

Запаморочливого кар'єрного зростання, творчого натхнення, незмінно позитивного настрою! Нехай тебе накриє фінансова лавина, закрутить вир удачі! Зі святом!
Вітання з днем народження 


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.81 (355 Votes)

Говорити один одному гарні слова і бажати удачі, можна кожен день, але в День народження кожне слово має особливу вагу і звичайно ж, у них є особлива, чарівна сила – вони мають властивість збуватися! Так нехай збудуться наші побажання для тебе – бути щасливим, вдалим у будь-якій справі і любимим найкращими людьми!

Вітання з днем народження 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.73 (652 Votes)

Бажаю, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана тобою мрія збувалася. І нехай нескінченним буде запас бажань, але кожне з них заповітним.

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.86 (339 Votes)

Бажаю вам зіркою горіти і з кожним роком все яскравіше, щоб теплих і світлих променів вистачало всім вашим близьким, яких би ви хотіли обігріти і захистити.

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.87 (404 Votes)

День народження - це чистий аркуш, новий розділ життя, повний чарівних очікувань та світлих надій... Так нехай же всі вони здійсняться - кожна твоя мрія, кожне твоє бажання! Вітаю!

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.95 (235 Votes)

Прийми як належне сьогоднішнє вшанування, повір, ти, як ніхто заслуговуєш добрі слова. Хочу додати до всього кошик добрих побажань і легкої радості.

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.60 (337 Votes)

Прийміть щирі і сердечні вітання з днем народження! Нехай річною зливою на вас проллються здоров'я, любов і щастя! Бажаємо, щоб ваш будинок був повною чашею, і доля завжди оберігала!

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.83 (252 Votes)

Мудреці в давнину говорили, що одного разу настане нова ера, в яку світ потихеньку почне змінюватися на краще, і нехай все станеться не в один день, але цей світ обов'язково настане! Знаєш, я вірю їм... Адже ти саме така людина, що несе в собі добро і любов, і у твій День народження я бажаю тобі світлого щастя!

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.43 (839 Votes)

Вітаю з Днем Народження. Нехай життя тече під знаком щастя і любові. І буде зігріте добром, любов'ю, гараздами, а поруч будуть близькі і друзі.

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.78 (311 Votes)

Нехай тиха і ніжна музика завжди звучить у твоїй душі, а їй акомпанують дзвіночки дитячого сміху і ласкавий голос коханої людини.

Вітання з днем народження

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.96 (28 Votes)

Бажаю здоров'я, загартувати себе у дрібних негараздах і виробити імунітет до всіх неприємностей. Регулярно приймай вітамінки радості та їж солодкі хвилини щастя, а ранок починай з посмішки! І більше яскравих вражень - вони потрібні, як повітря!

Читайте також:

Привітання з днем народження в прозі 

Вітання з днем народження в прозіДень народження – одне з найулюбленіших свят в нашій країні. За популярністю серед свят, воно йде відразу після Нового року. Українці полюбляють не тільки святкувати річницю своєї появи на світ і отримувати подарунки і вітання з Днем народження в прозі та віршах, а й не менше люблять дарувати щось потрібне і важливе та висловлювати найкращі побажання.
Але справа в тому, що не всі можуть красиво і правильно висловити свої думки, донести до ювіляра те, що відчувають по відношенню до нього. Часто стається так, що через хвилювання, та вир емоцій, під час вітання, гості ніяковіють, збиваються і їх поздоровлення  перетворюється зі святкового і радісного, на ніякову подію, яку всі хочуть швидше проминути. Щоб подібного не сталося, треба готуватись до вітання. Можна вивчити вірш, в якому ви зможете передати всі почуття і побажання «винуватцю» події, можна скласти вірш самотужки, якщо ви маєте до цього хист, бажання, та час. Але інколи, в залежності від різних факторів, віршовані вітання бувають недоречні. Саме тоді настає час побажань висловлених в прозі. Вітання з Днем народження в прозі на перший погляд нічим не відрізняються від звичайних побажань, які люди висловлюють експромтом. Але не кожна людина зуміє в потрібний час підібрати гарні та доречні слова, які западуть в душу ювіляру і всім присутнім. Саме тому, на нашому сайті krainau.com ми зібрали для вас накращі привітання з Днем народження українською мовою в прозі, які ми просимо вас оцінити, щоб зрозуміти, які з них подобаються саме вам.
Деякі з цих привітань варті того, щоб бути сказані особисто імениннику, але багато і таких, які можна надіслати смс повідомленням, або повідомленням через мережу інтернет.
Оцінюйте ті вітання прозою, які вам сподобались і надсилайте свої в коментарях – всі варті уваги вітання від наших читачів обов’язково будуть опублікованя на нашому сайті.