Прикольні картинки з Днем Народження

Прикольні картинки з Днем народженняМи для вас зібрали декілька прикольних картинок на День народження. Серед них є звичайні, а є й анімовані. Але оскільки приколи різними людьми сприймаються по-різному, то ми приготували для вас окрім прикольних картинок бонусом кілька розіграшів на День народження.

Прикольні розіграші до Дня народження

Багато хто з нас напередодні дня народження – свого або когось із друзів, родичів – починають маятися: і подарунок треба піднести не абиякий, і привітання з днем народження знайти незвичайні і картинку бажано підібрати гарну. І ще дуже не хочеться, щоб повторювався заїжджений сценарій: сіли, привітали, випили, закусили, випили, потанцювали...

Тому варто приготувати кілька приколів та конкурсів, які пожвавлять атмосферу, всіх розвеселять. Такий День народження сподобається і не забудеться.

Прикольний розіграш під назвою Розбилася...

Для такого розіграшу вам знадобиться партнер.

Обережно розбиваєте пляшку або збираєте непотрібне скло. Складаєте шматки скла в підходящу коробку, не лінуйтеся обернути красивим папером та прикрасити бантами.

Перед врученням подарунка, дивлячись в очі імениннику, урочисто кажите:

- Мені хотілося, щоб ця дорога ваза прикрасила твій дім! – і робите пару кроків. Ваш партнер робить підніжку, ви падаєте, дзвін скла... Німа сцена.

Прикол Доміно

Якщо в компанії є хоча б одна людина, яка не знає цієї гри-розіграшу – весело все одно буде всім. Для неї потрібна досить довга, нічим не захаращена стіна.

Ведучий вибудовує всіх уздовж стіни, спиною до неї, плечі мають досить щільно змикатися. І пояснює, що всі мають повторювати за ним рухи та слова, але обов'язково – по черзі.

Ведучий, стає першим, зі словами «Геть ведмежа!» витягує руку й сідає навпочіпки. Те ж по черзі повторюють інші.

Коли останній присів – ведучий сильно штовхає сусіда плечем, різко завалившись набік. Вся шеренга нестійких сидячих гостей валиться набік мов доміно.

Не забудьте: ведучому слід встати у 20-30 сантиметрах від наступного за ним гравця, щоб було місце для деякого розмаху. І ще: у кінці варто поставити хлопців, бо відлетіти вони можуть досить пристойно. Найкраще число граючих – від 7 до 10 осіб.

Прикольний розіграш Магічне коло

Урочисто оголошуєте, що вам потрібен доброволець, якого ви зможете зачаклувати за допомогою банального шматочка крейди. Нею – крейдою - ви запаслися заздалегідь.

Добровольцю ви пропонуєте встати в середині порожнього простору і пояснюєте, що накреслите зараз навколо нього таке коло, з якого він не зможе вирватися: ні перескочити, ні переступити. При цьому ноги у нього будуть вільні, а от руки зв'язані за спиною. Розгарячивши жертву та глядачів, примовляючи – Не вірите? Не вірите? – ви крейдою малюєте коло. Фішка в тому, що малюєте ви його не на підлозі, а на самій жертві, де-небудь на рівні грудей, з піджака, або светру, або сорочки, обходячи його навколо і креслячи крейдою.

Виходу немає. Навіть не зняти одяг – руки-то зв'язані!

Прикол Мене візьме найсміливіший

Невелика картонна коробка з яскравим, помітним написом «Мене візьме самий сміливий», ставиться на рівень вище людського зросту, наприклад, на шафу або полицю.

Той, хто намагається зняти коробку – висипає на себе, на задоволення гостей, зливу конфеті.

Робиться це просто. У коробки вирізається дно, вона ставиться на полицю, заповнюється конфеті та накривається щільно кришкою.

Збірка прикольних картинок з Днем народження

Прикольні картинки до Дня народження 1

З днем народження Гра в Кальмара

Більше приколів та мемів Гра в Кальмара

Прикольні картинки на День народження

Прикольні картинки з Днем народження

Прикольні картинки до Дня народження українською

Прикольні картинки на День народження українською

Прикольні картинки з Днем народження українською

 

 

Смішні картинки до Дня народження

Смішні картинки на День народження

Смішні картинки з Днем народження

Прикольні картинки до Дня народження 10

Прикольні картинки до Дня народження 11

Прикольні листівки до Дня народження 11

Прикольні листівки до Дня народження 12

Прикольні листівки до Дня народження 12

Читайте також: