Привітання з Днем народження за роками

Привітання з Днем народження за роками

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Щороку ми вітаємо наших близьких та рідних з Днем народження і щороку маємо сказати їм щось свіженьке і влучне. Хто б і що не  казав, але будь-якій людині приємно чути компліменти та щирі слова вдячності! Сподіваємось наша збірка привітань з днем народження на кожен рік допоможе вам відшукати потрібні слова, які стануть точним відображенням ваших емоцій, співпадуть з вашими власними побажаннями, а також стануть у нагоді для того, щоб привітати іменинника на відстані. До вашої уваги:

  • привітання прозою та у віршах
  • листівки та картинки з привітаннями за роками

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

Один  Два Три    Чотири    П'ять   
Шість    Сім    Вісім    Дев'ять    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   
Років    Років    Років    Років    Років   

Привітання з Днем народження на 1 рік

Привітання з Днем народження на 1 рік для дівчинки та хлопчика

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.40 (5 Votes)

День народження 1 рік - це особливий випадок, який є обов'язковим до святкування, а тим більше ця річниця є надзвичайно важливою для батьків. 

Дитина може не пам’ятати урочистостей, але напевно зможе прочитати всі побажання, які ви їй написали, після того, як виросте. Отож, збережіть якомога більше побажань на 1 річницю народження.

Незалежно від того, чи захочете ви зафіксувати ці побажання на листівці, чи мати їх у віртуальному вигляді, тут вам допоможе наш портал KrainaU. Ось перелік красивих, сердечних та навіть смішних та прикольних побажань першої річниці народження, які ви могли б використати.

Привітання з днем народження 1 рік

Привітання на 6 років з Днем народження

Привітання та картинки з днем народження 6 років для дівчинки і хлопчика

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.50 (3 Votes)

Перегляньте нашу дивовижну колекцію поздоровлень та привітань на 6 день народження. Перегляньте наші чарівні листівки та картинки до дня народження хлопців та дівчат. Знайдіть спосіб донести 6-річці незабутнє повідомлення про його свято. 

Ця дитина зараз знаходиться на порозі школи, де вона зустріне своїх перших довготривалих друзів, деякі з них, можливо, залишаться на все життя. 

Це рік готує багато сюрпризів для дитини, оскільки вона ще не зіткнулася з тим, що треба виконувати певні завдання та ще з багатьма іншими проблемами, з якими дитина цього віку може зіткнутися в школі. Вона навчиться ставати більш незалежною, оскільки тепер буде щодня віддалятися від вашої люблячої зброї, їй потрібна сміливість, і мужність щоб підкорити цей світ!

Привітання з днем народження 6 років

Привітання на 10 років з Днем народження

Привітання та картинки з днем народження 10 років для дівчинки і хлопчика

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.33 (3 Votes)

Досягнення 10-річного віку є дуже важливою віхою для дітей. Це вперше, коли вони будуть мати двозначний вік, і лише кілька років відділяє їх від підлітків! 

Враховуючи важливість цього дня, ви, безумовно, повинні надіслати миле і сердечне повідомлення про день народження десятирічному хлопчику чи дівчинці, яких ви знаєте.

Ваше привітання з днем ​​народження має бути досить потужним, щоб дитина цього дня відчувала себе особливою.

Якщо вам потрібні ідеї для приємного повідомлення про день народження до 10-річного віку, перегляньте ці милі привітання про день народження.

Привітання з днем народження 10 років

Привітання з Днем народження 17 років

З днем народження 17 років для дівчат та хлопців: картинки і привітання

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.67 (3 Votes)

День народження 17 років - це особлива подія. Якщо 18 років означає вік повноліття, 17 років - останній рік дитинства. Цей день народження слід відзначати як особливий час, з великою радістю та веселощами. Ви можете допомогти іменинникові провести надзвичайно чудовий день, надіславши турботливе повідомлення у картці, смс чи у соцмережах. Тут підібрані побажання, які підійдуть до 17-го дня народження для друга, сина, дочки, брата, сестри, подруги чи хлопця, тощо. Не соромтеся використовувати будь-який із цих прикладів та налаштовуйте повідомлення відповідно до ваших почуттів до людини.

Привітання з днем народження 17 років

Привітання з Днем народження 7 років

Привітання та картинки з днем народження 7 років для дівчаток і хлопчиків

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Перегляньте нашу унікальну колекцію привітань та листівок до 7-го дня народження. Знайдіть ідеальний спосіб надіслати 7-річному хлопчикові чи дівчині тепле повідомлення про день народження.

Ого! 7 років уже? Зараз дитина вже є повноцінним школярем або школяркою. Можливо, вона може записати весь алфавіт; можливо, навіть може лічити до 100! Усі ці речі, які кілька місяців тому здавалися б далекими цілями, зараз є легким набором вмінь і знань, і ви, мабуть, відчуваєте трохи суму, через те, що маленька людина почала ставати більш незалежною і більше не потребує вашої уваги, швидше піде грати зі своїми друзями, ніж спілкуватися з вами. Але це чудово, бо означає, що дитина нарешті почала розуміти, що світ величезний, і вона готується його підкорити, вона готується досліджувати всі дивовижні речі за межами свого будинку. Але до цього потрібно бути готовим, дитина має усвідомити, наскільки дивовижним є світ, який вона збирається досліджувати.

Привітання з днем народження 7 років

Привітання з Днем народження 8 років

Привітання та картинки з днем народження 8 років для дівчаток і хлопчиків

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Якщо у вас є знайома дівчинка, якій скоро виповнюється 8 років, вам обов'язково треба скористатися нашою колекцією з побажаннями, поздоровленнями та привітаннями, яка складається з коротких текстів прозою, яскравих вітальних картинок та відео. Теж саме справедливо і якщо у вас є знайомий 8-річний хлопчик.

Привітання з днем народження 8 років

Привітання з Днем народження 11 років

Привітання та картинки з днем народження 11 років для дівчаток і хлопчиків

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Найкращі побажання на день народження та листівки до 11-го дня народження на цій сторінці, мають унікальний інгредієнт, який може змусити дівчаток та хлопчиків 11-річного віку почувати себе настільки ж особливими, наскільки вони справді є.

Який той унікальний інгредієнт привітань до дня народження?

В основному, це вміння передавати складні, але важливі настрої мовною програмою.

Цей спеціальний інгредієнт ви знайдете у всіх побажаннях до дня народження для 11-річних хлопчиків та дівчаток саме тут.

Привітання з днем народження 11 років

Привітання з Днем народження 9 років

Привітання та картинки з днем народження 9 років для дівчаток і хлопчиків

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (2 Votes)

Коли дитина розуміє, що дорослішає, вона стає дуже щасливою. І вона заслуговує на повну увагу батьків, родини та друзів у свій великий день. 

Вони виглядають так, начебто вік - власне досягнення маленької людини. День народження начебто спеціально призначений для дітей. Діти - єдині, хто дійсно отримує дійсно багато від свого свята. Вони завжди плекають кожну мить свята, бо це найрідкісніша форма веселощів для них. Без сумніву, урочистості та розваги - це більше, ніж сюрпризи та подарунки. Просто тому, що наповнює кольорами життя малечі 9 років. Батьки, друзі та родина роблять все, щоб це свято запам'яталося. Побажання з днем народження 9 років дуже надихає як хлопчиків, так і дівчат.

Скористайтеся нашою збіркою привітань, щоб зробити дев'ятирічну дитину щасливішою!

Привітання з днем народження 9 років

З народженням донечки: привітання та картинки

З народженням донечки: привітання та картинки до народження дівчинки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Святкування народження дитини є не тільки сентиментальним, але й натхненним, оскільки це означає початок нового життя. Як друг, колега, рідний брат або родич, ви завжди маєте бути готовими святкувати нову радість у житті ваших друзів та родин.

У нашій статті ми зупинимось на деяких найсердечніших вітальних повідомленнях для новонародженої дівчинки. Подарунки та сюрпризи для немовлят встановлюють чудові стандарти, але слова резонують протягом усього часу. Знайдіть трохи часу і оберіть для себе ідеї, які стануть вам у нагоді для привітання новонародженої племінниці чи онуки, донечки ваших друзів чи близьких! 

Привітання з народженням дівчинки