Одноразка для салонів краси
Жіночий журнал

 Річниці весілля по роках - 4.6 out of 5 based on 5 votes

Всі річниці весілля та їх назви по роках

Річниці весілля по роках

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.70 (5 Votes)

1. Ситцеве весілля - 1 річниця

Привітання з 1 річницею весілляПерша річниця весілля - романтичне і зворушливе свято. Це прекрасний привід не тільки повеселитися, а й освіжити почуття. Будь-яка пара може провести цей день так, як буде комфортно для обох членів молодої сім'ї, будь-то галаслива вечірка чи романтична вечеря. У будь-якому випадку, таке свято має нагадати подружжю про той день, який вони свого часу назвали найщасливішим у своєму житті. І про ситцеве весілля вже точно забувати не можна!

2. Паперове весілля - 2 річниця

Привітання з паперовим весілля - 2 річницяЩе один рік узаконеного спільного життя позаду, і з наближенням 2-ї річниці весілля обидва починають замислюватися про подарунок свій другій половинці і про те, як відсвяткувати це важливе для них свято. За суєтою часом нелегких буднів не всі його святкують, а є й такі, хто навіть не знає як називаються роки весілля. Найчастіше діти з'являються у молодих сім'ях саме на другий рік спільного життя, тому цілком зрозуміло, чому молодому подружжю стає зовсім не до свят. Правильно це чи ні, питання індивідуальне, але не забути про цю дату і привітати один одного з нею потрібно обов'язково.

3. Шкіряне весілля - 3 річниця

Привітання з  3 річницею весілляКожна річниця весілля унікальна, її в жодному разі не можна ігнорувати, адже спільне свято - це ще один привід зміцнити відносини. 3 роки разом - дата також особлива, адже вона збігається з тією критичною точкою, яку, за статистикою доводиться долати кожній парі. Чому так, нехай розбираються психологи, а наше завдання полягає в іншому. Як називається триріччя весілля, як правильно його святкувати, що надіти, що подарувати і ще багато-багато деталей проведення цього важливого для подружжя свята ви зможете дізнатися, прочитавши цю статтю.
 

4. Лляне весілля - 4 річниця

Привітання на 4 річницю весілляЧотири роки прожиті в шлюбі називають лляним весіллям, так як льон символізує міцність і довговічність, а також вважається символом стабільності і достатку. Ще, в народі цю річницю називають восковим чи мотузяним весіллям. Лише після чотирьох років спільного життя можна говорити про згуртовану і міцну сім'ю, коли подружжя вже досить добре пізнали одне одного і переплітаються як мотузки чи волокна льону. І розлучити їх тепер уже не так просто.

5. Дерев'яне весілля - 5 річниця

Привітання з Дерев'яним весіллямЧерез 5 років спільного життя подружжя святкує дерев'яне весілля. Перша серйозна дата в подружньому житті і, можна сказати, перший ювілей. Мабуть, з цієї причини він отримав таку назву, як дерев'яне весілля. Скільки б років не прожило подружжя разом, річниця їхнього весілля - відмінний привід для свята. Коли шлюб склався вдало і спільно прожиті 5 років з дня весілля лише зміцнили союз двох сердець, обидва ретельно готуються до дерев'яного ювілею весілля і роблять це завчасно.

6. Чавунне весілля - 6 річниця

Привітання з Чавунним весіллямВесілля - це приємна подія в житті кожної людини, адже з моменту, коли надягли обручки і підписано свідоцтво, бере початок кожна сім'я. Щороку чоловік і дружина відзначають цю дату, відраховуючи роки, які провели разом. Ми знаємо про срібне та золоте весілля, а на скільки років відзначається чавунне весілля? В нашій масовій культурі не прийнято цікавитися і відзначати такі важливі для кожної сім'ї дати, крім круглих річниць. Саме тому на питання, яке весілля через 6 років спільного життя, часто не можуть відповісти і самі «молодята».

7. Мідне весілля - 7 річниця

Привітання з Мідним весіллямДруга назва - вовняне весілля. До чого ж люблять і у нас в країні, та й в усьому світі цифру 7! Вона символізує удачу і є магічним числом. Традиції відзначати річниці спільного життя і святкувати дату з дня шлюбу сягають своїм корінням далеко в безодню історії. Достеменно відомо, що ще в середньовічній Європі було прийнято дарувати один одному невеликі презенти на кожен рік весілля. Цим подружжя підтверджували свою любов і повагу, адже в ті часи не існувало такого поняття, як розлучення. Шлюб насправді укладався в церкві, а у в міській раді тільки підтверджувався

8. Жерстяне весілля - 8 річниця

Привітання з Жерстяним весіллямЖерстяне або бляшане весілля, друга назва - макове! Сьогодні пропонуємо дізнатися якомога більше про сімейні цінності у 8 років весілля та як це весілля називається. Вісім років спільного життя - це багато чи мало? Однозначно відповісти на це питання не можна, бо для когось це досить тривалий час, а для інших - зовсім невеликий проміжок.

 

9. Фаянсове весілля - 9 річниця

Привітання з Фаянсовим весіллямДруга назва - ромашкове весілля. Річниця шлюбу 9 років називається фаянсовим або ромашковим весіллям. З давніх давен з квіткою ромашки були пов'язані любовні пригоди, ромашка є символом веселощів, тепла, сонця та літа. У зв'язку з цим святкування ювілею - ромашкового весілля - таке собі нагадування подружжю про наближення до розквіту їх відносин.
 

10. Олов'яне весілля - 10 річниця

Привітання з Олов'яним весіллям10 років з весілля - це перший серйозний ювілей в житті подружжя, а крім того - значна віха в стосунках. За ці роки сім'я  долає багато труднощів, але і переживає не менше радощів, які об'єднують і згуртовують. Вважається, що до цього часу подружжя стає єдиним цілим і заслужено можуть називатися половинками, бо є один для одного найближчими людьми. Яке ж весілля відзначається через 10 років спільного життя? Про це ви можете детально дізнатися з цієї статті. Символами цього свята є олово і троянда, відповідно, і річниця називається олов'яним або трояндовим весіллям.

11. Сталеве весілля - 11 річниця

Привітання на 11 річницю весілляПодружжя впевнено входить до другої десятки спільного життя. Вони вже добре знають, що подобається і не подобається другій половинці, вони разом побудували будинок, побут, вони ростять дітей і роблять кар'єру. 11 насичених років спільного життя - тож яке це весілля? Міцне і блискуче - сталеве! Сталь не є природним металом. Це створений людиною сплав заліза і вуглецю. У давнину сталь цінували і робили з неї надійну міцну зброю та інструменти. Так і відносини подружжя за ці роки перетворилися на міцну сім'ю.

 

12. Нікелеве весілля - 12 річниця

Привітання з 12 річницею весілляЯкі тільки випробування не витримало подружжя, чого тільки не пережили за 12 років життя! Вони пройшли разом гори і моря, з'їли пуд солі, вижили у полум'ї. Вони звикли до маленьких слабкостей своєї половинки. Але попереду ще довгий шлях - потрібно виростити дітей і втілити всі мрії. А на проміжній позначці дороги за всі старання і досягнення очікує нагорода - нікелеве весілля.

 

13. Мереживне весілля - 13 річниця

Привітання з мереживним весіллямШлюб - як добре вино або витриманий коньяк: з року в рік становится тільки міцнішим, ціннішим, дорожчим і більш значущим ... але тут настає «страшна» дата - 13 років сімейного життя. Але ми скажемо 13 річниця весілля - це справжнє свято! Так-так це чудова нагода зібраті близьких друзів і зустріти цю дату разом, радісно, весело и галасливо.

 

14. Агатове весілля - 14 річниця

Привітання на агатове весілля - 14 роківАгат - символ чотирнадцятої річниці спільного шлюбу. Він є чудовим каменем, всередині якого можна побачити величезну кількість всіляких варіацій візерунків, які поєднуються в гарні картини. Можливо, хтось подумає, що проживши такий тривалий проміжок часу разом, ви змогли в повній мірі пізнати внутрішній світ один одного. Насправді це не так, тільки в ці роки партнери починають відкривати все нові горизонти спільного життя.

 

15. Кришталеве весілля - 15 річниця

Привітання на 15 років весілляПодружжя ще молоде і закохане, але любов вже мудра, розуміюча, яка вміє вибачати. Чиста, як кришталь, але тендітна, мов скло. Її все ще можна розбити необережним словом або дією. Тому важливо віддати данину традиціям і обов'язково відзначити 15 річницю в родинному колі, а краще з друзями і родичами, щоб відчути підтримку кожної людини, близької сім'ї. 15 річна річниця з дня створення сім'ї називається кришталевим весіллям. 

 

16. Топазове весілля - 16 річниця

16 років шлюбуЧас летить непомітно. І ось вже минуло цілих 16 років з дня весілля. За цей пристойний термін сім'я пізнала радість, печаль, конфлікти, примирення. Але незважаючи на всі проблеми, ви разом, і сьогодні святкуєте річницю весілля 16 років. Порадуйте себе і відзначте його так, щоб цей день залишив у вашій душі тільки позитивні емоції. Як називається 16 річниця весілля? Це весілля зветься топазовим. Символ річниці - топаз.

17. Трояндове весілля - 17 річниця

17 років шлюбу17 років з дня весілля - це великий шлях, який пройшло подружжя. На цьому шляху вони пізнали не тільки радість і щастя, а й печаль і сльози. Тих, хто дожив до такого терміну, навряд чи може вже щось розлучити. Не всі відзначають цю річницю, хоча, якщо є бажання, можна влаштувати невелике сімейне свято. Символ цієї річниці - троянда. Троянда - ніжна і романтична квітка. Вона означає справжнє кохання і відданість. Стосунки подружжя, як і сама троянда - гарні, витончені і ніжні.

18. Бірюзове весілля - 18 річниця

18 років шлюбуСьогодні подружжя дожили до того часу, коли їх шлюбний союз подорослішав до повноліття. До цього періоду вони досконально вивчили один одного, знають всі звички і здатні передбачати дії і вчинки другої половинки. Сьогодні вони довели свою справжню любов, справжню вірність і відданість. Привітайте їх з цією чудовою подією. Скажіть їм від щирого серця найщиріші слова.

 

19. Гранатове весілля - 19 річниця

19 років шлюбуСкільки років має пройти, щоб відзначити гранатове весілля? Таке гарне свято відзначається після 19 років спільного життя. Попереду на подружжя чекає великий ювілей - 20 річниця весілля. Тому гранатове весілля не прийнято пишно святкувати. За 19 років подружжя багато чого побачило, і, здається, що ця сім'я, як непорушна фортеця, буде завжди разом. Давайте привітаємо їх з цією чудовою датою.

20. Фарфорове весілля - 20 річниця

Привітання на 20 років весілля20 річниця весілля отримала назву фарфорової або порцелянової. Це різна назва одного й того ж матеріалу. Фарфор або порцеляна - дорогий матеріал, не кожна сім'я раніше могла собі дозволити подібний сервіз. До того ж, він досить крихкий, вимагає дбайливого поводження. Вважається, що за 20 років спільного життя подружжя звикло дбайливо ставитися один до одного, підтримувати партнера на звивистому та вибоїстому життєвому шляху.

21. Опалове весілля - 21 річниця

22. Бронзове весілля - 22 річниця

23. Берилове весілля - 23 річниця

24. Атласне весілля - 24 річниця

25. Срібне весілля - 25 річниця

Привітання з весіллям 25 років - Срібне весілляУ масштабах вічності 25 років це звичайно дрібниці, але на тлі середньої тривалості життя в 75 роки, чверть століття це вже третина життєвого шляху, пройденого разом. Починаючи з першого дня весілля подружжя почало ретельне притирання, позбавляючись від непотрібних граней та інтегруючись в бездоганний союз. За цей час були пройдені сотні і тисячі всіляких труднощів та перипетій, які зробили пару ближче і згуртованіше.

 

26. Нефритове весілля - 26 річниця

27. Весілля червоного дерева - 27 річниця

28. Нікелеве весілля - 28 річниця

29. Оксамитове весілля - 29 річниця

30. Перлове весілля - 30 річниця

30 річниця весілляКажуть, щоб виростити одну перлину можуть знадобитися десятки років. Саме тому річниця весілля 30 років називається перлиновою - через тривале вирощування щасливого і міцного шлюбу. Безумовно те, як називається 30 річниця весілля, характеризує її загальний стиль і колір. Тому плануючи як відзначити перлинове весілля, скористайтеся нашими порадами та рекомендаціями. Традиційно краще почати цей день з тихого сніданку чоловіка і дружини. Дуже цікавою традицією може стати кидання у водойму перлинок, як символ вашого шлюбу, єдності та кохання.

31. Смагляве весілля - 31 річниця

33. Кам'яне весілля - 33 річниця

34. Янтарне весілля - 34 річниця

35. Коралове весілля - 35 річниця

Весілля 35 роківЗачасту ювіляри та ті, хто бажають їх привітати плутаються, яке весілля - 35 років від дня реєстрації - Коралове чи Полотняне? Що саме є символом цієї річниці. Коралове весілля або Полотняне (друга назва 35 річниці) назване так не випадково. Через багато років у шлюбі сімейні відносини стають такими ж міцними, як корал. Справедливо зазначити, що цей довгий союз згуртований не тільки романтикою відносин та закоханістю двох сердець, але також він міцний саме за рахунок поваги подружжя, турботи один про одного і прихильності.

36. Агатове весілля - 36 річниця

37. Муслінове весілля - 37 річниця

38. Ртутне весілля - 38 річниця

39. Крепове весілля - 39 річниця

40. Рубінове весілля - 40 річниця

Привітання з 40 річницею весілляЖиття подружжя разом протягом 40 років - серйозне досягнення у взаємовідносинах між чоловіком і дружиною. У сучасному світі рідко зустрічаються такі приклади довгого шлюбу в злагоді. Минули юнацькі періоди сварок, сліз, проблем. Настав час стабільних матримоніальних відносин. Перші труднощі становлення сімейних відносин давно пройдені, вони стали загартуванням шлюбних уз. І ось, через 40 років, подружжя, подолавши всі перепони, з гідністю підійшли до чергового ювілею - Рубінового весілля.
 

 41. Земляне весілля - 41 річниця

42. Перламутрове весілля - 42 річниця

43. Фланелеве весілля - 43 річниця

44. Топазове весілля - 44 річниця

45. Сапфірове весілля - 45 річниця

45 років весілля45 років весілля - знаменна дата, до якої готуються не тільки подружжя, але й їх вже дорослі діти. За довгі роки спільного життя батьки стали один одному опорою, підтримкою, міцною стіною. Вони зробили своє життя щасливим, гідно виховали дітей. Їх ювілей потрібно відзначити. Святкують його в колі сім'ї або галасливою компанією з родичами та друзями.

46. Лавандове весілля - 46 річниця

47. Кашемірове весілля - 47 річниця

48. Аметистове весілля - 48 річниця

49. Кедрове весілля - 49 річниця

50. Золоте весілля - 50 річниця

Привітання з 50 річницею весілляЗолоте весілля відрізняється глибиною свого символічного значення для подружжя, тому свято має бути організовано на вищому рівні. Важлива кожна деталь - сценарій весілля, оформлення банкетного залу, вітання та подарунки від друзів і близьких. З річницею пов'язано багато традицій, які можна втілити на власному святі. Головне - турбота, щирість дітей і онуків.

 

55. Смарагдове весілля - 55 річниця

Привітання з 55 річницею весілля55 років весілля прийнято називати Смарагдовим, до того ж, така назва поширена не тільки в Україні, а й в Європі. Символ свята - дорогоцінний камінь смарагд, який ніяк не можна назвати бюджетним, адже це дорогий і досить рідкісний мінерал, який відрізняється міцністю і красою. Людей, які прожили разом 55 років, часто порівнюють з ним за стійкість, надійність і справжність почуттів один до одного.

60. Діамантове весілля - 60 річниця

65. Залізне весілля - 65 річниця

70. Благодатне весілля - 70 річниця

75. Коронне весілля - 75 річниця

80. Дубове весілля - 80 річниця

90. Гранітне весілля - 90 річниця

100. Червоне (платинове) весілля - 100 річниця

 Читайте також: