Привітання з Днем народження за роками

Щороку ми вітаємо наших близьких та рідних з Днем народження і щороку маємо сказати їм щось свіженьке і влучне. Хто б і що не  казав, але будь-якій людині приємно чути компліменти та щирі слова вдячності! Сподіваємось наша збірка привітань з днем народження на кожен рік допоможе вам відшукати потрібні слова, які стануть точним відображенням ваших емоцій, співпадуть з вашими власними побажаннями, а також стануть у нагоді для того, щоб привітати іменинника на відстані. До вашої уваги:

  • привітання прозою та у віршах
  • листівки та картинки з привітаннями за роками

 

 

З

народженням
сина

З

народженням

донечки

       

місяці

 дитячі листівки та картинки
             
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   

З ювілеєм:

50 років 50 років

55 років 55 років

60 років 60 років

Привітання з Днем народження на 1 рік для дівчинки та хлопчика

День народження 1 рік - це особливий випадок, який є обов'язковим до святкування, а тим більше ця річниця є надзвичайно важливою для батьків. 

Дитина може не пам’ятати урочистостей, але напевно зможе прочитати всі побажання, які ви їй написали, після того, як виросте. Отож, збережіть якомога більше побажань на 1 річницю народження.

Незалежно від того, чи захочете ви зафіксувати ці побажання на листівці, чи мати їх у віртуальному вигляді, тут вам допоможе наш портал KrainaU. Ось перелік красивих, сердечних та навіть смішних та прикольних побажань першої річниці народження, які ви могли б використати.

Привітання з днем народження 1 рік

Привітання та картинки з днем народження 6 років для дівчинки і хлопчика

Перегляньте нашу дивовижну колекцію поздоровлень та привітань на 6 день народження. Перегляньте наші чарівні листівки та картинки до дня народження хлопців та дівчат. Знайдіть спосіб донести 6-річці незабутнє повідомлення про його свято. 

Ця дитина зараз знаходиться на порозі школи, де вона зустріне своїх перших довготривалих друзів, деякі з них, можливо, залишаться на все життя. 

Це рік готує багато сюрпризів для дитини, оскільки вона ще не зіткнулася з тим, що треба виконувати певні завдання та ще з багатьма іншими проблемами, з якими дитина цього віку може зіткнутися в школі. Вона навчиться ставати більш незалежною, оскільки тепер буде щодня віддалятися від вашої люблячої зброї, їй потрібна сміливість, і мужність щоб підкорити цей світ!

Привітання з днем народження 6 років

Привітання та картинки з днем народження 10 років для дівчинки і хлопчика

Досягнення 10-річного віку є дуже важливою віхою для дітей. Це вперше, коли вони будуть мати двозначний вік, і лише кілька років відділяє їх від підлітків! 

Враховуючи важливість цього дня, ви, безумовно, повинні надіслати миле і сердечне повідомлення про день народження десятирічному хлопчику чи дівчинці, яких ви знаєте.

Ваше привітання з днем ​​народження має бути досить потужним, щоб дитина цього дня відчувала себе особливою.

Якщо вам потрібні ідеї для приємного повідомлення про день народження до 10-річного віку, перегляньте ці милі привітання про день народження.

Привітання з днем народження 10 років

З днем народження 17 років для дівчат та хлопців: картинки і привітання

День народження 17 років - це особлива подія. Якщо 18 років означає вік повноліття, 17 років - останній рік дитинства. Цей день народження слід відзначати як особливий час, з великою радістю та веселощами. Ви можете допомогти іменинникові провести надзвичайно чудовий день, надіславши турботливе повідомлення у картці, смс чи у соцмережах. Тут підібрані побажання, які підійдуть до 17-го дня народження для друга, сина, дочки, брата, сестри, подруги чи хлопця, тощо. Не соромтеся використовувати будь-який із цих прикладів та налаштовуйте повідомлення відповідно до ваших почуттів до людини.

Привітання з днем народження 17 років

Привітання та картинки з днем народження 7 років для дівчаток і хлопчиків

Перегляньте нашу унікальну колекцію привітань та листівок до 7-го дня народження. Знайдіть ідеальний спосіб надіслати 7-річному хлопчикові чи дівчині тепле повідомлення про день народження.

Ого! 7 років уже? Зараз дитина вже є повноцінним школярем або школяркою. Можливо, вона може записати весь алфавіт; можливо, навіть може лічити до 100! Усі ці речі, які кілька місяців тому здавалися б далекими цілями, зараз є легким набором вмінь і знань, і ви, мабуть, відчуваєте трохи суму, через те, що маленька людина почала ставати більш незалежною і більше не потребує вашої уваги, швидше піде грати зі своїми друзями, ніж спілкуватися з вами. Але це чудово, бо означає, що дитина нарешті почала розуміти, що світ величезний, і вона готується його підкорити, вона готується досліджувати всі дивовижні речі за межами свого будинку. Але до цього потрібно бути готовим, дитина має усвідомити, наскільки дивовижним є світ, який вона збирається досліджувати.

Привітання з днем народження 7 років

Привітання та картинки з днем народження 8 років для дівчаток і хлопчиків

Якщо у вас є знайома дівчинка, якій скоро виповнюється 8 років, вам обов'язково треба скористатися нашою колекцією з побажаннями, поздоровленнями та привітаннями, яка складається з коротких текстів прозою, яскравих вітальних картинок та відео. Теж саме справедливо і якщо у вас є знайомий 8-річний хлопчик.

Привітання з днем народження 8 років

Привітання та картинки з днем народження 11 років для дівчаток і хлопчиків

Найкращі побажання на день народження та листівки до 11-го дня народження на цій сторінці, мають унікальний інгредієнт, який може змусити дівчаток та хлопчиків 11-річного віку почувати себе настільки ж особливими, наскільки вони справді є.

Який той унікальний інгредієнт привітань до дня народження?

В основному, це вміння передавати складні, але важливі настрої мовною програмою.

Цей спеціальний інгредієнт ви знайдете у всіх побажаннях до дня народження для 11-річних хлопчиків та дівчаток саме тут.

Привітання з днем народження 11 років

Привітання та картинки з днем народження 9 років для дівчаток і хлопчиків

Коли дитина розуміє, що дорослішає, вона стає дуже щасливою. І вона заслуговує на повну увагу батьків, родини та друзів у свій великий день. 

Вони виглядають так, начебто вік - власне досягнення маленької людини. День народження начебто спеціально призначений для дітей. Діти - єдині, хто дійсно отримує дійсно багато від свого свята. Вони завжди плекають кожну мить свята, бо це найрідкісніша форма веселощів для них. Без сумніву, урочистості та розваги - це більше, ніж сюрпризи та подарунки. Просто тому, що наповнює кольорами життя малечі 9 років. Батьки, друзі та родина роблять все, щоб це свято запам'яталося. Побажання з днем народження 9 років дуже надихає як хлопчиків, так і дівчат.

Скористайтеся нашою збіркою привітань, щоб зробити дев'ятирічну дитину щасливішою!

Привітання з днем народження 9 років

З народженням донечки: привітання та картинки до народження дівчинки

Святкування народження дитини є не тільки сентиментальним, але й натхненним, оскільки це означає початок нового життя. Як друг, колега, рідний брат або родич, ви завжди маєте бути готовими святкувати нову радість у житті ваших друзів та родин.

У нашій статті ми зупинимось на деяких найсердечніших вітальних повідомленнях для новонародженої дівчинки. Подарунки та сюрпризи для немовлят встановлюють чудові стандарти, але слова резонують протягом усього часу. Знайдіть трохи часу і оберіть для себе ідеї, які стануть вам у нагоді для привітання новонародженої племінниці чи онуки, донечки ваших друзів чи близьких! 

Привітання з народженням дівчинки