Побажання Доброго ранку у картинках та прозою

Класне побажання Доброго ранку

Філіжанка кави - настрій підняти,

пів шоколадки - заїсти витрати,

замість сніданку - погляд за обрій.

Доброго ранку!

Все буде добре!

Сумую: картинки, смс, слова для коханого та коханої

24 листівки та 35 романтичних фраз

Зміст:
1. Слова сумую

2. Картинки сумую:

 • сумую без тебе
 • сумую. Кохаю.
 • сумую коханий
 • сумую кохана
 • тато, я сумую

3. Красиві, романтичні слова

4. Відео Михайло Хома  "Я сумую за тобою"

Картинки сумую

Картинки пробач мені, вибач будь ласка - все для пробачення

В цьому немає нічого ганебного: всі ми час від часу робимо помилки, тому нам доводиться вибачатися. Хтось народжується з цим «даром», а хтось ніяково бурмоче «ну ти це... вибач, чи що», бо й гадки не має, як правильно і ефективно просити вибачення.

Чому це важливо? Бо є дещо гірше, ніж вина і сором, які ми відчуваємо, коли ображаємо когось. Для людини природно аналізувати кожен свій крок, це називається рефлексія. Саме вона може згодом розвинути тривожність, дратівливість і фрустрацію. А перебувати наодинці з цими почуттями жахливо гидко. Більш того, вони повільно, але вірно руйнують твою нервову систему. А кому хочеться витратити всі нерви вже до тридцяти років?

Картинки Пробач

Листівки та побажання доброго ранку п'ятниці!

Привітайте своїх близьких з нашими побажаннями та картинками доброго ранку п’ятниці!. Перше, що робить кожна людина щодня - це прокидання. Одне з перших справ, яку ми робимо вранці, задає тон усьому іншому, що має статися. Тож ось найкращі побажання доброго ранку у п’ятницю, щоб розбудити своїх близьких.

Почніть свій день, натискаючи всі потрібні ноти та налаштовуючи настрій дня, надсилаючи ці зображення людям, з якими ви хочете залишатися на зв'язку.

Прийміть це запрошення з відкритими дверима, щоб налаштувати своїх супутників на надзвичайний день, побажавши їм добра серед ранкових годин за допомогою картинок.

Зміст:

 • побажання доброї п'ятниці
 • картинки з п'ятницею!

Листівки з п'ятницею!

Картинки та побажання доброго ранку понеділка!

Гарний настрій з ранку у понеділок, забезпечить прекрасний настрій не тільки на цілий день, а й не весь тиждень. А це означає і удачу у всіх справах і успіх. Побажайте близьким і друзям вдалого понеділка, це зарядіть їх позитивом. На нашому порталі ми підібрали найгарніші картинки, листівки і побажання доброго ранку у понеділок, які легко відправити в будь-якому месенджері, або розмістити на сторінці соцмережі. Ви можете привітати близьких і своїми словами. Але вранці ми часто поспішаємо, і відправка коротких повідомлень може стати простим рішенням, щоб подарувати посмішку близькій людині.

Зміст:

 • побажання доброго понеділка
 • картинки доброго ранку понеділка

Доброго ранку, коханий

Листівки та побажання доброго ранку суботи!

Шукаєте позитивні побажання в суботу вранці для чудового дня? Ми пропонуємо вам найкращі побажання, картинки та листівки, пов'язані з суботою.

Вихідні - найочікуваніші дні для всіх! Час розслабитися і відпочити з друзями та родиною після довгого стомлюючого тижня. Суботні ранки та суботні дні - найкращі для всіх! Поділившись натхненними та красивими картинками або побажаннями в суботу вранці, ви поділитеся часточкую чудового настрою з друзями та родиною.

Зміст:

 • побажання доброї суботи
 • картинки з суботою!

Побажання Доброго ранку у субота українською

Листівки та побажання доброго ранку неділі!

Неділі - веселі дні! Неділі часто пов’язані зі сміхом, відпочинком, розслабленням, захопленням та позитивним станом душі. Побажання доброго ранку неділі, гарного недільного дня та вечора для друзів та сім'ї обов'язково ляжуть приємним бальзамом на душу вашим близьким. 

Змусити їх посміхнутися в неділю буде досить добре, хоча вони й не зможуть обожнювати вас ще більше. Відпочинок на вихідних неповний без ваших друзів та сім'ї, але бувають випадки, коли ви не можете зустрітися з ними. У ці дні ці недільні побажання допоможуть їм зрозуміти вашу любов та увагу! Побажайте їм щасливої та доброї неділі. Окрім картинок "доброї неділі" додайте приємних, оригінальних та кумедних побажань.

Зміст:

 • побажання доброї неділі
 • картинки з неділею!

Картинки Доброго ранку неділі

Листівки та побажання доброго ранку вівторка!

У нас є ворог, такий як ранок понеділка, а найкращий друг - вечір п’ятниці. У битві між понеділком і п’ятницею ми часто забуваємо про вівторок. Для когось вівторок може стати черговим потворним відображенням понеділка, для когось - надією, черговим кроком до вихідних. Що б не означав вівторок, він завжди дає можливість свої прекрасні думки або мотивацію надіслати своїм друзям та родині. Ось декілька побажань із гарного вівторка, або доброго ранку вівторка, якими можна поділитись з близькими.

Зміст:

 • побажання доброго вівторка
 • картинки з вівторком!

Картинки Доброго ранку вівторка